برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 28
    Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,648 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

5 فیلم برتر عاشقانه در همه زمان ها

این ستاره آمریکایی کلاسیک لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت است .
    حرف خود را متعلق به طبقات مختلف اجتماعی می زند ، رز، شخص مقتدر در جامعه 17 ساله انتظار می رود که با یک نجیب زاده ازدواج کند،
    اما او در پی عشق با جک ، یک هنرمند فقیر است .رابطه عاشقانه بین آن ها ممنوع است.
    همچنین جلوه های ویژه خیره کننده، با تماشای این فیلم به ابعاد حماسی.
    با گرفتن قلب میلیون ها نفر، این بمب دارای قدرت تخریبی بزرگ از سال 1997 فروش بیش از 1.84 میلیارد دلار رسید.
    یک موفقیت بزرگ، آن را به دست آورد 11 جایزه اسکار، از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردان.

رابطه عاشقانه مگ رایان و بیلی کریستال از دو نفر از دوستانشان که با افشا شدن از آن می ترسند.
    گفت و گو در این فیلم درست است و رابطه بین این دو همراه با سهولت.
    هری و سالی پس از کالج هنگامی با یکدیگر ملاقات داشتند که سالی به نیویورک آمده بود .
    این فیلم آنها را به شرح زیر از طریق زندگی خود برای جستجو عشق ، اما به طور مداوم دچار مشکلات و شکست می شوند .
    در سال 1989 فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی از توسط نورا عفرون توسط راب راینر نوشته و کارگردانی شد.
    برای این فیلمنامه، عفرون جایزه آکادمی فیلم بریتانیا، نامزد جایزه اسکار، و انجمن صنفی نویسندگان امریکا جایزه دریافت کرد.

در سال 1990 کمدی عاشقانه، جولیا رابرتز نقش یک زن روسپی ، عاشق یک مرد با قلب طلا و یک شاهزاده جذاب،یک میلیونر به نام ادوارد می شود .
    گری ریچارد نقش تاجر ثروتمند در این فیلم ایفا می کند .
    عشق بین این دو پر شور است، و این داستان مانند سیندرلا است که قلب خود را ذوب می کند . این فیلم برای طرفداران ژانر عاشقانه است.

آنی هال در سال 1977 کمدی رمانتیک آمریکایی به کارگردانی وودی آلن است.
    یکی از مهمترین و شناخته شده ترین فیلم آلن است .
    این فیلم موفق به کسب چهار جایزه اسکار، از جمله بهترین فیلم.
    پر از شوخ طبعی فکری و منابع فرهنگی است، سطح بالاتر از هر فیلمی در زمان خود را داراست .
    وودی آلن با کارگردانی و نقش پردازی در این فیلم کمدین را دارد ، (خواننده Alvy است.)
    دایان کیتون نقش عشق مورد علاقه در این فیلم را بازی میکند .
    آنی هال یکی از حقیقی ترین، تلخ و شیرین ترین عاشقانه برای ضربه زدن به جهان سینما است.

نوت بوک یک درام عاشقانه است که در آن زن و شوهر، با بازی رایان گوسلینگ و مک آدامس راشل، سقوط در عشق نشان می دهد.
    مجموعه ای در عصر حاضر با فلش بک به سال 1940 ، این فیلم یک توطئه پیچیده ای است که شما را وارد یک سبک داستان عشق (رومئو و ژولیت) جلو و یک پیچ و تاب مدرن و روز در جهان سینماست .
    این فیلم را پر از درام و اشک و ناراحتی است.
    کارگردان نیک و بر اساس رمانی به همین نام توسط نیکلاس اسپارکس، این فیلم در سال 2004 یک ضربه پرفروش بود.
    این فیلم نیز نامزد دریافت جایزه های متعدد، برنده هشت جایزه انتخاب نوجوان، جایزه ماهواره ای، و جایزه فیلم ام تی وی.
    بسیاری از این فیلم ها به خصوص gripping و الهام بخش چون زوج برجسته هستند .
    با این حال، همه این فیلم ها با خوشحالی پایان نمی یابد ، اما تراژدی برخی ممکن است در واقع مخاطب القا حتی بیشتر از آن چه که هست تاثیر بگذارد .
    فیلم عاشقانه نه تنها برای الهام تماشا، نیز از ویژگی های توطئه های شدید و رشد شخصیت ها در فیلم است.
    سختی های مختلف این شخصیت ها در نقش هایشان ، اضافه کردن تنش و عمق به داستان فیلم ، به نوبه خود در جهان سینما سطح دیگری را داراست .

منبع : (+)

Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,648 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 5 فیلم برتر عاشقانه در همه زمان ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DΩℝΚ نمایش پست ها
    تگ جدید مبارک

اصلا مشکل دارم با سینمای کلاسیک بدجور
    هنوز هم نمیتونم دلیلی پیدا کنم برای فضل و برتری کلاسیک نسبت به سینمای مدرن
    بالاخره دانش به روز شده، تکنیکها پیشرفت کرده
    اصلا فیلمهای امروزه با آثار کلاسیک قابل مقایسه نیست
    اون دوران تئاتریکالیتی مطرح بود
    ولی الان فقط فیلم طنزه که چنین تئاترهایی رو میپسنده
    با گذر زمان باگها و مشکلات سینمای قدیم هم برطرف شده و امروز شاهد شاهکارهای سینما هستیم
    در کل
    نمیتونم کنار بیام
    واسه تبریک ممنون
    یه موضوعی رو که میشه بهش اشاره کرد شما اگه توجه کنی توی اون زمان با اون امکانات کم چه شاهکار هایی رو ساختن .
    موردی هم که میگین قابل مقایسه نیستش قطعا همین طوره ولی خوب هر کسی یه نظری داره و سلیقه خاصی داره .
    در کل ارزش امتحان کردن رو داره .

3. 5 کاربرِ زیر از Gallow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

We're Chasing The Dream , So Real
    سپاس
    699
    از این کاربر 3,335 بار در 294 پست سپاس گزاری شده

با دیدن این مطلب متوجه شدم که اصلاً فیلم عاشقانه ندیدم ...
    واسه همین دیشب Notebook رو نگاه کردم ، تنها 40 دقیقه از فیلم رو تونستم تحمل کنم
    تجربه خوبی بود که بفهمم اصلا فیلم عاشقانه و دراماتیک بهم نمیسازه ، یا حداقل عاشقانه های آروم .

5. 9 کاربرِ زیر از Ryan Tedder بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,050
    از این کاربر 11,096 بار در 771 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ryan Tedder نمایش پست ها
    واسه همین دیشب Notebook رو نگاه کردم ، تنها 40 دقیقه از فیلم رو تونستم تحمل کنم

من از این پنج تا فقط تایتانیک و نوتبوک رو دیدم و به نظرم دو تا از کارهای عالی سینماست. هر دو تا فیلم زمانش زیاده و میتونستن ریتم فیلم رو سریع تر کنن.
    فیلم عاشقانه زیاد دیدم(یکی از نتایج داشتن خواهر) ولی این دو تا از همه بهتر بودن.
    http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=30207&dateline=1500295879

7. 15 کاربرِ زیر از Achillies بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

اصلا فیلمهای امروزه با آثار کلاسیک قابل مقایسه نیست
    اون دوران تئاتریکالیتی مطرح بود
    ولی الان فقط فیلم طنزه که چنین تئاترهایی رو میپسنده
    با گذر زمان باگها و مشکلات سینمای قدیم هم برطرف شده و امروز شاهد شاهکارهای سینما هستیم
    قربان، اگر میشود کمی بیشتر برای ما از رشد و افول تئاتریکالیتی در دوران سینمایی بفرمائید و بنده را روشن کنید که چطور کلهم این طور سینمای کلاسیک در کلام شما بی ارزش می شود و باگ ها در این دوران رفع می شود و فقط طنز می ماند که می تواند تکیه ای بر تئاتریکالیته بکند و هر چه شاهکار است مال این دوران تکنوکراته است.
    با تشکر فراوان.

9. 13 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    368
    از این کاربر 980 بار در 96 پست سپاس گزاری شده

از این پنج تا فیلم فقط تایتانیک و آنی هال رو دیدم . یه تکه هایی از نوتبوک رو دیدم خوشم اومد دانلود میکنم میبینم.
    تایتانیک که خیلی خوب بود ولی آنی هال اصلا به دلم ننشست اصلا جوری که احساس کردم وقتم رو تلف کردم شاید این مورد باید جرو اون فیلمهایی بره که ارزش معروفیت رو نداشتن.
    طرفدارای این فیلم بیاین منو ملتفت کنین چرا این فیلم خوبه

11. 9 کاربرِ زیر از Pooria_H بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

منم از این 5 تا 3 تا رو دیدم تایتانیک و انی هال و نوت بوک ولی با اینکه همشون زیبایی خاص خودشونو دارن هیچ کدوم به پای یکی از فیلم های لیست وهاب یعنی:
    if only
    به نظر من نمیرسن این یکی رو خیلی دوست دارم
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

13. 8 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooria_H نمایش پست ها
    از این پنج تا فیلم فقط تایتانیک و آنی هال رو دیدم . یه تکه هایی از نوتبوک رو دیدم خوشم اومد دانلود میکنم میبینم.
    تایتانیک که خیلی خوب بود ولی آنی هال اصلا به دلم ننشست اصلا جوری که احساس کردم وقتم رو تلف کردم شاید این مورد باید جرو اون فیلمهایی بره که ارزش معروفیت رو نداشتن.
    طرفدارای این فیلم بیاین منو ملتفت کنین چرا این فیلم خوبه
    دوست عزیز، فکر نمی کنم لازم باشد طرفداران فیلم "آنی هال" شما را متقاعد کنند که این فیلم خوبی است.
    سلیقه شما طوری است که فیلم تایتانیک به مذاقتان خوش آمده، پس خیلی راحت می توانید طیف زیادی از فیلم های این چنینی را دنبال کنید.

فیلم "آنی هال" به نظر بنده حقیر، فیلمی است چند لایه، فیلمی است دارای طنز تلخ، فیلمی است که نگاهی به جز غم و شادی سطحی در لایه عشق و دوست داشتن دارد. زمانی هست که شما می توانید با یک فرمول ـه دو عاشق به هم نرسیده! فیلم های خوب و پرفروشی بسازید، احتیاج به یک تم عشقی و سوزناک دارید و آن را می توانید به راحتی در فیلم هایی مثل تایتانیک و دفترچه خاطرات و غیره کپی، پیست کنید، چند تا بازیگر خوشگل می خواهید و کمی پول، اما افرادی هم هستند که دنبال داستان هایی جدید می گردند، دنبال داستان هایی که برایشان حرفی تازه داشته باشد، قالبی نو، آن موقع است که بعد از تایتانیک و فلان و فلان و فیلم های کپی پیست می روند سراغ فیلم هایی که حرف تازه ای دارد، قالب نویی دارد. حالا دو حالت دارد، یا شما جز آن گروهید که هنوز فیلم هایی با قالب یکسان را کامل ندیده اید و یکدفعه پریده اید وسط "آنی هال"، یا اینکه قالب های تکراری را دیده اید و همان ها را دوست دارید، که در این صورت لزومی ندارد به فیلم هایی که قالب متعارفی نداند خُرده بگیرید، سلیقه است و هر کس ژانری که دوست دارد را انتخاب می کند.

امیدوارم اینقدر مِلو گفته باشم که باز به کسی برنخورد و کفن پوشان لزوم به لشگر کشی ببینند!

موفق باشید.

15. 18 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    368
    از این کاربر 980 بار در 96 پست سپاس گزاری شده

دوست عزیز باید بگم جرو هیچ دو دسته ای که گفتین نیستم متاسفانه اشتباه کردید.
    اول بگم هیچ ادعای سینمایی ندارم و تمام حرف ها نظر بنده است و همین و بس
    ممکنه به علایق مربوط بشه که ژانر عاشقانه جزو دسته های کمتر علاقه ی بنده هست چون این ژانر محدوده به رابطه ی دو نفر (حالا یا سه نفر اصلا به این کاری ندارم حرف چیز دیگست) و یک تم ناراحت کننده معمولا با پایان خوب یا فیلم های متفاوتی به قول شما مثل آنی هال با پایان کمی تلخ. فیلم های عالی بسیاری هستند در ژانرهای دیگر که داستان عالی دارند و عشق هم راحت درش پیدا میشود نمونه ی آن
    The kid 1921 با بازی چارلی چاپلین
    Cinema Paradiso 1988
    غیر از آنها نمونه فیلم هایی که در ژانر عاشفانه دیده ام و بنظرم بسیار عالی بودند
    The Curious Case of Benjamin Button
    Eternal Sunshine of the Spotless Mind

حال در این مورد این که چرا در مورد آنی هال نظرم منفی هست. داستان و موسیقی فیلم جرو اولویت های بنده هستند که میتونم بگم داستان ضعیفی داشت و موسیقی صفر! چیزی که من دیدم دو آدم chatty (انگلیسی مینویسم به کسی بر نخوره!) هستند از اول فیلم با رابطه ها و ماجراهای نه چندان جالب و یک پایان معمولی.
    در مورد بازی بازیگرانش نظری نمیدم چون چیزی در این فیلم ازشون ندیدم!

باز هم میگم تماما نظر بنده بوده و امیدوارم به کسی بر نخوره

17. 8 کاربرِ زیر از Pooria_H بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

من هر 5تا رو دیدم
    بین اینا داستان دومی و پنجمی و (از لحاظ داستانی میگم) بیشتر از بقیه دوست داشتم. البته بین اینا!
    فیلم هری و سالی با اینکه خیلی قشنگه اما به نظر خودم اصلی ترین مشکلش زوج هنریشه!
    بیشتر هم از لحاظ ظاهر... چون هر دو بازیگرای خوبی هستن اما از لحاظ ظاهر اصلا بهم نمیومدن! مگ رایان به ندرت توی این فیلم کفشِ پاشنه بلند پاش می کرد! چون بدون اونم قدش خیلی بلندتر بود!
    به نظر شخصی خودم یکی از مهمترین نکات کلیدی فیلم های عاشقانه داشتن یه زوجِ هنری خیلی خوبه که از همه نظر بهم بخورن. البته شماره یکِ هر فیلمی توی هر ژانری همون فیلمنامه ی خوبه!

19. 3 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

Notebook فوق العادست
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

21. 3 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین