برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 79
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

[Utopia] | تــوطـــئـه/تـعـقیـب.و گریز/جـنایـی/مـرموز/عجیب و غریب/تکنولوژی

?| چقدر فرصت داريد، قبل از اينکه "شبکه" شما را پيدا کند و...؟
    چند عضو يک انجمن اينترنتي طرفدار مجموعه کميک استريپي تحت عنوان "تجربه ي آرمان شهر" با هم در يک کافي شاپ قرار ملاقات مي گذارند، در ابتدا همه چيز عادي پيش مي رود، اما پس از مدتي اين افراد پي مي برند که توسط افرادي مرموز با عنوان "شبکه" تحت تعقيب مي باشند و از اين پس هرگز زندگيشان به حالت قبل باز نخواهد گشت.

افراد مرموز شبکه در همه جا نفوذ دارند، حتي مي توانند خود را جاي پليس جا بزنند. شبکه حتما شما را پيدا مي کند، سوال اينجاست که قبل از اينکه شبکه شما را پيدا کند، چقدر فرصت داريد؟
    افراد شبکه به راحتي مي توانند شما را از صفحه ي روزگار محو کنند، يا با روش هاي ابتکاري خود، تا حد مرگ شما را شکنجه دهند، تا به تنها سوالشان پاسخ دهيد: جسيکا هايد کجاست؟

?| حال و هواي Black Mirror
    اين سريال هم مانند "آينه ي سياه" يک سريال خوش ساخت بريتانيايي مي باشد که از همان شبکه ي Channel 4 نيز به پخش مي رسد. با تماشاي اپيزود اول متوجه مي شويد که حال و هوايي کاملا مشابه با بلک ميرر داشته و به آن نزديک است. همچنين از تبليغات خلاقانه اي برخوردار مي باشد.

اتوپيا با تم عجيب و غريب و بعضا ترسناک خود، بلافاصله پس از پخش اولين اپيزودش نظر بسياري از تماشاگران و منتقدين تلويزيوني را به خود جلب کرده است

?| سخن نويسنده
    ? اگه طرفدار سريال هاي شاهکار بريتانيايي هستيد، پيشنهاد ميکنم حتما اين سريال رو ببينيد. نظير ريزه کاري هايي که توي اين سريال رعايت شده رو توي سريال هاي زيادي نميشه مشاهده کرد.

? تماشاي اين سريال به افراد زير 18 سال توصيه نميشه

منبع(+)
    ........................ Utopia
    آرمــان شــهــر

IMDB

» شبکه: Channel 4
    » تعداد اپيزود: 6
    » زمان هر اپيزود: '60
    » نويسنده: دنيس کلي
    » روز پخش: سه شنبه ها
    » سال پخش: 2013

» ژانر: درام، رازآلود، ترسناک
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Utopia] | تــوطـــئـه/تـعـقیـب.و گریز/جـنایـی/مـرموز/عجیب و غریب/تکنولوژی

[دیالوگ شاهکار قسمت اول ...
    به اضافه ی دانلود آهنگ تیتراژ این سریال زیبا.]

کد:
    Rodfile: Utopia.mp3

3. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Utopia] | تــوطـــئـه/تـعـقیـب.و گریز/جـنایـی/مـرموز/عجیب و غریب/تکنولوژی

من با ورودی سرچ black mirror تو گوگل این تاپیک و پیدا کردم، همین الان اپیزود اول black mirror رو دیدم، واقعا جالب بود، یه ایده خیلی تر و تازه داشت، این همه تکنولوژی ببین چجوری میتونه انسانها و روابطشونو داغون کنه درحالی که واسه ما فقط یک سرگرمی بحساب میاد.( و من حیرت زده این آزادی بیان اینا هستم که نخست وزیر یه مملکت رو چجوری حاضر میشن تو اون حالت منزجرکننده نشون بدن)
    این سریال اتوپیا هم مطمئنم سریال قوی ای باید باشه، فکر نمیکردم یه سریال هم بتونه آدمو به فکر کردن وادار کنه و درگیر خودش کنه.

5. 8 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط EMINENT نمایش پست ها
    این سریال اتوپیا هم مطمئنم سریال قوی ای باید باشه، فکر نمیکردم یه سریال هم بتونه آدمو به فکر کردن وادار کنه و درگیر خودش کنه.
    این رو حتما دنبال کن واقعا فیلم خوش ساخت و پر ایده‌ایی.
    +

»» این ایده‌ی کور شدن و یه چشمی شدن "ویلسون" به نظرم با حرفهایی که میزنه و طرز تفکری که داره متناسبه. یه جورایی نمادی از "توهم توطئه" است.
    بینایی کافی برای تحلیل مسائل رو نداره (البته من تا قسمت چهارم دیدم شاید برداشتم اشتباه باشه)

7. 9 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    اول»» این ایده‌ی کور شدن و یه چشمی شدن "ویلسون" به نظرم با حرفهایی که میزنه و طرز تفکری که داره متناسبه. یه جورایی نمادی از "توهم توطئه" است.
    بینایی کافی برای تحلیل مسائل رو نداره (البته من تا قسمت چهارم دیدم شاید برداشتم اشتباه باشه)
    .
    نمیشه گفت ویلسون فقط بینایی تحلیل مسائل رو نداره .حرفت درسته ولی باید یکمی بازتر به این قضیه نیگاه کرد .چون شما باید توی اون جامعه انگلیس باشی تا بفهمی که روزانه چقدر از این جور شایعه ها به خورد این ملت میره .مثلا همون دیالوگ هروئین افغانی که گذاشتی رو مثال می زنم خودت حسابش رو بکن یک جامعه ای داریم که مریضه و قابل مداوا نیست حالا اومدن با این شایعه یکمی جامعه رو مداوا کنند که مثلا مردم به این سمت این نوع جنس نروند اینقدر از این شایعه های غلط و اشتباه به خوردشون دادند که به نظرم ملتشون قادر به تشخیص اخبار درست و غلط نیستند.
    حالا کی این جامعه رو مریض کرده ؟؟؟
    سریال داره میگه خوده دولت بوده که با رفتارش و عکس العمل هاش و شایعه پراکنی هاش باعث شده این جامعه کور بشه و به انحطاط کشیده بشه.
    داره از این نماد کور کردن ویلسون به جامعه انگلیس متلک می اندازه .داره میگه همه مردم با رفتار غلط دولت به این شکل و سیاق در اومدن و قادر به تشخیص درست و غلط نیستند.
    همین رفتار اشتباه و شایعه پراکنی بوده که ویلسون (که نماد مردم انگلیس هست) به قول شما توطئه توهم گرفته و آخر سر هم شما شاهد این خواهی بود که ویلسون وا میده و به سمت اشتباه خواهد رفت.
    سریال از نظر نماد های مخفی و همچنین از نظر متلک اندازی به قدرت ها به نظر من بی نظیر عمل کرده. هر چیزی توی این سریال می تونه نماد چیز خاصی باشه برای همین شما رو مجبور میکنه که فکر کنی و تجزیه و تحلیل کنی تا به هدف کارگردان نزدیک بشی.

9. 10 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    280
    از این کاربر 1,452 بار در 252 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Batlaghi نمایش پست ها
    دوست عزیز پست های شما کمی بو داره و من دلیلش رو نمی دونم و این پستم رو به عنوان اخطار حساب کنین! و این اسپم ها دیگه تکرار نشه خواهشا!

کی گفته نیست؟ بگردین هست، بیشتر ملت الان از تورنت فایل میگیرن.
    و زیرنویس هم دوستای خوبمون تو تی وی شو زحمتش رو کشیدن و موجوده.

ممنون از این سریال فوق العاده زیبا......از همه ی بروبچه های "تلویزیون جهانی" تشکر می کنم

11. 9 کاربرِ زیر از mehran-a1234 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

اساتید چه جوریاس؟اینو پیشنهاد میدید یا نارنجیو؟
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

13. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    اساتید چه جوریاس؟اینو پیشنهاد میدید یا نارنجیو؟
    اصلا فضای این دو سریال قابل مقایسه نیست داداش، اول اینو ببین و بعد برو سراغ نارنجی
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

15. 10 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,945
    از این کاربر 6,719 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

قابهای این سریالهای اروپایی بسیار چشم نواز هست بخصوص لنزها و نورپردازی که میکنند اسمانشون رو ابی تر و ابرهاشون رو سفید تر نشون می دهد من قسمت اول رو دیدم یکم ریتمش کند بود و اذیت شدم ولی دوست دارم ادامه بدم ببینم. در مقایسه با بلک میرور فعلن یکم عقبتر قرار می گیرد
    صحنه ای که انسان از ارتفاع پرت میشه همیشه دوست دارم بدونم اون لحظه ای که ادم پرت میشه تو این زمان کم به چی فکر میکنه و لحظه برخورد چقدر درد حس می کنه

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

17. 11 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    قابهای این سریالهای اروپایی بسیار چشم نواز هست بخصوص لنزها و نورپردازی که میکنند اسمانشون رو ابی تر و ابرهاشون رو سفید تر نشون می دهد
    واقعا فوق‌العاده است.
    این سریال بعد از "B.B" دومین سریالی بود که اینقدر روی جزئیات تصویری دقت داشت.

ابتدای قسمت سوم در سکانس افتتاحیه نورپردازی و تصویربرداری بینظیر یک طرف قصه است
    انعکاس صدای شخصیت‌ها و حرکات و قدم‌زدن‌ها و شلیک و نفس زدن‌های آربی و اون بچه مدرسه‌ایی طرف دیگه من تا الان این سکاسن رو بالای 10بار تماشا کردم.
    به هر کسی هم خواستم این سریال رو معرفی کنم ابتدا این سکانس از قسمت سوم رو بهش نشون می‌دادم.

حالت "لبخند"ماننده رو این کیف هم دقت کنید! (پس زمینه زرد)
    جالبه وحشتناک‌ترین اشیا و ابزار قتل و کشتار همه از داخل این کیف "طرح لبخند" بیرون میاد!

19. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,945
    از این کاربر 6,719 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

واقعیت یا رویا
    در قسمت دوم این سریال یک دکوپاز و میزانسن فوق العاده داشت که من در تعجبم که این واقعی هست یا کلک سینمایی.اینقدر که این سکانس دقیق کار شده جسیکا از یک طرف قاب شروع یه حرکت میکنه
    ماشین منفجر میشه دقیق تا پشت پا هاش
    و بعد در طرف دیگه در حالی که پرندگان بالای سرش به پرواز در اومدند از قاب خارج میشه
    این سریال در توجه به جزئیات تصویری و اوج کارگردانی واقعن حرف نداره دمشون گرم .
    پ.ن:از اشکان عزیز بابت گزاشتن این عکسها با این حجم معذرت می خواهم

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

21. 8 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین