برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 79
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

[Utopia] | تــوطـــئـه/تـعـقیـب.و گریز/جـنایـی/مـرموز/عجیب و غریب/تکنولوژی

?| چقدر فرصت داريد، قبل از اينکه "شبکه" شما را پيدا کند و...؟
    چند عضو يک انجمن اينترنتي طرفدار مجموعه کميک استريپي تحت عنوان "تجربه ي آرمان شهر" با هم در يک کافي شاپ قرار ملاقات مي گذارند، در ابتدا همه چيز عادي پيش مي رود، اما پس از مدتي اين افراد پي مي برند که توسط افرادي مرموز با عنوان "شبکه" تحت تعقيب مي باشند و از اين پس هرگز زندگيشان به حالت قبل باز نخواهد گشت.

افراد مرموز شبکه در همه جا نفوذ دارند، حتي مي توانند خود را جاي پليس جا بزنند. شبکه حتما شما را پيدا مي کند، سوال اينجاست که قبل از اينکه شبکه شما را پيدا کند، چقدر فرصت داريد؟
    افراد شبکه به راحتي مي توانند شما را از صفحه ي روزگار محو کنند، يا با روش هاي ابتکاري خود، تا حد مرگ شما را شکنجه دهند، تا به تنها سوالشان پاسخ دهيد: جسيکا هايد کجاست؟

?| حال و هواي Black Mirror
    اين سريال هم مانند "آينه ي سياه" يک سريال خوش ساخت بريتانيايي مي باشد که از همان شبکه ي Channel 4 نيز به پخش مي رسد. با تماشاي اپيزود اول متوجه مي شويد که حال و هوايي کاملا مشابه با بلک ميرر داشته و به آن نزديک است. همچنين از تبليغات خلاقانه اي برخوردار مي باشد.

اتوپيا با تم عجيب و غريب و بعضا ترسناک خود، بلافاصله پس از پخش اولين اپيزودش نظر بسياري از تماشاگران و منتقدين تلويزيوني را به خود جلب کرده است

?| سخن نويسنده
    ? اگه طرفدار سريال هاي شاهکار بريتانيايي هستيد، پيشنهاد ميکنم حتما اين سريال رو ببينيد. نظير ريزه کاري هايي که توي اين سريال رعايت شده رو توي سريال هاي زيادي نميشه مشاهده کرد.

? تماشاي اين سريال به افراد زير 18 سال توصيه نميشه

منبع(+)
    ........................ Utopia
    آرمــان شــهــر

IMDB

» شبکه: Channel 4
    » تعداد اپيزود: 6
    » زمان هر اپيزود: '60
    » نويسنده: دنيس کلي
    » روز پخش: سه شنبه ها
    » سال پخش: 2013

» ژانر: درام، رازآلود، ترسناک
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

سپاس
    105
    از این کاربر 219 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Utopia] | تــوطـــئـه/تـعـقیـب.و گریز/جـنایـی/مـرموز/عجیب و غریب/تکنولوژی

شما تا تهش ببین این چند تا عکس که گوشه ای از حرفه ای بودن کارگردان رو هم نشون نمیده واقعا صحنه ها عالی کار شده
    توی یک صحنه از قسمت اخر هست که جسیکا تو ایون یک بنای قدیمی تکیه زده به ستون اون بنای تاریخی که اون صحنه اوج هنر کارگردان و دستکاری شدن تصویر توسط کامپیوتر رو نشون میده.الان که می بینم شما ها رفتید سرغش و دارید می بیند وسوسه شدم برم این 6 قسمت رو دوباره ببینم به نظر من هم از نظر داستانی و هم از نظر تصویری و کارگردانی یک چیزی فراتر از بلک میرور هست. میدونم نباید مقایسه کرد ولی من از این سریال بیشتر از بلک میرور لذت بردم

3. 9 کاربرِ زیر از Amin VampiRe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Utopia] | تــوطـــئـه/تـعـقیـب.و گریز/جـنایـی/مـرموز/عجیب و غریب/تکنولوژی

S1.E6

Wilson Wilson : Holy Bloody Sweaty Bollocks

[خدایی ویلسون یکی از شخصیت های جالب قصه ی سریال بود. بخصوص با این دیالوگ محشر! با ترجمه ی فوق العاده ی Vertigo]

5. 9 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

بالاخره 6 تا قسمتشم دیدم، اولین چیزی که میتونم بنویسم دربارش فیلم برداری و قاب بندی سریاله، من تا حالا به جز Breaking Bad هیچ سریالی ندیده بودم که اینقدر هنرمندانه فیلمبرداری بشه، به جرات میتونم بگم از bb یه سرو گردن بالاتره البته باید اینم گفت که bb واقعی بود ولی توی این سریال اکثرا افکت های hdr لایت کار کردن.
    یه سوال اساسی که دارم اینه که این سریال چه ارتباطی به black mirror داره؟ اگه بحث توطئه مد نظر شماس که اصن شبیه هم نیستن، توی این سریال دولت آدم بده داستانه و ملت انگلیس قربانی، ولی توی bm این مردم و و جامعه هستن که همدیگرو نابود میکنن، به وسیله تکنولوژی که خودشون مبدع و مصرف کنندشن.
    یه چیز دیگه که میخواستم بگم راجبه R.B هست، من و شما مطمئنا فیلم و سریال خیلی دیدیم، ولی منبه جرات میتونم بگم شخصیتی به کثافتی و مشمئزکنندگی این آدم ندیدم، خود این شخصیت به تنهایی میتونست rate فیلم رو ببره روی 24 سال.
    Jesse Crist گفتنای بکی هم فوق العاده بود
    دیالوگ برتر،معرکه و جادویی فیلم هم که Irag12 هم اشاره کردن: Holy Bloody Sweaty Bollocks یه ربع میخندیدم به این فقط!!

7. 10 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,945
    از این کاربر 6,717 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

[QUOTE=irag12;124804]

ابتدای قسمت سوم در سکانس افتتاحیه نورپردازی و تصویربرداری بینظیر یک طرف قصه است
    انعکاس صدای شخصیت‌ها و حرکات و قدم‌زدن‌ها و شلیک و نفس زدن‌های آربی و اون بچه مدرسه‌ایی طرف دیگه من تا الان این سکاسن رو بالای 10بار تماشا کردم.
    به هر کسی هم خواستم این سریال رو معرفی کنم ابتدا این سکانس از قسمت سوم رو بهش نشون می‌دادم.

موافقم یک سکانس افتتاحیه عالی با کلی استرس و ترس و وحشت با کمترین خونریزی تصویری با یک افکت بی نظیر و تعلیق هوشمندانه در تمام لحظات اخر این سکانس که یک تصویر خالی از انسان بود دوست نداشتم صدای تیر بشنوم ( یعنی قاتل دلش رحم اومده و به بچها شلیک نکرده)ولی صدای تیر رو شنیدم.
    موسیقی تیتراز ابتدایی و انتهایی فیلم فوق العاده است

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

9. 7 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    موسیقی تیتراز ابتدایی و انتهایی فیلم فوق العاده است
    موسیقی متنشم جالبه، حسابی هیجان میده با اون ریتم متفاوتش

11. 7 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط EMINENT نمایش پست ها
    موسیقی متنشم جالبه، حسابی هیجان میده با اون ریتم متفاوتش

اینم ادرس سایت مخترع این موسیقی معرکه است.
    به زودی آلبوم کار رو مثل اینکه بیرون میده.
    البته من یه نسخه از موسیقی فیلم رو که توی نت منتشر شده بود رو گذاشتم.
    از اینجا دانلود کنید:
    کد:
    http://www.rodfile.com/oeveqk30g9mh

13. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

من تا قسمت دوم دیدم فقط اومدم بگم خیلی خوبه این سریال!

البته چشمام رو بستم تا اینهمه اسپویلر رو نبینم .

این انگلیس ها هم واقعا سریالهای خوبی دارند.حالا اگه شاهکارهایی مثل بریکینگ بد فاکتور بگیریم در بقیه سریالها واقعا بهتر از طرف امریکایی عمل میکنند و به شخصه ارتباط بیشتری با کاراکترها برقرار میکنم.

لوتر که حرف نداره بلک میرور هم عالیه شرلوک بی نظیره و........راستی بدجور عاشق لهجه بریتیش شدم با اون فحشهای دم دستشون

15. 9 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,945
    از این کاربر 6,717 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

هر چقدر که در قاب بندی و توجه به جزییات این سریال درجه یک بود ولی تو فیلمنامه یکم ضعف داشت و میشد حفرهای دید و پایانش راه رو برای ساختن فصل بعدی کاملن باز گزاشت ولی در مجموعه نسبت به بلک میرور و شرلوک از لحاظ قصه و ایده داستانی در درجه پایین تری قرار دارد لوتر هم که ندیدم ولی با پالسهای + که از بچها دارم میبینم به سراغش خواهم رفت در مجموع سریال متوسط رو به بالای بود من بهش نمره 7 می دهم

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

17. 6 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    هر چقدر که در قاب بندی و توجه به جزییات این سریال درجه یک بود ولی تو فیلمنامه یکم ضعف داشت و میشد حفرهای دید و پایانش راه رو برای ساختن فصل بعدی کاملن باز گزاشت ولی در مجموعه نسبت به بلک میرور و شرلوک از لحاظ قصه و ایده داستانی در درجه پایین تری قرار دارد لوتر هم که ندیدم ولی با پالسهای + که از بچها دارم میبینم به سراغش خواهم رفت در مجموع سریال متوسط رو به بالای بود من بهش نمره 7 می دهم
    7 دادی
    اگه به این 7 می دهی به سریال های پفکی و چیپسی آمریکایی (به قول ایرج ) چند می دهی
    یکمی سخت گیرانه فکر کنم امتیاز دادی ولی ما قبولت داریم عیب نداره

19. 10 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    158
    از این کاربر 134 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

چه مد شده تو همه سایت ها دارن تبلیغ این سریال رو می کنند.خیلی خوب کاری هست که یک سریال خوب رو دسته جمعی همه سایت ها معرفی و تبلیغ میکنند.همین کار باعث شد من هم بروم ببنم و واقعا خوشم اومد البته سریاله خیلی سنگینی هست و برای بهتر متوجه شدن باید 2 یا 3 بار دید.در بدترین حالت هم دادن نمره 8.5 یا 8.7 بهش واقعا کم هست چون همه چی توش هست از کارگردانی و تصویر برداری خوب بگیر تا نور پردازی زیبا و رنگ های جذاب و قتل های زیباتر و توطئه های عجیب و غریب و مردمی که به همه چی مشکوکند.
    قبول دارم فیلم نامه و داستان واقعا سنگینه و درک کردنش سخته ولی سریالی که آمریکایی ها دست بگذارند روش برای ساختن مجددش خودش نشون از خوب بودن داره و قابل معرفی و دیدن هست.
    درسته اون آقایی هم که 7 داده نظر شخصی اش هست ولی زیر 8.5 واقعا بی انصافی هست.
    من خودم 9.5 می دهم چون به نظرم ارزشش رو داشت.

21. 4 کاربرِ زیر از Prometheus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین