برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

True Blood | شاهکار HBO همچنان ادامه خواهد داشت.

شبکه HBO سریال TRUE BLOOD را برای فصل هفتم تمدید کرد.
    این خبر امروز توسط Michael Lombardo مدیر برنامه های شبکه اعلام شد.
    قسمت های جدید در تابستان 2014 پخش خواهند شد.
    همچنین مایکل گفت، مدیر تولید سریال Brian Buckner به عنوان شورانر سریال بازخواهد گشت.
    TRUE BLOOD به عنوان یک امضا برای شبکه و پدیده ای برای هواداران باقی خواهد ماند.
    با تشکر از Buckner و تیم بااستعدادش، سریال همچنان به هیجان خودش ادامه میده و
    با قدرت پیش میره به طوری که نظیرش در تلویزیون نخواهد بود.
    داستان های به شدت عاشقانه، طنزی بی نهایت هوشمندانه، مرموزیت، تعلیق و سردرگمی،
    هیجان بیش از حد، میشود سریال را با این القاب خطاب کرد.

سریال حول زندگی دختری به نام سوکی استکهاوس رقم میخورد، سوکی که می تونه ذهن بقیه رو بخونه
    به دنبال این سوال هست که این توانایی را از کجا آورده است که با خون آشامی برخورد میکند به اسم بیل.
    پس از مدتی متوجه میشه که "پری" هست و دور و بر خودش رو پر از موجودات ماوراء طبیعی میبینه اعم از
    خون آشام ها، گرگینه ها، تغییرشکل دهنده ها و ....
    در این میان انسان ها که خطر زندگی در کنار خون آشام ها را حس می کنند، علیه آنها اعلام جنگ میکنند و...

سریال پخش خودش رو در سال 2008 با دوازده قسمت آغار کرد و تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین سریال ها شد.
    خالق سریال "Alan Ball" هست که در کارنامه خودش اثرهای بی نظیری همچون American Beauty و
    Six Feet Under و Banshee را دارد. که یک جایزه اسکار برای نویسندگی American Beauty هم در کارنامه دارد.
    سریال در سال 2009 در سه بخش نامزد جوایز امی شد که توانست در بخش انتخاب بازیگران برنده شود.
    در سال 2010 در پنج بخش نامزد شد که یکی ار آنها بهترین سریال درام سال بود.
    در سال 2011 در چهار بخش نامزد شد.
    همچنین در مراسم گلدن گلاب نیز دوبار در سالهای 2009 و 2010 در بخش بهترین سریال درام سال نامزد شد.
    و Anna Paquin توانست جایزه بهترین بازیگر زن در سریالهای درام را از این مراسم از آن خود کند.

Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Blood | شاهکار HBO همچنان ادامه خواهد داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gallow نمایش پست ها
    پس موقعی که سریال رو ندیدیم و یا علاقه ای به دیدنش نداریم با این نظراتم وجهشو خراب نکنیم. به هر حال هر شخصی سلیقه ای داره ، ولی اگه نمی تونه ببینه کسی اجبارش نکرده !
    خوب دوست عزیز این جملتون که تناقض داره
    خوب یعنی کسی که علاقه ای به یه سریال نداره و ولی میبینش نباید در موردش نظر بده؟
    جز اون نظره دیگه حالا کسی که بخواد ببینه سریال رو نظرات رو میخونه و جمع بندی میکنه با یه نظر که نمیشه نتیجه گرفت
    الان من خودم کلا با دکستر حال نمیکنم دلیل هم واسش زیاد دارم یه برهه ای چون سریال نداشتم نشستم نگاه کردم که فک کنم 4 یا 5 ماهی طول کشید دیدن این سریال واسم
    الان هم فصل آخرش رو میبینم نمیشه گفت که چون شما خوشتون نمیاد از سریال نیا نظر نده ، سلیقه هست دیگه (البته با دلیل )
    ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط justUnited نمایش پست ها
    کدام جوان بالغ و عاقلی سریال رو به این دلیل تخریب میکنه آخه!این موضوع بیشتر از طرف جنس مونث شنیده میشه حالا به دلایلی.
    ولی اگه پسری از این مسایل شکایت کنه اونم کسی که سریالهای امریکایی میبینه! نه یک ادم چشم وگوش بسته باید یه سر به متخصص اقایان بزنه!!
    دوست عزیز شما یه گزاره میاری که مثال نقض داره ، الان سریال Femme Fatales رو نمیشه تخریب کرد؟یه مزخرف به تمام معناست
    الان کسی بیاد از فیلمهای شورنو شکایت و تخریب کنه و بگه اینا چه مزخرفاتیه باید یه سر به متخصص بزنه؟ ( مثال بودا تو مثال مناقشه نشه لطفا )
    این جور چیزا ربطی به سر زدن به متخصص نداره ، یه چیز فطریه ، جاذبه داره ولی اینکه درسته یا غلطه ( که به نظر من غلطه ) یه بجث دیگه هست و ایضا هرچیز که جاذبه داره لزوما درست نیست و ممکنه غلط باشه ، مثال هم زیاد داره

3. 6 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    من دیگه حرفی برای گفتن ندارم
    البته اون نتیجه ای گرفتم پایان فصل 5 بود و کلی مقایسه کردم با فرض وجود ومپایر و وِرولف و جادوگر تو سریال ، اونا یه سری عوامل دارن اینا هم یه سری دیگه با یه خصوصیات دیگه . خیلی از افراد تو فصل دوم ومپایر میگفتن این سریال رو ادامه ندید چرته و گوش ندادیم ولی بالاخره از فصل 4 بیخیالش شدیم ، خود شما هم تا جایی میدونم فصل 4 رو دیگه ندیدی ولی تا فصل سوم دیدی ( درسته دیگه؟) فصل سوم هم من به این امید میدیدم که پیش خودم گفته باشم سریال رو دیدم ولی الان حتی پشیمون چرا فصل سومش هم دیدم !
    این سریال هم تو فصل 5 داشت به همونجا ها میرسید ولی فصل ششم یه خورده اوضاعش رو بهتر کرد ، از تمدید شدن سریال هم اصلا ناراحت نیستم و خیلی هم خوشحالم ولی امید دارم منطقی سریال تموم بشه و یا هر پایان معلوم یا مجهولی بخواد داشته باشه ولی تحمل سکانس ها بی اهمیت و تکراری یا فلش بک ها غیر ضروری یا کش دادن الکیه داستان یا وارد کردن کاراکتر های الکی و.............. رو اصلا ندارم

حالا خیلی از موضوع پرت نشیم صحبت اصلیم این بود با توجه به بقیه سریال ها Hbo این سریال هیچ جوره شاهکار نیست ، مخصوصا برای کسایی که بیشتر سریال ها Hbo رو دیده باشن .

5. 7 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پویا فکر کنم از وسط های فصل سوم دیگه ندیدم!! شایدم چهار. درست یادم نیست.
    همه حرف هات درست!! حامد هم یه عنوان انتخاب کرده همه رو انداخته به جون هم درسته شاهکار نیست، اما واقعا سریال خوبیه. دلیلش هم گفتم، کاراکترهای بسیار خوب و پرداخته شده، بیل، اریک، جیسون، پم و تارا و سوکی و.... کلی کاراکتر داره که تکه و هیچ جای دیگه ای نیست. طنز فوق العاده ای هم داره. داستانش هم جدیدا خیلی وسیع تر و هیجانی تر شده. من که به شدت راضی ام.

7. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    142
    از این کاربر 393 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

من تابستون پارسال بود سه قسمت رو دیدم گذاشتمش کنار
    نمی دونم اصلا با شخصیت ها و داستان ارتباط برقرار نکردم و به نظرم خیلی نچسب بود سریال

ولی چند روز پیش شروع کردم به دیدن سریال و تا قسمت هفت دیدم
    نظرم 180 درجه برگشت.
    یکی از نکانی که باعث شده من خوشم بیاد ازش شخصیت هاش هستن..عالین..از برادر سوکی گرفته تا اون دو تا سیاه پوست(اسماشون رو یادم نیست متاسفانه)
    درسته شاهکار نیست ولی عالیه...سریالی که من گذر زمان رو توش احساس نکنم...از بازیگر هاش و داستانش خوشم بیاد برام یه سریال خوب معنی میده
    شنیدم که فصل های آتی بهتر و بهتر هم میشه
    در ضمن با دیدن این سریال فهمیدم که خاطرات خون آشام سریال خون آشامی نیست فقط یه سریال عاشقانه ی مضحکه که پایه ی داستان برا اساس خون آشام هاست
    ولی خب در کل چون فقط 7 قسمت از سریال دیدم زیاد نتیجه گیری نمی کنم ولی تا اینجای کار از سریال به شدت راضی ام

9. 8 کاربرِ زیر از F.U.S.E بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

مثل اینکه دوستان صحبتهای منو خیلی یه خود گرفتند.بالاخره این هم نظر من بود در مورد سریال ! حرفم اینه که اگه شما میری سریال دکستر میبینی بعد بیای بگی چقدر تعداد قتلها زیاده یا فیلم پ*رن ببینی بعد بگی چرا این ملت لباس تنشون نیست! اونوقته که
    شما باید یه نگاه مجدد به نوع ژانر فیلم بندازی تا یادت بیفته این سریال پلیسیه یا هر چیزی که هست. و این جزیی از ماهیت اون اثر بحساب میاد.و در مورد این سریال باید بگم تا بوده نام خون اشام با س×ک*س و خون و وحشت و خشونت همراه بوده!
    واین سریال به بهترین وجه این صفات رو که مشخصه های یک ومپایر هست به نمایش گذاشته.پس اگه حرف از علت وجود این قضایا حالا به هر شدت در یک اثر خوناشامی هست.شما یا به مسایل خوناشام علاقه ای ندارید یا اینکه
    اشنایی با عزیزان ومپایر نداری وتازه شروع به دیدن این اثار کردید.یه نقل قول جالبی که این اواخر از تارانتینو در مورد خون زیاد توی فیلمهاش شنیدم این بود که گفت تا حالا شده شما به دیدن کنسرت متالیکا برید و بعد درخواست کنید که صدای موزیک رو پایین بیارند.
    سریال ومپایر دایاری یا مجوعه توالایت خیلی با استاندارهای یک ومپایر فن فاصله داره. اینها درواقع همان داستان های مردم عادی هست با تم خون اشامی! ومطمنم موقع دیدن این مجموعه ها بارها فراموش کردید که ادم هایی که توی فیلم هستند مثلا خون اشامند تا وقتی که نیششون رو بیرون میارند.این دقیقا چیزی هست که به هیچ وجه در تروبلاد باهاش مواجه نیستید.شاید بگید منظورم ما نوع استفاده از اون صحنه هاست که گاهی بی دلیل میشه!در این مورد باید بگم تا انداره ای حق با دوستان منتقد هست
    ولی وقتی شما طرفذار یک همچنین اثری هستید نه تنها از این موضوع شکایت نمیکنی بلکه در خواست بیشتر شدنش رو هم دارید وگرنه در غیر اینصورت یشنهاد میکنم سریال های دیگری رو ببینید.

11. 7 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

We're Chasing The Dream , So Real
    سپاس
    699
    از این کاربر 3,335 بار در 294 پست سپاس گزاری شده

دو صفحه رفته جلو تاپیک ...
    فقط بگم که گناه کبیره است اگر ومپایر دیاریز رو با "تروبلاد" مقایسه کرد.
    اون یه سریال تینیجری ـه تُـ**ـی ـه ، اما کلی فلسفه پشت تروبلاد هست ... بخوام پرونده باز کنم باید بریم یه دوسال راجع بهش حرف بزنیم .

13. 8 کاربرِ زیر از Ryan Tedder بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,181
    از این کاربر 1,169 بار در 157 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    نه اشکان خیلی بی راه هم بنده خدا نشنیده ، یعنی منم مغز بسته ام به عنوان شخصی که از فصل سوم سریال رو با پخش هفتگی دیدم و هنوز هم میبینم به هیچ عنوان واژه شاهکار رو نمیشه روی این سریال گذاشت حتی بین سریال ها در حال پخش Hbo شاید جز 3 تا اول هم نباشه و اگه کل سریال ها و مینی سریال ها HBo رو نگاه کنیم شاید جز 10 تا اول هم نباشه این سریال موقع شروعش و اون حالُ هواش کلا یه جو دیگه به آدم میداد و شاید ابتدا نشه باهاش خیلی ارتباط بر قرار کرد و به دل نشینه ولی در ادامه و شناخت بیشتر از کاراکتر ها کلا دیدگاه عوض میشه ولی فصل 4 و به خصوص 5 دیگه زیادی سریال رو کش دادن و قهر و آشتی ها و داستان های جانبی الکی که وارد سریال میشه ، دیگه اون کشش و جذابیت رو نداره و الان هم به این نتیجه رسیدم آنچنان تفاوتی با ومپایر دایری نداره فقط صحنه های جن.سی + موزیک راک رو به ومپایر دایری اضافه کنی میشه ترو بلاد !
    چرا من زودتر باهات آشنا نشدم آقا پویا ؟!

15. 3 کاربرِ زیر از mushroom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

تروبلاد هم شد سریال ؟

17. 4 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16
    از این کاربر 107 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

به نظره من یکی از جذابترین و ریباترین سریالهایه موجوده ...........فقط دکستر میتونه از این سریال بهتر باشه

19. 4 کاربرِ زیر از bikaran1384 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 56 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

بنده کلاً واسه تابستون لحظه شماری میکنم از من بدتر داداشم هست که تا اول تیر میشه میگه " پس سوکی کی میاد " :دی ( از 2009 )
    دیوانه 2تا شخصیتم اولین نفر جیسون و دومین هم اریک ( نفر سوم هم گادریک بود که هر چند کوتاه اما بازی و نقشش ماندگار شد واسم :دی )

21. 8 کاربرِ زیر از _root بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12