برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 49
    Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,648 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

Noah | معرفی، بحث، تریلر و پوستر

دارن آرنوفسکی این بار می گوید به محیط های آخر الزمانی علاقه پیدا کرده و می خواهد از داستان نوح استفاده کند تا این موقعیت را بازنمایی کند. در حال حاضر فیلم در آیسلند مشغول فیلمبرداری است و راسل کرو نقش حضرت نوح را بازی می کند. جنیفر کانلی، ری وینسون، اما واتسون و آنتونی هاپکینز هم در این فیلم ایفای نقش می کنند. تصویری که به تازگی در اینترنت منتشر شده بود، نشان می داد که آن ها به منبع اصلی اثر که یک کمیک استریپ بوده و خود آرنوفسکی به کمک آری هاندل تهیه اش کرده اند، بسیار وافادار مانده اند. بد نیست بدانید جان لوگان هم در نوشتن فیلنامه شریک بوده.
    آن ها دارند خود کشتی نوح را در نیویورک می سازند. فضایی که او برای فیلمش انتخاب کرده، دنیایی سنگی و سرد است. او سعی می کند دنیایی را بسازد که آن را انسان ها به گناه آلوده اند و نتیجه اش همان داستان مشهور حضرت نوح است. تاریخ اکران فیلم در سال 2014 خواهد بود و همین طور که به نظر می رسد، آرنوفسکی سعی کرده از بهترین عوامل سینما برای تولید این پروژه استفاده کند و باید صبر کرد تا نتیجه نهایی کار را ببینیم. البته بد نیست که به این موضوع هم اشاره ای کنیم: فیلم که خودش قرار بود داستان توفان باشد، در مقطعی دچار طوفان شد. چه طور؟ در حین فیلمبرداری توفان سندی به ساحل نیویورک رسید و در همان جا بود که آن ها داشتند که خود مدل کشتی را می ساختند. البته خود آرنوفسکی در توییتر خود نوشته است که فقط دودکشش را از دست داده. که امید واریم که این طوری باشد.

خلاصه داستان :
    داستان بسیار نزدیک به آنچه در کتاب عهد عتیق آمده روایت می شود. در دنیایی پر گناه نوح به مأموریتی الهی گمارده می شود؛ او باید کشتی بسازد تا موجودات زمین را از سیل پیش رو نجات دهد.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Noah

WIKI
    IMDB

کارگردان:
    دارن آرنوفسکی
    فیلمنامه:
    جان لوگان
    تهیه کننده :
    آری هاندل
    آرنوفسکی
    بازیگران:
    راسل کرو
    جنیفر کانلی
    ری وینسون
    اما واتسون
    آنتونی هاپکینز

00000000000

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Noah | معرفی، بحث، تریلر و پوستر

یا ما داستانی که از نوح شنیدیم اشتباه یا اینا اشتباهی ساختن
    اصلا با اون چیزی که تا الان شنیده بودم تفاوت بنیادی داشت واقعا کسی اینو نبینه چیز زیادی رو از دست نداده

3. 8 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*نتيجه اخلاقي اينكه : پسر نوح توي سن بلوغ بوده و بنده خدا رو توي خونه درك نمي‌كردن بيشتر خب توي اين سن "پدر"ها مقصرند! دوستاني كه دلشون براي فيلم‌هايي مثل "هابيت" و اين جور چيزها تنگ شده بد نيست روي دور تند اين "پف‌فيل عهد عتيق" با ملات هاليوودي رو نگاه كنن خوش مي‌گذره. 2ساعت فقط "بخنديد"! يه ذره هم سناريو رو با استاندارد شبكه‌هاي فاخر آمريكايي مثل "CW" پيش بردن.

5. 23 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

واقعا یکی از مزخرفترین فیلمهای هالیودی بود علاوه بر داستانش که من به دلایل علمی قبول ندارم و هیچ جای تاریخ هم نیومده(حالا یه عده می گن که تو قران و... اومده که من با اون یه عده کاری ندارم) که همون داستان دینی را بصورت مزخرفی به تصویر می کشه ساختار بسیار ضعیفی هم داشت و به نظرم لیاقت امتیاز 6.4 را هم نداشت و پایین تر از 4 حقشه من موندم چطور 2 بازیگر بزرگ هالیوود تو این فیلم بازی کردند.
    بر خلاف یکی از دوستان فیلم هابیت فیلم بسیار خوب و لیاقت امتیازی که تو imdb گرفته را داره و اگر هابیت مزخرفه ارباب حلقه ها هم فیلم بدیه که عده بسیار کمی با این نکته موافقند و اون عده هابیت را در سطح سریال های cw پایین نمی آورند. حداقل حداقلش در سطح سریال های HBO لیاقتشو داره اگه بخواهیم با سریالی قیاس کنیم. درسته که در سطح پایین تری از ارباب حلقه ها قرار داره ولی مخصوصا قسمت دومش عالی بود و فکر نکنم داستانش تینیجری باشه.

7. 6 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Hey Hey , My My
    سپاس
    4,251
    از این کاربر 4,580 بار در 461 پست سپاس گزاری شده

اون تیکه ای که نوح داره میگه که برادر برادر رو کشت و مرد مقابل مرد قرار گرفت و جنگ راه انداخت ،چندتاشون این شکلیَن!
    تفنگ داره چرا این؟
    داره از گذشته تا زمان طوفان رو میگه و با توجه به چیزی که تو فیلم دیدیم ،کسی باروت و اسلحه نداشت!

9. 10 کاربرِ زیر از Shayea بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayea نمایش پست ها
    داره از گذشته تا زمان طوفان رو میگه و با توجه به چیزی که تو فیلم دیدیم ،کسی باروت و اسلحه نداشت!
    یه تیکه ای هم به زمان حال میندازه باهوش! واقعا نگرفتی؟

هردفعه سر این فیلم هایی که داستان پیامبرها رو تعریف میکنه این مشکل رو داریم. دوستان اونا از روی قرآن ما فیلم نمیسازن! از روی کتاب آسمونی خودشون میسازن! البته با کتاب خودشون هم فرق داشت، ولی خب کمتر
    من از اول میدونستم قرار نیست داستان حضرت نوحی که تو قرآن آمده رو ببین، پس مثل خیلی از دوستان سرخورده نشدم و سعی کردم از فیلم لذت ببرم!
    فقط یه تیکه کشتن دو دختر و شراب خواری نوح اذیتم کرد!
    در کل فیلم بعدی نبود، ارزش وقتی که براش گذاشتم رو داشت! 2 ساعت از وقت گرانبهاتون رو بذارید و فیلم رو ببینید، مطمئن باشید چیزی رو از دست نمیدید
    نمره خود فیلم 7.5ـه اما نمره موسیقی متنش 10ـه

11. 12 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,579
    از این کاربر 5,427 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها

هردفعه سر این فیلم هایی که داستان پیامبرها رو تعریف میکنه این مشکل رو داریم. دوستان اونا از روی قرآن ما فیلم نمیسازن! از روی کتاب آسمونی خودشون میسازن! البته با کتاب خودشون هم فرق داشت، ولی خب کمتر
    من از اول میدونستم قرار نیست داستان حضرت نوحی که تو قرآن آمده رو ببین، پس مثل خیلی از دوستان سرخورده نشدم و سعی کردم از فیلم لذت ببرم!
    فقط یه تیکه کشتن دو دختر و شراب خواری نوح اذیتم کرد!
    در کل فیلم بعدی نبود، ارزش وقتی که براش گذاشتم رو داشت!
    نمره خود فیلم 7.5ـه اما نمره موسیقی متنش 10ـه
    البته روایت عهد عتیق هم نیست این
    کلا یهودی ها اگه اشتباه نکنم ، دو نوع عقیده دارن ، این فیلم ضعیف ترین نوع داستان ( منظورم روایتی که از حضرت نوح دارن ) رو نقل کرده اونم با تحریفات بسیار ، یعنی تو این روایت ضعیف که کمتر بهش استناد می کنن به این قائل هستن که حضرت نوح آدم خوبی بوده ولی فقط نسبت به مردم دوره ی خودش ، اما این چیزی که روایت شده تو فیلم ، حضرت نوح اصلا شخص خوبی نیست ، از لحاظ اخلاقی میگم ، شما چیز بدی از مردم هم دوره ی خودش نمیبینی تو این فیلم ، اصلا معلوم نیست به چه گناهی قراره عذاب شند ، اینا تو فیلم جوابی نداره فقط همین دیالوگ رو مرتب میشنوید که شما از طرف خدا قضاوت شدید ، جالب اینه که اون قدری که به فکر خونوادش هست به فکر مردم نیست ، بیشترین تاثیری که فیلم میذاره ، محاکمه ی حضرت نوح هست ، چه از طرف مردم ، چه از طرف خونوادش ، یعنی پسراش و همسرش و دختری که قراره زن پسرش بشه که این محاکمه هم کاملا منطقی هست ، من خودم از اول تا آخر فیلم کاملا حق میدادم به مردم ، کلا حسم هم این بود که حرفهایی که از طرف مردم و خونواده ی نوح زده میشه ، در واقع حرفهای آرنوفسکی هست
    صحنه های نبرد و جلوه های ویژش هم که کلا شبیه ارباب حلقه ها و هابیت بود چیز جدیدی نداشت ، بهترین قسمتی هم که از فیلم دیدم همین سکانسی که عکسش رو امیرعلی گذاشته و اگه اشتباه نکنم حضرت نوح داشت داستان خلقت رو توضیح میداد تو کشتی بقیش چیز خاصی نبود که اگه اشتباه نکنم این سکانس یه جورایی متاثر از فیلم ادیسه ی کوبریک بود

13. 12 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    چه از طرف مردم ، چه از طرف خونوادش ، یعنی پسراش و همسرش و دختری که قراره زن پسرش بشه که این محاکمه هم کاملا منطقی هست ، من خودم از اول تا آخر فیلم کاملا حق میدادم به مردم ، کلا حسم هم این بود که حرفهایی که از طرف مردم و خونواده ی نوح زده میشه ، در واقع حرفهای آرنوفسکی هست
    این برادر عزیزمون (آرنوفسکی) توی یه مصاحبه گفته بود این سناریو رو اصلا از روی یه متن شعر کودکانه ساخته که خودش توی ایام کودکی سروده بوده [ اون کفتر صلح رو داشتی ]
    نمی‌دونم برای کدوم خراب شده‌ایی سازمان ملل و این جور چیزهایی فرستاده بوده و اون سال برنده جایزه‌ایی چیزی هم شده. آخرین شماره‌ی مجله‌ی "مهرنامه" بهش پرداخته. فکر کنم اونجا خوندم. کلا کارگردان شادیه.

15. 8 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,192 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    کلا کارگردان شادیه
    من این فیلم رو ندیدم و از دو فیلم قبلیش(بلک سوان،رستلر) هم اصلا خوشم نیومد ولی قبل از این سه فیلم این کارگردان کارهایی داره که حداقل میشه این صفتو بهش نداد و بهش احترام گذاشت.

17. 8 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Hey Hey , My My
    سپاس
    4,251
    از این کاربر 4,580 بار در 461 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    انصافا من چیزی از زمان حال و آینده نمیشنوم تو روایت این تیکه اش!
    دقیقا میگه که تا 10 نسل بعد از آدم ،گناه کردن ادامه پیدا کرده و ملت درمقایل ملت ،ملت در مقابل خلقت و اینــا...

حالا بگذریم!

من امروز فیلم رو دیدم و بسیار هم لذت بردم!
    این شهامت آرنوفسکی رو میپسندم که بعد از 4 تا فیلم تقریبا مشابه و با تم مشخص،یه فیلم متفاوت ساخته.
    قبل از اینکه فیلم رو ببینم هم اصلا انتظار نداشتم چیزی شبیه به روایت هایی باشه که شنیدم ولی خب اون قضیه ی فرشته ها و پدرِ پدربزرگ نوح یکم زیادی فانتزی کرده بود فیلم رو!
    (یه نکته هم بگم. به عنوان کسی که سوپرنچرال دیده اصلا نمیتونم چندتا مجسمه ی سنگی رو به عنوان "فالن انجل" قبول کنم! )

چهره ی نوح اواسط فیلم خیلی خشن میشه و یکم زننده ست اما آخر فیلم رحمانیت و بخشش رو میرسونه!
    من اون دیالوگ آخر اما واتسون که به نوح گفت : خدا بهت انتخاب داد و تو هم بخشش و عشق رو انتخاب کردی ،به عنوان رحمان و رحیم بودن خالقی که توی فیلم ازش صحبت میشه ،قبول میکنم و هپی اندینگ و اینـــا!

به نظرم این فیلم اصلا روایت کتاب الهی خاصی نیست.. یه روایت شخصی از آرنوفسکی ـه! فیلم موضع های شخص کارگردانه نه یه روایت موبه مو از زندگی نوح! کارگردان اینو ساخته که به خودش ادای دِین کنــه...

یه چیز دیگه! نمیدونید اون پوست ماره که نوح و پدرانش دور دستشون میبستن ،نماد چیزیه یا معنی خاصی میده؟

19. 10 کاربرِ زیر از Shayea بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

یه ضرب المثل یاد داشتیم اونم خراب شد رفت: پسر نوح با بدان بنشست , خانواده محترمش گم شد!

ولی تو این فیلم اینطور نشد!
    کمترین انتظاری که داشتیم این بود که لااقل نوح یک بار مردم رو به راه راست دعوت کنه ولی از همون اول زد همه رو ترکوند میخواست خانواده محترم خودشم بترکونه! کلا نوح بی اعصابی بود!
    به چشم یه فیلم تخیلی هم بهش نگاه کنی که هیچ ربطی به واقعیت نداره بازم جالب نبود. اون حس خوبی که بعد از دیدن بعضی فیلما داریم بعد از این فیلم نداریم

رباط سنگیا رو که دیدم یاد "آپتیموس پرایم" افتادم!

21. 7 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین