برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11
    how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

Dexter | پنل دکستر در کامیک کان 2013 | گزارش، عکس، ویدئو

پنل دکستر در کامیک کان 2013 با پخش یک ویدئوی خداحافظی که شامل صحنه ها و تصاویر قدیمی و قدردانی بازیگران از طرفداران سریال به خصوص هواداران حاضر در کامیک کان بود، آغاز شد. در این ویدئو مایکل سی هال گفت "هر چیز، دنباله ای از آخرین هاست" و جنیفر کارپنتر از اینکه چگونه دکستر "زندگیش را متحول کرده" گفت و اظهار داشت "تصور اینکه مردم تا این اندازه با دکستر همراه شوند رو نمیکردم." این در حالی بود که جان لیتگو (قاتل سه گانه) دکستر را بزرگترین سریالی که در آن حضور یافته بر شمرد. پس از آن کلیپی از بهترین قتل های دکستر پخش شد و در پایان این بخش، پیغام ویدئویی جان لیتگو که امکان حضور در کامیک کن را پیدا نکرده بود، پخش شد:

"دوست داشتم می تونستم در کنار شما باشم، ولی همونطور که می دونید من مُردم. روزی نیست که یکی پیدا نشه که منو با اون (شخصیت) روانی به یاد نیاره. و من از شما (طرفداران) به این خاطر سپاسگزارم."

پنلی بزرگ ولی بسیار احساس بر انگیز و عاطفی. بیشتر زمان گفتگو در مورد اینکه بازیگران و نویسندگان چه چیزهایی از سریال را بیشتر دوست داشتند و چگونه با موقعیت ها و تم های مرگ و اخلاقیات در طول این هشت سال روبرو شده و برخورد کرده اند، سپری شد. در حالی که کار فیلمبرداری سریال هفته ی گذشته پایان یافت، سارا کالتن تهیه کننده سریال گفت "فکر نمیکنم هنوز هیچکدوم از ما پذیرفته باشیم که کار تموم شده" و هال اضافه کرد: "بخشی از ناخودآگاه ما هنوز اینو قبول نکرده یا تشخیص نداده که کار تموم شده. پنج یا شش ماه بعد، همگی منتظریم و موندیم که چرا دکستر رو دوباره شروع نمیکنیم."

در بخشی دیگر این سوال که بازیگران چگونه در طی این هشت سال با کارکتر خود در صحنه ی کار و خارج از آن مرتبط شده اند، مطرح شد. جنیفر کارپنتر در این مورد گفت: "من حس یک راننده ی بدلکار ماشین رو دارم... این (مسیری) ترسناک و پیچیده بود، و من واقعا از چالش ها استقبال میکنم." جنیفر ادامه داد: "من واقعا می خواستم و می خوام که او (دب) بمیره و این به خاطر اینه که من عاشق این کارکترم. این یه مقدار شبیه نوع برخوردیه که مایکل با قربانیان خودش داره. من میخوام او به عمیق ترین جای ممکن جایی که همه ی رازهای دب اونجا قرار داره بره، به جای اینکه پس از هشت سال در سر من باقی بمونه و با خودم بگم: «چی مشد اگه...» و به اسکات زنگ بزنم که برام یک سکانس بنویسه."

سوال دیگری که از بازیگران شد این بود که چه حسی داشتند وقتی فهمیدند قراره توسط دکستر کشته بشن؟ لورن ولز (لاگوئرتا) در پاسخ به این سوال گفت: "من نمیتونستم برای انجامش صبر کنم... میخواستم تا جایی که می تونم بهترین عملکرد خودم رو نشون بدم. شگفت زده نشده بودم، ولی برای حسی که بعدش برام داشت، آماده نبودم." اریک کینگ (دوکز) هم با تعریف از بازی مایکل سی هال گفت: "وقتی در کنار کسی بازی میکنی که با تمام قلب و وجودش بازی میکنه،‌ تو هم میخوای بهترین بازیت رو به نمایش بذاری" سارا کالتن هم توضیح داد در نقاط مشخصی از سریال کشتن کارکترهایی اجتناب ناپذیر بود؛ این قتل ها همانند این بود که یکی از اعضای خانواده را بخواهی بکشی.

وقتی بحث به فصل کنونی سریال کشیده شد، واضح بود سوالاتی مطرح میشه که اعضای پنل به آنها پاسخ نخواهند داد، البته مگر به شکلی ناخواسته! وقتی از یوان استراوسکی خواسته شد اطلاعاتی در مورد هانا و بازگشتش در این فصل بدهد، استراوسکی که ابتدا از پاسخ سر باز می زد، با اصراری که برای جواب شد، ناخواسته گفت:‌ "چی میتونم بگم... اون بر میگرده و ما نمیدونیم انتقامی که او ... " استراوسکی بلافاصله اصلاح کرد: "نمیدونیم انگیزه ای که او ...." ولی دیگه خیلی دیر شده بود و تمامی حاضرین از این اسپویلر ناخواسته به شعف اومدن.

ببینید: لحظه ای که استراوسکی به طور ناخواسته در مورد قصد هانا از بازگشت گفت

Yvonne Strahovski Dexter Panel Comic-Con 2013.webm - 5.4 MB
    or
    Yvonne Strahovski Dexter Panel Comic-Con 2013.webm - 5.4 MB
    or
    Yvonne Strahovski Dexter Panel Comic-Con San Diego 2013 - YouTube

سارا کالتن انتخاب "شارلوت رمپلینگ" برای بازی در نقش دکتر وگل رو یک "قسمت و سرنوشت" خواند و گفت رمپلینگ انتخاب اول ما برای این نقش بود و شرایط طوری به بهترین شکل برای او رقم خورد تا بتواند نقش این مادر مرموز را در این فصل بازی کند.

دزموند هرینگتون (کوئن) هم در مورد کارکتر خود گفت که در نقطه ای از سریال بود که متوجه شدم کارکترم به خاطر مشکل مشروب، ضعف در ارتباط برقرار کردن و ناتوانیش در کمک به همکارانش، در وضعیت بدی قرار داره. در دنیای دکستر کارکترهایی این چنینی خیلی دوام نمی آورند، ولی به دلایلی عجیب، کوئن تونست دوام بیاره حتی وقتی که رابطه ش با دب به هم خورد.

در پایان مجری پنل از تمام بازیگران و تهیه کنندگان خواست که صحبت پایانی شون رو با هواداران در میون بذارن. این دقایق لحظاتی بود که احساسات به اوج خود رسید. اسکات باک (مدیر اجرایی سریال) گفت: "این خیلی خوبه که به یاد بیاریم این کار رو برای چه کسانی انجام میدیم." لورن ولز (لاگوئرتا) با چشمانی اشک بار از حاضرین تشکر کرد. اریک کینگ (دوکز) پیش از تشکر از هواداران به شوخی گفت: "شما منو طی این شش سال گذشته زنده نگه داشتید."
    جنیفر کارپنتر در حالی که سعی میکرد جلوی اشک هایش را بگیرد، گفت: "فکر میکنم ما زمان زیادی رو در کنار هم برای واقعی نشون دادن داستان های غیر واقعی و کارکترهایی غیر واقعی گذروندیم و مطمئنا رابطه ی بین ما (بازیگران) یک رابطه ی اصیل بود، ولی اصیل ترین چیز در مورد این سریال رابطه ای ست که بین ما و شما (طرفداران)‌ وجود داره... شما دلیل حضور ما بودید و ما نمیتونیم بگیم کار تموم شده تا وقتی همگی اینجا در کنار هم هستیم... و حالا در کنار شماست که کار به پایان میرسه." و در پایان مایکل سی هال گفت: "همونطور که شما توی صف ها منتظر موندید و برای ما به اینجا اومدید، ما هم برای شما اینجاییم و شما دلیل حضور ما در اینجایید و همگی ما از شما بسیار سپاسگزاریم."

ببینید: صحبت های پایانی بازیگران و تهیه کنندگان سریال با هواداران

Dexter Cast Says Goodbye Comic Con 2013.webm - 34.7 MB
    or
    Dexter Cast Says Goodbye Comic Con 2013.webm - 34.7 MB
    or
    Dexter Cast Says Goodbye - YouTube

آلبوم تصاویر: دکستر در کامیک کان 2013

عکس های بیشتر: [+] [+] [+]

»» ویدئوهای رسمی و کامل پنل دکستر پس از انتشار در تاپیک قرار خواهد گرفت...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

اعضای حاضر
    در پنل دکستر
    در کامیک کان 2013

بازیگران:
    مایکل سی هال
    جنیفر کارپنتر
    ایمی گارسیا
    دزموند هرینگتون
    دیوید زیاس
    یوان استراوسکی
    لورن ولز
    اریک کینگ
    جولی بنز

تهیه کنندگان:
    اسکات باک
    سارا کالتن
    منی کوتو

و شورانر سابق سریال:
    کلاید فیلیپس

مجری پنل:
    رالف گارمن

تاریخ برگزاری:
    18 جولای 2013

منابع:

EW
    Variety
    TVGuide
    IGN

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter | پنل دکستر در کامیک کان 2013 | گزارش، عکس، ویدئو

خب تا این لحظه ظاهرا ویدئوهای رسمی منتشر نشده. اگر حجم نسخه ای که صفحه ی قبل گذاشته شده براتون زیاده، می تونید این نسخه رو بگیرید:

پیغام ویدئویی جان لیتگو رو هم که توسط یکی از طرفدارا ضبط شده می تونید از اینجا بگیرید (جالبه ببینید)

3. 12 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12