برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 7 اولیناولین ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 64
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

Orange Is the New Black | زندان + زنان نابکار + طنز زیرکانه = نارنجی مد جدیدـه

00000000000000000000000000000000000000

شبکه Netflix بعد از پخش اینترنتی سریال های موفقِ
    House of Cards , Hemlock Grove و فصل چهارم سریال زیبای Arrested Development نشان داد که حرفای زیادی برای گفتن دارد.
    این شبکه این بار یک سریال 13 قسمتی را عرضه کرده است به نام "نارنجی مد جدیدـه" که یک سریال درام و کمدی است و هر قسمت آن 60 دقیقه میباشد.
    سریال قبل از پخش برای فصل دوم تمدید شد.
    خالق سریال برنده جایزه امی Jenji Kohan است که در کارنامه خود سریال زیبای شبکه شوتایم یعنی Weeds را دارد.
    سریال داستان زنی به نام "پپر چپمن" را به تصویر می کشد که بر اساس خاطرات واقعی زنی به نام Piper Kerman است.
    پپر کرمن در سال 1992 بعد از اینکه فارغ التحصیل شد، با نورا آشنا شد. زنی که برای یکی از دلال های بزرگ مواد کار می کرد و به اصرار نورا نقش پولشویی را بر عهده گرفت.
    بعد از مدتی به سن فرانسیسکو رفت تا "لری اسمیت" را ببیند. و در سال 1998 آنها به نیویورک سیتی رفتند.
    بعد از مدتی پپر متهم به پولشویی قاچاق مواد مخدر متهم شد
    او گناهکار شناخته شد و در اوایل سن 34 سالگی محکوم به
    15 ماه حبس شد. در سالهای 2004 و 2005 در یک کانون اصلاح فدرال به نام "دانبری" دوران حبس خود را سپری کرد.
    در سال 2006 کرمن و اسمیت ازدواج کردند و او به عنوان یک متخصص فنی ارتباطات مشغول به کار شد.
    در سال 2010 کرمن خاطرات خود را به اسم :
    Orange Is the New Black: My Year in a Women's Prison
    منتشر کرد و این اثر فروش قابل توجهی داشت.
    در سال 2012 این خاطرات توجه جنی کوهان که بعد از سریال ویدز به دنبال خلق یک اثر زیبای دیگه بود را جلب کرد
    و تصمیم گرفت آن را تبدیل به سریالی کند که در جولای 2013 این سریال در 13 قسمت از شبکه نتفلیکس پخش شد که با استقبال خیلی خوبی روبرو شد.
    نقش پپر را "Taylor Schilling" بازی می کند که پیش از این او را در قیلم "آرگو" در نقش "کریستین مندز" دیده ایم.
    از دیگر بازیگران سریال میشود به Laura Prepon و Michael Harney و Michelle Hurst و Kate Mulgrew اشاره کرد.
    تا حالا سریال های زیادی در رابطه با زندان و زندانی ها ساخته شده، ولی باید بگم که این سریال با همه ی اون ها فرق می کنه و یه سرو گردن بالاتره و طنز جالبی هم تو سریال موج میزنه، زندان و زنان، تیتراژ فوق العاده، پیچیدگی شخصیت ها، فضای جالب زندان، کارگزدانی متبحرانه، تنوع قسمت ها که در هر قسمت نگاهی به چگونگی به زندان افتادن این زن ها دارد از ویژگی های جالب این سریال است.
    منتظر نظرات خوبتون درباره این سریال هستیم.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |

Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Orange Is the New Black | زندان + زنان نابکار + طنز زیرکانه = نارنجی مد جدیدـه

نقل قول نوشته اصلی توسط _Reaper_ نمایش پست ها
    حدود یک ماه پیش oitnb رو شروع کردم و باید بگم که 4 قسمت اول فصل اول فوق العاده بود از هر لحاظ تونست من رو جذب کنه تیتراژ فوق العاده،درام قوی و اون طنز زیرکانه ای که واقعا حس خوبی به بیننده میداد اما از اپیزود 5 به اینور واقعا افت کرد روابط سطحی و غیرمنطقی تر شدن،اونجور که باید به شخصیت ها پرداخته نمیشد، بعضی جاها روند سریال انقد کند میگذره که آدم واقعا تحملش تموم میشه،بعضی جاها هم واقعا اتفاقات غیر منطقی میشه و همه ی این موارد دست به دست هم دادن تا روند سریال حداقل برای من خیلی حوصله سر بر شه و بعد از چند قسمت واقعا همه چیز برام تکراری شد و حس می کنم که دیگه واقعا نویسنده هاش چیز جدیدی ندارن تا رو کنن...
    +الان اپیزود 10 فصل اول هستم و نمیدونم چجوری ادامه بدم.امیدوارم حداقل فصل دوم بهتر باشه...
    دقیقا همینطوره که میگی 5 قسمت اول خوب شروع میشه اما بعدش دیگه افتضاح میشه ولی فصل دوم و به بعد کمی بهتر میشه
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

3. 7 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Orange Is the New Black | زندان + زنان نابکار + طنز زیرکانه = نارنجی مد جدیدـه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    دقیقا همینطوره که میگی 5 قسمت اول خوب شروع میشه اما بعدش دیگه افتضاح میشه ولی فصل دوم و به بعد کمی بهتر میشه
    حالا من خودمو ٢ماه پيش به قسمت ٧ فصل دو رسوندم ولي ديگه اصلا نمي تونم ادامه بدم خيلي رومد يكنواخت و خسته كننده اي داره،٣بار خواستم قسمت٨ رو ببينم واي بعد 5 دقيقه ديگه نتونستم تحمل كنم

5. 4 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    46
    از این کاربر 290 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

سریال بدی نیست ولی همینطور که خیلی ها اشاره کردن نگه داشتن ببنده واسه اپیزود بعدی رو نمیتونه خوب انجام بده ، یه چیزی که خیلی باعث تاسفه ، زیر نویس این سریال که توسط agz ارائه شد که واقعا رو اعصابه ، استفاده از لغاتی مثل " جواد ظریف " ، " جنتی " ، " دوغ ابعلی ، زاپاتا ، بندری " و خیلی موارده دیگه که باعث میشه شما سریال رو با زیرنویس انگلیسی ببینید....
    واقعا ای کاش یه گروه قوی رو این سریال کار میکردن

7. 6 کاربرِ زیر از deathpoint2002 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    543
    از این کاربر 471 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

نکته جالب اینه که متای فصل دوم 89 و از سریالایی مثله کاراگاه حقیقی بیشتر بود و تقریبا توی تمام لیستای منتقدا به عنوان بهترین سریال های پارسال حضور داشت ولی تو کشور ما به اندازه سریالای خوب دیگه بیننده نداشت فک میکنم یکی از دلایلش تمرکز روی شخصیت های زن بود البته از بازی های فرمی و ادا اطوارای سریال هایی مثله کاراگاه حقیقی خیری نبود و تمرکز روی روابط شخصیتا بود.به هر حال من دیدنش رو به تمام سریال بین ها توصیه میکنم به شخصه در هیچ سریالی شخصیت پردازی به این قدرت در این همه شخصیته جورواجور ندیده بودم

9. 4 کاربرِ زیر از Little Ghost بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط deathpoint2002 نمایش پست ها
    زیر نویس این سریال که توسط agz ارائه شد که واقعا رو اعصابه ، استفاده از لغاتی مثل " جواد ظریف " ، " جنتی " ، " دوغ ابعلی ، زاپاتا ، بندری " و خیلی موارده دیگه که باعث میشه شما سریال رو با زیرنویس انگلیسی ببینید....
    واقعا ای کاش یه گروه قوی رو این سریال کار میکردن
    شما زیرنویس agzگرفتید و دیدید زمانی که من سریال رو میدیدم تا قسمت هشتم فصل دوم رو بچه های نازنین تی وی سنتر ترجمه کردن بودن بعد نتونستن برسن ول کردن کار رو یه مدت الان چک کردم اضافه شده ترجمه ها به هر حال منم عذابی کشیدم چند قسمت آخر رو با زیرنویس معادل سازی نشده دیدم اسم یه زندان دیگه رو میاوردن این بنده خدا ترجمه کرده بود اوین کلا خیلی انتقاد شد به این ترجمه ایشالا واسه فصل سوم دیگه این مشکل پیش نیاد ...
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

11. 11 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alibrbad نمایش پست ها
    حالا من خودمو ٢ماه پيش به قسمت ٧ فصل دو رسوندم ولي ديگه اصلا نمي تونم ادامه بدم خيلي رومد يكنواخت و خسته كننده اي داره،٣بار خواستم قسمت٨ رو ببينم واي بعد 5 دقيقه ديگه نتونستم تحمل كنم
    من سریالو به خاطر شخصیت پردازیش خوشم اومده ،از این نظر واقعا خوبه . ولی اتفاقاتی که میوفته خیلی انچنان جذاب نیست حوصله ادم سر میره . ولی بازم فصل دوم از یک بهتره اتفاقای جالبتری میوفتاد ،

حالا تا هفت دیدی بقیشم ببین اخراش جالبتره یه نمه.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

13. 8 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    387
    از این کاربر 830 بار در 135 پست سپاس گزاری شده

این سریال یکی از شاهکار های شبکه netflix هست...واقعا طنز تلخ و سیاهی در ان نهفته هست که بی نظیره...البته به کسایی که سریالی مثل خاطرات خون اشام و ... میبینند اصلا توصیه نمیشه چون سر در نمیارند...اما کسایی که سریال های مثل shameless و درام مثل the affair و .. کلا سریال های مفهومی و معناگرا علاقه دارند این شاهکار حتما توصیه میشود
    www.facebook.com/serial.arzan

15. 14 کاربرِ زیر از mahan birabt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    41
    از این کاربر 78 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

کسی آهنگ تیتراژ اول فیلم رو نداره؟؟

هرچی گشتم گیرم نیومد

17. 3 کاربرِ زیر از tensai بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    278
    از این کاربر 328 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط tensai نمایش پست ها
    کسی آهنگ تیتراژ اول فیلم رو نداره؟؟

هرچی گشتم گیرم نیومد
    بفرمایید
    http://s8.picofile.com/file/82938969...lack_.mp3.html

19. 12 کاربرِ زیر از ali139494 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9
    از این کاربر 184 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

خب فصل اول رو همین الان تموم کردم.باید بگم فوق العاده بود.بازیگرهای فوق العاده،داستان زیبا،طنز تلخ.یعنی جوریه که فکر میکنی کمدیه ولی یهو داستان عوض میشه.چپمن خیلی خوبه.اون دیوونه سیاهپوسته خیلی باحاله هی مشت میزنه تو کله خودش.قسمت اخرم ک ترکوند.میریم واسه فصل 2
    نمره من 9 از 10

21. 12 کاربرِ زیر از esi1775 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 7 اولیناولین ... 4567 آخرینآخرین