برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    Am i Evil , Am i Good ?
    سپاس
    373
    از این کاربر 2,559 بار در 321 پست سپاس گزاری شده

Community | همه چیزی که از پنل کمیک کان درباره فصل 5 فهمیدیم

خدا لعنتش کنه !! من واقعا برای Community هیجان زده ام . بعد از پخش فصل چهار من منتظر بودم که سریال کنسل شه و مارو به سمتی ببره که کلا کمدی های شبکه های کابلی رو نادیده بگیریم (مثلا New Girls رو) با وجود 3 فصل فوق العاده . ولی بدون Dan Harmon کارگردان برنامه و Chris Mackanna که دو تا از بهتر اپیزود های سریال رو نوشته سریال از بین میره .

ولی در پنل کمیک کان سریال Harmon و Mackanna برگشتند و درباره فصل بعد سریال حرفهایی زدن .
    و خلاصه این حرف ها :

1. 2 نفر از اعضای اصلی برمیگردند :
    بازگشت Harmon برای سریال چه معنی میده ؟؟ خود Harmon میگه " سطح اضطراب نسبت به سریال بیشتر می شه " " هیچ کس دوست نداره اندازه من در این نقطه شکست بخوره چون این شبیه یک داستان عجیب و غریب هست , من واقعا باید کاری کنم که این 13 قسمت به حساب بیان و من واقعا هر کاری که در توانم هست انجام میدم که برای فصل 6 تمدید بشیم " ایا اون فکر کرده برای سیزن 6 چه اتفاقی میوفته وقتی اون روی سریال کار نکنه ؟؟ نه , اون حتی برای سیزن 4 برنامه داشت وقتتی هنوز داشت روی سیزن 3 کار میکرد !!
    در ادامه می گه " ما بر گشتم با تمام قدرت و بازسازی شدیم و حتی دوباره بچه ها رو باهم جور کردیم و اومدیم که بیشترین تفریح رو با هم داشته باشیم " .

2. اپیزود های دنباله دار :
    اقای Harmon دربراه فصل 5 گفت " ما اپیزود های اتفاقی و دنباله داره زیادی خواهیم داشت و دلیلی که من می تونم همیچین اپیزود هایی ر بسازم اینه که ما می دونیم قراره چکار کنیم و آماده اون هستیم " و ددر ادامه گفت قراره اپیزود هایی مثل "D&D Part 2 و Withboard و ... رو داشته باشیم "

3. هنوز هیچی انجام نشده :
    Harmon گفته که " اونا دارن روش دیگه ای رو در اتاق نویسندگی انجام می دن چون فقط می دوتونن 13 اپیزود فیلم برداری کنن پس باید تمام داستان هارو بشکنن ولی اونا تقریبا می دونن که هر اپیزود در رابطه با چیه . اونا هنوز هیچ نمایسنامه ای ندادن ولی یه طرح کلی رو آماده کردن.

4.فصل 4 ؟؟ هیچی ازش نشنیدم !!
    بعضی از طرفداران سریال از آقای Harmon نظرش رو درباره فصل 4 پرسیدن و آیا اون کاری برای خنثی کردن تصمیمات فصل چهارم می کنه ؟؟ اون هم در جواب گفته " نه ما مسیر فصل قبلی رو ادامه می دیم " و در ادامه اون داره درباره تجربه خودش وقتی داشته سریال رو می دیده می گه : "وقتی من داشت این سریال رو می ساختم این برنامه رو برای شخصیت خودم و ولنتاین رو برای مردم می ساختم شاید من به شما ضربه بزنم ; شاید داخل ماشین ولی این سریال هیچ وقت به شما آسیب نمی زنه " اون از تمام طرفداران سریال برای انتقادات تندش عذر خواهی کرده و گقته " یک طرفدار Community نباید طرفدار Dan Harmon یا برعکس باشه چون من یک احمق عجیبم "

5. Ken Joeng تنها فرد خوش شانس گروه هست
    آیا تمام بازیگر ها دوست ندارن کارکترشون یه کار جدید انجام بده ؟؟ Rash
    در جواب می گه "اولین عشق من واسه کرکترم جنگ در قفس هست و اون دوست داره که طلس Dean شروع به بغیر کنه و جادو های جدیدی رو ببینه , Brown هم دوست داره خواهر Shirley رو ملاقات کنه کسی که در فصل اول بهش پیشنهاد رابطه ی بدی رو داده بود و حالا شری شپرد احتمالا در دسترسه !! و Brie دوست داره که Annie دوباره قدرتمند بشه چون چندوقته که خیلی توسط پسر اذیت شده , Jeonge هم دوست داره هر کاری رو که Harmon بهش می گه انجام بده و از MacHal تشکر می کنم که Harmon رو برگردوند , pudi هم امیدواره که Jamie Lee Curtis مادرش باشه

منبع(+)

The King In The North

2. 20 کاربرِ زیر از S@eeƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Community | همه چیزی که از پنل کمیک کان درباره فصل 5 فهمیدیم

.
    ما که هنوز به فصل چهار نرسیدیم ببینیم کمیونیتی بدون دن هارمون چطور بوده. اما با تجربه ی این دو فصلِ اول که دیدیم، میشه مطمئن بود که بهتر از قبل خواهد بود.
    و امیدوارم انقدر بهتر باشه که شبکه رو مجاب به تمدید برای فصلِ ششم بکنه.
    طرفدارا هم به آرزوشون برسن; شش فصل و یه فیلمِ سینمایی .

---------------------------------

این دن هارمون هم آدم عجیب غزیبیه، از نوعِ خوبش البته....
    اینم طرز ورودش به کنفرانس :

4. 17 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :