برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 96

Hybrid View

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

Interstellar | فیلمی از Christopher Nolan | معرفی، بحث، تریلر و پوستر

بسیاری از ما کارگردان چند گانه " شوالیه تاریکی " یعنی کریستوفر نولان رو میشناسیم بعد از پایان آخرین پروژه ی این کارگردان یعنی "شوالیه تاریکی برمیخیزد" بسیاری از ما منتظر این بودیم که ببینیم پروژه ی بعدی این کارگردان چیست. خب, فیلم بعدی فیلمی علمی تخیلی که وی کارگردان و تهیه کننده ی این فیلم میباشد .

بر اساس گفته ی نولان این فیلم علمی تخیلی تفاوت زیادی با فیلم هایی همچون "سفر ستاره ای" و "جنگ ستارگان" دارد .
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Interstellar
    کارگردان : Christopher Nolan
    تاریخ اکران : 7November 2014

داستان این فیلم بر اساس مقالات فیزیکی Kip Thorne میباشد که Nolan آن مقالات و آزمایشات را به صورت فیلم در اورده است , داستان فیلم درباره ی گروهی از کاشفان است که از طریق کرم چاله ای در زمان سفر میکنند و در گیر زمان و ابعاد آن میشوند.
    در خبر ها آمده دو کمپانی بزرگ Warner Bros و Paramount در ساخت این فیلم کمک خواهند کرد .
    لازم به ذکر است که در ابتدا فیلم نامه ی این اثر را برادر Christopher Nolan یعنی Jonathan nolan برای استیون اسپیلبرگ نوشته بود ولی بعد خود کریستوفر نولان تصمیم گرفت با ایجاد تغییراتی در فیلم نامه و بازنویسیه آن پروژه را در دست بگیرد .
    در خبر ها آمده که نولان قصد دارد Matthew McConaughey را به عنوان نقش اول فیلم جدیدش انتخاب کند .
    بازیگر دیگری که به این فیلم پیوسته است Anne Hathaway میباشد که بازیه او را در فیلم های The Dark Knight Rises و Les Miserables که اسکار این فیلم را هم برنده شد . از آن جا که این فیلم پروژه ای بزرگ میباشد باید منتظر بازیگران دیگری برای این پروژه باشیم .
    خب , فیلمبردار این پروژه ی نولان هم مشخص شده و او کسی نیست جزء Hoyte Van Hoytema .

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Interstellar | فیلمی از Christopher Nolan | معرفی، بحث، تریلر و پوستر

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    دیگر بازیگران این سریال که تا به این جا مشخص شده اند Joseph Gordon-Levitt , Marion Cotillard , Tom Hardy , Gary Oldman, Christian Bale و Michael Caine میباشند که همه ی آن ها را در آخرین فیلم بتمن دیدیم و از آن جا که این فیلم پروژه ای بزرگ میباشد باید منتظر بازیگران دیگری برای این پروژه باشیم .
    ممنون از توضیحاتت منتها از اونجای که خودم پیگیر این فیلم بودم به غیر از مایکل کین هیچوقت اسم این بازیگرا رو نشنیدم حول و حوش فیلم.می شه منبع این ها رو بگی کجا بوده؟چون من تا اونجایی که می دونم بازیگر معروف دیگه ای که اضافه شده به تیم جسیکا چستینه که اسمی نیومده اینجا ازش
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

3. 10 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتت منتها از اونجای که خودم پیگیر این فیلم بودم به غیر از مایکل کین هیچوقت اسم این بازیگرا رو نشنیدم حول و حوش فیلم.می شه منبع این ها رو بگی کجا بوده؟چون من تا اونجایی که می دونم بازیگر معروف دیگه ای که اضافه شده به تیم جسیکا چستینه که اسمی نیومده اینجا ازش
    سلام داداش هنوز چند تا بازیگر جدید غیر از Jessica Chastain ستاره ی Zero Dark Thirty به فیلم اضافه شدند که من قصد داشتم توی پست بعدی خبرشو بزارم , هانس زیمر موزیک متن این فیلم رو در دست داره که هنوز میخواستم خبرشو بزارم. منابع رو هم واست پ خ میکنم.

5. 8 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,647 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    Jessica Chastain ستاره ی Zero Dark Thirty به فیلم اضافه شدند
    Jessica Chastain من به شخصه خیلی بازیگر رو قبول دارم به غیر از بازی خوبش در فیلم زیرو دارک ترتی، ایفای نقش فوق العاده ی این بازیگر در فیلم های The Help ، The Tree of Life ، Take Shelter هم میشه مشاهده کرد. درسته نسبت به بازیگر های ستاره هالیوودی کمتر شناخته شده ولی جز بهترین بازیگر های نقش زن به حساب میاد. در کنار این ها بازیش در فیلم آقای نولان علاقه من به دیدن فیلم بیشتر کرده به صبرانه منتظرم.

امیر رضا جان بابت این معرفی کامل ممنون ، خسته نباشید .

7. 12 کاربرِ زیر از Gallow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

موزیک متن این فیلم در دست آهنگ ساز معروف Hans Zimmer میباشد او قبلا موزیک متن دیگر فیلم های نولان را در دست داشته از جمله The Dark Knight , Batman Begins , The Dark Knight Rises و Inception
    از دیگر بازیگران این پروژه میتوان به Jessica Chastain اشاره کرد که قبلا او را در فیلم Zero Dark Thirty دیده ایم و نامزد اسکار هم شده است . و همچنین Bill Irwin که او را قبل در فیلم Rachel Getting Married دیده ایم .
    دیگر بازیگران این پروژه Casey Affleck و Matthew McConaughey و John Lithgow و Timothee Chalamet و Mackenzie Foy و Ellen Burstyn میباشند .

9. 12 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

آخرین بازیگر هم به جمع بازیگران این سریال یعنی Wes Bentley اضافه شد که همان طور انتظار میرفت نقش او هنوز معلوم نیست

11. 13 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

دو بازیگر سیاه پوست به این پروژه اضافه شدند
    خب, امروز خبر رسید که David Oyelowo عکس سمت چپ و David Gyasi عکس سمت راست به جمع بازیگران پروژه علمی تخیلی کریستفر نولان اضافه شدند.
    قبلا David Oyelowo را در فیلم The Last King of Scotland و David Gyasi را در فیلم Cloud Atlas دیده ایم.

13. 16 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

خلاصه داستان فیلم
    بالاخره خلاصه داستانی از این فیلم منتشر شد که از این قرار است در آینده تمامی دولت های سرتاسر دنیا سقوت میکنند و غذا در دنیا کمیاب میشود و سازمان ناسا دیگر وجود ندارد و فقط بازمانده هایی از این سازمان وجود دارد و ناگهان یک چاله ی فضایی اسرار آمیز باز میشود و بازمانده های این سازمان بر روی این چاله ی فضایی تحقیق میکنند تا شاید بتوانند نسل بشر را نجات دهند.
    شدیدا منتظرم این بار نولان چه شاهکاری رو برای ما آماده کرده این فیلم در تاریخ 7 نوامبر 2014 اکران میشود.

15. 21 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

خبری جدید از فیلم جدید Christopher Nolan یعنی Interstellar به تازگی باخبر شدم که فیلم برداری این پروژه مدتی است در شهر Alberta در کانادا آغاز شده است. و این خبر خوبی است برای طرفداران این فیلم که ساخت فیلم حتمی شده است.

17. 23 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

Matt Damon

بازیگر مشهور 42 ساله که سابقه حضور در فیلم های مشهوری از جمله Elysium و سه‌گانهٔ بورن و رفتگان و جری را در کارنامه ی خود دارد به جمع بازیگران چدید ترین فیلم نولان Interstellar پیوست به عنوان یکی از نقش های اصلی.

19. 19 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین