برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 64
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

Boardwalk Empire | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Boardwalk Empire
    امپراتوری اسکله

امپراتوری اسکله نام سریال تلویزیونی میباشد که از شبکه کابلی HBO در ژانر جنایی , درام و گانگستری پخش میشود . این سریال کار خود را از سال 2010 آغاز کرد و به دلیل آمار زیاد بیننده و امتیاز 8.7 اش در سایت معتبر ای ام دی بی تا به امروز برای فصل چهارم تمدید شده , قسمت اول این سریال گرانترین اپیزود ابتدایی در تاریخ تلویزیون بود که توسط Martin Scorsese کارگردانی شد .
    داستان سریال زندگی نامه و شرح وقایع فردی به نام ناکی تامپسون ، به طور حتمی او فرمانروا و بزرگترین گنگستر های آتلانتیک سیتی است که میانه روی شیوه ی اوست …

تهیه کننده ی این سریال Terence Winter میباشد که فیلم نامه ی این سریال را هم نوشته , Terence Winter برنده ی جایزه ی امی هم میباشد .
    شخصیت اصلی داستان Steve Buscemi که در سریال نقش Nucky Thompson را بر عهده دارد او شخصیت سیاسی قدرت مندی است که به همراه برادرش کوچکترش Shea Whigham در نقش Eli Thompson کلانتر منطقه آتلانتيك در تمام کلوپ های منطقه اتلانتیک و قاچاق مواد دست دارند.
    Michael Pitt یکی دیگر از بازیگران این سریال میباشد که نقش او Jimmy Darmody که شاگرد استيو بوسمي است که نقش همسرش را Aleksa Palladino بازی میکند که نام او در فیلم Angela Darmody است .
    Margaret Schroeder نقش مادر جوان ايرلندي و Nelson Van Alden نقش نماينده تحريم فدرال را بازی میکنند .
    داستان این سریال در سال 1920 اتفاق افتاده زمانی که جنگ جهانی اول در آمریکا به پایان رسیده زمانی که موسیقی جاز به اوج خود رسیده بوده زمانی که قانون منع مشروبات الکلی وجود داشته .
    لازم به ذکر است داستان این سریال بر اساس کتابی از نلسون جانسون است.
    این سریال جوایز زیادی را برنده شده از جمله دو جایزه ی گلدن کلوپ و نامزدی برای دریافت جایزه نويسندگان آمريكا براي بهترين متن نمايشي و بهترين سريال نويسي همچنین بازیگر نقش اصلی این سریال یعنی Steve Buscemi برنده بهترین بازیگر نقش مرد و Kelly MacDonald کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن میباشند.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

سپاس
    770
    از این کاربر 860 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Boardwalk Empire | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط Clay Morrow نمایش پست ها
    قسمت های پایانی سریال رو تماشا میکنم و هر قسمت حسرت تمام شدن این سریال برام بیشتر میشه شخصیت پردازی بسیار عالی بازیگرهای بسیار توانمند و تیم سازنده بسیار قوی Boardwalk Empire را به یکی ازبهترین سریالها تبدیل کرده. برای جایگزین کردن چنین سریالی فکر نکنم سریالهای جدید مناسب باشند به همین دلیل سراغ سوپرانوز رفتم.
    کار درستی کردی. اگر به موضوع مافیا علاقه مندی باید هم بوردواک رو ببینی هم گادفادر هم سوپرانوز. سوپرانوز رو باید کسایی ببینن که شناخت داشته باشن از مافیا و رسم و رسوماتشون برا همین ادمایی رو دیدم که با سوپرانوز حال نکردن چون براشون هیجان نداشته که بر می گرده به نشناختن اصلاحات مافیایی و رسم و رسوماتشون. البته سوپرانوز یکم ماهیتش با دو تای قبلی فرق می کنه و بیس سریال در مورد روانشناسیه. ولی به هر حال در مورد یک خانواده مافیاییه.
    در مورد بوردواک هم سریالیه که دیده نشده. ولی به چند نفری که معرفی کردم واقعا لذت بردن.

3. 8 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Clay Morrow نمایش پست ها
    قسمت های پایانی سریال رو تماشا میکنم و هر قسمت حسرت تمام شدن این سریال برام بیشتر میشه شخصیت پردازی بسیار عالی بازیگرهای بسیار توانمند و تیم سازنده بسیار قوی Boardwalk Empire را به یکی ازبهترین سریالها تبدیل کرده. برای جایگزین کردن چنین سریالی فکر نکنم سریالهای جدید مناسب باشند به همین دلیل سراغ سوپرانوز رفتم.
    با تشکر از Chandler Bing بابت ترجمه بسیار روان و باکیفیت سریال اندک سابقه ای در ترجمه دارم و میدونم کار ترجمه این سریال با دیالوگهای زیاد بسیار وقتگیر
    و مشکله دیالوگهایی که سریال بسیار یه آنها وابسته است.
    خسته نباشید دوست عزیز . من یه فصل از سریال دیدم و زیرنویسش خیلی بد بود می خواستم بدونم زیرنویس خوب واسه فصلهای بعد از کجا دانلود کنم؟شما از کجا دانلود کردید؟ممنون میشم کمکم کنید

5. 5 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

don't wait until people are dead to give them flower
    سپاس
    490
    از این کاربر 1,720 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alibrbad نمایش پست ها
    خسته نباشید دوست عزیز . من یه فصل از سریال دیدم و زیرنویسش خیلی بد بود می خواستم بدونم زیرنویس خوب واسه فصلهای بعد از کجا دانلود کنم؟شما از کجا دانلود کردید؟ممنون میشم کمکم کنید
    فصل 5
    http://tvworld.info/showthread.php?4...80%D8%A7%D9%86

فصل 4

http://tvworld.info/showthread.php?4...ardwalk+Empire

سه فصل اول رو باید با همون زیرنویس بی کیفیت سر کنید.

7. 5 کاربرِ زیر از Clay Morrow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

خیلی وقت بود میخواستم این سریالو ببینم اما حوصله دانلودشو با این اینترنت ذغالی نداشتم ،اما خوشبختانه کل سریال رو از دوستم گرفتم

الان قسمت اخر فصل یک هستم ، هر چی از این سریال بگیم بازم کم گفتیم ، چقدر دقیق و با حوصله و زیبا ساخته شده ، مخصوصا سه قسمت

اول ، جادوی Martin Scorsese کاملا در این سریال مشهوده ، هر کی این سریال و ندیده از همین الان دست به کار بشه.... واقعا حیفه از

لذت دیدن این سریال محروم باشید
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

9. 9 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514

مشاهده محتوا اسپویلر
    فصل 3 قسمت قسمت 4

تا اینجا عالی بود سریال هیچ قسمتش ضعیف نشد

این قسمت 4 نهایت بیرحمی ناکی رو به رخ کشید حالم بدجور گرفته شد فکر نمیکردم این بچه رو بکشه

جالبی سریال اینجاست که شخصیت ها رو خیلی خوب تو دل مخاطب جا میدن بعد خیلی با شکوه از صفحه روزگار محوش میکنن

عجب سریالی
    J.J. Abrams

11. 7 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514

مشاهده محتوا اسپویلر
    فصل 3 عجب فصلی بود به نظر من اگه god father بهترین فیلم دنیاست این سریال مخصوصا این فصلش بهترین فصل سریالی دنیای تی وی و سریال میتونه باشه شایدم من جوگیر شدم

فصل دوم وقتی جیمی کشته شد نگران شدم چون نصف جذابیت سریال شخصیت جیمی بود اما به نظرم مرگ جیمی واجب بود چون قرار نیست کسی جایگاه ناکی رو فتح

کنه در صورتی که جیمی میموند این استعدادو داشت در اینده دوباره برای ناکی دردسر درست کنه به هر حال سزای خیانت توی دنیای گنگستری مرگه .... و اینکه کارگردان نشون داد

ناکی قرار نیست مثل پدرخوانده باشه قرار نیست دوست داشتنی باشه.................

فکر کنم یکی از عجیب ترین شخصیت هایی بود که تا به حال خلق شده ، انسانی با خلق و خوی وحشی وغیر قابل درک

شخصیتی که میره کلیسا درد دل میکنه بعد کشیشو میزنه میگه خدات الان کجاست.................یکی از شخصیت هایی که

فراموش نخواهد شد، خیلی با شخصیتش حال کردم .

یکی از بهترین سکانس های فصل سه که هیچ جوکی گفته نمیشه اما به اندازه تمام جوک های دنیا خنده داره

بریم سراغ فصل 4 ببینمی چی میشه................
    J.J. Abrams

13. 8 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514

چقدر این پایان تلخه بعد یک هفته زندگی با ناکی و برو بکس این سریال هم تموم شد و چه پایان دراماتیک و شایسته ایی داشت

بدی این جور سریال ها اینه که با تموم شدنشون انتظارت برای سریال بعدی بالا میره و ممکنه تا چندوقت از هیچ سریالی خوشت نیاد

امتیاز من به کل سریال 10/10
    J.J. Abrams

15. 7 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    98
    از این کاربر 268 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

سلام

اره منم مشکل این زیرنویس ها رو هم دیدم و هم کشدیم(مثل زجر یا حبس) واقعا هماهنگ نیست و مشکلات دیگر.... الان بعد از 4ماه دوباره میخوام نگاه کنم این سریال رو .

17. کاربر زیر از mahdi20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

منم سريال رو ديشب تمام كردم شاهكاربود و من هر چقدر اينجا تعريف كنم باز امكان داره خيلي چيزهارو جا بندازم واقعا هيچ گنگستري بي سر و صدا قسر در نمي ره اول قسمت قبل اخر بود چقدر قشنگ نشون دادن كه چه زندگي پر استرسي دارن از صحنه ترسيدن لوچيانو پس از ورود شخص ناشناس در ارايشگاه شروع ميشه و به صحنه ي ترسيدن ناكي پس از شنيدن صداي در ختم ميشه
    در كل اينقدر شخصيت هاي جذاب داشت اين سريال كه واسه هركدومشون ميشه يك سريال جداگانه ساخت، و اكثرشون شخصيت هاي حقيقي بودن و اين سريال رو چندين برابر جذاب تر ميكنه
    اگر بخوام از خوبي ها نقاط قوت سريال بگم چندين صفحه بايد بنويسم تازه نگران باشم كه نكنه نكته اي رو جا انداختم
    خطر اسپويلر

اولين ضد حالي كه تو فصل پنجم فهميدن مرگ ارنولد راستين از طريق زيرنويس بود واقعا نمي دونم چرا اينجوري حذفش كردن خيلي شخصيت جذابي داشت، يه قاتل خونسرد باسياست و پوكر باز كه تحمل باخت رو نداشت ،
    بعد اينهمه كه تو فصل ٤ به شخصيتش پرداختن به اين راحتي حذفش كردن، واقعا توقع داشتم حداقل نشون ميدادن چجوري كشته ميشه كاش به جا اينهمه كه رو مارگارت شرودر مانورو دادن يه خورده رو ارنولد راستين و زندگي ال كاپون بيشتر نشون ميدادن
    تو قسمت اخر فقط دادگاه رفتن ال كاپون رو نشون دادن و كاش زندان افتادنشم نشون ميدادن
    از بازيگر جواني ناكي هم اصلا خوشم نيومد يعني اصلا نمي تونستم باهاش همدردي كنم
    ولي واقعا جذاب ترين شخصيت ها رو ميشه تو اين سريال پيدا كرد و واسه من جزو ٤تا بهترين درامي كه ديدم قرار مي گيره و يك لحظه هم يك انسان نمي تونه به روش اينا زندگي كنه، هرلحظه مي ترسي يكي كارت رو بسازه،
    در اخر فقط مي خوام اشاره كنم به تعريفي از كارما(درمورد سكانس پاياني سريال)
    هر نيتي كه مي كنيد يا هر عملي كه انجام مي دهيد دير يا زود همانند آن به خودمان باز ميگردد

19. 8 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کوه باش و دل نبند
    سپاس
    16,377
    از این کاربر 6,113 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alibrbad نمایش پست ها
    اولين ضد حالي كه تو فصل پنجم فهميدن مرگ ارنولد راستين از طريق زيرنويس بود واقعا نمي دونم چرا اينجوري حذفش كردن خيلي شخصيت جذابي داشت، يه قاتل خونسرد باسياست و پوكر باز كه تحمل باخت رو نداشت ،
    بعد اينهمه كه تو فصل ٤ به شخصيتش پرداختن به اين راحتي حذفش كردن، واقعا توقع داشتم حداقل نشون ميدادن چجوري كشته ميشه كاش به جا اينهمه كه رو مارگارت شرودر مانورو دادن يه خورده رو ارنولد راستين و زندگي ال كاپون بيشتر نشون ميدادن
    تو قسمت اخر فقط دادگاه رفتن ال كاپون رو نشون دادن و كاش زندان افتادنشم نشون ميدادن
    از بازيگر جواني ناكي هم اصلا خوشم نيومد يعني اصلا نمي تونستم باهاش همدردي كنم
    ولي واقعا جذاب ترين شخصيت ها رو ميشه تو اين سريال پيدا كرد و واسه من جزو ٤تا بهترين درامي كه ديدم قرار مي گيره و يك لحظه هم يك انسان نمي تونه به روش اينا زندگي كنه، هرلحظه مي ترسي يكي كارت رو بسازه،
    در اخر فقط مي خوام اشاره كنم به تعريفي از كارما(درمورد سكانس پاياني سريال)
    هر نيتي كه مي كنيد يا هر عملي كه انجام مي دهيد دير يا زود همانند آن به خودمان باز ميگردد

تشکر دوست عزیز از توضیحات قشنگت
    شکی نیست آرنولد راستین یکی از جذاب ترین و قدرتمند ترین شخصیت های سریال بود! و قطعا همه از این موضوع که چرا اینقدر راحت حذف شد و سرنوشتش رو نشون ندادن ناراحت شدیم!
    اما اینجا باید یه نکته مهم رو در نظر گرفت! اینکه شخصیت محوری سریال ناکی تامپسونه! شخصیتی که از ابتدا بیشترین پرداخت روش انجام میشه و همه ی داستان ها و خرده داستان های سریال به اون ختم میشه! و روند داستانی فصل 5 جوریه که 10 سال به جلو میره!
    و آرنولد راستین هم یکی شخصیت حقیقیه که تو همون حدفاصل به قتل میرسه! پس الزامی نبود که "کامل" سرنوشتش نشون داده بشه! هر چند که با این کار قطعا خیلی ها از جمله خودم راضی تر میبودن

21. 8 کاربرِ زیر از Days of Heaven بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین