برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 7 اولیناولین ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 64
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

Boardwalk Empire | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Boardwalk Empire
    امپراتوری اسکله

امپراتوری اسکله نام سریال تلویزیونی میباشد که از شبکه کابلی HBO در ژانر جنایی , درام و گانگستری پخش میشود . این سریال کار خود را از سال 2010 آغاز کرد و به دلیل آمار زیاد بیننده و امتیاز 8.7 اش در سایت معتبر ای ام دی بی تا به امروز برای فصل چهارم تمدید شده , قسمت اول این سریال گرانترین اپیزود ابتدایی در تاریخ تلویزیون بود که توسط Martin Scorsese کارگردانی شد .
    داستان سریال زندگی نامه و شرح وقایع فردی به نام ناکی تامپسون ، به طور حتمی او فرمانروا و بزرگترین گنگستر های آتلانتیک سیتی است که میانه روی شیوه ی اوست …

تهیه کننده ی این سریال Terence Winter میباشد که فیلم نامه ی این سریال را هم نوشته , Terence Winter برنده ی جایزه ی امی هم میباشد .
    شخصیت اصلی داستان Steve Buscemi که در سریال نقش Nucky Thompson را بر عهده دارد او شخصیت سیاسی قدرت مندی است که به همراه برادرش کوچکترش Shea Whigham در نقش Eli Thompson کلانتر منطقه آتلانتيك در تمام کلوپ های منطقه اتلانتیک و قاچاق مواد دست دارند.
    Michael Pitt یکی دیگر از بازیگران این سریال میباشد که نقش او Jimmy Darmody که شاگرد استيو بوسمي است که نقش همسرش را Aleksa Palladino بازی میکند که نام او در فیلم Angela Darmody است .
    Margaret Schroeder نقش مادر جوان ايرلندي و Nelson Van Alden نقش نماينده تحريم فدرال را بازی میکنند .
    داستان این سریال در سال 1920 اتفاق افتاده زمانی که جنگ جهانی اول در آمریکا به پایان رسیده زمانی که موسیقی جاز به اوج خود رسیده بوده زمانی که قانون منع مشروبات الکلی وجود داشته .
    لازم به ذکر است داستان این سریال بر اساس کتابی از نلسون جانسون است.
    این سریال جوایز زیادی را برنده شده از جمله دو جایزه ی گلدن کلوپ و نامزدی برای دریافت جایزه نويسندگان آمريكا براي بهترين متن نمايشي و بهترين سريال نويسي همچنین بازیگر نقش اصلی این سریال یعنی Steve Buscemi برنده بهترین بازیگر نقش مرد و Kelly MacDonald کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن میباشند.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

سپاس
    3,976
    از این کاربر 3,112 بار در 322 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Boardwalk Empire | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

برخلاف نظر شما دوست عزیز این سریال خداروشکر اصلا و ابدا دچار اضافات و کش دار شدن نشد و خیلی خوب و روی حساب سریال رو تموم کردن.
    سریال چطور توی فصل 1 برای شما اینقدر خسته کننده و کند بنظر اومده ؟ همون پایان تراژدیک فصل اول کم از پایان خاطره انگیر فصل اول GOT توی غافل گیری مخاطب نداشت. شما اصلا نباید سبک و سیاق این سریال رو با سوپرانوس مقایسه کنید
    جنس این دو و زمان و داستان گنگستریش کاملا متفاوته و نباید مقایسه بشه
    بشخصه برای من هم تونی شخصیتی موندگارتر از ناکی توی ذهنم شکل گرفت ولی ناکی هم برای من بینظیر و فوق العاده دوست داشتنی بود و اون امضا رو داره بدون تردید ، سریال اونقدر بازیگر درجه یک داره که شاید بخاطر همین تنها به ناکی فکر کردن برای بیاد اوردن دوباره سریال سخت باشه ، درصورتی که من سوپرانوس رو تنها با تونی میتونم تصور کنم و نه کسی دیگه. به همین دلیل توی امپراطوری ساحلی قضیه متفاوته و کلکسیون بازیگرایی دور هم جمع شدن بطوری که هر شخصیتی اصلی که وارد اون سیزن میشه ، تبدیل به نماد و کاراکتر جذاب اون فصل میشه و توی هر فصل یه ماجرای جدید و فیلمنامه بکر وجود داشت.
    من اگر بخوام مقایسه بین این سریال هایی که نامبردی بکنم دردرجه اول soa و بعد sopranos رو توی داشتن قسمت های اضافی و بی مورد مقدم میدونم.شما انگار فصل اخر سوپرانوز رو فراموش کردی وقتی که تونی دچار اون اتفاقات شد و توی بیمارستان بود ؟ چقدر قسمت هرز داشت ؟ اون همه جلسات با دکترش و .. برای شما بعد 5 فصل نخ نما و خسته کننده نشد ؟
    یه خوبی دیگه ای که این سریال داشت داستان چند وجهیش بود که از 2 یا 3 سو داستان گنگستریش و تجارتشون و کاراکتر ها رو دنبال میکرد که بهرحال توی یه مورد جذابیتش رو برای دنبال کردنش داشت.
    شما به گفته خودتون ظاهرا تا فصل دوم سریال رو تماشا کردید و اومدید راجب کلیات سریال نظر میدید که این کاملا اشتباهه.

3. 5 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

به نظر من بیایم حرف از قسمت‌های اضافی در مورد سریال‌های تکرارنشدنی نزنیم. از اونجا که همگی این سریال‌ها (sopranos, boardwalk empire, sons of anarchy, wire) آغاز و پایان ممتازی داشتن، بی‌انصافیه در مورد اضافات داستان حرف زد. من‌ـه مخاطب برای یک ساعت اضافی حتی بیشتر در این سریال‌های بیادماندنی حاضرم ۲۰ سریال بی‌مصرف رو از حافظه‌ام پاک کنم! بعضی چیزها تکرارشدنی نیست.

5. 7 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,910
    از این کاربر 49,197 بار در 2,796 پست سپاس گزاری شده

1- پس دیگه مطمئن شدم که تاپ تن بسیار خنده داری واسه خودتون دارین البته از نظر بنده
    2- بسیار تعجب آوره که یه hbo پرست !!!!!!!!! دوره پخش بوردواک و ترو دیتکتیو رو همزمان میدونه
    محض اطلاع عرض میکنم وقتی بوردواک به پایان رسید سریال ترودیتکتیو پخش شد
    به هر حال همونطور که گفتین خنده بر هر درد بی درمان دواست

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط jackie aprile نمایش پست ها
    1- من نگفتم بوردواک تو TOP 10 شبکه HBO نیست. گفتم تو TOP 10 من نیست. این سریال مطمئنا تو TOP 10 اون شبکه هست.
    2- من نگفتم True detective پرچمدار HBO هست. گفتم بنا بر ظواهر و شواهد در اون برهه زمانی خود HBO بعد از GOT به TD به چشم پرچمدار دومش نگاه میکرد و به بوردواک بچشم پرچمدار سوم.
    نوشته ها را درست بخونید تا دچار خنده الکی نشید هر چند خنده بر هر درد بیدرمان دواست

سپاس
    76
    از این کاربر 597 بار در 93 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    1- پس دیگه مطمئن شدم که تاپ تن بسیار خنده داری واسه خودتون دارین البته از نظر بنده
    2- بسیار تعجب آوره که یه hbo پرست !!!!!!!!! دوره پخش بوردواک و ترو دیتکتیو رو همزمان میدونه
    محض اطلاع عرض میکنم وقتی بوردواک به پایان رسید سریال ترودیتکتیو پخش شد
    به هر حال همونطور که گفتین خنده بر هر درد بی درمان دواست

اضافه شده در : 1
    بدیهیه. top 10 شما هم احتمالا برای من کر و کر خنده خواهد بود. چیز مهمی که ارزش بحث کردن داشته باشه، نیست

ادعا شد که boradwalk پرونده اش بسته شد و بعدش td پخش شد

این تاریخ آغاز پخش فصل آخر بوردواکه: ( تو مایه های 16 شهریور 1393 )

اینهم تاریخ آغاز پخش فصل اول td ( تو مایه های 22 دی 1392 )

البته اعتراف میکنم که تو ذهنم فکر میکردم حتی فصل دوم td هم قبل از تموم شدن boardwalk پخش شده باشه که اینطور نبود. بهرحال td تو همون فصل اولش برای HBO مهمتر از boardwalk شد. تو امی و گلدن گلوب و.... هم بیشتر گل کرد.
    البته من با HBO هم عقیده نبودم. خودم اگه قرار بشه یکی از این سریالها رو دوباره نگاه کنم انتخابم boardwalk هست اما شور و حالی که همون فصل اول TD به پا کرد از توجهی که در کل 5 فصل boardwalk شد بیشتر بود
    نه که اعتقادی به نمرات IMDB داشته باشم ولی مرجع خوبیه برای سنجیدن سطح محبوبیت سریال ها ( حالا اینکه اونجا تقی و نقی رای میدن و کریستوفر نولان و کاپولا رای نمیدن و.... به بحث فعلی ربطی نداره چون بحث در مورد میزان محبوبیت سریال ها بین همه مردمه نه بین فقط اهل فن). بهرحال نمره td در IMDB بالاتر از boardwalk هست ( 9.1 در برابر 8.6 )

بهرحال غرض مقایسه شاهکارهای HBO عزیز نیست چون هر چی HBO بسازه جزو بهترین نعمت های خداست بدون شک

Bad things are coming
    سپاس
    21,910

بدیهیه. Top 10 شما هم احتمالا برای من کر و کر خنده خواهد بود. چیز مهمی که ارزش بحث کردن داشته باشه، نیست

ادعا شد که boradwalk پرونده اش بسته شد و بعدش td پخش شد

این تاریخ آغاز پخش فصل آخر بوردواکه: ( تو مایه های 16 شهریور 1393 )

اینهم تاریخ آغاز پخش فصل اول td ( تو مایه های 22 دی 1392 )

البته اعتراف میکنم که تو ذهنم فکر میکردم حتی فصل دوم td هم قبل از تموم شدن boardwalk پخش شده باشه که اینطور نبود. بهرحال td تو همون فصل اولش برای hbo مهمتر از boardwalk شد. تو امی و گلدن گلوب و.... هم بیشتر گل کرد.
    البته من با hbo هم عقیده نبودم. خودم اگه قرار بشه یکی از این سریالها رو دوباره نگاه کنم انتخابم boardwalk هست اما شور و حالی که همون فصل اول td به پا کرد از توجهی که در کل 5 فصل boardwalk شد بیشتر بود
    نه که اعتقادی به نمرات imdb داشته باشم ولی مرجع خوبیه برای سنجیدن سطح محبوبیت سریال ها ( حالا اینکه اونجا تقی و نقی رای میدن و کریستوفر نولان و کاپولا رای نمیدن و.... به بحث فعلی ربطی نداره چون بحث در مورد میزان محبوبیت سریال ها بین همه مردمه نه بین فقط اهل فن). بهرحال نمره td در imdb بالاتر از boardwalk هست ( 9.1 در برابر 8.6 )

بهرحال غرض مقایسه شاهکارهای hbo عزیز نیست چون هر چی hbo بسازه جزو بهترین نعمت های خداست بدون شک
    من مقایسه صحبت هاتون و ادعاهاتون رو میزارم بر عهده دوستان (در مورد پرچمدار !!!!!!! و امتیازات imdb)
    به هر حال کامنت ها موجود هست و ادعاها معلوم
    نظرات برای من بسیار محترمه ولی خوب در مقابل بعضی حرفها و ادعاها واقعا نمیشه نخندید
    در هر صورت موفق باشید

سپاس
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    من مقایسه صحبت هاتون و ادعاهاتون رو میزارم بر عهده دوستان (در مورد پرچمدار !!!!!!! و امتیازات imdb)
    به هر حال کامنت ها موجود هست و ادعاها معلوم
    نظرات برای من بسیار محترمه ولی خوب در مقابل بعضی حرفها و ادعاها واقعا نمیشه نخندید
    در هر صورت موفق باشید
    شما دو تا دروغ به من نسبت دادی
    اول ادعا کردی که من گفتم " بوردواک جزو top 10 شبکه hbo نیست " که طبق کامنت ها دروغتون مشخصه و معلوم
    دروغ دومی که نسبت دادید این بود که ادعا کردید که من گفتم " td پرچمدار hbo هست" که باز هم طبق کامنت ها دروغتون مشخصه و رسوا

امتیازات IMDB هم که چیزیه مشخص و سایت فوق سرجاش هست و برقرار و امتیازها قابل مشاهده توسط عارف و عامی. مطمئنا امتیازات اون سایت وحی منزل نیست و حکم به بهتر بودن یک فیلم یا یک سریال به دیگری نمیده ولی معیار خوبیه برای مشخص شدن درجه محبوبیت ( فقط درجه محبوبیت نه کیفیت). بنده فقط گفتم که امتیاز TD ( یعنی محبوبیتش) در سایتی مثل IMDB بیشتر از امتیاز BE ( یعنی محبوبیتش) هست. هر آدمی که توانایی خواندن صحیح و بدون حب و بغض و پیشداوری رو داشته باشه، خیلی راحت میتونه متوجه معنی کلمات بشه
    منم قضاوت رو به دوستان واگذار میکنم و البته بشدت بابت این بحث بیهوده ای که شما من رو واردش کردید از سایر کاربران عذرخواهم. بخصوص که خود منهم اصلا دوس ندارم سریال های HBO رو بصورت جزئی و سختگیرانه مقایسه کنم. همونطور که یکی از دوستان گفت آدم باید از تک تک لحظات سریال هایی مثل سوپرانوز، وایر، بوردواک، TD ، SOA و Shield لذت ببره

Bad things are coming
    سپاس
    21,910

شما دو تا دروغ به من نسبت دادی
    اول ادعا کردی که من گفتم " بوردواک جزو top 10 شبکه hbo نیست " که طبق کامنت ها دروغتون مشخصه و معلوم
    دروغ دومی که نسبت دادید این بود که ادعا کردید که من گفتم " td پرچمدار hbo هست" که باز هم طبق کامنت ها دروغتون مشخصه و رسوا

امتیازات IMDB هم که چیزیه مشخص و سایت فوق سرجاش هست و برقرار و امتیازها قابل مشاهده توسط عارف و عامی. مطمئنا امتیازات اون سایت وحی منزل نیست و حکم به بهتر بودن یک فیلم یا یک سریال به دیگری نمیده ولی معیار خوبیه برای مشخص شدن درجه محبوبیت ( فقط درجه محبوبیت نه کیفیت). بنده فقط گفتم که امتیاز TD ( یعنی محبوبیتش) در سایتی مثل IMDB بیشتر از امتیاز BE ( یعنی محبوبیتش) هست. هر آدمی که توانایی خواندن صحیح و بدون حب و بغض و پیشداوری رو داشته باشه، خیلی راحت میتونه متوجه معنی کلمات بشه
    منم قضاوت رو به دوستان واگذار میکنم و البته بشدت بابت این بحث بیهوده ای که شما من رو واردش کردید از سایر کاربران عذرخواهم. بخصوص که خود منهم اصلا دوس ندارم سریال های HBO رو بصورت جزئی و سختگیرانه مقایسه کنم. همونطور که یکی از دوستان گفت آدم باید از تک تک لحظات سریال هایی مثل سوپرانوز، وایر، بوردواک، TD ، SOA و Shield لذت ببره
    عاقلان دانند
    این لحن صحبت از یه HBO پرست که بوردواک توی تاپ تن انتخابیش نیست اصلا بعید نیست
    اتفاقا بحث بیهوده ای نبود معلوم شد اونهایی که به یه شاهکار انگ اب بندی میزنن چطور فکر میکنن و حرف میزنن
    ادامه بحث دیگه بی فایدس ... موفق باشید

سپاس
    76

هیچی. لطفا این پست حذف بشه. تاپیک به بیراهه رفت. منم بی خیال پیگیری دروغ هایی که گفته شد و ادعاهای واهی میشم

سپاس
    554
    از این کاربر 3,795 بار در 453 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چرا ولی احساس میکنم که شما 2 کاربر یکی هستید. امیدوارم که بنده اشتباه کرده باشم و از مدیریت تقاضا دارم که پیگیری کنند.
    با تشکر

پ ن: این پست هم لطفا بعدا حذف بشه

سپاس
    546
    از این کاربر 1,164 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    برخلاف نظر شما دوست عزیز این سریال خداروشکر اصلا و ابدا دچار اضافات و کش دار شدن نشد و خیلی خوب و روی حساب سریال رو تموم کردن.
    سریال چطور توی فصل 1 برای شما اینقدر خسته کننده و کند بنظر اومده ؟ همون پایان تراژدیک فصل اول کم از پایان خاطره انگیر فصل اول GOT توی غافل گیری مخاطب نداشت. شما اصلا نباید سبک و سیاق این سریال رو با سوپرانوس مقایسه کنید
    جنس این دو و زمان و داستان گنگستریش کاملا متفاوته و نباید مقایسه بشه
    بشخصه برای من هم تونی شخصیتی موندگارتر از ناکی توی ذهنم شکل گرفت ولی ناکی هم برای من بینظیر و فوق العاده دوست داشتنی بود و اون امضا رو داره بدون تردید ، سریال اونقدر بازیگر درجه یک داره که شاید بخاطر همین تنها به ناکی فکر کردن برای بیاد اوردن دوباره سریال سخت باشه ، درصورتی که من سوپرانوس رو تنها با تونی میتونم تصور کنم و نه کسی دیگه. به همین دلیل توی امپراطوری ساحلی قضیه متفاوته و کلکسیون بازیگرایی دور هم جمع شدن بطوری که هر شخصیتی اصلی که وارد اون سیزن میشه ، تبدیل به نماد و کاراکتر جذاب اون فصل میشه و توی هر فصل یه ماجرای جدید و فیلمنامه بکر وجود داشت.
    من اگر بخوام مقایسه بین این سریال هایی که نامبردی بکنم دردرجه اول soa و بعد sopranos رو توی داشتن قسمت های اضافی و بی مورد مقدم میدونم.شما انگار فصل اخر سوپرانوز رو فراموش کردی وقتی که تونی دچار اون اتفاقات شد و توی بیمارستان بود ؟ چقدر قسمت هرز داشت ؟ اون همه جلسات با دکترش و .. برای شما بعد 5 فصل نخ نما و خسته کننده نشد ؟
    یه خوبی دیگه ای که این سریال داشت داستان چند وجهیش بود که از 2 یا 3 سو داستان گنگستریش و تجارتشون و کاراکتر ها رو دنبال میکرد که بهرحال توی یه مورد جذابیتش رو برای دنبال کردنش داشت.
    شما به گفته خودتون ظاهرا تا فصل دوم سریال رو تماشا کردید و اومدید راجب کلیات سریال نظر میدید که این کاملا اشتباهه.
    نظرات شما و باقی دوستان کاملا قابل احترام هست (همونطور که من به نظر دوستان خودم که بریکینگ بد رو سریال بی کشش و حوصله سر بری میدونن احترام میذارم)

فقط اونجایی که گفتید وقتی تونی تو بیمارستان بود تو فصل پنج و یا جلساتش با دکتر ملفی ، درست متوجه شدم؟ نخ نما بودن این اپیزود ها؟؟ زیباترین اینترکشن های سینمایی تو همین قسمت ها بود و من اگه قبل فصل پنج به سریال نمره ی ۸ میدادم بعد از این فصل نمره ی ۱۰ رو حتما بهش میدادم. البته سوپرانوز جزو دسته سریال هایی هست که از فصل یک تا پنج کیفیت فصل ها تو‌ یک لول ه.
    http://screenprism.com/assets/img/article/mepris-11-g.jpeg

14. 5 کاربرِ زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 7 اولیناولین ... 4567 آخرینآخرین