برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 29 از 33 اولیناولین ... 4192728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 از مجموع 326
    سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

اخبار دنیای فناوری+بحث و گفتگو

در این تاپیک اخبار دنیای فناوری قرار می گیرد.

2. 8 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    368
    از این کاربر 980 بار در 96 پست سپاس گزاری شده

2 فیلتر km player برای بهبود کیفیت ویدیو

با اعمال دو فیلتر ساده در نرم افزار پخش کننده ی km player میتوانید کیفیت ویدیو را بهبود دهید.

فیتلر اول واضح کننده است که در تصویر زیر مشخص کرده ام.

فیلتر دوم کاهش دهنده ی نویز است. اگر حجم و کیفیت ویدیو پایین باشد پس از اعمال فیتلر بالا، نویز در تصویر می افتد که فیلتر زیر کمک خواهد کرد.

قبل از فیلتر

بعد از فیلتر

دو تصویر را در کامپیوتر خود ذخیره و جا به جا کنید، تغییر محسوسی در وضوج تصویر مشاهده خواهید کرد. (به صورت و چشمانش دقت کنید)
    البته تصاویر بالا از فیلم "گتسبی بزرگ"، نسخه ای با کیفیت بسیار خوب است و فیلتر دوم تاثیر چندانی ندارد چون نویز نمی افتد ولی در ویدیوهای کیفیت پایین فیلتر دوم تاثیر خواهد داشت.

نکات دیگر:
    تنظیم روشنایی و کُنتراست بصورت نرم افزاری هم برای ویدیو قابل تنظیم است. برای km player در تنظیمات... color controls.
    در تصویر استاندارد، سیاه باید سیاه باشد، نه خاکستری. نور نمایشگر باید به اندازه ی محیط باشد که باعث آزار چشم نشود.
    توجه هم باید بکنید اعمال این دو فیلتر بار پردازشِ پردازشگر کامپیوتر (cpu) را سنگین خواهد کرد.

TvWorld.info

سپاس
    280
    از این کاربر 1,452 بار در 252 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 2 فیلتر km player برای بهبود کیفیت ویدیو

مرثی واقعا کمک کرد

5. 8 کاربرِ زیر از mehran-a1234 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,715

پاسخ : اخرین اخبار دنیای فن اوری اطلاعات + بحث و گفتگو

اپل نام ایران را از فهرست کشورهای «تحت تحریم کامل» خود خارج ساخته است

مشاهده محتوا اسپویلر

دفتر کنترل دارایی های خارجی که زیرمجموعه وزارت خزانه داری ایالات متحده است این موضوع را در قالب الحاقیه ای موسوم به مجوز عمومی D (پی دی اف برای دانلود) به شرکت ها، تجار و افراد عادی اعلام کرد. الحاقیه ای که از ۹ خرداد به شکل رسمی قابل اجرا شد.

از آن زمان حدود سه ماه می گذرد و تاکنون شرکت ها در قبال عملیاتی ساختن این مجوز واکنش رسمی-حقوقی نشان نداده بودند. اما ساعتی قبل با خبر شدیم که اپل رسما نام ایران را از فهرست «تحریم های کامل» خود خارج کرده.

در حالی که تا پیش از این نام ایران در کنار کشورهایی نظیر کوبا، کره شمالی، و سودان در فهرست تحریم کامل اپل وجود داشت و هر گونه صادرات یا خدمت رسانی به کاربران ایرانی محصولات و خدمات این شرکت ممنوع بود، اکنون شاهد خارج شدن نام ایران از زمره این کشورها هستیم.

اپل یک تیتر مجزا را به توضیح درباره برداشته شدن تحریم کامل از ایران اختصاص داده و در آن اشاره کرده که طبق مجوز عمومی D، صادرات یا صادرات مجدد «خدمات، نرم افزارها، و سخت افزارهای تابعه برای ارتباطات فردی» به طور «مستقیم» یا غیرمستقیم، «از خاک ایالات متحده» یا توسط شهروندان این کشور در دیگر نقاط دنیا، برای استفاده توسط کاربران عادی در ایران، بلامانع است.

با این اوصاف باید دید رفع محدودیت های مشمول این مجوز چه زمانی تاثیر محسوس خود را در زندگی کاربران و واردکنندگان نشان خواهد داد و سایر شرکت ها چه زمانی آن را وارد دستور العمل تجاری خود می کنند.

http://narenji.ir/23619-%D8%A7%D9%BE...A7%D8%B3%D8%AA

7. 9 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,715

پاسخ : اخرین اخبار دنیای فن اوری اطلاعات + بحث و گفتگو

و سرانجام: مایکروسافت نوکیا را به مبلغ ۷ میلیارد دلار می خرد

مشاهده محتوا اسپویلر

ظاهراً رفتن استیو بالمر چندان هم یک باره و بی حساب نبوده و خبرهایی پشت پرده جریان دارد که کم کم از آنها مطلع می شویم.

ساعاتی پیش مقامات ردموند رسماً اعلام کردند که کسب و کار ابزارها و خدمات نوکیا را با مبلغی بیش از ۷ میلیارد دلار و به صورت نقد ابتیاع می کنند. مایکروسافت ۵ میلیارد دلار برای بخش تلفن همراه و ۲.۱۸ میلیارد هم برای پتنت های نوکیا پرداخت خواهد نمود. این معامله قرار است در سه ماهه نخست ۲۰۱۴ و پس از تایید آن توسط سهام داران و مراجع قانونی اجرایی شود.

مدیران عامل هر دو شرکت در پستی مشترک آورده اند: «حال نوکیا فصل بعدی خود را رقم خواهد زد و این مهم را با تمرکز روی امکان تحرک از طریق پیشگامی اش در بخش های شبکه، نقشه و مکان یابی و فناوری های پیشرفته عملی می کند» «و البته برای مایکروسافت هم این، گام بزرگی ست به آینده و جهشی عظیم به جلو در مسیر خلق خانواده ای از ابزارها و خدماتی که مردم را سر شوق می آورد و تمام ابعاد تجارتش را قوت می بخشد».

این خبر خوبی برای ویندوز فون هم خواهد بود و به نوکیا امکان می دهد دستگاه هایی بی رقیب و با پشتیبانی غنی تر مایکروسافت تولید کند. همچنین خبر خوبی ست برای کسانی که عقد این دو را ازلی و غیر قابل اجتناب می دانستند.

بعد از خرید موتورولا موبایلیتی توسط گوگل که به تولید موتو ایکس انجامید این بار چشم ها به مایکروسافت و نوکیا دوخته شده تا ببینند ثمره این وصلت چه می شود. شایعاتی که از سرفیس فون مایکروسافت داشتیم حالا معنی پیدا می کنند و این بار واقعاً باید مشتاقانه منتظر پرچمدار بعدی مایکروسافت-نوکیا باشیم.

نظر شما از این اتفاق بزرگ دنیای موبایل چیست؟ آیا از این پس همکاری مایکروسافت با شرکایی چون HTC و سامسونگ کم رنگ می شود؟ یا ردموند هم رویه ای مانند گوگل را اتخاذ خواهد کرد؟

http://narenji.ir/24803-%D8%B3%D8%B1...AE%D8%B1%D8%AF

با درود

داستان از اونجایی شروع شد که نوکیا غول مخابراتی جهان تصمیم گرفت روی پلت فرم ویندوز فون کارکنه
    شاید اون موقع هیچ کس احساس نکرد ماکروسافت کم کم داره جای پای خودشو در شرکت نوکیا باز میکنه
    حتی داستان تا به شکست خوردن پروژه ویندوز فون (البته در مقایسه با سیستم عامل اندروید و ios ) و کاهش چشم گیر سهام ماکروسافت و نوکیا پیش رفت (در واقع از ارزش دفتری این دو شرکت به طرز چشم گیری کاهش پیدا کرد) خبر استعفای بالمر و........................ همه این مطالب رو درذهن داشته باشید که اخر شاهنامه خوش است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا درحالی که تنها مدت کمی از معرفی xbox1 ( کنسول بازی شرکت ماکروسافت) میگذرد و تمام نگاهها و تریبونهای خبری به سوی ان شرکت نشانه رفته و ارزش سهام شرکت نوکیا این روزها اوضاع احوال زیاد خوبی رونداره
    خبری داغ به گوش میرسد ماکروسافت نوکیا رو خرید
    چرا؟

اما در انتها باید گفت باز تاب این خبر بسیار پررنگ خواهد بود

9. 6 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    524
    از این کاربر 1,834 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

arrow نرم افزار های جدید برای تماشای فیلم

سلام دوستان گل انجمن تی وـی ورلد

این تاپیک رو زدم برای اینکه هرکی هر نرم افزار خوب یا پیشنهادی برای تماشای بهتر فیلم داشت (مثل یه تنظیم خاص) ، اینجا با بقیه به اشتراک بذاره چون همه‌َمون فیلم بین و فیلم دوستیم و خوبه که بتونیم تجربۀ فیلم دیدن رو برای خودمون شیرین تر کنیم..

11. 22 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    524
    از این کاربر 1,834 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نرم افزار های جدید برای تماشای فیلم

اینم از لـــــیـــــنـــــک دانلـــــود مـــســـتــقیم آخرین ورژن KMPlayer با حجم 30 مگابایت

13. 18 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

یه نرم افزار پخش فیلم براتون میذارم هیولا! که شباهت به ویندوز مدیا ولی از اون خیلی قدرتمند تره زیرنویس های km هم میخونه طرزکار راحتی هم داره

http://dl.download.ir/afshin/Download/2013/October/Software/VLC%20Media%20Player%202.2.0%2020131020%20[Download.ir].rar

15. 10 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه
    این برنامه ای که من میخوام معرفی کنم یک Player صوتی و تصویری قدرتمنده که در بعضی جهات از بقیه پیشی گرفته میپرسین چرا اگر با نرم افزار KMPlayer آشنایی داشته باشین باید بدونید که سازنده KMPlayer این برنامه رو به شرکتی دیگه ای فروخته و خودش در حال کار روی این Player هست. به همین دلیل به نظر می رسه روند رشد این Player به تدریج از KMPlayer پیشی گرفته خلاصه هر نوع انتظاری که از یک پلیر دارین رو بهتون میده خودتون دانلود کنین بعد قضاوت کنید

آخرین ورژن PotPlayer با حجم 16 مگابایت رو میتونید از ایــــــن ســـــایـــــت دانلود کنید
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

17. 16 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    سلام به همه
    این برنامه ای که من میخوام معرفی کنم یک Player صوتی و تصویری قدرتمنده که در بعضی جهات از بقیه پیشی گرفته میپرسین چرا اگر با نرم افزار KMPlayer آشنایی داشته باشین باید بدونید که سازنده KMPlayer این برنامه رو به شرکتی دیگه ای فروخته و خودش در حال کار روی این Player هست. به همین دلیل به نظر می رسه روند رشد این Player به تدریج از KMPlayer پیشی گرفته خلاصه هر نوع انتظاری که از یک پلیر دارین رو بهتون میده خودتون دانلود کنین بعد قضاوت کنید

آخرین ورژن PotPlayer با حجم 16 مگابایت رو میتونید از ایــــــن ســـــایـــــت دانلود کنید
    موافقم با حرفت من خیلی وقته دارم از pot استفاده میکنم من هنوز با نسخه قدیمیش خیلی راحت و بهتر از km استفاده میکنم و امکاناتش بیشتر و بهتره پس اگه تا الان استفاده نکردید فرصتو از دست دادید

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    سلام به همه

موافقم با حرفت من خیلی وقته دارم از pot استفاده میکنم من هنوز با نسخه قدیمیش خیلی راحت و بهتر از km استفاده میکنم و امکاناتش بیشتر و بهتره پس اگه تا الان استفاده نکردید فرصتو از دست دادید
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

19. 6 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You're Goddamn right
    سپاس
    4,102
    از این کاربر 4,201 بار در 217 پست سپاس گزاری شده

بهترین نرم افزاری که من باهاش کار کردم، مدیا پلیر کلاسیک هست. شاید اولش کار کردن باهاش به راحتی KM یا Pot نباشه. ولی وقتی یه مدت باهاش کار کنید و برای کارهای رایج مثل جلو-عقب کردن فیلم، زیرنویس و ... shortcut تعریف کنید کار کردن باهاش خیلی راحت تر از KM میشه. شک نکنید که مدیا پلیر کلاسیک نسبت به Km و Pot تصویر با کیفیت تری رو بهتون نشون میده. پیشنهاد میکنم که نرم افزار K-Lite-Codec-Pack رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید. همزمان مدیا پلیر کلاسیک هم برای شما نصب میشه. من که دوساله دارم باهاش کار میکنم و کاملاً راضیم. هر نرم افزار جدیدی هم که خواستم امتحان کنم، بیشتر از یک روز دووم نیاورده رو سیستمم

لینک دانلود
    رمز فایل: www.vatandownload.com

21. 9 کاربرِ زیر از JenabPargaar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 29 از 33 اولیناولین ... 4192728293031 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع