برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 29

Threaded View

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Patriot | خداحافظی از تیم مدیریت

سلام خدمت کاربران همیشگی انجمن تیوی ورلد...
    امروز به اطلاع تون میرسونم که یکی از دوست های خوبم و مدیران قدیمی انجمن که از ابتدای تاسیس انجمن همراه نوژن و محسن کاراهای مدیریتی زیادی رو انجام داده امروز به دلایل کاری از تیم مدیریت خداحافظی کرد. متاسفانه کاربرهای جدید به خاطر کمرنگ شدن فعالیت های سعید آشنایی کمی باهاش دارن اما بچه های قدیمی خیلی خوب میدونند که سعید چه زحماتی برای این انجمن کشیده. از طرف کل بچه های انجمن به سعید عزیز یه خسته نباشید میگم. انشالله در همه ی مراحل زندگی ـت موفق باشی.

درود بر دوستان عزیزم.
    چند ماهی میشه که به علت مشغله زیاد تقریباً فعالیتی توی فضای مجازی ندارم. به همین خاطر به فکر بازنشستگی افتادم!
    قدیمی ها یادشون هست که تقریباً از اوایل تاسیس انجمن (و پرتال) توی این مجموعه بودم. خاطرات زیادی دارم از فعالیت در اینجا و دوست ها زیادی پیدا کردم فضای دوستانه انجمن و شخصیت و مرام نوژن و محسن رو کمتر جایی تو فضای مجازی دید؛ همین باعث موندگاری من تو این مجموعه شد. دلم میخواست همچین دوستایی رو در کنارم و در فضای غیر مجازی هم داشتم.
    خدا رو شکر انجمن با زحمات اشکان و پویا و بچه های سرپرست داره مسیر درستی رو طی میکنه و به اعتبار خوبی دست یافته. امیدوارم زحماتشون نتیجه بده و انجمن بدون حاشیه و تو فضای دوستانه به کارش ادامه بده.
    البته فعالیت من تو این انجمن ادامه داره و هروقت تونستم توی بحث ها شرکت میکنم و از مطالب دوستان استفاده میکنم. همیشه شاد و پیروز باشید.