برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 از مجموع 29
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Patriot | خداحافظی از تیم مدیریت

سلام خدمت کاربران همیشگی انجمن تیوی ورلد...
    امروز به اطلاع تون میرسونم که یکی از دوست های خوبم و مدیران قدیمی انجمن که از ابتدای تاسیس انجمن همراه نوژن و محسن کاراهای مدیریتی زیادی رو انجام داده امروز به دلایل کاری از تیم مدیریت خداحافظی کرد. متاسفانه کاربرهای جدید به خاطر کمرنگ شدن فعالیت های سعید آشنایی کمی باهاش دارن اما بچه های قدیمی خیلی خوب میدونند که سعید چه زحماتی برای این انجمن کشیده. از طرف کل بچه های انجمن به سعید عزیز یه خسته نباشید میگم. انشالله در همه ی مراحل زندگی ـت موفق باشی.

درود بر دوستان عزیزم.
    چند ماهی میشه که به علت مشغله زیاد تقریباً فعالیتی توی فضای مجازی ندارم. به همین خاطر به فکر بازنشستگی افتادم!
    قدیمی ها یادشون هست که تقریباً از اوایل تاسیس انجمن (و پرتال) توی این مجموعه بودم. خاطرات زیادی دارم از فعالیت در اینجا و دوست ها زیادی پیدا کردم فضای دوستانه انجمن و شخصیت و مرام نوژن و محسن رو کمتر جایی تو فضای مجازی دید؛ همین باعث موندگاری من تو این مجموعه شد. دلم میخواست همچین دوستایی رو در کنارم و در فضای غیر مجازی هم داشتم.
    خدا رو شکر انجمن با زحمات اشکان و پویا و بچه های سرپرست داره مسیر درستی رو طی میکنه و به اعتبار خوبی دست یافته. امیدوارم زحماتشون نتیجه بده و انجمن بدون حاشیه و تو فضای دوستانه به کارش ادامه بده.
    البته فعالیت من تو این انجمن ادامه داره و هروقت تونستم توی بحث ها شرکت میکنم و از مطالب دوستان استفاده میکنم. همیشه شاد و پیروز باشید.

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Patriot | خداحافظی از تیم مدیریت

آقا سعید بابت همه ی زحمت هات سپاسگزاریم ایشالا همیشه و همه جا موفق باشی
    [

3. 22 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستای عزیزم

از خوندن حرف های شما و انرژی مثبتی که بهم دادید خیلی احساساتی شدم. همه تون رو خیلی دوست دارم. خیلی ممنونم که بهم لطف دارید.

اما خب این خداحافظی من با انحمن نیست. به عنوان یک مدیر بازنشسته سعی میکنم توی جو دوستانه این انجمن باشم. ترک کردن دوستایی مثل شما خیلی سخته.

همه تون تو قلبم جا دارید.

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

سلام خدمت همه دوستان از اونجایی که شاید بچه ها تازه وارد کمتر با سعید آشنا باشن این رو بگم که سعید خیلی برای انجمن زحمت کشیده ، یه زمانی کل بخش اخبار و دانلود فروم رو دوش سعید بود ، تو قسمت های مدیریتی و تصمیم گیری هم تا جایی می تونست هیچ کوتاهی نکرد نحوه رفتار و برخوردش هم اگه یه ریزه باهاش هم صحبت میشدین بدون اغراق میشد گفت با همه خوب بود ، شماره یوزر سعید هم نگاه کنید معنای واقعی همراهی و معرفت رو میفهمین.

یه خاطره دارم از سعید که شاید هیچ وقت از ذهنم پاک نشه ، دو سال پیش اوایلی هم بود من اومده بودم فروم و از قضا تولدم هم بود و یه مشکلاتی هم داشتیم و تو خونه هیچکس هم یادش نبود اون شب این پیام رو سعید بهم داد ( و یه پیشنهاد هم در مورد مسائل فروم)

مشاهده محتوا اسپویلر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patriot
    سلام پویا جان.
    تولدت هم مبارک. امیدوارم آرامش خاطر همیشه همراهت باشه.

اینم یه کیک مخصوص خودت:

فقط نمیدونستم چند سالته شمع نذاشتم!

اون شب واقعا خوشحالم کرد نه از این خوشحالی های الکی.
    رفیق امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشی و ارتباطت با فروم هیچ وقت قطع نشه .

You made my shitlist!
    سپاس
    2,167
    از این کاربر 5,455 بار در 903 پست سپاس گزاری شده

يه پسر آرومو بي حاشيه و پركار...ايشالا موفق باشي
    ِ
    A man scaped

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

چقدر نوشتن برام سخته......
    اشنایی من با سعید برمیگرده سر ترجمه ی فصل اول داونتون، به خاطر اینکه کم تجربه بودم، محسن خان پیشنهاد داد که کنار دست یه مترجم این سریال رو ترجمه کنم! پیشنهادشون هم سعید بود. دوستیه ما از اون موقع شروع شد! دیدن رفتار خوب مدیران بود که باعث شد تو انجمن بمونم و روزی خودم یه مدیر بشم. علاوه بر ترجمه، در زمینه ی مدیریت هم از سعید کلی چیز یاد گرفتم، اقا سعید هم رفیق خوبی بود هم معلم خوبی. اخرین کار مشترک مون هم برمیگرده به زمان ارشیو درست کردن برای انجمن، با نوژن و سعید شب روز لینک مستقیم میکردیم تا انجمن یه ارشیو قوی داشته باشه! چه روزهای خوبی بود....
    سعید دینش رو خیلی وقت پیش به انجمن ادا کرد، زحمت زیادی برای انجمن کشید، حالا هم وقت بازنشستگیه، اتفاقی که یه روز بلاخره برای همه ی ما میافته. سعید جان امیدوارم در زندگیت هم همین قدر موفق باشی و مثل انجمن یه مدیر عالی.

پ.ن امیدوارم مثل نوژن نشی فقط:دی گفت میره و برمیگرده! اما اصلن به رفقای قدیمی سری نمیزنه

سپاس
    15
    از این کاربر 25 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه دوستان خوب و فهیم تیوی ورد

من یه تازه واردم و عاشق فیلم و سریال! افسوس می خورم که چرا از همون اول تی وی ورد رو نجستم...به هر حال آقا سعید گل، از اونجا که معتقدم مرام و منش آدم هاست که اونا رو با هم رفیق می کنه و نه طول مدت آشنایی! جسارتا عرض می کنم: دلمون واسه شما و همه ی اونایی که پاک و صادقانه توی نت فعالیت می کردند تنگ میشه... !! لطفا باز به ما سری بزنید..خصوصا ما تازه واردا که حتی معلوم نیست پیام هامون تایید میشه یا نه :دی

این دومین پیام بنده ست اما گویا قبلی تایید نشده هنوز.

در پناه خدا زندگی تون سراسر سلامتی و نشاط و امید.
    یا حق.

9. 23 کاربرِ زیر از M A H Z I A R بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    این شتر به خونه ی داش سعیدمون هم رسید بالاخره .

سعیدِ عزیز، زحمتایی که از ابتدای تاسیس تی‌وی‌وُرلد کشیدی تا الآن به اینجا برسه از ذهن هیچکدوممون نمیره. یه کاربرِ خوب، یه مدیر لایق و مهم تر از اون یه رفیقِ گل.
    شاید وقتت اجازه نده دیگه بعنوانِ یه کاربر یا مدیر فعالیت زیادی داشته باشی اما خوشحالم که همچنان میتونم بعنوانِ یه دوست ازت یاد کنم سعید جان .

با آرزوی بهترین ها برای برادر سعیدِ عزیزم .

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

البته لغت «بازنشسته» بار منفی داره و ما به سعید به چشم «پیشکسوت» نگاه میکنیم
    ناراحتی سعیدم که میشه تو آواتارش دید.. داره خون گریه میکنه d:
    دست درد نکنه، کلی عرق ریختی برا رفاه حال بچه ها فروم و امیدوارم همچنان کم و بیش باشی (;
    امید کوکبی

12. 7 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

نخسته مشتي
    از همه حرفا گذشته انشاالله توي همه مراحل زندگيت موفق باشي و بابت زحماتت تشكر
    شايد شمارو فقط توي كامنتاتون ميشناختيم اما بوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وس

14. 9 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123