برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 51 از مجموع 51
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

True Detective | سریال جدید HBO | معرفی, بحث و تبادل نظر

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

True Detective

شبکه کابلی HBO سریال درام و جنایی جدیدی را در حال آماده کردن است به نام True Detective که قرار است پخش خود را از سال 2014 آغاز کند. داستان این سریال که یه جورایی شبیه سریال The Kiling است درباره ی دو کاراگاه که در ایالت Louisiana به دنبال قاتلی زنجیره ای هستند, که در این میاد به معماهایی بر میخورند که باید آن ها را کشف کنند, این پرونده که این دو کاراگاه بر روی آن کارمیکنند یک پرونده ی 17 ساله است که در طول سریال فلشبک هایی از اوایل این پرونده پخش میشود...
    نکته ای که این جا اهمیت دارد نام این سریال است که اگه دقت کرده باشید بسیار شبیه سریال محبوب TrueBlood است , این شاید شما را به این فکر ببرد که ممکن است این سریال سپین اف سریال تروبلاد باشد و در این جا باید عرض کنم که اصلا اینطور نیست و این سریال کاملا با سریال تروبلاد تفاوت دارد و سپین آف آن نمیباشد.

از عوامل سریال براتون بگم, نویسنده و سازنده ی سریال Nic Pizzolatto و کارگردان Cary Fukunaga میباشد. در فصل اول سریال که 8 قسمت دارد دو کاراگاه Matthew McConaughey در نقش Rust Cohle و Woody Harrelson د نقش Martin Hart بازی میکنند و به حل معما ها می پردازند و و و گفتم "و" کجا داری میری هنوز بقیه بازیگراش مونده!!! از دیگر بازیگرای این سریال میتوان به Kevin Dunn در نقش Ken Quesada و Michelle Monaghan در نقش Maggie Hart که قبلا بازی او را در فیلم "ماموریت غیرممکن" دیده بودیم اشاره کرد....
    نکته جالبی که وجود دارد نویسنده ی این سریال ( آقای Nic Pizzolatto ) نویسنده ی سریال شبکه AMC به نام Kiling هم میباشد.
    تمام هشت قسمت این سریال را Cary Fukunaga کارگردانی میکند . ( مثل بعضی از سریال ها نیست که هر قسمت یه کارگردان داشته باشد ).
    خب, یه چیز دیگه مونده بگم دیگه سرتون هم درد نیارم, فصل اول به صورت آزمایشی پخش میشه تا ببینند نظر بینندگان چیه؟! اگه دیدند با استقبال رو به رو شد فصل های دیگری هم براش ساخته خواهد شد البته با کاراکتر های جدید...جنایت و معمایی جدید....و مکانی جدید ....

تیزری هم از این سریال منتشر شده است که یه جورایی فضایی شبیه سریال TrueBlood و The Kiling دارد. دیدنش خالی از لطف نیست.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,573
    از این کاربر 19,870 بار در 1,349 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | سریال جدید HBO | معرفی, بحث و تبادل نظر

آخ آخ یادمه مارلون یه تاپیکی داشت میومد هر چی نمیفهمیدیم رو توش توضیح میداد. کلا بکگراندی که واسه فهم کل این سریال لازمه خیلی خیلی زیاده. ولی پیگیری کردن خیلی خوبه و کمک میکنه چیزهای بهتری رو متوجه بشید.

تو تیزر فقط Spiral هست که اون هم تاریخچه مناسبی براش هست. چه اون فصل اول و چه این فصل آخر. فکر کنم یه خرده بچرخید و راجع به علائم و نشانه ها بخونید بهتره. اگه وقت نداشتید چند تا ویدیو میزارم پایین همین ها کافیه بازم دوستان احساس کردند چیزی جا مونده خودشون به ادامه ی تاپیک اضافه کنند.
    >> یلوکینگ
    >> Spiral در فصل سوم
    >> نگاه کلی و عجیب به فصل اول
    >> کارکوسا
    >> Spiral
    من عاشق فصل دوم بودم و همه جا ازش تعریف میکردم، بعد از تماشای شیلد رفتم تاپیکش و هومن یه ویدیو راجع به شیلد گذاشته بود، توی کانال که پرسه میزدم یهو چشمم خورد به این ویدیو و فکر کنم نظرم رو کاملا تغییر داد):

نقل قول نوشته اصلی توسط farajollahi نمایش پست ها
    تو تیزر فصل چهارم یه جا یکی از نمادهای فصل اولو نشون میده بنظرم کارکوسا بود روی کمر برادرای لودو تتو شده بود. کسی میدونه داستان چیه؟ یا نماد بازی نویسنده ست؟

3. 12 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456