برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

J.J. Abrams و Jonathan Nolan | سریال جدید شبکه HBO

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

به تازگی خبری به دستم رسید که خیلی جالب بود, دو غول دنیای سینما و تلویزیون Jonathan Nolan و J.J. Abrams قصد دارند با همکاری هم پایلت سریالی برای شبکه HBO بسازند. اگه یادتون باشه که میدونم یادتون نیست در سال 1973 فیلمی وسترن به نام Westworld ساخته شد که کارگردان آن Michael Crichton و نقش اصلی آن فیلم Yul Brynner بودند و امروز شبکه HBO قصد دارد پایلت آن را با عوامل بزرگی از جمله Jonathan Nolan ( برادر کریستف نولان بزرگ کسی که نویسنده ی سه قسمت شوالیه تاریگی بوده ) به عنوان نویسنده و کارگردان پایلت و J.J. Abrams ( که دیگه خودتون بهتر از من میشناسیدش ) به عنوان تهیه کننده بسازد.
    تیم مدیر تولید این سریال را Bryan Burk و Jerry Weintraub و Steven Soderbergh را تشکیل میدهند و قرار است دو تن دیگر Pushing Dasies و Lisa Joy در کنار Jonathan Nolan نویسنده ی پایلت باشند.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : J.J. Abrams و Jonathan Nolan | سریال جدید شبکه HBO

اره داداش اشکان , اون بالا گفتی " امدن واسه HBo وسترن بسازن! " گفتم بگم علاوه بر وسترن تخیلی هم هست.. ( وسترن با درون مایه تخیلی )

داداش مجتبی هم گفت ابرامز کارگردانه , گفتم بگم که نه کارگردان نیست تهیه کنندست که ابهام بر طرف شه

3. 2 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    اره داداش اشکان , اون بالا گفتی " امدن واسه HBo وسترن بسازن! " گفتم بگم علاوه بر وسترن تخیلی هم هست.. ( وسترن با درون مایه تخیلی )

داداش مجتبی هم گفت ابرامز کارگردانه , گفتم بگم که نه کارگردان نیست تهیه کنندست که ابهام بر طرف شه
    حق با شماست.من اشتباه خوندم
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

5. کاربر زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

They're only as good as the world allows them to be
    سپاس
    1,860
    از این کاربر 1,592 بار در 278 پست سپاس گزاری شده

از خیلی وقت پیش یه جا خونده بودم hbo میخواد یه سریال وسترن تخیلی بسازه و ظاهرا قرار بوده نقش اولش رو بدن به راسل کرو! کسی شنیده چیزی راجع بهش؟ این همونه آیا؟

7. 2 کاربرِ زیر از [JOKER] بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 202 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    البته تو این سریال تا جایی که فهمیدم ابرامز فقط کارگردانه.اون سریال هایی که شما منظورتونه نویسندش خود ابرامز بوده.اما نولان امتحانشو تقریبا پس داده حالا کارگردان هرکی میخواد باشه.مگه چند تا از کارگردانای بازی تاج و تخت معروف بودن؟
    ابرامز هرچقدر هم كارگردان بد ولي باز گنده تر از اين حرفاست كه فقط بره كارگرداني كنه
    خير سرش شركت فيلمسازي داره
    در مورد تاج و تخت هم تا اونجايي كه حافظه من ياري ميكنه هيچ سريالي تو تاريخ تلويزيون اينقدر كارگردان بزرگ به خودش نديده

نقل قول نوشته اصلی توسط [JOKER] نمایش پست ها
    از خیلی وقت پیش یه جا خونده بودم hbo میخواد یه سریال وسترن تخیلی بسازه و ظاهرا قرار بوده نقش اولش رو بدن به راسل کرو! کسی شنیده چیزی راجع بهش؟ این همونه آیا؟
    نه اون كه اقتباس از سري كتاباي وسترن the dark tower استيفن كينگه كه با الهام از خوب بد زشت و ارباب حلقه ها نوشتشون
    اون رو ميشه گفت تنها سرياليه كه واقعا توانايي رقابت با بازي تاج و تخت رو داره.مخصوصا اگه براي همين hbo ساخته بشه

9. 3 کاربرِ زیر از bleu2u4u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bleu2u4u نمایش پست ها
    در مورد تاج و تخت هم تا اونجايي كه حافظه من ياري ميكنه هيچ سريالي تو تاريخ تلويزيون اينقدر كارگردان بزرگ به خودش نديده
    البته این برمیگرده به تفاوت مقیاس من و شما نسبت به بزرگی کارگردان.از نظر من هیچکدوم کارگردانای درخوری نبودن
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

11. 2 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 202 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    البته این برمیگرده به تفاوت مقیاس من و شما نسبت به بزرگی کارگردان.از نظر من هیچکدوم کارگردانای درخوری نبودن
    نه ربطي به مقياس نداره
    بيشتر مربوط ميشه به ناآگاهي از تفاوت هاي سينما و تلويزيون
    تو نظام سريال سازي امريكا اصولا كارگردان ها فقط به بحث تكنيكي كار نظارت دارن و تكنسين به حساب ميان و باقي مسائل مربوط ميشه به سازنده و شورانر و مديرتوليدها
    بخاطر همين كارگردانهايي تلويزيوني خيلي كم پيش مياد كه بيان توي سينما و كار خوبي ازشون ببينيم
    ليست كارگردانهاي گيم او ترون هم تقريبا با تاپ تن اين تكنسينها پر شده
    اگرم كسي ديگه ايي اومده باشه -مثل نيل مارشال- از سينما اومده تا يه اپيزود فراتر از استاندارد هاي تلويزيون بسازه
    شما شايد خيلي شنيده باشيد كه مثلا اسكوسيزي،ابرامز،مايكل مان،مارتين كمپل، تارانتينو و خيلي ديگه از كارگردانهاي بزرگ سينما رفتن و سريال كارگرداني كردن ولي خب اونها هم نهايت يك يا دو اپيزود از سريال رو كارگرداني كردن و امكان نداره شما سريالي ببينيد كه همه اپيزود هاش رو يه كارگردان سينمايي ساخته باشه

13. 5 کاربرِ زیر از bleu2u4u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 62 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

بابا چرا ایرانی جی جی ابرامزو انقد بزرگ کردن اخه غول دیگه چیه به این اقا نمیخوره..این اقا فک میکنه مثل کریستوفر نولانه واس همین ایده میده اما فیلماش مصنوعیه..برعکس نولان که هم ایده درست میده هم درست میسازه...همین ریوولوشن و بیلیو رو ببینین که ابرامز توشون دست داره فیلمنامشون اصلا انسجام و پیوستگی نداره حتی بازی بازیگراش تصنعی و ادم حین دیدنشون خجالت میکشه که سریال میبینه یه لاستو درست کرده که سریال خوبیه اما عالی نیست تو ایران هم کلا ملت عشق فرار از زندان و لاست و 24 هستن که با توجه به سریالایی که از دهه نود و هزاره جدید اومدن شاید جز 30تا هم نباشه.کلا ابرامزو ایرانیا دوست دارن که خودمونم میدونیم ایرانیا بعد دیدن یه سریال چنان جوزده و احساساتی میشن که زرتی به همه چیز میگن شاهکار و اشکاشون میریزه...ابرامز هر 5شنبه یه سریال میده بیرون کسی که به سرعت کار میده بیرون دیگه معلومه چیه مث شریفی نیای خودمون که تو هر سریال درپیت یا فیلم درپیت جضور داره..خود من بدترین سریالی که دیدم از ابرامز بوده اونم ریوولوشن کلا یه ملاک خوب پیدا کردم که یه سریال خوبه مگه اینکه ابرامز توش دستی داشته باشه...اینم لیست سریالایی که خیلی بهتر از کارای مصنوعی و عامه پسنده ابرامزه.
    game of thrones-breaking bad-dexter-the walking dead-the wire- oz-the sopranos-sherlock-spartacus-band of brothers-penny dredfull-fargo-viking-true detective-house of cards-homeland-boardwalk empire-rome-friends-deadwood-the pacific-generation kill-mad men- sons of anarchy-hannibal-twin peaks-six feet under-house MD-doctor who-the x file- the shield-downtown abbey-john adams-the carnival و خیلیای دیگه.. کلا ابرامز تزیپای شریفی نیا و ده نمکی خودمونه

15. 6 کاربرِ زیر از freeboy1936 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12