برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 17 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 168
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ي 154 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فصل ششم Sons of anarchy | پـــایــــان

00000000000000000000000000000000000000000000000
    SONS OF ANARCHY
    زیرنویس اختصاصی فصل ششم

خلاصه داستان به شدت حاوی اسپویلر است!!!
    فصل پنچم جایی تمام شد که جکس انتقام خود را از کلی و پوپ گرفت و کلاب را از ورطه ی نابودی نجات داد. به گفته ی کرت ساتر با شروع این فصل وارد فاز پایانی سریال میشویم، جکس سعی دارد از کلاب خارج شود اما با هر قدمی که برمیدارد بیشتر و بیشتر به کلاب کشیده میشود، تارا به دلیل همدستی در قتل به زندان افتاده است و جکس بیش از پیش تنها شده است و.....

سریال پسران انارکی یکی از مهم ترین و قدیمی ترین پروژه های انجمن ماست، این کار رو تابستان 91 با دوست های خوبم، آیدین و نوژن شروع کردیم و بعدا دوست عزیزم میکادو به تیم مون ملحق شد و تقریبا بدون هیچ تاخیری و با سرعت باورنکردنیه 4 فصل از سریال را با نام تیوی ورلد به جامعه ی پارسی زبان تقدیم کردیم.
    حالا نوبت به ترجمه ی فصل ششم رسیده، فصلی که سازنده ی آن نوید یک فصل خشن و زیبا را داده است. فصل ششم کار خودش را از 21 شهریور با یک اپیزود 90 دقیقه ای شروع میکند و هر پنجشنبه مهمان خانه های شما خواهد بود.
    امیدوارم همان قدر که ما از ترجمه ی سریال لذت میبریم، شما هم از دیدن فصل ششم لذت ببرید.

موفق باشید...

اشـــــکــــان - مــــیـــکـــادو

01
    Straw
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    02
    One One Six
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    03
    Poenitentia
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    04
    Wolfsangel
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    05
    The Mad King
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    06
    Salvage
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    07
    Sweet and Vaded
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    08
    Los Fantasms
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    09
    John 8:32
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    10
    Huang Wu
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    11
    Aon Rud Persanta
    HDTV / WEB-DL
    دریافت
    12
    You Are My Sunshine HDTV / WEB-DL
    دریافت
    13
    A Mother's Work HDTV / WEB-DL
    دریافت

سپاس
    368
    از این کاربر 980 بار در 96 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ي 154 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فصل ششم Sons of anarchy | قسمت اول

خسته نباشید اشکان و میکادو. جفتتون کارتون تکه

3. 15 کاربرِ زیر از Pooria_H بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

متاسفم، متاسفم برای تیمی که حتی اسم و عنوانش دزدی از یک سایت معروف است و جز حرکت کردن زیر سایه و منتظر ماندن برای شکار کرکس مانندشان هیچ از خود ندارند.

زیرنویس و ترجمه متعلق به کسی نیست و ما هم ادعایی در این رابطه که فقط ما ترجمه می کنیم نداریم، اما نکته خیلی ظریف و مهمی این وسط هست، موقعی که دنیای زیرنویس فارسی ایجاد شد، هیچ قانونی نداشت و هرکس کار خودش را می کرد، تیم ها به وجود آمدن، انجمن ها به وجود آمدن و همه سعی کردیم در کنار هم کاری کنیم که حداقل برای ما هدفی جز لذت مخاطب نبوده و نیست. به هر حال هر جامعه ای افراد بی اخلاقی دارد که نفع ساعتی و حتی لحظه ای خودشان را به هر قانون نوشته و نانوشته ای ارجح می شمارند و می خواهند به هر طریقی شده از حاصل زحمات دیگران نفع ببرند، چرا که کاری جز این بلد نیستند، چرا که اگر ذره ای اخلاق و درک داشتند به آنچه خود داشتند و خود می توانستند ایجاد کنند قانع بودند.

این تیم بی اخلاق، همیشه همین بوده و همیشه همین می ماند، متاسفم برای دوستان مترجمم که اسم این تیم در کارنامه کاریشان می ماند، من یکسال است که حتی رقبت نمی کنم صفحه اول سایت پر از تبلیغ پو.رن شان را باز کنم، تیمی که برای ترغیب مترجم به همکاری از در و دیوارش پو.رن و فیل.تر شکن و ... میبارد و آنرا جار هم میزند، چه توقع اخلاقی می توان از آنها داشت؟

زمانی که پنج فصل این سریال در گمنامی بود، این آقایان مترجم یک شبه کجا بودن؟ آن زمان که بیشتر از چهل هزار خط از این سریال را امثال نوژن، آیدین و اشکان ترجمه کردن شما در کدامین سایت بودید؟

متاسفم، نه به خاطر زیرنویس یک سریال که تا هفته پیش بیشتر از 100 بیننده هم نداشت و شما حتی نمی دانستید آنارشیست یعنی چه! متاسفم برای اخلاقی که اگر امروز خودمان در دنیای زیرنویس به هیچش بگیریم، هر روز مترجمان بیشتری از این مجموعه می روند و آنکه ضرر می کند، بدون شک مخاطبی است که دوست دارد با زبان مادری اش یک اثر خارجی را ببیند.

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

شما خودتونو ناراحت نکنید ، بیننده ها میدونن با کدوم زیرنویس ببینن

6. 15 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 پست سپاس گزاری شده

میکادو عزیز شما قبل اینکه اینقدر به خودت فشار بیاری به طوری که ما نگران وضع سلامتیت بشیم لطف میکردی زیرنویس رو دانلود میکردی، اگه اسمی از تیم ما دیدی اون موقع شروع به چرت و پرت گویی میکردی...این کار توسط مترجم در عین مخالفت ما به طور آزاد زده شده...البته شیرین کاریه خود شما رو هم در سریال لویی فراموش نکردیم،منظورم از شما تیم شماست نه خودتون...شما هم لطف کن قبل چرت و پرت گفتن یکم تحقیق کن و سعی کن کمتر حرص بخوری، ضرر داره واست

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    چهل هزار خط
    آقا به زبون میگیم 40 هزار خط، این چهل هزار خط مساوی میشه با چندین ماه تلاش و کوشش شبانه روزی چندین نفر
    یادمه اوایل خدمتم بچه ها این پروژه رو شروع کردن و اواخرش که داشتم میومد، این پروژه فصل پنجمش تموم شد. چیزی حدود 17-18 ماه
    حالا امروز که باید مزد اون دوسال زحمت رو بگیرن اینجوری میشه، بالاخره وقتی یه سریال مثل این که ترجمه اش رها شده رو کسی شروع میکنه، تنها فکرش اینه که یه روزی برسونش به پخش و درواقع جواب زجماتش همون با پخش زدنش میشه، اونم بخوان اینجوری خراب کنن
    دیگه نمیدونم چه میشه کرد، مطمئنا آقا میلاد هم به خاطر علاقه زیادش به سریال اینکارو کرده، که اگه زیرنویس بدی داشت، کار ایشون قابل قبول بود یا حتی اگه دکستر یا بریکینگ بد بود که چند هزار تا دانلود میشد، بازم میشد باهاش کنار اومد
    ولی سریالی که دویست تا هم دانلود نمیخوره و با زحمت بچه های این انجمن به ایرانیان شناخته شده، نباید اینجوری میشد.
    حالا شاید هفته ی بعد همه چی درست شد، من که امید دارم.
    بازم از همه ی کسایی که زجمت کشیدن و سریال رو به اینجا رسوندن تشکر میکنم، دم همه تون گرم
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    من یکسال است که حتی رقبت نمی کنم صفحه اول سایت پر از تبلیغ پو.رن شان را باز کنم، تیمی که برای ترغیب مترجم به همکاری از در و دیوارش پو.رن و فیل.تر شکن و ... میبارد و آنرا جار هم میزند، چه توقع اخلاقی می توان از آنها داشت؟
    حرف دل من رو در مورد این انجمن زدی میکادو جان. همین یه پاراگراف برای جواب بهشون کافیه
    نمی تونم ازتون بخوام حرص نخورین سر این موضوع؛ چون خودم که هم تو گود ترجمش نیستم دارم حرص می خورم. ولی اطمینان دارم مخاطبی که چهار فصل پیاپی هر قسمت اسم مترجمای tvworld رو تو زیرنویس این سریال دیده نمی یاد از زیرنویس تیمی که واقعا تو جامعه ی ترجمه بی اعتباره استفاده کنه. همین بازی رو سر زیرنویس فصل سوم Game of THrones در آوُردن. نتیجش هم معلوم بود.

خسته نباشید می گم به جفتتون و امیدوارم فکرتون رو مشغول این "حواس پرتی های بی ارزش" نکنین
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

10. 22 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    881
    از این کاربر 341 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

من 1 مدت هست که کم میام تو انجمن.الان قضیه تیم جدید رو فهمیدم
    آقا محال ممکنه که کسایی که 5 فصل از این سریال رو با ترجمه تی وی ورد دیده باشند برن با زیرنویس دیگه ای فصل 6 رو ببینن.به این شک ندارم
    مخاطبان هم اینایی که به اصطلاح تیم شدن (اگه بشه اسم تیم رو گذاشت روشون ) رو میشناسن.مثل سابق نیست که طرف بخواد بره فیلم ببینه فقط دنبال 1 زیرنویس فارسی باشه.الان دیگه اسم مترجم و اینکه از کدوم تیم و انجمن هست مطرحه.الان اسم میکادو واشکان شده جزئی از این سریال.اگه اول تیتراژ نیاد مردم میفهمن 1 جای کار میلنگه
    من که رفتم نگاه کنم.
    اشکان و میکادوی عزیز خسته نباشید .حرف ندارید

12. 17 کاربرِ زیر از vampire021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,177
    از این کاربر 2,442 بار در 380 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید
    سخت ترين گناه ،گناهي است كه گناهكار حقيرش شمارد. <<مولا علي (ع)>>

14. 15 کاربرِ زیر از voldemort بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriyaa نمایش پست ها
    میکادو عزیز شما قبل اینکه اینقدر به خودت فشار بیاری به طوری که ما نگران وضع سلامتیت بشیم لطف میکردی زیرنویس رو دانلود میکردی، اگه اسمی از تیم ما دیدی اون موقع شروع به چرت و پرت گویی میکردی
    سلام دوست عزیز مترجم ارشد شما زیرنویس رو توی سابسن و فرومتون آپلود میکنه و بعد هنوز نیم ساعت نگذشته از صغیر و کبیر تون میاین ریت خوب میده و کامنت میذاره ، چه مفهومی میتونه داشته باشه ؟ برادر من تیم شما اگه مدیریت قوی داره جلوی این کار رو می گرفتید و یا حداقل اجازه نمی دادید مترجم ارشد شما برخلاف خواسته شما عمل کنه (اگر هم با مفهوم تیم ، گروه ، دسته آشنایی ندارید لطفا به بنده پیام بدید و مفصل بهتون توضیح بدم )

البته شیرین کاریه خود شما رو هم در سریال لویی فراموش نکردیم،منظورم از شما تیم شماست نه خودتون
    برادر من چه شیرین کاری ای ؟ اول ما تاپیک ترجمه رو زدیم و بعد سر یک مسائلی وقفه توش افتاد و از اتحاد بین تیم ها خارج شدیم و همون زمان هم مترجم شما از قسمت نهم فصل دوم کار رو شروع کرد و بعد از یکی دو قسمت وقفه یک ماهه توی کارش افتاد و وقتی تیم ما شروع به کار کرد اولا از قسمت اول فصل دوم کار رو شروع کرد و دوما هیچ رجز خونی و مسخره کردن دیگران رو تو تاپیک هامون انجام ندادیم و سوما در پایان وقتی تیم ما کار ترجمه رو زودتر به اتمام رسوند خود شما توی تاپیک زیرنویستون هر گونه تهمت و دروغی خواستید به تیم ما نسبت دادید که باز هم هیچ واکنشی نشون ندادیم .

شما هم لطف کن قبل چرت و پرت گفتن یکم تحقیق کن و سعی کن کمتر حرص بخوری، ضرر داره واست
    برادر من لطفا لحن صحبتت رو اصلاح کن ،این رو بگم بنده یکسال قبل از اونی که حتی شما توی سایت imdb-dl عضو باشید، عضو بودم (بهمن 89) و زمانی که سایت شما تازه تاسیس بود فعالیت هم داشتم و با چند تا از مترجم های قدیمی تون هم ( که احتمالا شما الان نمیشناسیدشون ) در ارتباط بودم و بخاطر یک سری مسائل دیگه به اونجا سر نزدم
    دوست عزیز این نکته هم بگم برای ترجمه سریال arrested development تیم شما و تیم ما( مشترکا با تیوی شو ) ترجمه ادامه فصل سوم رو شروع کرد . تیم شما برای هر قسمت یک مترجم گذاشت و کار ترجمه فصل سوم رو تموم کرد و تاپیک شروع فصل چهارم رو زدید ( دو قسمت هم ریلیز کردید و بقیه اش یک ماه رها شد که دیروز قسمت سوم رو ادامه دادید)، بنده با توجه به اینکه فصل چهارم رو شما زودتر شروع کرده بودید به مترجم خودمون گفتم بعد از اتمام فصل سوم ، به احترام تیم شما فصل چهارم رو شروع نکنه ما برای شما احترام قائل بودیم، ولی در عوض الان چی داریم میبینیم؟

ازتون خواهش میکنم این بحث و صحبت ها رو ادامه ندید.

Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,648 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

به قول یکی از دوستان : "هر هنر ناب مخاطب خاص خودش رو همیشه پیدا میکنه"
    این مسئله حتی نباید باعث کوچکترین ناراحتی برای عزیزانی که اینجا زحمت کشیدند و این زیرنویس فارسی رو به ببیندگان تقدیم کردند بشه.
    کسانی هم که در این موضوع صلاحیت خاص بودن کار ها رو بتونند تشخیص بدند قطعا بهترین انتخاب رو انجام میدن که دیگه اشاره کردن هم بهش لازم نیست.

منم به شخصه به این دو عزیز خسته نباشید میگم، و یقین داشته باشید که هر فردی این سریال رو از قبل دنبال کرده قطعا اون صلاحیت و قوی بودن کار را در زحماتی که در پیرامون این زیرنویس کشیدید متوجه میشه.

17. 16 کاربرِ زیر از Gallow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 17 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین