برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

معرفی سریال (Awake (2012

داستان سریال: awake حول محور كاراگاه مايكل بريتن ميچرخه كه بعد از يك تصادف وحشتناك ماشين خودشُ تو دو دنياي واقعي پيدا ميكنه در يك واقعيت با پسرش زندگي ميكنه اما ميفهمه كه همسرشُ

از دست داده و در واقعيتي ديگه همسرش زنده و پسرش نتونسته از تصادف جون سالم به در ببره همينطور كه با دو واقعيت دست و پنجه نرم ميكنه سعيش بر اينه از طرفي پدري خوب و از طرفي ديگه

همسر بهتري باشه ، awake سعي ميكنه مارو به اين فكر فرو ببره كه كدام دنيا واقعيه و اين سوالو مطرح كنه كه اگه هيچ كدوم از دنياها واقعي نباشن چي؟

پس از pilot همه ميخوان بدونن سريال چطوري پيش ميره ولي نبايد انتظار داشت كه خيلي زود مايكل به خواب بره و وارد دنياي ديگه بشه ولي همين كه به خواب ميره خودشُ وارد ميكنه به دنياي بعدي

از اونجائي كه سريال رويه پليسي هم داره بايد انتطار داشت كه مايكل در هر دو دنيا با پرونده هاي مختلفي رو به رو بشه اما نه اينكه ميتونه

همشونُ حل كنه مهمترين سوال اينه كه آيا مايكل ميدونه كدوم دنيا واقعيه؟ آيزاك جواب ميده سوال سختيه ولي ترجيح ميديم سريالُ ببينن و متوجه شن .

سازندگان واقعیت ها را به دو رنگ و دنیا تقسیم کرده اند.

واقعیت قرمز واقعیت سبز
    کارآگاه "فریمن" همکار "مایکل" در اداره پلیس کارآگاه "ارفم وِگا" همکار "مایکل" در اداره
    دکتر "جان لی" روانشناس "مایکل دکتر "جودیث اِوانز" روانشناس "مایکل"
    "هانا بریتن" همسر "مایکل" که از تصادف جان سالم بدر برده "رکس بریتن" پسر "مایکل" که پس از تصادف زنده مانده
    "تارا" مربی تنیس "رکس" که "مایکل" به آن علاقمند شده

دیدن این سریال رو به علاقه مندان به سریال های پیچیده و راز آلود پیشنهاد میکنم.خودم با دیدن یه قسمت طرفدارش شدم.

2. 14 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

برچسب برای این موضوع