برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این قسمت چه امتیازی در نظر می گیرید ؟

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1 امتیاز

0 0%
  • 2 امتیاز

0 0%
  • 3 امتیاز

0 0%
  • 4 امتیاز

0 0%
  • 5 امتیاز

0 0%
  • 6 امتیاز

0 0%
  • 7 امتیاز

0 0%
  • 8 امتیاز

1 1.16%
  • 9 امتیاز

14 16.28%
  • 10 امتیاز

71 82.56%
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 56 از مجموع 56
    how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

Breaking Bad | بحث اپیزودیک | فصل پنجم، اپیزود سیزدهم

Season 5, Episode 13: "To'hajiilee"

فصل پنجم، قسمت سیزدهم: "توهاژیلی"

تاریخ پخش: 8 سپتامبر 2013

خلاصه ی داستان:

لیدیا شیشه ی تولیدی توسط تاد را بررسی می کند؛ خلوص شیشه به 76 درصد ارتقا یافته، ولی از رنگ آبی خبری نیست. لیدیا از خلوص راضی است، ولی روی رنگ آبی تاکید دارد. تاد به لیدیا می گوید فکر میکند بتواند رنگ آبی را برگرداند و خلوص را هم ارتقا دهد. والت در تماسی که با تاد می گیرد، ترتیب قرار ملاقاتی با عمویش برای کشتن جسی را می دهد.

جسی به هنک و گومز می گوید احتمالا "هیول" از مکانی که والت پولهایش را مخفی کرده، باخبر است. هنک به هیول می‌گوید والت قصد کشتن تو را دارد و با نشان دادن عکسی ساختگی که در آن جسی با شلیکی به سرش توسط والت کشته شده، هیول را ترسانده و فریب می دهد. هیول ماجرای بشکه های پول و ماشین کرایه ای که والت با آن پول ها را منتقل نموده را به آنها می گوید.

والت با عمو جک، کنی و تاد دیدار می کند تا در مورد ماموریت کشتن جسی با آنها صحبت کند. والت تاکید دارد کار سریع و طوری انجام شود که جسی درد زیادی نکشد. عمو جک به والت می گوید در صورتی ماموریت را قبول می کند که والت برای آنها چند نوبت شیشه درست کند و به تاد یاد دهد چگونه خلوص شیشه را بالا برده و رنگ آن را آبی کند. والت که چاره ی دیگری مقابل خود نمی بیند، پیشنهاد تنها یک جلسه آن هم پس از انجام ماموریت را می دهد. عمو جک پیشنهاد او را قبول می کند.

والت به خانه ی "آندریا" و پسرش "براک" می رود و سعی می کند با تماسی که "آندریا" با جسی می گیرد، او را به آنجا کشانده تا عمو جک و دار و دسته ش او را بکشند. گوشی جسی دست هنک است و عملیات به شکست می انجامد.

هنک و گومز شرکت کرایه دهنده ی ماشینی که والت با آن پولها را منتقل کرده را بررسی می کنند. ماشین مجهز به مسیریاب GPS نبوده، ولی هنک به گومز و جسی می گوید والت احتمالا از این موضوع باخبر نبوده و با توجه به آنچه هیول در مورد بیلچه ی والت و خاکی بودن ماشین گفته بود، هنک احتمال می دهد والت پول ها را زیر خاک دفن کرده و ایده ای برای به دام انداختن والت به سرش میزند.

ساول به کارواش می آید و موضوع گم شدن هیول را به اطلاع والت می رساند.

جسی عکسی از یک بشکه ی خاک آلود حاوی بسته های اسکناس را برای والت ارسال می کند و به والت می گوید جای پولها را پیدا کرده است. والت سراسیمه از کارواش بیرون می زند و به سمت بیابان حرکت می کند. جسی به والت می گوید خود را سریعا به آنجا برساند، وگرنه تمام پول ها را آتش خواهد زد. والت بابت مسموم کردن "براک" از جسی عذرخواهی می‌کند و به او می گوید می دانسته چه میزان دوز استفاده کند تا او نمیرد و این کار را تنها برای از میان برداشتن گاس فرینگ انجام داده. والت با یاد آوری قتل هایی نظیر کشتن امیلیو، کریزی ایت،‌ و مواد فروشان خیابانی، به جسی می گوید تمام این کارها را به خاطر تو انجام دادم. تماس قطع می شود.

والت که به محل مخفی کردن پول ها رسیده، اسلحه به دست از ماشین خارج می شود. خبری از جسی نیست و والتر تازه متوجه نقشه ی جسی می شود. والتر خود را پشت سنگی مخفی می کند و متوجه آمدن ماشینی می شود. والت با عمو جک تماس گرفته و از او می خواهد همراه دار و دسته ش به آنجا بیایند، اما پیش از قطع تماس متوجه می شود هنک و گومز جسی را همراهی می کنند. والت به عمو جک می گوید ماموریت لغو شد و دیگر لازم نیست بیایند.

والت از محل اختفای خود خارج می شود و خود را تسلیم هنک می کند. هنک به او دست بند زده و او را تحت بازداشت قرار می دهد. والت جسی را "ترسو" خطاب می کند. جسی به صورت والت تف می اندازد. والت از کوره در می رود و به سمت جسی هجوم برده و با هم درگیر می شوند. هنک و گومز آنها را از هم جدا می کنند. قرار می شود گومز و جسی تا آمدن تیم جستجو برای پیدا کردن مکان پول ها آنجا بمانند و هنک، والت را برده و تحویل دهد. هنک به ماری تماس می گیرد و دستگیری والت را به او اطلاع می دهد.

پیش از آنکه هنک آنجا را ترک کند، عمو جک و دار و دسته اش از راه می رسند و اسلحه به دست مقابل آنها قرار می گیرند. هنک و گومز به آنها هشدار می دهند که نیروی پلیس هستند و به آنها می گویند اسلحه هایشان را زمین بگذارند. عمو جک از آنها می خواهد نشان پلیسی شان را نشان دهند. در تمام این مدت والت از درون ماشین مدام فریاد می زند و به جک می گوید ماموریت لغو شده و بی خیال قضیه شود. پس از لحظه ای سکوت مرگ آور، اسلحه ها به آتش در می آیند...

سپاس
    717
    از این کاربر 736 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Breaking Bad | بحث اپیزودیک | فصل پنجم، اپیزود سیزدهم

عالی ..عالی..عالی

این جسی چقدر نمک نشناسه

شاید تنها نقطه ضعفش دقیقه آخر بود

5000 تا تیر تو فاصله بیست متری از هم شلیک کردند خراش به کسی نیوفتاد

خدایا یعنی این سریال داره تموم میشه

3. 8 کاربرِ زیر از jokarsanaye بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Got yourself a Gun
    سپاس
    68
    از این کاربر 636 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    پ.ن دوست دارم هنک و گومز هم بمیرن! این به سریال خیلی کمک میکنه، نشون میده علاوه بر مغز، وینس گلیگان balls هم داره!
    من هم اسپیچ‌لس هستم و نظر اشکان رو تایید می کنم
    Got yourself a Gun .Got yourself a Gun .Got yourself a Gun .

5. 6 کاربرِ زیر از arzhang بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    717
    از این کاربر 736 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم این قسمت بالاترین امتیاز رو با این تعداد رای ،برای یک قسمت از یک سریال کسب کرده است.

7. 12 کاربرِ زیر از jokarsanaye بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

با توجه به تعداد رای این قسمت بیشتر بوده
    http://www.imdb.com/title/tt1683088/

9. 9 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    26
    از این کاربر 193 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

بالاخره قسمت 13 رو دیدم...
    قبل از همه باید یه ایول گفت به تیم فیلم برداری...واقعا قسمت رانندگی والتر واسه پولا عالییی بود.بالاخره یه سریالی اومد از سریال ستایش فیلمبرداریش بهتر باشه:دی
    ولی یه چی که داغونم کرد اشک های والتر بود...وافعا صحنه بازداشتش غم انگیز بود
    به نظر من والتر هنوز مثل اول سریال قلبش پاکه...اونجایی که میگه جسی مثل خانوادمه ولی جسی میاد یه تف میکنه تو صورتش
    هنک واسش از طرف ماری دست تکون میده ولی وقتی دار ودسته جک میاد واسه اینکه هنک نمیره داد میزنه قضیه کنسله
    دیگه نمیخوام فک کنم ببین قسمت بعد چی میشه..هنک میمیره یا گومز یا جسی(خدا کنه جسی آخر بمیره)فقط میخوام منتظر بمونم واسه قسمت بعد...پوشکم بستم

11. 8 کاربرِ زیر از ЛЛЛЛЛ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,870
    از این کاربر 1,378 بار در 224 پست سپاس گزاری شده

وای این قسمت عالیه
    من این فصل رو کامل ندارم و دارم دانلود میکنم منتظرم تا قسمت 14 دانلود بشه و ببینم
    واقعا قسمت عالی بود عالی ، حرف نداشت
    کاشکی هنک نمیره ... دوست دارن بدونم جسی چکار می کنه ...
    یکی از بهترین صحنه های این قسمت این بود که والت برای نجات جون هنک داد می کشید و می گفت قضیه کنسل شد
    وقتی هنک به ماری گفت دوست دارم مطمئن بودم یه اتفاقی میوفته

13. 7 کاربرِ زیر از Dark Angel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456