برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

[Breaking Bad] -وینس گیلیگان :برای دیدن سه اپیزود آخر به چند مورد نیاز دارید!

وینس گیلیگان دیروز در مصاحبه با سایت TV Fantastic نکات و صحبت‌های بسیار جالبی ارائه کرد، که هیجان قسمت‌های بعد را صد چندان کرد!

نکات مهم این مصاحبه را با هم می‌خوانیم:

اینکه به من میگن بریکینگ بد بهترین سریال تاریخ تلویزیونه، قطعاً حسّ خوبی به من میده که اینطور از من تعریف و تمجید میکنن، ولی چیزی که از این اتفاق منو میترسونه، آینده ـست... اینکه چطور میخوام به بالاتر از این چیزی که هستم برسم!

بازگشت سرطان والتر چیزی بود که در نظر من و تیم نویسندگی -به دلیل مناسب و به‌جا بودن این اتفاق- الزامی اومد. داستان بریکینگ بد با سرطان والتر شروع شد و به عنوان موتور و نیروی متحرکۀ سریال محسوب میشه و بازگشت اون در نظر ما از پایان‌بندی ضعیف و بدون درونمایۀ سریال جلوگیری می‌کرد.

قصد اغراق ندارم، ولی بهتون بگم که برای سه اپیزود آخر به چند مورد نیز دارین؛ یه کمربند برای نیمکتی که روش نشستین! یه کلاه‌خود! و همین طور یه پوشک بچه!!

اپیزود بعد (Ozymandias) در نظر من بهترین اپیزودی ـه که تا حالا ساختیم و یا حتی خواهیم ساخت! نویسندۀ این اپیزود مویرا والت بکت ـه و کارگردان اون هم ریان جانسون.

فکر میکنم بعد از پخش این اپیزود نفس بیننده ها در نیاد! و یکی از بهترین اپیزودهای سریالی تلویزیون و باعث افتخار منه که تونستم در ساخت دو اپیزود بعد از اون دخیل باشم. ساخت این هشت اپیزود نهایت افتخار من بوده و فکر میکنم خاصه این سه اپیزود باقی‌مونده شما رو بدون شک بی‌خواب کنه!!

فکر میکنم تاد دوست‌داشتنی‌ترین جامعه‌ستیزی باشه که تا حالا بهش برخوردیم! به نظر میاد اون هیچ بویی از احساسات انسانی نبرده و در واقع در درک احساس آدمی ناتوانه... سکانس کشتن اون پسر بچه موتوری رو یادتون بیاد. من فکر میکم کشتن یه پشه با کشتن یه بچه براش تفاوتی نمیکنه؛ نه که لذتی از این کشتن نبره، بلکه کاری رو که باید انجام بشه رو باید انجام بده! و این ارائۀ دقیق از کاراکتر به بازی جسی پلیمونز برمیگرده و نوعی از بازی عالی که خودش انتخاب کرده...

من در این هشت اپیزود باقیمونده به خیال خام خودم فکر میکردم که جایی برای شوخی‌ها و یا کنایه‌های طنزآلود نباشه، ولی در اشتباه بودم، حتی در این سه اپیزود باقی‌مونده که به دلیل جدی بودن و اتفاقات شوک‌آور، طبیعتاً نباید جایی برای این موارد باشه، هنوز جا برای گنجوندن این موارد به سریال بود.

از جمله جاهایی که مبهوت بازیگری بازیگران سریال شدم، سکانس رودررویی والتر و هنک در گاراژه... دین نوریس در اون سکانس یه بازی فوق العاده و حیرت‌آور رو بازی کرد.

دو سکانس هست که بازی ایرون پاول مو رو به بدن من سیخ میکنه! یکی بازی اون در بیابان و رودرو با برایان هست که بهش میگه: «چرا اقرار نمیکنی که که ازم میخوای شهر رو ترک کنم وگرنه منو میکشی؟!» یه سکانس دیگه هم ایرون داره که در یکی از دو اپیزود آینده ـست که نمیگم که چه اتفاقی میفته ولی سِحر، جادو و هیجان بازیگری رو به عینه میبینین!

وی همچنین در مورد ساخت اسپین-آف سال گودمن ادامه داد :

فکر نمی‌کنم که این اسپین-آف یه کمدی مطلق و به معنای واقعی باشه، ولی به گمونم خنده‌ها و صحنه‌های کمدی بیشتری رو در این اسپین-‌آف نسبت به بریکینگ‌بد شاهد باشیم. من تا جایی که تونستم، شوخی‌ها و کنایه‌های طنزآلود رو در بریکینگ‌بد گنجوندم، چون عقیده دارم اگه در سریالی به تلخی بریکینگ‌بد این موارد قرار داده نشه و بیش از حد جدی باشه، غیرقابل دیدن میشه و باید لحظاتی باشه که از این تاریکی و عبوسی فضا فاصله بگیریم.

پس اگه در نظر بگیریم که در سریال بریکینگ‌بد، درصد جدی‌بودن به کمدی، 75 درصد به 25 درصد باشه، در ذهن من و پیتر گولد، این درصدها در اسپین-آف سال گودمن برعکس تقسیم میشه. حالا نه که دقیق این باشه، ولی چیزی که تو ذهن ما هست، اینه. این اسپین-آف بدون‌ شک سیتکام نیست، و سریال درون‌مایۀ درام نیز داره، چون سال با شخصیت‌های سرسخت و کارکشته‌ای قبل از والتر وایت نیز آشنا شده بوده...

با تشکر از Amin.AK

منبع :tvshow

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Breaking Bad] -وینس گیلیگان :برای دیدن سه اپیزود آخر به چند مورد نیاز دارید!

به پوشک نیاز نداریم
    همش 3 اپیزود مونده
    دوست دارم عین 5 مین اخر اپیزود نهم گیم اف ترونز بشم ... چه حالی داد
    اینجوری میچسبه
    مرسی

3. 7 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Breaking Bad] -وینس گیلیگان :برای دیدن سه اپیزود آخر به چند مورد نیاز دارید!

نقل قول نوشته اصلی توسط justUnited نمایش پست ها
    اپیزود بعد (Ozymandias) در نظر من بهترین اپیزودی ـه که تا حالا ساختیم و یا حتی خواهیم ساخت! نویسندۀ این اپیزود مویرا والت بکت ـه و کارگردان اون هم ریان جانسون.

فکر میکنم بعد از پخش این اپیزود نفس بیننده ها در نیاد! و یکی از بهترین اپیزودهای سریالی تلویزیون و باعث افتخار منه که تونستم در ساخت دو اپیزود بعد از اون دخیل باشم. ساخت این هشت اپیزود نهایت افتخار من بوده و فکر میکنم خاصه این سه اپیزود باقی‌مونده شما رو بدون شک بی‌خواب کنه!!
    یعنی ببین چیکار میخواد کنه که همچین حرفی زده! من هنوز در کف هفته ی پیشم!! عالیه این سریال!! واقعا لقب بهترین سریال حقشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    دوست دارم عین 5 مین اخر اپیزود نهم گیم اف ترونز بشم ... چه حالی داد
    همین اپیزود هفته ی قبل کل فصل سوم گیم او ترونز رو قورت میده!!! سریال در این حد قویه!!!

5. 24 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط justUnited نمایش پست ها
    فکر میکنم بعد از پخش این اپیزود نفس بیننده ها در نیاد!
    چقدر از این جمله‌های کوبنده و تعلیق‌دار خوشم میاد!
    به گروه ایمان دارم. مطمئنم همینطور میشه.

7. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

واقعا الان من امروز اپیزود 10 رو از فصل 5 دیدم..اوج نبوغ کارگردانیه یک سریال درام درجه یک رو میشه با وینس تجربه کرد..چقدر این جسی خوب بازی میکنه آخه..واقعا بهترین سریاله دنیاست..واقعا ثبت شدنش تو گینس حقشه..هنوزم اون سکانسی که جسی روی اون "چرخ و فلک" تو پارک خوابیده بود و به آسمون نگاه میکرد تو یادمه...

پرچم بالاست.. حالا با توجه به قیمت تخم مرغ پوشک بچه قیمتش بالانرفته که نه؟؟

9. 7 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

من که از همین الان نفسم بند اومده والا، ببین چی ساخته که خودشم نتونسته جلوی تحسینه خودشو بگیره، مرگ نداری تو!

11. 8 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

به نظرم تفاوت یه کار خوب با یه شاهکار تو اینه که چه کسایی که تفننی سریال می بینن, چه اونایی که خوره ی سینما و تلویزیون هستن تو خوب بودن شاهکار هم نظرن. برکینگ بد هم از همین کاراست. من که هیچ سکانس و هیچ قسمتیش نیست که بگم ای کاش جور دیگه ای ساخته می شد. همه جوره دوستش دارم.

وینس گیلگن هم از اون سازنده هاییه که هرچی درست کنه از این به بعد دنبال می کنم.

ثانیه شماری می کنیم تا این دوشنبه :x
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

13. 13 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You're Goddamn right
    سپاس
    4,102
    از این کاربر 4,201 بار در 217 پست سپاس گزاری شده

خیلی هیجان انگیز بود این مطلب، بی صبرانه منتظر اوزیماندیاس هستیم.
    جدی خیلی جیگر میخواد که قبل از پخش اپیزود انقدر توقع بیننده ها رو بالا ببری، واقعاً ثانیه شماری می کنم تا رسیدن اپیزود جدید
    یه خبر خوب دیگه که بالاخره بعد از مدتها امروز بریکینگ بد تو imdb از GOT جلو زد. انصافاً هم حقشه

15. 10 کاربرِ زیر از JenabPargaar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wait.what...?!
    سپاس
    87
    از این کاربر 404 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

من از حالا ایزی لایفو بستم
    مطمئنا وقتی کارگردانی در این حد میاد با تمام جرات همچین حرفی میزنه یه چیزایی توی دستاش داره.مطمئنم وینس هممون رو میخکوب میکنه (امیدوارم احساسم برعکس از آب درنیاد)

17. 3 کاربرِ زیر از hypetrak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :