برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

Threaded View

You're Goddamn right
    سپاس
    4,102
    از این کاربر 4,201 بار در 217 پست سپاس گزاری شده

پنج نکته ای که احتمالاً در اپیزود Ozymandias نگرفته اید!

طرفداران بریکینگ به اتفاق آرا اظهار کرده اند که اپیزود دیشب (Ozymandias) یکی از بهترین اپیزودهای سریال بوده است. امروز با گشت و گذار در اینترنت فهمیدم که در این اپیزود نکاتی بوده که اصلاً متوجه آنها نشده ام

اگر این اپیزود را ندیده اید، این مطلب برای شما حاوی اسپویلر است
    .
    .
    .
    .
    اسپویلر
    .................................................. .................................................. ..............................

5- همه در ویران کننده ترین لحظاتشان زانو می زنند

والت در لحظه ی مرگ هنک، ماری وقتی می فهمد هنک مرده، و اسکایلر وقتی که والت دخترش هالی را می دزدد، همه زانو می زنند آیا این قضیه مشخص است؟ احتمالاً خیر، ولی خیلی جالب است و به نظر می رسد که عمداً اتفاق افتاده باشد.

4-همه چیز برای والت جونیور مزخرف است

سرانجام همه چیز برای والت جونیور روشن شد و البته "مزخرف!" (BULLSHIT) است. قسم می خورم که این واکنش او به همه چیز است. راستش انتظار واکنش دلسوزانه تری را از "فلین" داشتم. او همیشه در مشاجره های بین والت و اسکایلر، طرف پدرش را می گرفت. بنابراین اینکه جونیور برای یکبار هم که شده طرف مادرش را بگیرد، یک نقطه ی برگشت است.

3- هی اون شلوار والته!

تصویر والت در حالیکه پیراهن سبز و شرت سفید بر تن دارد، همیشه یک تصویر عجیب و جالب از سریال بوده و خواهد بود، در اپیزود دیشب اونا شلوار والت رو به صورت نامحسوس در سکانس بیابون نشون دادند.

2-مقایسه ی گریه کردن والت و گاس

خیلی سخته که گوستاوو فرینگ رو با والتر وایت مقایسه کنیم. اما شاید کنار هم قرار دادن این دو صحنه نشون بده که گاس هم یک زمانی در گذشته شبیه والت بوده است. با اینکه صحنه های قبلی (نکته 5) به نظر عمدی می آمد، من فکر می کنم این یکی فقط یک اتفاق بود و شاید هم یک منظره ی فیلمبردای محبوب. کمی سخت است که بین این دو ارتباط برقرار کنی ولی با این حال جالب است.

1-والت اسکایلر را از همه ی اتهامات تبرئه می کند.

به ادبیاتی که استفاده می کند توجه کنید "تو همیشه به من التماس می کردی که تمومش کنم، بهم می گفتی این غیر قانونیه، غیر اخلاقیه، یکی ممکنه صدمه ببینه..." "بهت اخطار داده بودم که اگه خلاف میلم رفتار کنی چه اتفاقی می افته"، "اوه چی دارم میگم، تو اصلاً هیچ کاری نکردی، این من بودم، همش من بودم" معلومه که همه اینا رو جوری بیان میکنه که خودش رو یک عوضی مطلق نشون بده، و خیلی وقتا هم واقعاً عوضیه، ولی این کارش در حقیقت برای دفاع کردن از خوانواد اش بود. نابود کردن موبایل توسط والت نشون میده که او می دونسته که پلیس اونجاست و دیدگاه من رو اثبات می کنه.

منبع: http://geektyrant.com/news/2013/9/16...s-breaking-bad