برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

Threaded View

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

Dexter | پایانی متفاوت از دید Clyde Phillips

Clyde Phillipsکسی است که در سالهای اولیه دکستر نقش تهیه کننده و شورانر اصلی این سریال را داشت . او در شکل گیری 4 فصل اول نقش اساسی داشت و پس از سال 2009 که فصل چهارم با مرگ غیر منتظره " ریتا " به پایان رسید به دلیل مشکلات شخصی از سریال جدا شد .
    فیلیپس می گوید : " تا به حال این ایده را با هیچکس در میان نگذاشته ام ، ولی اگر از سریال جدا نمی شدم از این پایان استفاده می کردم . ولی من تصمیم گرفتم کناره گیری کنم و عوامل سریال از پایان دیگری استفاده کردند به شخصه از پایان استفاده شده در سریال راضیم ، ولی پایانی که خودم در نظر داشتم چیز دیگری بود . "

سپس فیلیپس ایده خود را برای پایان سریال بیان می کند :

" در آخرین صحنه سریال دکستر چشمانش را باز می کند . بینندگان فکر خواهند کرد که از خواب بیدار شده ، ولی اینطور نیست . سپس دوربین به عقب می رود و دکستر را روی میز اعدام زندان فلوریدا نشان می دهد . اینجاست که همه می فهمند خبری از خواب و خیال نیست .
    مسئولین اعدام شروع به تزریق داروی کشنده به دکستر می کنند و او در این حین سرش را بر میگرداند و به شیشه ای نگاه می کند که حاظرین برای تماشای اعدام پشت آن جمع شده اند .
    پشت این شیشه تمامی کسانی ایستاده اند که دکستر تا به حال آنها را کشته است . یعنی قاتل سه گانه یا همان آرتور میچل ، برایان موزر برادر دکستر یا همان قاتل یخی ، لاگوئرتا ، دوکس و ریتا که در واقع خون آنها گردن دکستر است ، لایلا و تمامی شخصیت های مهمی که تا بحال مرده اند .
    سپس رویداد های مهم از 8 فصل گذشته در عرض چند ثانیه نشان داده می شوند تا زمانی که دارو ها اثر کند و دکستر بمیرد . در واقع در زمان مرگ لحظات زندگیش را جلوی چشمش می بیند . "

فیلیپس اضافه کرد : به نظر من این بهترین پایان برای دکستر بود . این می توانست پایانی حرفه ای ، زیبا و عمیق برای سریال باشد . این پایان را از داستان An Occurrence At Owl Creek Bridge الهام گرفتم که در سال 1890 توسط Ambrose Pierce نوشته شده و به دلیل پایان زیبایش معروف است .
    پایان این داستان سربازی را در حال اعدام به تصویر می کشد . هنگامی که زیر پای سرباز که طناب دار به گردنش است خالی می شود ، او به درون رودخانه ای میفتد و تا ساحل شنا می کند ، سپس خانواده اش را می بیند و سوی آنها می دود . ولی پیش از اینکه بتواند آنها را در آغوش بکشد گردنش توسط طناب می شکند . تمام این رویداد ها در طول 3 یا 4 ثانیه اتفاق میفتد .

به هر حال حتی اگر فیلیپس در دکستر باقی می ماند ضمانتی وجود ندارد که حتما از این پایان استفاده می شد .

او می گوید : " این پایانی است که در نظر داشتم و علاقه داشتم از این سناریو برای پایان دکستر استفاده کنم ، ولی من هیچوقت در دکستر همه کاره نبوده ام . همیشه کنترل دکستر بین من ، سارا کالتون ، جان گلدوین و شبکه شوتایم در حرکت بود . "

با تشکر از V3NOM بابت ترجمه