برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: کدام اثر "وودی آلن" را بهترین فیلم او می دانید؟

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Midnight in Paris

6 20.69%
  • Annie Hall

14 48.28%
  • Match Point

12 41.38%
  • Manhattan

1 3.45%
  • Vicky Cristina Barcelona

2 6.90%
  • Scoop

2 6.90%
  • Sleeper

1 3.45%
  • Zelig

0 0%
  • Love and Death

2 6.90%
  • Take the Money and Run

4 13.79%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,647 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

[تیم سینما] یک هفته ، یک کارگردان ==> Woody Allen

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

دریافتن این که یک شوخی خنده دار است یا نیست کار ساده ایست یا به آن می خندید یا نمی خندید. این یک واکنش آنی ست. اما در آن لحظه چه اتفاقی می افتد؟ به کدام فکر یا دریافتی می خندید؟ شوخی ها می توانند چیز های زیادی را درباره آدم هایی را که آن ها را تعریف می کنند، و همین طور به آدم هایی که به آن ها می خندند، آشکار سازد. به نظر "فروید" شوخی همانند رویاست، زیرا بیانگر عناصر نادلپذیری است که معمولا از ورودشان به خودآگاهی انسان پرهیز می شود. یکی از شخصیت های آثار "ووی آلن" می گوید: (هیچ شوخی نیست که دروغ مطلق باشد.)

در مواردی که کمدین نقشی با احساس و جدی ایفا می کنند، اغلب بسیار خوب ظاهر می شوند؛ زیرا مهارت و حس زمان بندیشان چنان خوب پرورش یافته که حتی در یک درام هم به خوبیِ یک اثر کمدی نتیجه می دهد.
    کمدی حالت ستیزه جویانه ندارد، زیرا موقعیتی را درهم می ریزد و سبب رهایی از تنش می شود. ام درام، در سوی دیگر، ستیزه جویانه است زیرا بر مشکلات متمرکز می شود و تنش ایجاد می کند.
    در مورد "ووی آلن" این مایه مسرت است که او کمدینی ـست با اندیشه های جدی و در همان حال که تنش می آفریند، ما را به خنده نیز وا می دارد.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Annie Hall
    آنی هال" فیلم بزرگی است و تماشاگر را در ذهنیت خود غوطه ور می سازد. چنان غالب آزاد و رهایی دارد که مخاطب را گیج می کند و او به ساختار اثر توجهی نمی کند. فیلم از این جنبه شبیه به کمدی های آغازین "آلن" است، اما با مفهومی کاملا متفاوت - این فیلم نگاه سنجیده ای به رابطه عاشقانه دارد و نشان می دهد که عشق چه گونه می تواند دست نخورده باقی بماند، در حالی که آدم ها عوض می شوند و می روند.
    Manhattan
    تماشاگر از همان لحظه نخست به فیلم نزدیک می شود.موسیقی، تصاویر، جنب و جوش و گفت گوها همه خوب هستند. منهتن فیلمی بزرگ درباره آدم های کوچک است. اثری فراگیر و در عین حال شخصی است.نکته فیلم این است که تریسی همواره در پس زمینه باقی می ماند - نخستین نمی نزدیک از او در لحظه ای است که می گرید، و در این لحظه آیزاک برای نخستین بار متوجه می شود که این دختر چقدر واقعی است.
    Match Point
    "امتیاز نهایی" زن و مردی را نشان می دهد که خود را به نزدیکی یک خانواده اشرافی انگلیسی رسانده اند. درآغاز در هر دو پیداست که در برابر منطق پذیرفته شدن در این خانواده می توانند احساسی را که به یکدیگر دارند پس برانند. اما در ادامه این زن جوان است که می تواند برای عشقی که خواستارش نبوده بزند زیر همه چیز، و این مرد است که به هیج رو آمادگی چشم پوشی از این موقعیت نادر را، برای بردن ندارد. این یکی از کد هایی است که حالا دیگر در این چهل سالی که در فیلمسازی "آلن" می گذرد.
    Vicky Cristina Barcelona
    "آلن" عاشق موضوع مثلث عشقی است، هر چند که در حقیقت اینجا شاید شکل هندسیِ قالب بر فیلم مربع باشد.
    "ویکی کریستینا بارسلونا" فیلمی نامتعارف از "آلن" است. بعضی از تم های معمول او در این فیلم دیده می شوند، به طور خاص دغدغه و دلهره ای به موضوع عشق دارد، اما این ویژگی ها در حدی نیستند که این فیلم را به عنوان یک فیلم "آلنی" متمایز کنند. فیلم انزژی دیوانه واری دارد که از ویژگی های یک فیلم کمدی است و به خودی خود شیوه جذابی برای قالب بندی یک فیلم است.
    Sleeper
    "آلن" در نظر داشت فیلمی چهار ساعته در 2 قسمت بسازد. قرار بود نمیه اول در نیویورک امرزی بگذرد و نیمه دوم در پانصد سال بعد اتفاق بیافتد. این فیلم، مانند دیگر داستان های پلید شهری، هشداری ـست نسبت به زوال شخصیت، فردیت و آسیب پذیری انسان. در حقیقت این تناه داستانی از این دست است که این همه خوب به نظر می رسد - یک دلیل آن لوکیشن های ساکت و آرامِ کلورادو و کالیفرنیا است. فیلم موسیقی بسیار دلپذیری دارد که ساخته گروه جازِ "آلن" است.
    Take The Money And Run
    پیش از شروع فیلمبرداری، "آلن" درباره کارگردانی و چگونگی ساخت این فیلم به ششدت نگران بود. او ملاقاتی با "آرتور پن" داشت و درباره هماهنگی رنگ ها و دیگر موارد مهم عملی برای او توضیح داد.
    این فیلم درباره سینماست و پر از ارجاعات سینمایی؛ تمام فیلم بازسازی نخستین فیلم از این ژانر، یعنی "شما تنها یک بار زندگی می کنید" است.
    فیلم بسیار خنده دار است و شوخی ها هنوز تازگی خاصی دارند.
    Love and Death
    درمیان فیلم های یک سر کمدی "آلن"،"عشق و مرگ" ماهرانه ترین شان است؛ زیرا در عین حال که حال و هوای اعتراف گونه برنامه های طنزِ تک نفره اش را دارد، معقولات جدی را نیز به بازی می گیرد.
    پس از تماشای "عشق و مرگ"، آدمی بی درنگ به تقابل میان ذهن و تن فکر نمی کند.
    مشکل سینمای کمدی - به ویژه کمدی خالی از تعصبی که آلن در این فیلم ها آن را آزموده - این است که آن ها نهایتا تامل برانگیز نیستند؛ تنها سرگرم کننده می مانند.
    Zelig
    این فیلم نیز چون "منهتن"، داستان بزرگ منشی و عشق زنی خوب است که می تواند مردی را متحول کند. در ضمن "زلیگ" یکی از عالی ترین فیلم های "آلن" به حساب می آید - قالب مستند و مضحکه آمیزش فوق العاده است. "آلن" بر خلاف معمول اتفاقات را در متن سیاسیِ واقعی قرار می دهد و همین امر به پیامش عمق بیشتری می بخشد. در این فیلم به مقولات متفاوتی چون عشق، مضحکه، کمدی و بحث های سیای و اجتماعی پرداخته شده؛ مقولاتی که پرداختن به آن ها در چنین زمان کوتاهی بس دشوار می نماید.
    Scoop
    "وودی آلن" در این فیلم، که نه تنها کمدی است که به طرز غریبی هم دلپذیر است، هم حضور پیر مرد را کاملا پذیرفتنی می کند.
    "آلن" در اینجا مثل فیلم قبلی اش "امتیاز نهایی" که یک درام سیاه است، به سراغ موضوعات مورد علاقه اش رفته است؛ پول، وجدان و زن های جوان جذابی که آماده هر کار متهورانه ای هستند؛ منتها اینبار در قالب طنز. "اسکارلت جوهانسون" در این فیلم شخصیتی نه جندان دور از کاراکترش در "امتیاز نهایی" را به نمایش می گذارد؛ یعنی یک طعمه به شدت جذاب.
    Midnight in Paris
    "نیمه شب در پاریس" مانند خیالات و آرزوهایی است که در میانیه کاری، شما را درگیر خود می کند. فیلم با معرفی زن و شوهری در پاریس آغاز می شود. "گیل" و "اینز" به نظر می رسد که عاشق همدیگر هستند، اما چیزی که "گیل" را واقعا عاشق خود کرده است، شهر پاریس در فصل بهار است و نه چیز دیگر. تعدادی از بینندگانی هستند که بیش از بقیه فریفته زیبایی این فیلم می شوند. وودی آلن بین نسل های مختلف ، مقدار بیشتری از عنصر شباهت را وارد کرده است.

Am i Evil , Am i Good ?
    سپاس
    373
    از این کاربر 2,559 بار در 321 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [تیم سینما] یک هفته ، یک کارگردان ==> Woody Allen

حامد جان عالی بود واقعا لذت بردم از کارت فقط یه نکته نظرم رو جلب کرد اونم اینه که بعضی از این فیلم ها فیلم های واقعا بزرگی هستن ولی یه مشکل دارن که لینک سالم برای دانلود ندارن یا به سختی گیر میاد حالا من در جریان کار تیم سینما نیستم که چه برنامه ای برای این داره ولی ازتون می خوام برای این فیلم های زیبا حداقل یک لینک از هر کیفیتی که در دسترس بود بزارین تا ما هم استفاده کنیم .
    The King In The North

3. 8 کاربرِ زیر از S@eeƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

it's LEGEN...wait 4 it...DERY
    سپاس
    668
    از این کاربر 959 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

فقط نیمه شب در پاریس رو دیدم
    خیلی قشنگ بود . هرکی از زمانی که توشه راضی نیست و فکر میکنه گذشته (یا بعضی وقت ها آینده) بهتر بوده (یا خواهد بود).
    بازیگر نقش اولشم خیلی خوشم میاد ازش

5. 9 کاربرِ زیر از ADOLOVSKY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

این متن برداشتی آزاد از مستندی درباره "وودی آلن" است و همچنین حاصل تجربه، لذت و دنیایی که در این سال ها با او داشتم، برداشت از آن به شرط اینکه نام انجمن در آن ذکر شود کاملاً آزاد است.

برای من وودی آلن، همان پسرک موقرمز فیلم "آنی هال" است که با خواندن مطلبی به این مضمون که جهان همواره در حال گسترش است، اضطراب گرفته و نمیتواند مشقش را بنویسد!

"آلن" کارش را از ستون های روزنامه و نوشتن جک های چند دلاری شروع کرد، تبدیل شد به یک "استند آپ" کمدین معروف و بعد از آن بود که به قول خودش در یک صبح دوشنبه به او پیشنهاد بیست هزار دلاری داده شد تا فیلمنامه "تازه چه خبر، پیشی!" را بنویسد، اگر چه از نتیجه آن راضی نبود، اما این مقدمه ای بود برای نیم قرن فیلمسازی او.

شاید بتوان این ناراحتی "آلن" را مقدمه ای دانست برای اینکه خود او وارد عمل شود و کنترل کار را دست بگیرد، او فیلم "پول را بردار و فرار کن" را با کمک دوست خود "میکی رُز" ساخت و این شروع رسمی کارهایی بود که امضای "آلن" پای آن بود. بعد از این فیلم، اون این مطلب را جا انداخت که فقط و فقط خود او همه کاره فیلم هایش است. این فیلم فروش بسیار خوبی داشت و آینده "آلن" را در فیلم سازی تضمین کرد.

یکی از صحنه های به یاد ماندنی این فیلم صحنه ای است که "آلن" قصد دزدی از بانک را دارد اما متصدی بانک نمی تواند متن او را درست بخواند و سعی میکند با کمک همکارانش به "آلن" ثابت کند که لغت "Gun (اسلحه)" را درست ننوشته.

بعد از این فیلم، "آلن" نمایشنامه ای نوشت به نام "آب را نخور" که یکی از نقش های آنرا در تئاتر برادوی "تونی رابرتس" اجرا کرد، آشنایی "آلن" و "رابرتس" مقدمه ای بود برای فیلم بعدی، یعنی "دوباره بنواز، سَم".
    حاصل دوستی این دو، اضافه شدن نفر جدیدی به جمع آنها بود "دایان کیتون".

"دایان" در مصاحبه ای گفته: "چیزی که از دیدار اولم با او یادم هست اینه که اون قدش کوتاه بود و البته باید بگم که بامزه بود، در واقع من همون اول عاشقش شدم، نقشه ام این بود که "وودی" رو مجبور کنم از من خوشش بیاد و همیشه تو فکر این بودم که چی کار کنم تا بیشتر از من خوشش بیاد" اما رابطه آنها در حد دوستی در حین این فیلم ماند.

در سال 1966 "آلن" با "لوئیس لیسر" ازدواج کرد اما سه سال بعد از هم طلاق گرفتند و سه فیلم خوب بعد از طلاق این دو، ماحصل همکاری آنها بود.
    "آلن" در این باره مصاحبه ای تلویزیونی در همان سال ها داشت، "ما هیچ وقت نتونستیم موقعی که زن و شوهر بودیم کار کنیم، چون فکر میکردیم این کار زندگیمون رو خراب میکنه، اما بعد از اینکه طلاق گرفتیم فهمیدم میتونیم خوب کار کنیم و حتی کارها ارزون تر هم تموم میشه!"

سال 1971 و فیلم "موزها"، این فیلم را میتوان یکی از بهترین های "آلن" دانست، این فیلم که مضمونی سیاسی دارد، داستان یک عاشق شکست خورده است که برای فرار از فکر کردن در مورد عشقش به امریکای لاتین سفر میکند.

سال 1973 فیلم "خوابیده" با بازی "آلن" و "کیتون". نکته جالب این فیلم، این است که ابتدا قرار بود این فیلم بدون "دیالوگ" باشد، البته این تصمیم نهایی نشد ولی شما میزان زیادی از شوخی های موقعیتی و فیزیکی رو همچنان میتونید در فیلم پیدا کنید. جالب است که در پشت صحنه های این فیلم میبینید که "آلن" چقدر از دست "کیتون" میخندد، خودش در مصاحبه ای گفته به نظر من "دایان کیتون" یکی از بامزه ترین افرادی است که تا به حال دیده ام.

فیلم "عشق و مرگ" در سال 1975، به نظر خود من این فیلم یکی از بهترین فیلم های اوست، "آلن" گفته "روزی در خانه دنبال کتابی میگشتم که به جنگ و صلح برخوردم و فکر کردم بد نیست از ادبیات روسیه و کلیشه های رایج توی اون فیلم بامزه ای بسازم، من همیشه علاقه زیادی به ادبیات فاخر و سنگین داشتم و دوست داشتم فیلمی بامزه با موضوع فلسفی در مورد مرگ و زندگی بسازم و سعی کردم تا اونجائیکه میشه بامزه درش بیارم".

1977 - "آنی‌ هال": "خیلی ها از من میپرسیدن چرا فیلمی مثل "آنی هال" رو ساختی، وقتی فیلمهای بامزه ای مثل "موزها" و "خوابیده" هم میفروشن و هم بیشتر خنده دارن، جواب من به اون ها این بود که ترجیح میدادم خنده رو فدای داستانی بکنم که درباره روابط انسان هاست، داستانی که تا به حال نشنیده اید و ندیدید و نهایتش اگه خوب در نیاد فقط خودم رو مسخره عام کردم".

فیلم برداری "آنی‌هال" به عهده "گوردون ویلیس" بود، فیلم بردار پدرخوانده، طبیعی بود که کسی باور نمیکرد او برای "آلن" و یک کار کمدی کار کند، اما خوب نتیجه بسیار عالی بود. یکی از ایده های خوب "گوردون" در این فیلم این بود که به صورت واقعی تصویر را دو قسمت کنند، یعنی صحنه دو بخش باشد و به صورت تصویری این کار را انجام ندهند. (+)

"آنی هال" را بدون شک میتوان نقطه عطفی در فیلم های کمدی دانست، فیلمی که توانست ذائقه های بسیاری را عوض کند، فیلمی که توانست حرف های جدی را به سینمای کمدی باز کند و در عین خنداندن، شما را به فکر هم وادارد.

این فیلم نامزدی سه اسکار را برای "آلن" داشت، اما او به خاطر اجرای موسیقی که در شب های دوشنبه داشت به اسکار نرفت. (+)

بعد از فیلم "آنی هال"، "آلن" به سمت فیلم های جدی خود رفت و حس کرد دیگر لازم نیست حتماً فیلم کمدی بسازد، اولین نوع این فیلم ها را میتوان "صحنه های داخلی" در سال 1978 دانست. این فیلم را میتوان ادای دین "آلن" به فیلمساز بزرگ و محبوب تمام دوران او یعنی "اینگمار برگمان" دانست.

بعد از فیلمی به شدت تراژیک مانند "صحنه های داخلی" او به سمت فیلمی ساده تر یعنی "منهتن" رفت.
    فیلم درباره مردی است که در سن ۴۲ سالگی و بعد از دو بار طلاق گرفتن با دختری ۱۷ ساله قرارهای عاشقانه می‌گذارد و بعد از مدتی عاشق دوست‌دختر یکی از دوستانش می‌شود.فیلم توسط وودی آلن و مارشال بریکمن نوشته شد که قبلاً هم در فیلم آنی‌هالی با یکدیگر همکاری کرده بودند.

"منهتن" را منتقدین زیادی دوست داشتند، صف های طولانی برای این فیلم جلوی سینماها ایجاد شد و بسیاری "آلن" را ستودند.

نکته جالب اینجاست که "آلن" اصلاً از نتیجه کار راضی نبود و حتی به شرکت تهیه کننده پیشنهاد داد فیلمی به رایگان برای آنها میسازد اگر آنها "منهتن" را در سینماها نشان ندهند.

فیلم بعدی او یک اُفت شدید برای او داشت "خاطرات استارداست" در سال 1980 را میتوان یک فیلم شخصی دانست، اما بینندگان آنرا فیلمی میدیدند که "آلن" در آن طرفدارانش را مسخره میکند و آنها را دارای قیافه و رفتارهای عجیب و غریب میداند. او نقدهای بسیار بدی درباره این فیلم دریافت کرد.

بعد از این فیلم او دوباره به سراغ فیلم های کمدی خالصی رفت که به آن عادت داشت، فیلم "کمدی * نیمه شب تابستانی" در سال 1982. این فیلم رجعتی دوباره به کمدی های همیشگی او بعد از فیلم "عشق و مرگ" بود. نکته مهمی که این فیلم داشت کسی نبود به جز "میا فارو"، شریک زندگی او که هیچ وقت با هم ازدواج نکردند حاصل زندگی مشترکشان فرزندخواندگی دو بچه بود. "آلن" بازیگری "فارو" را بسیار دوست داشت و او را بازیگری میدانست که توانایی اجرای هر نقشی که به عهده اش گذاشته شود دارد.

از فیلم های بعدی او میتوان به فیلم "زلیگ" در سال 1983 اشاره کرد، فیلمی شبه مستند که بر روی شخصی به نام "لئونارد زلیگ" صحبت می‌کند که دارای ویژگی خارق العاده ایست و توانایی آنرا دارد تا ظاهر خودش را به افرادی که در نزدیکی او هستند تغییر دهد.

"رز ارغوانی قاهره" را می توان از فیلم هایی دانست که بسیار بر بازی "فارو" استوار است. فیلم، داستان زنی است که معنی و مفهومی در زندگی خودش نمیبیند و برای فرار از این پوچی به دنیای فیلم پناه میبرد و در آن زندگی میکند.

"هانا و خواهرنش" فیلمی است که در آن "آلن" به شدت سعی میکند به زنان و دید آنان به دنیا و زندگی نزدیک شود، شاید بتوان این قضیه را نیز کپی کاری از "برگمان" بزرگ دانست.

فیلم بعدی او در سال 1989 فیلم "جرم ها و بزهکاری ها" بود، این فیلم درباره ارتباط مثلثی بین مردی با دو زن و تهدید شدن او توسط یکی از زن‌هاست. به گفته خود "آلن" او سعی کرده در این فیلم درباره چرایی هستی، درد و رنج، روابط بین انسان ها و تنهایی آنان فیلم بسازد. البته در این فیلم هم با فضایی کمدی تراژیک طرف هستیم.

سال 1992 و فیلم "سایه ها و مه"، فیلمی سیاه و سفید و ادای دینی به سینمای اکسپرسیونیسم آلمان. او در این فیلم باز به سوالات قدیمی و همیشگی خود یعنی اینکه آیا خدا وجود دارد می پردازد. سوالی که او در بیشتر فیلمهایش از خود و کارکترهایش میپرسد و سعی در پیدا کردن جواب آن است، می توان او را از این لحاظ یکی از منحصر به فرد ترین افراد در تاریخ سینما دانست.

در همین سال ها بود که رابطه "آلن" و "فارو" به شدت به هم ریخت و موضوع رابطه او با دخترخوانده "فارو" و فاش شدن آن موجب جنجال بسیاری برای هردوی آنها شد. (+ و + و + )

در میان تمام این جنجال ها "آلن" با ساخت "گلوله ها بر فراز برادوی" به کار خود ادامه میداد و سعی میکرد این قضیه بر کارش تاثیری نداشته باشد. جدا از اینکه این فیلم نامزد 6 جایزه اسکار شد، توانست جایزه بهترین بازیگر مکمل را هم بگیرد.

خب، آنچه تا اینجا گفتیم تا سال 1994 را شامل شد، در مورد کارهای آخر او با اینکه حرف های زیادی میتوان زد، اما شاید بد نباشد آنرا به موقعیت دیگری واگذار کنیم، "آلن" دوست داشتنی همچنان مایل به ساخت یک فیلم در سال است و ما هنوز کار زیادی با او داریم.

این نوشته به تشویق و راهنمایی پویا عزیز جمع آوری شد و امیدوارم بررسی زندگی و کارهای کامل یک کارگردان توسط دیگر دوستان نیز ادامه داده شود.

سپاس
    68
    از این کاربر 143 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

توضیحات کاملی بود که تو هر سایتی گیر نمی یاد
    خسته نباشید

لطفا اگر لینک فیلم Match Point رو هم دارید به من بدهید

8. 8 کاربرِ زیر از Shёrlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Shёrlock نمایش پست ها
    توضیحات کاملی بود که تو هر سایتی گیر نمی یاد
    خسته نباشید

لطفا اگر لینک فیلم Match Point رو هم دارید به من بدهید

دوست عزیز لینک فیلمش تو انجمن هست
    از اینجا می تونی دانلود کنی
    http://tvworld.info/showthread.php?2...l=1#post129822

10. 11 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

اگر فیلم " منهتن: رو هم دارید ممنون میشوم آدرس بدهید

12. 7 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Why Me ? نمایش پست ها
    اگر فیلم " منهتن: رو هم دارید ممنون میشوم آدرس بدهید
    این نسخه زیر رو دانلود میکنی اگر مستقیم کنم ؟؟؟
    Manhattan 1979 m720p BluRay x264-BiRD
    حجم هم 2.1 گیگ هست
    اگر دانلود میکنی من مستقیم کنم و بهت پخ کنم ؟

14. 5 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    این نسخه زیر رو دانلود میکنی اگر مستقیم کنم ؟؟؟
    Manhattan 1979 m720p BluRay x264-BiRD
    حجم هم 2.1 گیگ هست
    اگر دانلود میکنی من مستقیم کنم و بهت پخ کنم ؟
    مرسی از سرعت عملت

ولی متاسفانه حجمش بالا است و نمیتونم اینو دانلود کنم

بازم ممنون

16. 4 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    554
    از این کاربر 3,795 بار در 453 پست سپاس گزاری شده

وودی آلن فکر نمیکند که Annie Hall فیلم بزرگی است.

بسیاری از *Cinephiles این فیلم وودی آلن را به عنوان بهترین فیلم او در نظر میگیرند که از جمله Chris Nashawaty از EW میباشد، اما خود آلن التماس به اختلاف داشتن دارد.

در طی Facebook Live conversation Wednesday با تهیه کننده و فیلمساز Robert Weide، آلن گفت که او فکر نمیکند فیلم تحسین شده Rom-Com* 1977 او با بازی او و دایان کیتون چیز خاصی است.

"برای برخی دلیلشان این است که فیلم بسیار دوست داشتنی است."

"من فیلمهای بهتر از آن ساخته ام. Match Point فیلم بهتری است. Purple Rose of Cairo فیلم بهتری است، یک فرانسوی (Midnight in Paris)، فیلم بهتری است. Vicky Cristina Barcelona فیلم خوبی است. منظور من این است که، من فیلمهایی ساخته ام که خوب بودند، اما برای برخی این دلیل است که در برخی کاریزماتیک، نگاه داشتن غیرقابل توضیح به مردم، آن و منهتن همچنین."

آلن توضیح بیشتری در conversation میدهد، برخی فیلمهای موفقترینشان، قادر به زندگی تا نسخه هایی در سرشان هستند.

"هنگامی که من Purple Rose را به پایان رساندم، من فکر کردم، 'خدای من بسیار نزدیک به آنچه که میخواستم [پیش بینی من]'، آلن گفت "در حالیکه Manhattan، از دست رفته است آنچه که من برای رفتن بودم. همان چیزی که با Hannah and Her Sisters است. من ادعا نمیکنم که آن فیلم وحشتناک یا بد است، اما برای من شخصا، از دست رفته است. آن در پایان بیش از حد *Treacly بود، بیش از حد *Bailed-Out بود."

*Rom-Com: (در فیلم یا تلویزیون) کمدی رمانتیک!

*Cinephile: کسی که علاقه مند سینماست!

*Treacly: درجه غلظت شیره قند در مشابه، طعم، یا ظاهر! - بیش از حد احساساتی!

* Bailed-Out: به قید کفیل آزادن کردن و شدن! - با پاراشوت از هواپیما پریدن!

18. 8 کاربرِ زیر از DEBB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین