برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

Dexter | تعداد F-Bomb های دبرا مورگان | ویدئو و آمار کلی

"اون خواهر بد دهن من دبرا ـه، قلب بزرگی داره،‌ ولی نمیذاره کسی اونو ببینه"

دکستر - فصل یک، اپیزود یک

"دبرا مورگان" یکی از دوست داشتنی ترین کارکترهای سریالی برای خیلی از کسانی است که سریال دکستر رو طی این سال ها دنبال کردند و بی شک یکی از جالب ترین ویژگی ها و مشخصه های این کارکتر، استفاده ی پرشمار، به جا و بعضا بسیار خنده دار او از واژه ی F*ck و مشتقات اون هست که مجموعه اون ها لحظات بسیار خاطره انگیزی رو در ذهن تمام طرفداران ثبت کرده.

جنیفر کارپنتر چندی پیش در مصاحبه ای که با هالیوود ریپورتر داشت، در پاسخ سوالی مبنی بر تعداد F-Word های به کار رفته از سوی کارکترش در سریال، گفته بود خیلی دوست دارم یکی از طرفداران آمارشو در بیاره. حالا با تمام شدن سریال، یکی از طرفداران خوش ذوق سریال این کارو انجام داده و ویدئویی از تمام F-Bomb های دبرا رو به ترتیب فصل ها کنار هم قرار داده.

تعداد کلی دفعاتی که دب واژه ی F*ck و مشتقاتش رو در طول این هشت فصل به کار برده، 996 بار بوده، که اگه رندش کنیم می تونیم بگیم دبرا هزار بار در طول این 96 اپیزود از این واژه استفاده کرده، یعنی به طور متوسط بیش از 10 بار در هر اپیزود!

آمار استفاده از این واژه به تفکیک فصل ها رو هم می تونید در زیر ببینید. فصل هفت بیشترین و فصل نخست کمترین تعداد رو به خودشون اختصاص دادن.

دانلود ویدئوی تمامی F-Bomb های دب در طول هشت فصل سریال:

تشکر از جنیفر کارپنتر به خاطر بازی زیبا و ماندگار و پرداخت عالی کارکتر دب، یا بهتره بگیم Debra F*cking Morgan در طول این هشت فصل، شخصیتی که برای همیشه در دنیای خاص دکستری طرفداران ماندگاره.

سپاس
    68
    از این کاربر 143 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter | تعداد F-Bomb های دبرا مورگان | ویدئو و آمار کلی

طرفدار ها بد نیست یک سر به imdb بزنید و امتیاز این فصل و قسمت هاش رو ببیند.کلا فصل بدی بود و حالا هی از این جور خبر ها می یاد و میخوان این فصل بد رو جبران کنند با این خبرها . تماشاگر های ایرانی هم بی خودی دارند به خاطر خاطراتشون به این چیزها توجه میکنند و نمیخوان قبول کنند که این فصل گند بود و بد تموم شده و هی خاطرات خوب رو میگن در صورتی که خارجی ها واقع بین ترند و راحت رفتند امتیاز پایین دادن به سریال ولی ایرانی ها همش دوست دارند تو خاطراتشون بروند و هی بی خودی تعریف کنند از سریالی که بدترین پایان رو داشته. به قول اون آقا با افزایش فحش ها هی سریال بدترهم شده و هی افت کرده.

3. 7 کاربرِ زیر از Shёrlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Alex Fergu نمایش پست ها
    طرفدار ها بد نیست یک سر به imdb بزنید و امتیاز این فصل و قسمت هاش رو ببیند.کلا فصل بدی بود و حالا هی از این جور خبر ها می یاد و میخوان این فصل بد رو جبران کنند با این خبرها . تماشاگر های ایرانی هم بی خودی دارند به خاطر خاطراتشون به این چیزها توجه میکنند و نمیخوان قبول کنند که این فصل گند بود و بد تموم شده و هی خاطرات خوب رو میگن در صورتی که خارجی ها واقع بین ترند و راحت رفتند امتیاز پایین دادن به سریال ولی ایرانی ها همش دوست دارند تو خاطراتشون بروند و هی بی خودی تعریف کنند از سریالی که بدترین پایان رو داشته. به قول اون آقا با افزایش فحش ها هی سریال بدترهم شده و هی افت کرده.
    این صرفا یه خاطره‌بازی و فن‌بازی با سریال هستش
    تحلیل فصل به فصل قسمت به قسمتش در همون بحث اپیزودیک گذشت اتفاقا ما شدیدتر از خارجی‌ها به سریال انتقاد کردیم. (من که با اسکانیا! از روی سریال رد شدم)

5. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    68
    از این کاربر 143 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    این صرفا یه خاطره‌بازی و فن‌بازی با سریال هستش
    تحلیل فصل به فصل قسمت به قسمتش در همون بحث اپیزودیک گذشت اتفاقا ما شدیدتر از خارجی‌ها به سریال انتقاد کردیم. (من که با اسکانیا! از روی سریال رد شدم)
    آخه میدونی چیه همین خاطره بازی رو که بعضی ها میکنند رو وقتی می بینیم چیز به جز اینکه دارند از سریال باز هم تعریف میکنند من احساس نمیکنم باشه. والا من تو همه سایت ها دارم می بینم همه دارند به خاطر خاطراتشون از سریال تعریف میکنند همین صفحه قبل رو ببین شما این خاطرات چیزی جز تعریف نیست دیگه .اینقدر که من دیدم تعریف شده والا انتقادی ما ندیدیم به جز تک و توک و خیلی اندک بوده.این خاطرات بی خودی من می گم واقعا اعصاب خورد کن هست که باعث میشه کسایی که سریال رو اصلا ندیدن بی خودی برن سریال رو دنبال کنند و ببیند و اخر سر به اینجایی که ما هستیم برسند و پشیمون بشند از اینکه این سریال رو دیدند.

7. 2 کاربرِ زیر از Shёrlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,647 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Alex Fergu نمایش پست ها
    آخه میدونی چیه همین خاطره بازی رو که بعضی ها میکنند رو وقتی می بینیم چیز به جز اینکه دارند از سریال باز هم تعریف میکنند من احساس نمیکنم باشه. والا من تو همه سایت ها دارم می بینم همه دارند به خاطر خاطراتشون از سریال تعریف میکنند همین صفحه قبل رو ببین شما این خاطرات چیزی جز تعریف نیست دیگه .اینقدر که من دیدم تعریف شده والا انتقادی ما ندیدیم به جز تک و توک و خیلی اندک بوده.این خاطرات بی خودی من می گم واقعا اعصاب خورد کن هست که باعث میشه کسایی که سریال رو اصلا ندیدن بی خودی برن سریال رو دنبال کنند و ببیند و اخر سر به اینجایی که ما هستیم برسند و پشیمون بشند از اینکه این سریال رو دیدند.
    دوست عزیز این نطرات که در اینجا عنوان شده فقط به عنوان اشاره به شخصیت "دبرا" در طول سریال و برای هر شخص هر سکانس به یادموندنی و خاطره انگیز به جا گذاشته، اصلا هدف دوستان در این تایپیک، کاری به ضعیف بودن فصل آخر و یا قسمت پایانی نداره!
    این که فصل آخر ضعیف بود درست، ولی همین چیزهاست که به یاد آورنده خاطرات خوب از فصول قبلی از سریاله! پس به خاطر یک روند صغیف نباید کل سریال رو سرکوب کنیم.

9. 12 کاربرِ زیر از Gallow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Shёrlock نمایش پست ها
    اینقدر که من دیدم تعریف شده والا انتقادی ما ندیدیم به جز تک و توک و خیلی اندک بوده
    دوست عزیز دیگه داری اجحاف میکنی
    یه بحث اپیزودیک فصل آخر رو ببین ، من خودم به شخصه که کلا مخالف این سریال بودم و هستم ، ولی همونظور که gallow عزیز گفت بحث در مورد دبرا هست
    اینقدر که از این سریال متنفرم ، برعکس این تنفرم شخصیت دبرا رو خیلی دوست داشتم
    بیشتر ابراز احساسات هم الان رو دبرا هست

11. 7 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

1. "طرفدارها" از ماه ها پیش از آغاز فصل هشتم تا زمان پخش هر اپیزود، هر روز صفحات مهم دکستری دنیای وب، از جمله صفحات اپیزودهای سایت IMDb رو بالا و پایین کردن، با دیدن هر خبر جالب به وجد اومدن، با دیدن هر اپیزود بد عصبانی شدن، با دیدن هر تک سکانس خوب انرژی گرفتن، و در لحظه ی دادن رای پایین به هر اپیزود، حس خیلی بدی رو تجربه کردن.... "طرفدار" ها دکستر رو خیلی خوب می شناسند و از کیفیت هر فصل و هر اپیزود و ریت اون به خوبی خبر دارن.

2. هیچ وقت، هیچ وقت، تحلیل از یک فیلم یا سریال رو براساس ریت IMDb و سایت های مشابه، حتی متا قرار ندهید. در خصوص سریال های پر طرفداری مثل دکستر، بریکینگ بد، گیم آو ترونز...، که فن های دو آتیشه ای دارن که بدون استثنا به اپیزودهای خودی نمره ی 10 و به اپیزودهای سریالی که باهاش در حال کل کل هستند و مرتب تاپیک های پیج اونها رو بهم میریزن، نمره ی 1 میدن، این مسئله خیلی پر رنگ تر ـه و واقعا جای بحث نداره که ریت هایی از این دست نشانگر هیچ چیز نیست، نه ریت های بالا و نه پایین.

3. این مطلب اساسا "خبر" نیست، که بخواد برای جبران چیزی اومده باشه. یک طرفدار و عاشق کارکتر دب، این کار بسیار جالب رو انجام داده. واقعا ازش ممنونم.

4. اصولا در این گونه یادآوری ها و نوستالوژی بازی ها، هیچ وقت کسی دنبال "جبران" چیزی نبوده. برای کسی که عاشق دنیای دکستر و کارکترهاشه، یک فصل ضعیف تنها یک فصل ضعیف ـه، البته منظورم این نیست که تحملش براش آسون بوده، که به مراتب از هر بیننده ی عادی تک تک سکانس ها براش سخت تر گذشته، ولی از اونجایی که در دنیای این داستان مدت ها زندگی کرده، هیچ وقت این دو موضوع رو با هم اشتباه نمیگیره و خاطرات خوبش رو با یک یا دو فصل ضعیف، مخدوش نمیکنه.

5. من نظرات خیلی زیادی رو در هفته ای که گذشت در سایت های مختلف خوندم و به قطعیت میگم ایده ای که برای پایان کار طراحی شده بود، از دید بسیاری ایده ی قابل قبولی اومده بود، ولی نحوه ی پیاده سازی این ایده و مجموعه اتفاقاتی که در طول فصل افتاد تا داستان به این نقطه ی پایانی ختم شد، بود که اکثریت اونو خیلی ضعیف و پر از اشکال دیده بودن.

6. سری به بحث های اپیزودیک این فصل بزنید تا از زجری که هر اپیزود ضعیف این فصل برای دوستان داشته باخبر بشید.

7. با وجود چند فصل خیلی متوسط و فصل پایانی ضعیف، با این حال به شخصه اگه کسی رو که سریال بین هست ببینم که دکستر رو ندیده، حتما دیدنش رو بهش پیشنهاد میدم تا از این لذت استثنایی چهار-پنج فصل ابتدایی خودش رو محروم نکرده باشه. معدود سریال هایی پیدا میشن که بعد از هفت هشت فصل بازم تونسته باشن در یک سطح کیفی بالا بمونن و اصولا هم سریال یک فیلم سینمایی نیست که همیشه خوب باشه. دکستر سریال موفقی بوده که پایانش خوب نوشته نشده. کسی که چهار فصل ابتدایی دکستر رو دیده و از اون خوشش اومده، هیچ وقت از اینکه این دنیا رو تجربه کرده پشیمون نمیشه.

8. در پایان اگر این خاطره بازی ها، ذره ای شما رو آزرده کرده باید ببخشید، و فکر میکنم بهتر باشه که تاپیک رو هرچه سریع تر ببندید، چون فراموش کردن این دنیای خاص برای دوستداران اون غیر ممکنه.

13. 22 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

تو فصل 8 اونجا که که هانا وارد هتل میشه یه دفعه دبرا میبینتش میگه hannah fu..k it mackay من از خنده مردم هنوزم یاد حرفش میوفتم خندم میگیره.یکی دیگه هم که جالب از این حرف استفاده کرده اینجاست.

15. 7 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

طرفدار ها بد نیست یک سر به imdb بزنید و امتیاز این فصل و قسمت هاش رو ببیند.
    به من چه که بقیه چه امتیازی دادند؟ خودمون عقل و شعور داریم می تونیم بفهمیم از چی خوشمون میاد از چی نه .
    نه نظر مردم نو اون منتقدین مثلا محترم هیچ تغییری در سلیقه کسی ایجاد نمی کنه . ملت نیاز ندارن کسی بهشون یاد بده از چی خوششون بیاد
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

17. 7 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 4 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

عالی بود

19. 4 کاربرِ زیر از بجشک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

where's my money bitch?!
    سپاس
    1,537
    از این کاربر 1,076 بار در 151 پست سپاس گزاری شده