برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 50

Threaded View

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ي 178 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فصل اول Betrayal | پـایـان

این سریال زیبای پاییزی که از 29 سپتامبر پخشش شروع شده، داستانش در مورد زندگیِ شخصی به اسم "جک"ـه که وکیل و مشاور حقوقی شرکت خونوادگی "تاچر کارستن" یکی از خانواده‌های توانمنده که عاشق زنی به نام "سارا" میشه و این قصه در حالی اتّفاق میافته که هردو متأهل هستند.
    یکی از نقش های اصلی این سریال رو "جیمز کرامول" بازی می‌کنه که با احتمال زیاد از سریال داستان ترسناک آمریکایی فصل دوّم با بازی در نقش دکتر "آرتور آردن" باهاش آشنا هستید، در کل سریال زیبایی هست، مخصوصاً برای کسانی که به سبک درام علاقه‌مندند.

سلامی به گرمای تنم، گُر گرفته پیرهنم
    با فصل اوّل سریال "خیانت" در خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی هستم.
    این سریال با توجّه به شبکه‌ای که اونو پخش می‌کنه، تا الآن آمار بازدید زیادی داشته، کلّاً سریالایی که شبکه‌ی ای‌بی‌سی پخششون می‌کنه هم آمار بازدید دارن و هم برای فصل‌های آینده به راحتی تمدید میشن، پس اگر نگرانی از سمتِ کنسلی سریال دارید تا پخش قسمتِ چهارم بنده اخبار رو قرار میدم و شما رو خاطرجمع می‌کنم.
    پخش سریال یک‌شنبه‌شب‌هاست و سریال دوشنبه صبح به دست ما میرسه، زیرنویس هم هروقت که بیاد بنده تا 6 ساعت بعد در اختیارتون قرارش میدم. ریلیزهای سریال نسخه‌ی اچ‌‌دی‌تی‌وی و وب‌دی‌ال هستش که به محض اومدنشون براتون هماهنگ می‌کنم و در همینجا قرارشون میدم.
    در آخر هم امیدوارم از تماشای این سریال لذّت ببرید و بنده رو تا آخر فصل اوّل همراهی کنید.

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید