برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

Breaking Bad | انتقاد شدید الیور استون از اپیزود پایانی

"الیور استون" هنوزم میدونه چطور مردم رو عصبانی کنه. استون اخیرا در صحبت هایی اپیزود پایانی سریال بریکینگ بد رو به شدت مورد انتقاد قرار داده. انتقاد استون از بریکینگ بد در راستای انتقادی کلی تر نسبت به این موضوع مطرح شده که خشونت در سینما طی سالهای گذشته از واقعیت دور شده و بیشتر شکلی فانتزی و کارتونی به خود گرفته. استون میگه:

"خشونت خیلی زیادی توی فیلم های ماست، و کل این موضوع برای من غیرواقعی جلوه میکنه. نمیدونم شما پایان سریال بریکینگ بد رو دیدید یا نه، من خیلی فرصت تماشای سریال های تلویزیونی رو پیدا نمیکنم، ولی تونستم اینو ببینم و چیزی که دیدم مسخره ترین 15 دقیقه ی یک فیلم بود. از اونهایی که فقط شما رو می خندونه. هیچکسی نمیتونه ماشینشو دقیقا در محل درستی که باید قرار بگیره پارک کنه و یه تیربار داشته باشه که بدون هیچ نقصی کار کنه و همه ی آدم بدها رو بکشه! همچین چیزی یه جُک ـه. فقط توی فیلم ها می تونید چنین خشونت فانتزی ای رو پیدا کنید، و این موضوع فرهنگ امریکایی رو آلوده کرده. شما جوونا همه ی این آشغالا رو باور می کنید، بتمن و سوپرمن، شما عقلتون رو از دست دادید و خودتونم خبر ندارید! حداقل برای خشونت احترام قائل بشید. نمیگم خشونت رو در کارهاتون نمایش ندید، اونو به شکل درست و اصیل نشون بدید. اگه افرادی فکر میکنن آوردن یه تیربار سر آخرین قرارتون می تونه پایان بندی ای برای یه سریال محبوب تلویزیونی باشه، به نظرم اونا عقلشونو از دست دادن. یه جای کار میلنگه. این دنیایی نیست که ما می شناسیم."

منبع: insidetv.ew

سپاس
    863
    از این کاربر 642 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Breaking Bad | انتقاد شدید الیور استون از اپیزود پایانی

اگه بدون تعصب فکر کنیم خیلی شانس میخواد این همه ادم حرفه ای رو با جاسازی یه مسلسل تو صندوق عقب ماشین که پشت دیوار پارک شده همزمان کشت!!.برای یه سریال که شماره یک هست این صحنه آخر بیش از حد فانتزی و غیر ممکن بود و میتونست واقعی تر کار بشه.

3. 6 کاربرِ زیر از arhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط YY11 نمایش پست ها
    یک چیزی که این دوستان مد نظر قرار نمیدن اینه که قرار نیست فیلم مستند ساخته باشه !!! این اتفاقات در فیلم مستند قابل قبوله اما قرار نیست تو فیلم سینمایی قهرمان داستان تیرش درست به هدف نخوره/وقتی از سفینه ای به سفینه دیگر میپره وارد سفینه مقصد نشه/ و ... !! همین اتفاقات صحنه ها و دیالئگهای ماندگار رو میسازه,Breaking Bad در ذهن همه بیننده ها جاودانه شد !
    دقیقا .
    منم نظرمو اینجوری شروع کنم
    یه جوری میشه استنتاج منطقی کرد با 2تا دلیل ...
    پارسال بود که توی یکی از تاپیک ها هوملند یه بحثی بود که یکی از دوستان که فکر کنم "مدیریت انجمن پویا " بود
    گفت که هوملند واقعیت نیست و داستان هست و تخیلی هست و این چیزا توش عادیه
    من اون موقع مخالفت کردم با یه لحن بد (حالا جا داره معذرت خواهی کنم) یا منظورش رو نفهمیدم یا کم سریال دیده بودم - ولی الان با حرفش موافقم

و این بالا دوستمون هم گفت اگه قرار بود واقعی باشه همچیز اسمش مستند بود و سریال یا فیلم نبود - که این میشه فیلم و هرچیزی توش امکان داره داستانه - تا اینجا یه دلیل
    -- * اینم بگم دلیل موفقیت بریکینگ بد یه جورایی نزدیک به واقعیت بودنشم هست
    و دلیل دوم
    البته "الیور استون" اپیزود اخر رو دیده چه اعتماد بنفسی داره که میاد میحرفه
    بنظر منن این ایده که همچین سکانسی درست شه - منطقی هم هست
    موقعی میشه گفت منطقی نیست که اون باطری ها - اون شیشه که منفجر شد - شیشه با درصد خلوص 99.9 % (کاره هرکسیه؟) و خیلی چیزای دیگه که والتر انجام داد وجود نداشت بعد یهو این تفنگ رو اماده میکرد اره میشه گفت یه جورایی سوپرمن شده
    قسمت سوم ایرون من پسره به تونی میگه :مگه نگفتی اسمت تعمیر کاره - پس برو یه چیزی اختراع کن
    والتر هم همه کاری کرده بود - یعنی این تفنگ از اون شیشه انفجاری بیشتر بود؟

پس اینم دلیل دوم

5. 9 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,050
    از این کاربر 11,096 بار در 771 پست سپاس گزاری شده

من نمیدونم دلیل اینکه فکر میکنید این کار ممکن نیست چیه! کاملا انجام پذیره، بدبخت کلی داشت برنامه میریخت، بعد نقشه اش عملی نشه؟!
    اگه یکی بیاد دلیل فانتزی بودن رو بگه خوب میشه، چون در غیر این صورت نمیشه از سریال دفاع کرد
    به نظر من برکینگ بد خیلی خوب به جزئیات پرداخته بود. مثلا تو سریال HIMYM که حداقل تو امریکا کلی طرفدار داره، تو یه قسمتش، "رندی"(همون شخصیتی که بارنی بعد از قهر با تد میخواست باهاش دوست بشه) رو تو یه صحنه دو بار پشت سر هم نشون میدن، یه بار خون از سوراخ چپ دماغش اومده بود، ولی دو ثانیه بعد که دوباره نشونش دادن خون داشت از سوراخ سمت راست میومد بیرون
    ولی برکینگ بد اصلا قابل مقایسه با هیچ سریالی نیست تو این زمینه. من که به کل سریال یه 10 خوشگل میدم
    http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=30207&dateline=1500295879

7. 14 کاربرِ زیر از Achillies بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

این آقا حتما درست درمون والتر رو نشناخته تو سریال...یاوه گویی بیش نیست..البته اون قسمت درمورده بتمن سوپرمنش لایک داشت.!!.. Yo Bihc

9. 8 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12