برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 42
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Moh3eN | محسن جان خسته نباشی!

.
    .

.
    سلام خدمت کاربران عزیز و همراهان انجمن.

قطعا یکی از بهترین خاطرات زندگی شخص من تاسیس این انجمن بوده و خواهد بود. اون هم نه به خاطر خود انجمن, بلکه به خاطر دوستایی که به واسطه این انجمن تونستم باهاشون آشنا بشم. و خب تو صدر لیست این دوستان برای من محسن (Moh3eN) عزیز قرار داره. شاید توی تاپیکهای مختلف قبلا در مورد این موضوع گفته باشیم و شما هم شنیده باشین, ولی برای اون دسته از دوستایی که دیرتر به جمع ما پیوستن می گم. تاسیس انجمن یا بهتر بگم TvWorld برمی گرده به زمستون 89.. اون زمان من کم و بیش تو انجمن های دیگه کاربر بودم و راستش خیلی تو فکر همچین قضیه ای نبودم. محسن توی انجمن p30world توی بخش سریال و ورزش بسیار خیلی فعال بود و پروفایلش پاتوق بچه های دانلودر بود من هم از همونجا باهاش آشنا شدم و بی تعارف بگم شیفته ی صمیمیتش شدم. گاهی اوقات به نظر عجیب میاد که چطور ممکنه مرام و دوستی یه نفر اینطور از پشت مانیتور و یه سری حروف توی این محیط مجازی احساس بشه!!‌ حتی آواتار اون زمانش رو یادمه. شلدون کوپر ریشو در حال خندیدن. یادمه تو یکی از پیغام هام ازش پرسیدم که این عکس خودتونه؟! خلاصه از همونجا پیشنهاد این قضیه رو به محسن دادم و محسن هم با روی باز قبول کرد و ‌داستان شروع شد. این رو هم بچه های قدیمی بهتر از من می دونن که اگر به خاطر روی باز و رفتار محسن نبود شاید خیلیا در وهله ی اول پابند این انجمن نمی شدن. محسن از اون مدیرای کاردرستیه که ۹۰٪ مواقع پشت پرده بوده و کارها رو راست و ریست کرده. شاید بی‌شمار تاپیک های قشنگ و مرتب توی این انجمن به اسم مترجمامون زده شده و اسمی از محسن برده نشده در حالی که تمام زحمتش پای خودش بوده. من به شخصه بابت زحماتی که کشیده نتونستم و نمی تونم به اندازه ی کافی ازش تشکر کنم. فقط امیدوارم دست به هر کاری می زنه بترکونه!

هدف از ایجاد این تاپیک هم اینه که بچه ها جمع بشن و اون چیزی که دوست دارن رو به محسن بگن و به خاطر زحماتی که برای تی‌وی‌وُرلد کشیده ازش تشکر کنن. امروز بعد از دوسال و نیم محسن از مدیریت انجمن کناره گیری می کنه تا یه فصل خیلی بزرگ از دفتر تی‌وی‌وُرلد ورق بخوره. البته جاش همیشه به عنوان co-founder تی‌وی‌وُرلد محفوظه. می دونم که این تصمیمش به نفع خودشه و به همین خاطر خوشحالم. محسن جان امیدوارم همیشه تنت سلامت باشه و ما رو لایق دوستی خودت بدونی.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

Up Is Down
    سپاس
    1,677
    از این کاربر 201 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Moh3eN | محسن جان خسته نباشی!

راستش فکر کنم اینجا زیاد جای من یکی نباشه. به شخصه چند ماهی نمیشه که توی این فروم عضو شدم. اینجا رو وقتی دنبال یه محل خوب برای بحث و صحبت در مورد سریال های مورد علاقه ام میگشتم، پیدا کردم. مدت خیلی کمی هم طول کشید که متوجه فضای گرم و صمیمی اینجا شدم و باعث شد تا حدی که وقتم اجازه میده حتما به اینجا سر بزنم. فرصتی نشده با خیلی از دوستان (که دوست دارم آشنا بشم) آشنایی پیدا کنم، ولی خیلی ها از پست هاشون و حرف هایی که میزنن مشخص بود که شخصیت عالی ای داشتن. یکی از اونها هم آقا محسن عزیز بود که هم از پست هاش (هر چند کم یا قدیمی) کلی لذت میبردم و هم خوشحال بودم که همچین محیط جالبی رو پایه گذاری کرده. امیدوارم هر کجا که هستی و خواهی بود، توی زندگیت موفق باشی، دوست من. ^^

3. 21 کاربرِ زیر از DivaN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

در بین مدیرای سایت از همه بیشتر میخوامت
    حیف که حیف شد
    نباید حیف میشد
    یه مدیر رو دوست داشتم که اونم حیف شد

5. 16 کاربرِ زیر از 9353980174 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

من تازه به انجمن اومده بودم که بخاطر امضا قشنگش (عکس تماشاچیهای بایرن)جذب شخصیتش شدم ادمهای که تیمهای المانی رو دوست دارند دیدگاه و جهانبینیشون با بقیه فرق میکنه و یک پیغام خصوصیم برای من ارسال کرد که من خیلی حال کردم که یکی از مدیران باسابقه تی وی ورد برام پیغام فرستاده همیشه ادمهای هستند که پشت یک کار خوبی قرار میگرند وبعد از مدتی کار رو میسپارند به ادمهای دیگر برای ادامه دادن راه درستی که ادر ذهن داشتند
    محسن عزیز بخاطر تلاش برای ساختن و وجود اوردن این انجمن از شما تشکر فراوان داریم امیدوارم در بقیه مراحل زندگیت موفق باشی
    کوین کیگان(مربی انگلیس):در مقابل تیمهای المانی تا وقتی که در انتهای بازی زیر دوش نرفتید از نتیجه بازی مطمئن نباشید

7. 15 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

محسن عزیز برای من، مثل آواترـش شخصیتی به بامرامی و خوش قولی و مهربانی "اوپ" داشت.

واقعاً نمیشه انجمن رو بدون محسن تصور کرد...
    محسن منبع مرام بود توی انجمن، کسی که هروقت مشکلی پیش می اومد میتونستیم بریم پیشش و مطمئن باشیم که تجربه و مهربونی و شخصیت و مرامش حل کننده مشکل پیش اومده است.

من به شخصه واقعاً نمیتونم ازش خداحافظی کنم، اما خسته نباشید چرا، به اندازه تمام سال ها و ماه ها و هفته ها و روز ها و ساعت هایی که این انجمن برپا بوده و ما ازش استفاده کردیم بهش خسته نباشید میگم، یه خسته نباشید به بزرگی شخصیت و رفتار محسن.

امیدوارم هر جا هستی بهترین ها رو داشته باشی و امید که من هم روزی به خوش قولی و خوش مرامی تو بشم.

9. 25 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

هرجا که هستی موفق باشی محسن جان...من از قدیمیا نیستم تازه 3-4 ماهیه که اومدم...ولی بابت همچین انجمنی که پایه ریزی کردین ، واقعا دستتون درد نکنه
    اشالا همیشه و تو هر موضوعی موفق باشی ، مث این انجمن!!!
    ?! where is jessica hyde

11. 18 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

دیشب تاپیک رو دیدم با اینکه از قبل هم گفته بوده واقعا شکه شدم و حس خیلی عجیب داشتم ، محسن عزیز از تمام زحماتی که از اول برای تشکیل این انجمن تا به امروز کشیدی ازت تشکر میکنم ، شاید تو خیلی کارها و فعالیت هایی که انجام شد اسمی از محسن نبود ولی به جرئت میتونم بگم تو هماهنگ سازی و استارت کار و یک دل کردن بچه ها محسن نقش اول رو داشت ، همون اول که عضو فروم شده بودم با چندتا سوال و جواب کردن با محسن و نحوه برخوردش با بقیه به شخصیتش پی بردم ،من که خیلی چیزها از محسن یاد گرفتم و هنوز دارم شاگردیش رو میکنم

این هم تا جایی من یادمه اولین آواتار محسن بود

امیدوارم در تمامی مراحل زندگانیت موفق و پیروز باشی و هر موقع تونستی یادی از دوستان دنیای مجازی هم بکنی

13. 28 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

منم یک خسته نباشید جانانه میگم به محسن عزیز و گل و دوست داشتنی گفتنیا رو دوستان گفتن من ارزوی سلامتی و موفقیت دارم برات
    در تمام مراحل زندگی
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    این هم تا جایی من یادمه اولین آواتار محسن بود
    پویا من نمیدونم این اولی بود یا نه ولی وقتی ثبت نام کردم این آواتار رو داشت خداییش اون موقع که این آواتار رو دیدم جذبش من رو گرفت اصلا کپ کردم آخه نمیدونستم کیه عکس کلا فقط یک فرار از زندان دیده بودم
    ولی وقتی باهاش اشنا شدم دیدم اصلا اون چیزی که من فکر کردم با شخصیتش فاصله بین زمین تا آسمونه

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    حتی آواتار اون زمانش رو یادمه. شلدون کوپر ریشو در حال خندیدن. یادمه تو یکی از پیغام هام ازش پرسیدم که این عکس خودتونه؟!
    اینم من بگم که منم اولین آواتاری که نوژن داشت رو دیدم اون پسره توی مدرن فامیلی بود (مانی) بین خودمون باشه فکر کردم عکس خود نوژنه
    اضافه شد:
    نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    اول بگم حیف که تی ورلد داره بزرگاش رو از دست میده تاحالا 3 (Batlaghi - Patriot - Moh3eN
    بلاخره همه باید یک روز از فعالیت دنیای مجازی کم کنن و به زندگیشون برسن دیر و زود داره ولی برای همه هست
    حالا دوستان قدیمی در جریان هستن خیلی از زحمت کشا رو از دست دادیم که دیگه بین ما نیستن مثل Sheldon Lee Cooper (رضا)
    Soroos - Amin - Sky Boy - hatamtv - و.... دیگه که من بخوام نام ببرم خیلی زیاد میشه حالا اینا مال اون زمانه که من اومدم و از قدیمی تراش خبر ندارم دقیقا مثل انجمن های با سابقه دیگه
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

15. 21 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

سلام به همگی
    ای داد از این زمونه هرچی دعا میکنیم شمع روشن میکنیم تو امامزاده که این نوژن بره بجاش گل سرسبدمون میره
    جدی آقا محسن شما تو مجازی اینقدر باحالی دیگه تو واقعیت چه طوفانی میکنی
    آقا به امید روزی که همون شخصی که هممون میخایم از انجمن بره
    Can’t even remember to forget you

17. 20 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

به عنوان ی کاربر ساده این انجمن فقط میتونم از تمامی زحمات محسن جان تشکر ویژه ای داشته باشم امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشی محسن عزیز
    [

19. 17 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

به شخصه برخوردهام با محسن عزیز کوتاه و مختصر بود، اما توی همین برخوردهای جزیی به قدری صمیمیت حس میشد و به قدری به من کمک شد که کم نظیر و در نوبه خودش بی نظیر بود. گوش دادن به درخواست ها و رسیدگی بهشون در حداقل زمان ممکن از دیگر خصیصه های محسن عزیز بود، زمانی که در تیم اکران بودم به وضوح به این تلاش و تکاپوی این عزیز برای پیشرفت انجمن رسیدم.

محسن جان من کلاهمو به احترامت از سر برمیدارم، به امید اینکه موفق باشی.
    | سه چیز پایدار نماند

| ملک بی سیاست

| مال بی تجارت

| علم بی بحث

21. 15 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین