برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 42 از مجموع 42
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Moh3eN | محسن جان خسته نباشی!

.
    .

.
    سلام خدمت کاربران عزیز و همراهان انجمن.

قطعا یکی از بهترین خاطرات زندگی شخص من تاسیس این انجمن بوده و خواهد بود. اون هم نه به خاطر خود انجمن, بلکه به خاطر دوستایی که به واسطه این انجمن تونستم باهاشون آشنا بشم. و خب تو صدر لیست این دوستان برای من محسن (Moh3eN) عزیز قرار داره. شاید توی تاپیکهای مختلف قبلا در مورد این موضوع گفته باشیم و شما هم شنیده باشین, ولی برای اون دسته از دوستایی که دیرتر به جمع ما پیوستن می گم. تاسیس انجمن یا بهتر بگم TvWorld برمی گرده به زمستون 89.. اون زمان من کم و بیش تو انجمن های دیگه کاربر بودم و راستش خیلی تو فکر همچین قضیه ای نبودم. محسن توی انجمن p30world توی بخش سریال و ورزش بسیار خیلی فعال بود و پروفایلش پاتوق بچه های دانلودر بود من هم از همونجا باهاش آشنا شدم و بی تعارف بگم شیفته ی صمیمیتش شدم. گاهی اوقات به نظر عجیب میاد که چطور ممکنه مرام و دوستی یه نفر اینطور از پشت مانیتور و یه سری حروف توی این محیط مجازی احساس بشه!!‌ حتی آواتار اون زمانش رو یادمه. شلدون کوپر ریشو در حال خندیدن. یادمه تو یکی از پیغام هام ازش پرسیدم که این عکس خودتونه؟! خلاصه از همونجا پیشنهاد این قضیه رو به محسن دادم و محسن هم با روی باز قبول کرد و ‌داستان شروع شد. این رو هم بچه های قدیمی بهتر از من می دونن که اگر به خاطر روی باز و رفتار محسن نبود شاید خیلیا در وهله ی اول پابند این انجمن نمی شدن. محسن از اون مدیرای کاردرستیه که ۹۰٪ مواقع پشت پرده بوده و کارها رو راست و ریست کرده. شاید بی‌شمار تاپیک های قشنگ و مرتب توی این انجمن به اسم مترجمامون زده شده و اسمی از محسن برده نشده در حالی که تمام زحمتش پای خودش بوده. من به شخصه بابت زحماتی که کشیده نتونستم و نمی تونم به اندازه ی کافی ازش تشکر کنم. فقط امیدوارم دست به هر کاری می زنه بترکونه!

هدف از ایجاد این تاپیک هم اینه که بچه ها جمع بشن و اون چیزی که دوست دارن رو به محسن بگن و به خاطر زحماتی که برای تی‌وی‌وُرلد کشیده ازش تشکر کنن. امروز بعد از دوسال و نیم محسن از مدیریت انجمن کناره گیری می کنه تا یه فصل خیلی بزرگ از دفتر تی‌وی‌وُرلد ورق بخوره. البته جاش همیشه به عنوان co-founder تی‌وی‌وُرلد محفوظه. می دونم که این تصمیمش به نفع خودشه و به همین خاطر خوشحالم. محسن جان امیدوارم همیشه تنت سلامت باشه و ما رو لایق دوستی خودت بدونی.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

سپاس
    4,153
    از این کاربر 2,587 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Moh3eN | محسن جان خسته نباشی!

یکی از با اخلاق ترین و دوست داشتنی ترین افرادی که در دنیای مجازی افتخار آشنایی باهاش رو داشتم!
    خسته نباشی محسن جان

3. 23 کاربرِ زیر از M.pirate بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

bazinga
    سپاس
    1,933
    از این کاربر 654 بار در 66 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Moh3eN | محسن جان خسته نباشی!

من تا حالا با محسن ارتباط نداشتم اما میشه از پست های بقیه فهمید که چه شخصیت خوبی دارن.حیف شد فرصت ارتباط باهاش رو از دست دادم.واقعا خسته نباشی محسن جان

5. 12 کاربرِ زیر از ali33 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345