برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 42
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Moh3eN | محسن جان خسته نباشی!

.
    .

.
    سلام خدمت کاربران عزیز و همراهان انجمن.

قطعا یکی از بهترین خاطرات زندگی شخص من تاسیس این انجمن بوده و خواهد بود. اون هم نه به خاطر خود انجمن, بلکه به خاطر دوستایی که به واسطه این انجمن تونستم باهاشون آشنا بشم. و خب تو صدر لیست این دوستان برای من محسن (Moh3eN) عزیز قرار داره. شاید توی تاپیکهای مختلف قبلا در مورد این موضوع گفته باشیم و شما هم شنیده باشین, ولی برای اون دسته از دوستایی که دیرتر به جمع ما پیوستن می گم. تاسیس انجمن یا بهتر بگم TvWorld برمی گرده به زمستون 89.. اون زمان من کم و بیش تو انجمن های دیگه کاربر بودم و راستش خیلی تو فکر همچین قضیه ای نبودم. محسن توی انجمن p30world توی بخش سریال و ورزش بسیار خیلی فعال بود و پروفایلش پاتوق بچه های دانلودر بود من هم از همونجا باهاش آشنا شدم و بی تعارف بگم شیفته ی صمیمیتش شدم. گاهی اوقات به نظر عجیب میاد که چطور ممکنه مرام و دوستی یه نفر اینطور از پشت مانیتور و یه سری حروف توی این محیط مجازی احساس بشه!!‌ حتی آواتار اون زمانش رو یادمه. شلدون کوپر ریشو در حال خندیدن. یادمه تو یکی از پیغام هام ازش پرسیدم که این عکس خودتونه؟! خلاصه از همونجا پیشنهاد این قضیه رو به محسن دادم و محسن هم با روی باز قبول کرد و ‌داستان شروع شد. این رو هم بچه های قدیمی بهتر از من می دونن که اگر به خاطر روی باز و رفتار محسن نبود شاید خیلیا در وهله ی اول پابند این انجمن نمی شدن. محسن از اون مدیرای کاردرستیه که ۹۰٪ مواقع پشت پرده بوده و کارها رو راست و ریست کرده. شاید بی‌شمار تاپیک های قشنگ و مرتب توی این انجمن به اسم مترجمامون زده شده و اسمی از محسن برده نشده در حالی که تمام زحمتش پای خودش بوده. من به شخصه بابت زحماتی که کشیده نتونستم و نمی تونم به اندازه ی کافی ازش تشکر کنم. فقط امیدوارم دست به هر کاری می زنه بترکونه!

هدف از ایجاد این تاپیک هم اینه که بچه ها جمع بشن و اون چیزی که دوست دارن رو به محسن بگن و به خاطر زحماتی که برای تی‌وی‌وُرلد کشیده ازش تشکر کنن. امروز بعد از دوسال و نیم محسن از مدیریت انجمن کناره گیری می کنه تا یه فصل خیلی بزرگ از دفتر تی‌وی‌وُرلد ورق بخوره. البته جاش همیشه به عنوان co-founder تی‌وی‌وُرلد محفوظه. می دونم که این تصمیمش به نفع خودشه و به همین خاطر خوشحالم. محسن جان امیدوارم همیشه تنت سلامت باشه و ما رو لایق دوستی خودت بدونی.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

تا ازادی راهی نیست.....
    سپاس
    928
    از این کاربر 713 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Moh3eN | محسن جان خسته نباشی!

یک سال و نیم پیش بود که من به دنبال زیرنویس برای فصل ۲ بریکینگ بد میگشتم که اقا محسن خودش شخصا زیرنویس رو برای من اپلود کرد...منم از اون موقع به بعد خیلی بهش ارادت دارم خیلی ناراحت شدم از اینکه دیگه فعالیتش کمتر شده..
    امیدوارم هرجا که باشه سلامت باشه

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

ممنون از نوژن که هرچی بود در وصف محسن گفت و واقعا هم همینطوره، قدیمی ها که محسن رو خوب میشناسن میدونن چه آدم بزرگیه و چقدر توی پیشرفت انجمن از پشت پرده زحمت کشیده.
    من که تو دنیای مجازی کسی مثل محسن ندیدم و نخواهم دید، خیلی چیزها ازش یاد گرفتم و خیلی جاها ازش الگو برداری کردم.
    همونطور که نوژن گفت پشت پرده خیلی کارهارو ردیف میکرد، اگه بحثی میشد کافی بود یه کلمه محسن بگه اینکارو کنید درسته و واقعا هم درست بود، همونطور که نوژن گفت چقدر تاپیک های قشنگ که ساعت ها وقت میگیره زد، بدون اینکه ازش اسمی برده بشه، برا من که خیلی زد و همیشه مدیونشم، و میدونم که نتونستم جواب محبت هاش رو بدم و واقعا ازش معذرت میخوام به خاطر این کارم.
    سر آخر بهش خسته ناشید میگم و امیدوارم هرجا که هست موفق و پیروز باشه
    خیلی دوست داریم رییس .
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

سپاس
    3,177
    از این کاربر 2,442 بار در 380 پست سپاس گزاری شده

سخت ترين گناه ،گناهي است كه گناهكار حقيرش شمارد. <<مولا علي (ع)>>

5. 28 کاربرِ زیر از voldemort بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشی محسن جان ...
    اول بگم حیف که تی ورلد داره بزرگاش رو از دست میده تاحالا 3 (Batlaghi - Patriot - Moh3eN ) نفر امیدوارم بقیه نرن دیگه ...
    من فکر کنم کلا 2 بار با شما توی تاپیک پیشنهاد سریال حرف زدم و سریال بهم پیشنهاد دادین ..
    ولی همیشه کلا اندک کامنت هاتونو میخوندم و احترام خاصی واستون قائلم ...

سخته پشت پرده بودن ولی بنظرم همین معرفت شما میرسونه اخلاق مدیر همینه که شما دارید ..
    دوست دارم بپرسم چرا میرید ولی قصد فضولی ندارم ولی میدونم راهی دیگه ای نبوده که تصمیم به رفتن دارید
    ولی سایتون رو این انجمن احساس میشه و حالا حالا ها اسمتون سمت راست انجمن هست ...
    و دوباره میگم کاش بزرگای انجمن نرن - وزن این انجمن با بزرگانشه
    محسن جان موفق باشید - یه خواهش دارم آواترتو هم عوض نکن

نوژن جان ما قدر شما رو هم میدونیم امیدوارم شما هیچوقت قصد رفتن نکنید ...

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    این رو هم بچه های قدیمی بهتر از من می دونن که اگر به خاطر روی باز و رفتار محسن نبود شاید خیلیا در وهله ی اول پابند این انجمن نمی شدن.
    دقیقا این حرف درسته نوژن جان
    محسن جزو بهترین دوست های من توی این انجمن هست و به غیر از زحمتی که برای انجمن می کشید، از همون روز های اول خیلی کمک من بود و همیشه پشتیبان و همراه کارام بود
    و اگر به خاطر محسن نبود من هم موندگار نمی شدم
    انقدر به من لطف داشته و برخوردش خوب بوده که هرچقدر ازش تشکر کنم باز هم کمه و فقط می تونم از صمیم قلب براش آرزوی موفقیت کنم
    امیدوارم که هرجا هستی، هر کاری می کنی موفق و پیروز باشی. مارو هم فراموش نکنی

سپاس
    14,050
    از این کاربر 11,096 بار در 771 پست سپاس گزاری شده

من هم به محسن جان خسته نباشید میگم و ازش به خاطر تمام زحمت هایی که برای انجمن کشیده تشکر میکنم.
    اولین دوستم تو انجمن هم خود آقا محسن بود. به واسطه ایشون بود که وارد تیم ترجمه شدم.
    از وقتی میخواستم وارد تیم ترجمه بشم گرفته تا همین الانش خیلی بهش زحمت دادم. امیدوارم حلالم کنه.
    ایشالا که مثل تیمش همیشه پیروز و سربلند باشه
    خیلی خیلی مخلصیم
    http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=30207&dateline=1500295879

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

خوب ها یکی یکی دارند پر می کشند و می روند
    آدم بغض میکنه وقتی میبینه یک نفر به هر دلیلی خونه دومش رو ترک میکنه
    محسن جان همیشه موفق و پایدار و سربلند باشی

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

محسنِ بزرگ، دل گرمی بچه های انجمن. یه انسان گل که واقعا هرچقدر از خوبی هاش بگیم کم گفتیم. اینو کَسایی که به طور مستقیم با محسن در ارتباط بودند خوب میدونن.
    خودم اینقدر محسن رو اذیت کردم که حالا که بهش فکر میکنم خجالت میکشم. ولی محسن یه بار هم روی ما رو زمین نزد و همیشه با بهترین برخورد به کمک ما تازه کار ها اومد.
    نوژن عزیز توی پست اول جمله ی زیبایی نوشت که واقعا برای منم عجیبه:
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    گاهی اوقات به نظر عجیب میاد که چطور ممکنه مرام و دوستی یه نفر اینطور از پشت مانیتور و یه سری حروف توی این محیط مجازی احساس بشه
    ولی محسن دقیقا همینطوریه. از پشت مانیتور نمیبینیش ولی انگار داره رودررو باهات حرف میزنه. مطمئنا کسی که در دنیای مجازی اینقدر با مرامه، توی دنیای واقعی یه دوست بی نظیره.

محسن جان بابت تمام زحماتت بهت خسته نباشید میگم و در ادامه زندگی برات آرزوی موفقیت میکنم. امیدوارم به خونه خودت همچنان سر بزنی و ما رو تنها نذاری که واقعا تحمل نبودن شما برامون سخته.

Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,647 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

متاسفانه من برخورد زیادی با "محسن" عزیز نداشتم. ولی همون برخورد اول من با ایشون باعث یک خاطره خیلی خوب برای من باقی موند و همیشه اون لحن صحبت و محبت ایشون به یادم می مونه.
    قبل از این که من وارد تیم سینما بشم مشغول آماده کردن یکسری مطالب مربوط به سینما بودم ولی به خاطر اینکه بار اولم بود و تحربه ی کافی نداستم و مطالب رو ترجمه کرده بودم و از نطر روان بودن متن مشکل داشت، زمانی که تایپیک رو ارسال کردم "محسن" جان حضور داشت و بلافاصه از موضوع دیدن کرد و به خاطر مشکلی که داشت تایپیک رو از دید کاربران حذف کرد من تا اومدم متوجه این موضوع بشم یک پیام خصوصی کامل و با جزءیات برای راهنمایی من فرستاد، بحثمون که همین جور ادامه داشت من اصلا انتظار همچین برخورد صمیمانه ای رو نداشتم.
    امیدوارم که در آینده ای نه چندان دور از وجود ایشون مستفیض بشم.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین