برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید ؟

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

2 8.00%
  • 5

2 8.00%
  • 6

4 16.00%
  • 7

2 8.00%
  • 8

10 40.00%
  • 9

4 16.00%
  • 10

1 4.00%
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 از مجموع 29
    Hey Hey , My My
    سپاس
    4,251
    از این کاربر 4,580 بار در 461 پست سپاس گزاری شده

How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل نُهم , اپیزود پنجم

Season 9 Episode 05 -- The Poker Game
    فصل نُه ، قسمت پنجم -- پوکر

خلاصه داستان : 48 ساعت تا عروسی مونده ! بارنی بین رابین و خوانواده اش گیر کرده و نمیدونه طرف کدومشون رو بگیره .. در همین حال اختلافاتی که مارشال و لیلی با تد ،بعد از عروسیشون داشتند ،روشن میشه .....

2. 12 کاربرِ زیر از Shayea بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل نُهم , اپیزود پنجم

نقل قول نوشته اصلی توسط Headache نمایش پست ها
    منم میتونم یه متنی بنویسم که تا حالا هیچکی ننوشته! اما این نشون دهنده ای نویسندگی قوی من نیست که همون طور که گفتم خیلی از صحنه ها بعدش مثل روز روشنه، حالا من یا یه مقدار زیاده از حد پای سریال و اینا میشینم یا قصد و غرضی دارم! یا دیگه نمیدونم چی بگم!
    داستان باید جذاب جلو بره که از نظر من نمیره (: تو تجدید نظر هم همین حکم و صادر میکنم.
    روی صحبتم فقط با شخص شخیص شماست جناب slimshady
    موضوع فقط یه متن نیست اینجور حرکت های این سریال خیلی خاصه ، جوری یه اتفاق رو تو خط سیری نشون میده که ادم شاخ در میاره و جزئیات هم رعایت می شه مثلا تو همین قضیه کادو
    وقتی اونا دارن در این مورد در جشن هالوین حرف میزنن اون دختره که تد عاشقش بود و دنبالش میگشت (کیت هولمز) هم تو پس زمینه ایستاده بود. موضوع فقط یه داستان خاص نیست نحوه بیان
    فوق العاده است.
    Can’t even remember to forget you

4. 5 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    270
    از این کاربر 354 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

منم میتونم یه متنی بنویسم که تا حالا هیچکی ننوشته!
    قصد بی احترامی به شما رو ندارم و نمیخواهم باهاتون دعوا کنم ولی اگر من هم بگم می تونم آپولو بسازم و بفرستم هوا شما چی میگی ؟

همون طور که گفتم خیلی از صحنه ها بعدش مثل روز روشنه، حالا من یا یه مقدار زیاده از حد پای سریال و اینا میشینم یا قصد و غرضی دارم! یا دیگه نمیدونم چی بگم!
    داستان باید جذاب جلو بره که از نظر من نمیره (: تو تجدید نظر هم همین حکم و صادر میکنم.
    قضیه شما شده مثل ضرب المثل : مرغ یک پا داره
    شما استدلال درستی برای حرفتون نداری و به قول خودت حتما قصد و غرضی دارید دیگه. 30 هزار نفر هم اینجا بنویسند ما خوشمون اومده شما می نویسی خوشم نیومده و تکراری شده و دلیل و مدرکی هم برای این حرفت رو نمیکنی و پایه حرف هات هم یا فیلم های دیگه هست و یا فرندزه و میگی اینها از اون ها یاد گرفتند. شما یک مقاله و یک مدرک انگلیسی رو کن که یک منتقد رفته باشه دنبال این که این دو سریال از هم کپی کردن یا نه.
    اگر فقط یک مقاله و نوشته از یک سایت معتبر رو کنی من دیگه هیچ حرفی نمی زنم و شما رو تحسین میکنم.شما نه مدرک داری و نه استدلال درست حسابی داری و همش هم در ادامه ی صحبت های مثبت دیگران عرایض خود رو ادامه میدهی . واقعا اون ضرب المثلی که اول حرف هام گفتم اینجا برای شما مصداق پیدا میکنه که مرغ یک پا داره !

6. 3 کاربرِ زیر از Boronka بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

کاربر محترم، Boronka
    روی صحبتم فقط با شخص شخیص شماست جناب slimshady
    اینو من خطاب به همه گفتم (:
    من تجربه بحث با شما و چند نفر دیگه رو دارم و دوست ندارم مجدد مشاجره بشه و این آخرین باره که جواب میدم، چون واقعا لزومی به جواب دادن نیست، نه برای من نه برای شما.

در این مورد:
    شما یک مقاله و یک مدرک انگلیسی رو کن که یک منتقد رفته باشه دنبال این که این دو سریال از هم کپی کردن یا نه.
    مدرک رو کردن مال مناظره های تلوزیونیه نه اینجا (; اما یه کلیپی هم یکی از بچه ها تو همین سایت گذاشته بود از شباهتا که میتونی بری جویا بشی و ببینیش.
    در مورد فرندز و آشنایی با مادر فقط به همین تعبیر اکتفا میکنم که انگاری یه دِل سیر چلوکباب خورده باشم و حالا بیام و بخوام روش ساندویچ بخورم!
    من قصد راضی کردن کسی رو ندارم و شما هم بهتره نداشته باشی، هر وقت من اومدم تو یه تاپیک یقه کسی رو گرفتم که آقا این قسمت رو برای چی بهش 1 دادی شما هم میتونی تشریفتو بیاری و بگی مرغت چرا یه پا داره، شما حرفتو بزن و منم نیازی به تحسین کسی ندارم. راه ماها از هم سواست، انقدر سعی نکنید لاینآرو یکی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady نمایش پست ها
    موضوع فقط یه متن نیست اینجور حرکت های این سریال خیلی خاصه ، جوری یه اتفاق رو تو خط سیری نشون میده که ادم شاخ در میاره و جزئیات هم رعایت می شه مثلا تو همین قضیه کادو
    وقتی اونا دارن در این مورد در جشن هالوین حرف میزنن اون دختره که تد عاشقش بود و دنبالش میگشت (کیت هولمز) هم تو پس زمینه ایستاده بود. موضوع فقط یه داستان خاص نیست نحوه بیان
    فوق العاده است.
    این صحنه واقعا تو سیر سریال پیش اومده بود یا تو همین قسمت اولین بار بود که دیدیمش؟ (من یادم نمیآد آخه این صحنه رو تو قسمت های قبل)
    اگه از قبل بوده میتونی بگی رو یه داستان خیلی حساب شده میره جلو، ولی اگه همچین صحنه ای رو تا الان ندیده باشم تو قسمت های قبل و الان یهوویی از یه جا پیداش بشه این دیگه غافلگیری یا خط داستانی نمیشه (: هر وقت بخوان هر چی رو که بخوان اضافه میکنن به داستان (:
    امید کوکبی

8. کاربر زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    270
    از این کاربر 354 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

کاربر محترم، Boronka
    اینو من خطاب به همه گفتم (:
    من تجربه بحث با شما و چند نفر دیگه رو دارم و دوست ندارم مجدد مشاجره بشه و این آخرین باره که جواب میدم، چون واقعا لزومی به جواب دادن نیست، نه برای من نه برای شما.
    در این مورد:
    مدرک رو کردن مال مناظره های تلوزیونیه نه اینجا (; اما یه کلیپی هم یکی از بچه ها تو همین سایت گذاشته بود از شباهتا که میتونی بری جویا بشی و ببینیش.
    در مورد فرندز و آشنایی با مادر فقط به همین تعبیر اکتفا میکنم که انگاری یه دِل سیر چلوکباب خورده باشم و حالا بیام و بخوام روش ساندویچ بخورم!
    من قصد راضی کردن کسی رو ندارم و شما هم بهتره نداشته باشی، هر وقت من اومدم تو یه تاپیک یقه کسی رو گرفتم که آقا این قسمت رو برای چی بهش 1 دادی شما هم میتونی تشریفتو بیاری و بگی مرغت چرا یه پا داره، شما حرفتو بزن و منم نیازی به تحسین کسی ندارم. راه ماها از هم سواست، انقدر سعی نکنید لاینآرو یکی کنید.
    اینجا یک بحث آزاد هست و به سریال ربط داره و قرار نیست حرفمون رو بزنیم و بگیم خطاب به فولانی گفتم که
    مشکل ما با شما بیشتر سر این موضوع هست که بعد هر پست مثبتی میایی یک پست منفی میدهی و می روی و به تخریبت ادامه میدهی پس وقتی این کار رو میکنی انتظار نداشته باش کسی جواب ندهد.اینجا مناظره نیست ولی وقتی یک نفر روی حرفش هست مثل شما باید بیاد از حرفش دفاع کنه و مدرک بیاره اگر نیاره پس داره رو هوا حرف می زنه...
    در مورد ویدیو هم باید بگم که طرفدارهای فرندز ساختندش و هیچ سند محکمی نیست که شما بهش تکیه کردی.من از اوله داستانی که باشما داشتم چند بار از شما سوال کردم ولی جواب من رو ندادی ، یک بار دیگه از اول بحث مرور کن و اگر می تونی جواب سوالات من رو بده اگر هم نمی تونی که ... این منفی بازی رو تموم کن.

10. 3 کاربرِ زیر از Boronka بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    442
    از این کاربر 690 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

دوستان هرکسی نظر خودشو داره

من با این سریال با سیتکام آشنا شدم و بعدش سریال های big bang , two and half a men , friends و ... دیدم و واقعا این سریال یکی از قوی ترین ها بود ولی این اواخر رو بنظرم دارن آب میبندن و به قدرت گذشته نیست
    بهرحال هر سریالی زیبایی خودشو داره و نمیشه باهم مقایسه کرد

12. 2 کاربرِ زیر از MahyarS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

کاربر Boronka، Headache و Prometheus

از این به بعد هر پستی در بحث های اپیزودیک داشته باشید که خارج از موضوع سریال باشه و در اون همدیگر رو مخاطب قرار بدید، به مدت یک هفته اخراج خواهید شد.

پست های بعدی شما هم که به هر نحوی مربوط به این موضوع باشه درجا پاک خواهد شد.

کاربران میخواهند در مورد سریال مورد علاقه خودشان بحث کنند و مطلب ببینند، بحث اپیزودیک محل تسویه حساب های شخصی شما نیست، بار چندم است که کاربران از شما شکایت میکنند.

14. 16 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady نمایش پست ها
    فوق العاده است.
    این صحنه واقعا تو سیر سریال پیش اومده بود یا تو همین قسمت اولین بار بود که دیدیمش؟ (من یادم نمیآد آخه این صحنه رو تو قسمت های قبل)
    اگه از قبل بوده میتونی بگی رو یه داستان خیلی حساب شده میره جلو، ولی اگه همچین صحنه ای رو تا الان ندیده باشم تو قسمت های قبل و الان یهوویی از یه جا پیداش بشه این دیگه غافلگیری یا خط داستانی نمیشه (: هر وقت بخوان هر چی رو که بخوان اضافه میکنن به داستان (:
    به کجا رسید این قضیه آخرش؟
    بالخره تو قسمت های قبل این صحنه گنجونده شده بود یا یهو تو همین قسمت سر و کله اش پیدا شده؟ (:
    امید کوکبی

سپاس
    26
    از این کاربر 193 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

بوده این قضیه از قسمت های قبل
    فک کنم مال جشن هالووین بود که تد عاشق یه دختر با همون لباس شده بود ولی بعید میدونم این همه مدت صبر کردن تا اینجا نشون بدن...
    در مورد اون قضیه کپی هم فک میکنم تا حدودی درست باشه
    بعضی قسمت هاش خیلی کپی از فرندزه...مثلا کلیپ رابین تقریبا کپی کلیپ فیبی تو فرندزه و....
    من خودم یکی از طرفدارای افراطی himym بودم جوری که همه رو عاصی کرده بودم که بشینن ببینن این سریالو ولی این فصل های آخر بدجوری نا امیدم کرده
    این قضیه ی عروسی بارنی و رابین هم خیلی دارن کـــــــشـــــش میدن...
    کجاست اون مخ زدنای فصلای اول بارنی تو مک لارن

17. 5 کاربرِ زیر از ЛЛЛЛЛ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i like you
    سپاس
    416
    از این کاربر 644 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

درسته که سریال خیلی افت کرده اما هنوز میشه بهش امیدوار بود اونم به خاطر موضوع سریاله که در مورد عروسی رابین با بارنیه . میتونه هر اتفاقی بیوفته

19. کاربر زیر از saeedzakhar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123