برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

Anthony Hopkins بزرگترین طرفدار Breaking Bad

Anthony Hopkins بزرگ رو که میشناسید کسی که با بازی زیبایش در فیلم ” سکوت بره ها ” برنده ی اسکار شد , چندی پیش اعلام کرد که عاشق سریال Breaking Bad است .

Anthony Hopkins هفتاد و پنج ساله بعد از تماشای این سریال در عرض دو هفته تمام 62 قسمت این سریال را دیده ( از سایت آمازون خریده ) درنامه ای به Bryan Cranston بازی او و این سریال را ستایش کرده است و از همه ی بازیگران این سریال Anna Gunn, Dean Norris, Aaron Paul, Betsy Brandt, R.J. Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Steven Michael Quezada همه و همه تشکر ویژه کرده

در این نامه او بیان کرده است ( قسمت هایی از نامه ) :

تماشای این سریال برای من مثل ماراتون بود من بعد از دانلود این سریال از سایت آمازون تمام قسمت های آن را در عرض 2 هفته دیدم

تا به حال چنین چیزی ندیده بودم , بی نظیر بود

Bryan Cranston بازی شما در این سریال عالی بود و بهترین بازی ای بوده که تا به حال دیدم نقش والتر وایت را بسیار عالی بازی کردید

واژه خارق العاده برای این سریال به دلیل توانایی زیاد عوامل آن است . چه قدر طول کشید ؟ پنج شش سال سر این پروژه بودید ؟ چطور ممکنه تهیه کنندگان (که خودت یکی از آنها بودی)، نویسندگان، کارگردان‌ها، فیلمبردارها و همه ی عوامل توانستید این نظم و ترتیب را از قسمت اول تا پایان حفظ کنید؟

سریال مانند یک کمدی سریال آغاز شد و مانند نابودی, خون, جهنم به پایان رسید . این سریال مانند تراژدی های شکسپیری و یونانی است

شما و همه ی بازیگران این سریال بهترین بازیگرانی هستید که به عمرم دیده‌ام.

بهتون تبریک میگم و عمیق‌ترین احتراماتم تقدیم به شما باد. شما حقیقتا بازیگر بسیار بسیار بزرگی هستین.

تونی هاپکینز

اختصاصی سایت TvWorld
    مترجم : AmiRRezA
    برگرفته از سایت خودم

سپاس
    56
    از این کاربر 156 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Anthony Hopkins بزرگترین طرفدار Breaking Bad

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    اخه کی سریالو برای فکر کردن می بینه برادر من؟
    داداش شما خودت سریالو میزنی رو Play میشینی به چی فکر میکنی؟ من توهینی به شخصیت آنتونی هاپکینز نکردم که همه جبهه گرفتن. نظر خودمو گفتم. فکر کردن در مورد سریال چیزه عجیب غریبیه؟
    تو بعضی تاپیک ها مثل اینکه نمیشه نظر داد. فقط باید بقیه رو تایید کنی...

سپاس
    998
    از این کاربر 784 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Anthony Hopkins بزرگترین طرفدار Breaking Bad

من یکی از دوستداران سریال برکینگ بدم ، دیدن این سریال و فصل 3 تموم شده بود که شروع کردم و تنها دلیلی که این سریال و دیدم (اصلا هم پشیمون نیستم و افتخار میکنم که بهترین سریال سال رو با استرس دیدم ) فقط تعریف های بچه های این انجمن بود ، واقعا ازتون ممنونم
    هوادار بودن و طرفدار بودن یعنی همین معرفی کردن سریال مورد علاقتون تا همه ازش لذت ببرن
    وقتی طرفداران تو تاپیک بحث اپیزودیک شرکت میکنن و اون فیلم رو تحلیل میکنن از زیبایی ها و حتی گاهی معایب یک سکانس میگن در واقع دارن فیلم مورد علاقشون و به همه معرفی میکنن
    طرفدار بودن از نظر هر کسی یک معنی داره پس میتونیم به آقای آنتونی هاپکینز هم طرفدار بگیم
    شاید همین طرفدارا بودن که باعث شدن امتیاز این سریال در سایت های مختلف زیاد باشه

4. 4 کاربرِ زیر از A_TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12