برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

Anthony Hopkins بزرگترین طرفدار Breaking Bad

Anthony Hopkins بزرگ رو که میشناسید کسی که با بازی زیبایش در فیلم ” سکوت بره ها ” برنده ی اسکار شد , چندی پیش اعلام کرد که عاشق سریال Breaking Bad است .

Anthony Hopkins هفتاد و پنج ساله بعد از تماشای این سریال در عرض دو هفته تمام 62 قسمت این سریال را دیده ( از سایت آمازون خریده ) درنامه ای به Bryan Cranston بازی او و این سریال را ستایش کرده است و از همه ی بازیگران این سریال Anna Gunn, Dean Norris, Aaron Paul, Betsy Brandt, R.J. Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Steven Michael Quezada همه و همه تشکر ویژه کرده

در این نامه او بیان کرده است ( قسمت هایی از نامه ) :

تماشای این سریال برای من مثل ماراتون بود من بعد از دانلود این سریال از سایت آمازون تمام قسمت های آن را در عرض 2 هفته دیدم

تا به حال چنین چیزی ندیده بودم , بی نظیر بود

Bryan Cranston بازی شما در این سریال عالی بود و بهترین بازی ای بوده که تا به حال دیدم نقش والتر وایت را بسیار عالی بازی کردید

واژه خارق العاده برای این سریال به دلیل توانایی زیاد عوامل آن است . چه قدر طول کشید ؟ پنج شش سال سر این پروژه بودید ؟ چطور ممکنه تهیه کنندگان (که خودت یکی از آنها بودی)، نویسندگان، کارگردان‌ها، فیلمبردارها و همه ی عوامل توانستید این نظم و ترتیب را از قسمت اول تا پایان حفظ کنید؟

سریال مانند یک کمدی سریال آغاز شد و مانند نابودی, خون, جهنم به پایان رسید . این سریال مانند تراژدی های شکسپیری و یونانی است

شما و همه ی بازیگران این سریال بهترین بازیگرانی هستید که به عمرم دیده‌ام.

بهتون تبریک میگم و عمیق‌ترین احتراماتم تقدیم به شما باد. شما حقیقتا بازیگر بسیار بسیار بزرگی هستین.

تونی هاپکینز

اختصاصی سایت TvWorld
    مترجم : AmiRRezA
    برگرفته از سایت خودم

سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Anthony Hopkins بزرگترین طرفدار Breaking Bad

با همه ی احترامی که واسه ی ایشون و بازیشون قائلم کسی که توی دو هفته سریال رو ببینه اصلا جزو طرفدارای سریالم حساب نمیشه
    به کسی می گن طرفدار که از همون اول همراه سریال باشه و خبراش و فراز و نشیب ها بدونه نه این که دو تا کلیک کنه بعد دو ساعت بعد سریال درخونش باشه و دو هفته ای سریال ۵ فصلی رو ببینه من خودم تا فصل چهار دیدم هنوز فصل ۵ رو وقت نکردم ببینم. فقط می دونم سریال خوب تموم میشه :دی

3. 17 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

پس کسانی که همین سریال رو توی کشورهای دیگه (با وجود دردسرهای بیشتر نسبت به لم دادن روی کاناپه و تماشا توی سینمای خانگی و خوردن پاپ کورن...) با پخش جلو رفته‌ان، هر هفته یا چند ماه برای پخش قسمت بعدی لحظه‌شماری کرده‌ان، توی انجمن‌های مختلف سرش بحث کرده‌ان، توی اینترنت دنبال اخبار و اسپویلر و مصاحبه با عوامل و بازیگرها بوده‌ان و بعد برای بقیه هم ترجمه‌اشون کرده‌ان، براش وبلاگ و سایت اختصاصی زده‌ان، صبح زود برای دانلودش با کیفیت‌های مختلف پا شده‌ان و زیرنویسش رو برای بقیه به سختی ترجمه (این مرحله رو دیگه مترجم‌هاش لااقل خوب درک می‌کنن!) یا دانلود کرده‌ان، merchandiseهای سریال رو تهیه کرده‌ان، (براش بازی ساخته‌ان) راجع به سریال مقاله نوشته‌ان و گمانه‌زنی کرده‌ان، راجع به دقت و صحت مطالب علمی (مباحث شیمی‌اش مثلا) تحقیق کرده‌ان و... چی؟

ایشون کدوم یکی از این کارها رو کرده؟
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

5. 15 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    56
    از این کاربر 156 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

با نظرش موافقم ولی خب کسی که تو 62 ساعت اون همه اپیزود رو ببینه به نظزم بیشتر واسه تعریفهای بقیه بوده. یه جوری خواسته عقب نیفته مثلا.
    خود منم تو دو ماه کل سریال رو دیدم، ولی خوب حداقل سعی کردم بین هر 2-3 قسمتش یه Break ایجاد بشه تا بتونم درباره اون دو سه اپیزود خوب فکرکنم. ولی واقعا خودم رو (با اینکه عاشق این سریالم) هوادار واقعی حساب نمیکنم.
    معنی واژه ی هوادار رو دوستان بالا توضیح دادن دیگه...

7. 8 کاربرِ زیر از Ramin1991 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

با عرض معذرت
    ماها در مقابل آنتونی هاپکینز عددی نیستیم که شخصیتشو با نظراتتتون زیر سوال ببریم. ایشان یکی از بزرگترین بازیگران تاریخ سینماست و مطمئنا چیزی که اون تو یه صحنه می بینه شاید ماها تو صد بار دیدن اون صحنه نبینیم. واقعا یه عده از ماها فکر می کنیم عقل کلیم و یکی که کل عمرش تو این کار بوده و یه کارشناس خبره هستو میایم با چند تا فیلم و سریال دیدن زیر سوال می بریم مطمئنا چیزی که ایشون تو این دو هفته دیده برای ماها سالها طول می کشه ببینیم. در ضمن ایشان مثل ما قاچاقی ندیده و برای دانلود از سایت آمازون حتما مبلغی پرداخت کرده است

9. 6 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    76
    از این کاربر 300 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

فقط میتونم بگم شاهکاره و بس و فکر نکنم دیگه سریالی به این خوبی ساخته بشه

11. 5 کاربرِ زیر از dinasour بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin1991 نمایش پست ها
    با نظرش موافقم ولی خب کسی که تو 62 ساعت اون همه اپیزود رو ببینه به نظزم بیشتر واسه تعریفهای بقیه بوده. یه جوری خواسته عقب نیفته مثلا.
    خود منم تو دو ماه کل سریال رو دیدم، ولی خوب حداقل سعی کردم بین هر 2-3 قسمتش یه Break ایجاد بشه تا بتونم درباره اون دو سه اپیزود خوب فکرکنم. ولی واقعا خودم رو (با اینکه عاشق این سریالم) هوادار واقعی حساب نمیکنم.
    معنی واژه ی هوادار رو دوستان بالا توضیح دادن دیگه...
    اخه کی سریالو برای فکر کردن می بینه برادر من؟
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

13. 3 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

آنتونی هاپکینز هم دیگه پیر شده ...
    | سه چیز پایدار نماند

| ملک بی سیاست

| مال بی تجارت

| علم بی بحث

15. 6 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Master and Margarita
    سپاس
    2,569
    از این کاربر 7,648 بار در 751 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    اخه کی سریالو برای فکر کردن می بینه برادر من؟
    من کلی دارم میگم و فقط مختص به بریکینگ بد نمیشه، وقتی یه سریال رو شروعی می کنی تمامی این اتفاقاتی رو که اون فسمت نمایش میده در پایان آدم ناخودآگاه درموردش فکر می کنه و شایدم در ذهن خودش تجسم می کنه اگر فلان اتفاق می افتاد بهتر بود یا این که در قسمت بعدی چه اتفاقی می افته و از قبیل این ها و فکر می کنم منظور دوستمون هم از فکر کردن همین موضوع بوده.

17. 6 کاربرِ زیر از Gallow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_n540 نمایش پست ها
    با عرض معذرت
    ماها در مقابل آنتونی هاپکینز عددی نیستیم که شخصیتشو با نظراتتتون زیر سوال ببریم. ایشان یکی از بزرگترین بازیگران تاریخ سینماست و مطمئنا چیزی که اون تو یه صحنه می بینه شاید ماها تو صد بار دیدن اون صحنه نبینیم. واقعا یه عده از ماها فکر می کنیم عقل کلیم و یکی که کل عمرش تو این کار بوده و یه کارشناس خبره هستو میایم با چند تا فیلم و سریال دیدن زیر سوال می بریم مطمئنا چیزی که ایشون تو این دو هفته دیده برای ماها سالها طول می کشه ببینیم. در ضمن ایشان مثل ما قاچاقی ندیده و برای دانلود از سایت آمازون حتما مبلغی پرداخت کرده است
    ما کی شخصیت کسی رو زیر سوال بردیم؟!!!

ما گفتیم اطلاق صفت "بزرگترین طرفدار" به کسی که فقط توی دو هفته توی شرایطی که گفتم سریال رو دیده یکم اغراقه...

بعدش هم، نظری که ایشون راجع به سریال داده، خیلی سطحی بوده و این نظرات رو می‌شه توی هر یک از کامنت‌های تاپیک‌های مرتبط با همین سریال توی همین انجمن هم خوند...

ایشون به چیز خاصی اشاره نکرده...

این که ایشون برای خرید سریال پول داده خوب بحثش جداس...

توی کشوری که ایشون زندگی می‌کنه، برای تماشای سریال با این تاخیر، راه دیگه‌ای نیست و باید براش پول پرداخت کرد...

این مبلغ، هر چقدر هم باشه، برای ایشون پول کمی به حساب می‌آد...

ایشون که این همه سریال رو دوست داره، قطعا برای آرشیو خودش نگهش می‌داره...

ایشون صد سال نمی‌آد اعتبار خودش رو با دانلود ریلیزهای غیرقانونی زیر سوال ببره...

بعدش هم، آدم یه سریالی رو دوست داشته باشه، خوب می‌شینه پشت سر هم نگاهش می‌کنه دیگه! به خصوص که بیکار هم باشه توی یه بازه‌ی زمانی...

مثل بزرگترهای ما هستن دیگه... فرضا بابای شما اگه بخواد یه سریال رو با تاخیر ببینه، نمی‌ره از اینترنت دانلودش کنه...

در واقع ریلیز غیرقانونی is not an option...

مثلا مهران مدیری بخواد سریال قلب یخی رو ببینه، می‌ره دانلودش می‌کنه از اینترنت؟!!!

من خودم به عنوان یه هوادار، به محض اومدن سریال، نسخه‌ی mSD 480p رو دانلود می‌کردم که هر چه سریعتر سریال رو ببینم...

بعد هم نسخه‌ی 720p رو...

بعد هم که کیفیت WEB-DL 1080p می‌اومد می‌گرفتمش...

بعدش این که به نظر شما دانلود توی ایران از اینترنت هزینه نداره؟

به خصوص برای کسانی که اینترنتشون حجمیه...

My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

19. 6 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین