برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 53
    سپاس
    3,177
    از این کاربر 2,441 بار در 380 پست سپاس گزاری شده

Top 10 سینمایی تی.وی.ورلد

سلام دوستان

مسلما هر سینما دوستی یک لیستی از فیلمهای برتر خودش داره و به مرور زمان که فیلم های جدیدتری می بینه،این لیست هم شامل تغییر و تحولاتی میشه.

توی این تاپیک می خوایم که دوستان 10 فیلم برتر خودشون را معرفی کنند و اونها را با دیگران به اشتراک بذارند.اگر تعداد فیلمها از 10 عددهم بیشتر شد موردی نداره.

فقط ضمن معرفی فیلمهای برتر خودتون حداقل یک خط در مورد انتخاب هر فیلم بنویسید که چرا اون فیلم را انتخاب کردید و دلیلتون چی بوده.

سعی کنید پستهای ارسالی شکیل و زیبا باشه و وقت صرفش کنید که دیگران هم میل و رغبت کنند و زمان بذارند که پستهاتون را مطالعه کنند.

بحث و بررسی و تبادل نظر هم در مورد لیست فیلمهای منتخب دیگر دوستان،در چهارچوب قوانین سایت و به دور از توهین و تمسخر آزاد است.

منتظر حضورتون در تاپیک هستیم.

"یاعلی"
    سخت ترين گناه ،گناهي است كه گناهكار حقيرش شمارد. <<مولا علي (ع)>>

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

thumbsup پاسخ : Top 10 سینمایی تی.وی.ورلد

من این لیستی که مینویسم رو خداییش الکی و هر چی یادم اومده ننوشتم و واسش فکر کردم و ارشیو مو گشتم و به همه توصیه میکنم ببینن

1. The Departed
    2. The Da Vinci Code
    3. STARDUST
    4. The.Great.Gatsby.
    5. The.Wolf.of.Wall.Street
    6. Transformers 1 2 3 4
    7. BATMAN 1 2 3
    8. Angels.&.Demons
    9. Hannibal 1 2 3
    10. The Hangover

و چندتا فیلم دیگه هم بگم Fargo
    The Shawshank Redemption
    The Lord Of the Rings
    وچندتا دیگه که بگم لیست لو میره

3. 19 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

What
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس
    187
    از این کاربر 774 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Top 10 سینمایی تی.وی.ورلد

خوب اگه میخواستم برترین فیلمهام رو اینجا بزرام باور کنید حتی بیشتر از 250 فیلم IMDB میشد !! ؛ اما خوب 10 فیلمی که به شخصه ازشون خیلی چیز های خو ب و اساسی یاد گرفتم و باعث

تعغییر تو زندگیم شد رو اینجا میزارم تا دوستانی که ندیدن ببینن و یا اگه دیدن با یه نگاه دیگه ای بهش مجدد نگاه کنن

t̶̶o̶̶p̶̶ ̶̶1̶̶0̶̶

یک هکر کامپیوتری به نام «توماسن آندرسن» (ریوز) با «مورفیوس» (فیش برن) آشنا می شود که اطلاعات جالبی در اختیارش می گذارد: هر آن چه در پیرامونش می گذرد، غیر واقعی است و اکنون سال ۲۱۹۹ است و «توماس» نیز قربانی «ماتریکس» است؛

یک سیستم هوشمند عظیم مصنوعی که به ذهن آدم ها رسوخ کرده و توهم واقعی بودن دنیا را برای شان به وجود آورده است

فیلم، اکتشافی است برای یافتن اینکه چطور اعمال هر کدام از انسان ها می تواند روی زندگی یک شخص دیگر در گذشته، حال یا آینده تاثیر گذار باشد. یک روح می تواند از یک قاتل به یک قهرمان تغییر شکل دهد و یک عمل خیرخواهانه در گذشته می تواند با گذر قرن ها باعث ایجاد یک انقلاب شود.

جانی دپ نقش ویل کَستِر،نابغه کامپیوتری را بازی می کند که در آستانه ایجاد پیشرفتی بزرگ در زمینه هوش مصنوعی است.این مسئله او را تبدیل به هدف گروهی تروریستی می کند که اعتقاد دارند پیشرفت کامپیوترها زوال بشر را به هم راه خواهد داشت و ...

سیاره میمون ها یکی از محبوبترین سوژه های هالیوود است که بعد از گذشت نزدیک به نیم قرن از ظهورش به سینماها ، هنوز هم پیدا می شوند کسانی که بخواهند آن را بازسازی کنند. رمان « سیاره میمون ها » در سال 1963 به نویسندگی پیر بوله به زبان فرانسوی منتشر شد

داستان فیلم در مورد دانشمندانی است که پس از تحقیقاتشان به علائم خاصی می رسند ، که از نوعی رابطه بین زندگی بر روی زمین و انسان و موجودات سیاره و کهکشان های دور خبر میدهد . آنها با سفینه ای به نام Prometheus برای بررسی زندگی موجودات بیگانه سفری

دراز رو آغاز می کنند. در مقصد ، آنها با ترسی مواجه می شوند که نه تنها آنها، بلکه کل بشریت رو تهدید می کند .

داستان فیلم در آینده‌ای نامعین اتفاق می افتد. همه ی مردم به چیزی وصل هستند، و سمعک مانندهایی برای ارتباط با سیستمهای اطلاعاتیِ شخصیشان به گوش میزنند. املأ جای تایپ کردن را گرفته و بازیهای کامپیوتری با استفاده از فناوریِ سه بعدیِ حقیقی تماما آمیخته

با حرکاتِ بدن شده اند. ارتباطات اغلب بدون نام و نشان صورت میگیرد. در این بین تیئدور (با بازی واکین فینیکس) ...

کاب (لئوناردو دی کاپریو) یک مهاجم شرکتی با بالاترین قابلیت است. او به ذهن افراد دیگر نفوذ می کند تا ایده هایشان را بدزدد. حالا او توسط یک میلیاردر قدرتمند استخدام شده تا برعکس کار خود را انجام دهد: کاشتن یک ایده در ذهن یک رقیب و باید آن را چنان خوب انجام دهد

که فرد رقیب فکر کند این ایده متعلق به خودش است...

در جنگ جهانی دوم، 3 پسر یک خانواده ظرف مدت یک هفته کشته می‌شوند: دو برادر در هجوم متحدین به نورماندی و یکی از آن‌ها در جنگ با ژاپنی‌ها در گینه ی نو کشته می شود. پس از اینکه “ژنرال استاف” متوجه می‌شود که چهارمین برادر در فرانسه و در پشت

خطوط دشمن گم شده، یک گروه نجات را جهت پیدا کردن او و بازگرداندنش به خانه تشکیل می‌دهد. “کاپیتان رنجر” (تام هنکس) که فردی آزموده و باتجربه است رهبری این گروه را که اعضای آن

مردانی با احساسات متفاوت هستند و جانشان را برای “نجات سرباز رایان” (مت دمون) به خطر انداخته‌اند، به عهده دارد…

تراویس بیکل شخصیت اصلی این فیلم جوان ۲۶ ساله است که از کم‌خوابی مزمن رنج می‌برد. او که برای فرار از بیخوابی شغل تاکسیرانی در شب را انتخاب می‌کند هر چه بیشتر با جنایت‌ها در سطح شهر نیویورک آشنا می‌گردد. در این میانه تراویس با بتسی

که یکی از داوطلبان حاضر در دفتر انتخاباتی سناتور چالز پالانتین نامزد انتخابات ریاست جمهوری آشنا می‌گردد..

داستان یک شهروند آمریکایی آسمان جل است که برای در آوردن نان به کارگری روی آورده.در ابتدا به دولت آمریکا اعتماد کامل داشته و مثل خیلی های دیگر به چشم دیوانگان به روشنگران و بیم دهندگان نگاه میکند تا اینکه در جریانی عده ای از انقلابیان را که بر علیه

دولت آمریکا فعالیت میکردند دستگیر و او از محل اختفای آنها که یک کلیساست،تعدادی عینک آفتابی پیدا میکندکه وقتی به چشم میزند چهره ی بعضی مردم را وحشتناک و غیر آدمیزاد میبیند(همان جنها) و همچنین وقتی

پول،کتاب و تلویزیون را با این عینک میبیند پیامهای مخفی آنها را میتواند ببیند.

دوستان برای لوگو و کاورها وقت زیادی صرف طراحیشون گذاشته شده ؛ اگه میخواین کپی کنید بکنید ؛ اسمه منم نیاوردید مهم نیست

فقط یه خدابیامرزی برام بفرستید تا حلال باشه

کوه باش و دل نبند
    سپاس
    16,377
    از این کاربر 6,112 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

ممنون بابت تاپیک
    مثل همون تاپیک بهترین موزیکی که شنیدید اینجا هم فقط در همین حد میگم که من به 10 فیلم عمر (یا موضوعاتی از این دست) فقط به عنوان 1 بازی مقطعی نگاه میکنم!!
    100 ها فیلم دیگه که در این لیست 2 اسمی ازشون نیست به همون اندازه برای من ارزشمندن و ماندگار و حتما این 20 فیلم فیلم های قدرتمندتری نیستن نسبت به اونها!
    بلکه دلیل اسم بردن از این فیلمها در این 2 لیست جدا از دلایل و استدلال های سینمایی، (که قطعا همه ی فیلمهای این 2 لیست قله هایی دست نیافتنی هستن در تاریخ سینما از نظر من البته!) ارتباطی هستش که در این زمان بیشتر باهاشون برقرار میکنم
    هیچ ترتیبی هم در کار نیست!

ناگهان بالتازار (روبر برسون)

قوش (کن لوچ)

چشم اندازی در مه (تئو آنجلوپولوس)

پدرخوانده 1 (فرانسیس فورد کاپولا)

آینه (آندری تارکوفسکی)

زندگی دوگانه ورنیک (کریستف کیشلوفسکی)

داستان توکیو (یاسوجیرو ازو)

رزتا (ژن پیر و لوک داردن)

راننده تاکسی (مارتین اسکورسیزی)

کسوف (میکل آنجلو آنتونیونی)

و این هم 10 فیلم دیگه ای که میتونستن تو لیست اولیه باشن

پالپ فیکشن (کوئنتین تارانتینو)

آگراندیسمان (میکل آنجلو آنتونیونی)

سانشوی مباشر (کنجی میزوگوشی)

تانگوی شیطان (بلا تار)

سه‌ رنگ: قرمز (کریستف کیشلوفسکی)

عجیب تر از بهشت (جیم جارموش)

بزرگراه گمشده (دیوید لینچ)

21 گرم (الخاندرو گونزالز ایناریتو)

سونات پاییزی (اینگمار برگمان)

جایی برای پیرمردها نیست (برادران کوئن)

Am i Evil , Am i Good ?
    سپاس
    373
    از این کاربر 2,559 بار در 321 پست سپاس گزاری شده

ایییییییییییی بابا 10 تا همش ؟؟ کمه

1 - Lord of the Rings
    2 - god father
    3 - memento
    4 - se7en
    5- Inglourious Basterds
    6 - shining
    7 - eyes wide shut
    8 - The Prestige
    9 - Interstellar
    10 - اسم این فیلمو یادم رفته ولی با اینکه اسمشو یادم رفته تک تک سکانساش تو ذهنمه لامصب )))))))))

10 تا شد batman هم هست ولی تو 10 تا اول نبود
    The King In The North

7. 11 کاربرِ زیر از S@eeƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    166
    از این کاربر 162 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

1_lord of the rings
    2_inception
    3_interstellar
    4_memento
    5_harry potter trilogy
    6_the shawshenk redemption
    7_the hangover 1,2
    8_the prestige
    9_terminator 1
    10_batman trilogy
    11_a space odyssey
    واقعا بگم عشقم فیلم های نولان هست که توی لیستم موج میزنه
    کوبریک هم که جای خود داره بالای 10 ها همش مال اونه

9. 7 کاربرِ زیر از paradic بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,101
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

.

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,047
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

1-mulholland drive 2001
    2-braveheart 1995
    3-fight club 1999
    4-The Lord of the Rings
    5-Léon: The Professional 1994
    6-Saving Private Ryan 1998
    7-Memento 2000
    8-Gladiator 2000
    9-troy 2004
    10-The Notebook 2004
    مطمئنا بیشتر دوستان همه فیلما رو که گفتم دیدن ولی اگر کسی ندیده تاکید میکنم که در اسرع وقت نگاه کنن ...واقعا همه شون شاهکارن !

12. 9 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

به نظرم یه سری فیلم ها هستن که همه قبول داریم جز بهترین های سینمای جهان هستن .مثله:سه گانه پدرخوانده یا دیوانه ای از قفس پرید یا ارباب حلقه ها و....
    اگه از اینا صرفه نظر کنیم و فیلم های که به خودم واقعا چسبید رو معرفی میکنم:

1) The Notebook (2004 ----->یه فیلم عاشقانه و کلاسیک و پر از صحنه های درام واقعا زیبا بود

2)Bonnie and Clyde 2014----->ه فیلم واقعه ای از دومجرم معروف تاریخ امریکا

3)دو گانه Basic Instinct------>با بازی شارون استون یه فیلم کاملا پیچیده و روانشناسی

4)Taken------>فقط میشگه گفت عشق پدر و دختر

5)twilipht------>یه فیلمی که هر چی میخوایم داره .قدرت و خیانت و عشق و مبارزه و خانواده و فداکاری

6)Heat 1995-------->فقط میشه اشاره کرد به بازی آل پاچینو و دنیرو

7)Public Enemies------>با بازی زیبای جانی دپ ویه فیلم کلاسیک

8)The Insider 1999----->با بازی زیبای آل پاچینو و راسل کرو

9)Prestige

10)Alex Cross 2012

7

14. 11 کاربرِ زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

خیلی از فیلما الان یادم نیست ولی لیست زیر هنوزم که هنوزه برام تازگی داره و هرچندوقت یبار میبینمشون!
    The Fault in Our Stars
    عشقی که این فیلم تعریف میکنه سادگی و معصومیتی داره که تا مدتها ادم نمیتونه بهش فکر نکنه
    the last samurai
    بازی بیادموندنی تام کروز و داستان غم انگیزش حرفی برای گفتن نمیزاره
    The Dark Knight
    بهترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ که ابرقهرمان مورد علاقمو به بهترین شکل نمایش داد
    Gladiator
    اثری ماندگار از راسل کروز که مفهوم تعهد رو به خوبی نمایش داد
    The Pianist
    بازی آدرین برودی تو این فیلم بی همتاست و اثر مخرب جنگ رو به زیبایی تمام نمایش میده
    Her
    تنهایی و تنهایی و تنهایی اخرشم همدمی جز تکنولوژی نیست که به داد آدم برسه
    The Lord Of The Rings
    تنها سه گانه حماسی تاریخ که هیچوقت قدیمی نمیشه
    The Lion King
    کل خاطرات کودکیم خلاصه میشه تو این انیمیشن فوق العاده زیبا که هیچوقت فراموشش نمیکنم
    V For Vendetta
    انتقادی که این فیلم مطرح میکنه بی ادعا ولی با زبان تندیه که فراموش نمیشه
    پر پرواز
    یکی از فیلمایی که نادیده گرفته شد ولی پر از خاطرس برای من

16. 11 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,513
    از این کاربر 11,114 بار در 876 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vasue نمایش پست ها

در مورد لیست من : اصلا ادعایی نمیکنم که فیلم هایی که انتخاب کردم بهترین فیلم ها هستند چون از سینما خیلی چیزی نمیدونم که بخوام بهترین ها رو انتخاب کنم ، متاسفانه بدلیل نداشتن آرشیو مناسب هم خیلی کم فیلم دیدم ولی فیلم هایی که انتخاب کردم رو خیلی دوست دارم و فقط سلیقه ی شخصی هستند ...

1 . Lord Of The Rings Trilogy

از همون ثانیه اول یادمه عاشق این فیلم شدم ، همیشه نبرد خیر و شر جذاب بوده واسم اما Sauron واسه من محبوب ترین قدرت تاریک ِ، یکی از دلایل دیگه هم موسیقی حماسی و تاثیر گذارش بود که مو به تن آدم سیخ میشد ...

2 . Terminator Collection

ترمیناتور واسه من مثل جنگ ستارگان میمونه واسه یکی مثل شلدون کوپر ! اگه قراره تو زمانه ما دنیا به آخر برسه ترجیح میدم ترمیناتور ها ظهور کنند و ما رو به نابودی بکشونند !

3 . RoboCop Trilogy

شاید ( که نه قطعا ) تو هیچ تاپ تنی شما این فیلم رو نمیتونید قرار بدید اما واسه من خیلی نوستالژیکه ...

4 . The Hobbit Trilogy

اصلا فکرش رو هم نمیکردم بعد از شاهکار LOTR پیتر جکسون بتونه یه سه گانه فوق العاده دیگه رو از سرزمین میانه بسازه ، فقط کافیه این نکته رو در نظر داشته باشید که فیلم سوم در کتاب هابیت به سختی شامل یک فصل میشه !

5 . The Shawshank Redemption

شاید قابل دفاع ترین فیلم لیستم همین فیلم باشه !

6 . Pirates of the Caribbean

7 . Toy Story

این هم قضیه همون نوستالژیک بودنه ...

8 . Back to the Future

توضیح خاصی نیاز نیست سفر در زمان فانتزی جالبیه ...

9 . The Conjuring

فیلم ترسناک زیاد ندیدم ، اما از یه چیز این فیلم خیلی خوشم اومد اون هم ترسوندن بیننده بدون استفاده از
    صحنه های " چندش آور " فکر نکنم کار آسونی باشه ...

10 . Hugo

این فیلم رو خیلی دوست دارم همین !

خب تو این یک سال فیلم های زیادی دیدم اما هنوز چند تا فیلم خیلی خوب که مطمئنم میاد جزو 10 تای برترم هستند که نرفتم سراغشون ... دوست داشتم لیست رو آپدیت کنم تا تاپیک هم بیاد بالا و اگه کسی دوست داشت لیستش رو اضافه کنه . لیست خودم رو رتبه بندی نمی تونم بکنم چون خیلی سخت میشه

pulp fiction

بار اول که دیدمش زیاد خوشم نیومد و یه جورایی جا خوردم ... ! اما هر چه بیشتر این فیلم رو دیدم بیشتر ازش لذت بردم ! کمتر فیلمی همچین حسی بهم میده ، هر بار که تماشاش می کنی حس تازگی داره !

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

زیباترین کمدی سیاه تاریخ ، فیلمی استثنائی با بازی بیاد ماندنی پیتر سلرز و کارگردانی استنلی کوبریک ، هیچ فیلمی رو به اندازه دکتر استرنج لاو یا : چگونه یاد گرفتن دست از نگرانی بردارم و به بمب عشق بورزم تماشا نکردم . اگه یک فیلم رو بخوام نام ببرم که زیباترین و بیاد ماندنی ترین دیالوگ ها رو داره قطعا همین فیلم خواهد بود

Lord Of The Rings Trilogy

نوستالژی

Godfather Trilogy

به ترتیب قسمت های یک ، دو و سه رو دوست دارم . این سه گانه باعث شد عاشق آل پاچینو بشم . شخصیت پردازی های بی نظیر این سه گانه رو بیش از هر چیزی دوست داشتم .

Kill Bil Vol 1

بازی زیبای اما تورمن ، موسیقی جذاب ، رنگ بندی های تماشایی ، فیلم نامه بی نقص ، شخصیت پردازی قوی همه باعث شدند این فیلم رو تو لیستم بذارم . مرسی تارانتینو

Scarface

آل پاچــــــــــــــــینو و دیگر هیچ . تونی مونتانا ... دِ وورد ایز یورز

Amelie

بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان که دیدم ، حس خیلی خوبی به آدم میده این فیلم ، یه فیلم فانتزی فوق العاده با موسیقی بی نظیر اگه قراره عاشق سینمای فرانسه بشید امیلی انتخاب خوبیه !

A Clockwork Orange

کوبریک انسان امروزی رو خیلی زیبا به تصویر میکشه !

Schindler's List

تاثیرگذار

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش ...

18. 13 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین