برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 12 از 117 اولیناولین ... 21011121314223762112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    1,261
    از این کاربر 478 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

به پیشنهاد فاطیما جان انیمه ی Kaichou wa maid-sama رو دیدم، بسیار انیمه ی قشنگ و دخترونه و ژیگولیه خوبی بود!
    یک کم بحث در مورد پایانش بود که من خیلی مشکلی نداشتم باهاش! خلاصه اگر این سبک دوست دارید انیمه ی خوبیه!

4. 9 کاربرِ زیر از mah banoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    389
    از این کاربر 190 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

Code Geass
    پیشنهاد میکنم ببینین پایان زیبایی داره

6. 9 کاربرِ زیر از mohammad189 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad189 نمایش پست ها
    Code Geass
    پیشنهاد میکنم ببینین پایان زیبایی داره
    جالبه این انیمه کلی فن داره ولی من راضی نبودم ازش
    انیمه موضوع خوبی داره ( تقریبا موضوعش با دث نوت یکی هست ، یه نفر میخواد ژاپن رو از استعمار انگلستان در بیاره ، بعد این هدف تعمیم پیدا میکنه و میخواد عدالت برقرار کنه ، دقیقا مثل دث نوت هم شخصیت اول فیلم یه قدرت خاص داره ، دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم که اسپویل میشه ) ولی خیلی بد ساخته شده به نظرم
    یعنی پیچوندن و کش دادن الکی توش تا دلتون بخواد زیاده ، فصل اولش که واقعا داشتم فقط تحمل میکردم ، فصل دومش هم به دلم نشست
    اما بحثهای چالشی جالبی داره ، کاراکترهای مختلف که بعضا اهداف یکسان دارن اما روشهای متفاوت واسه رسیدن به هدفشون رو طی میکنن

8. 12 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

فقط وقتی همه چیزو از دست دادیم آز
    سپاس
    408
    از این کاربر 210 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

من سالها پیش Detective conan رو می دیدم(از تلویزیون ترکیه)الان هم دنبال این مجموعه هستم،البته بازیرنویس اگر کسی سراغ داره منو بیخبر نذاره ممنون

10. 9 کاربرِ زیر از toorajzi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    743
    از این کاربر 700 بار در 89 پست سپاس گزاری شده

فصل اولش که واقعا داشتم فقط تحمل میکردم
    واقعا از نظر داستان چیزی کم نداشت و (به نظر من) داستان جدیدی هم داشت.این گیرا نبودنش هم به خاطر تم رباتیش بود به نظر من
    http://picoup.ir/images/85894166791711154831.jpg

12. 8 کاربرِ زیر از HOSHI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSHI نمایش پست ها
    واقعا از نظر داستان چیزی کم نداشت و (به نظر من) داستان جدیدی هم داشت.این گیرا نبودنش هم به خاطر تم رباتیش بود به نظر من
    داستان که کلیتش همون بود دیگه ، برقراری عدالت توسط یه نفر ، فقط پایان بندی متفاوتی داشت
    واسه همین گفتم بحث های چالشی خوب بود ، رباتش من رو اذیت نمیکرد
    تو این انیمه قدرتی که گیاس للوش داشت دقیقا کپی برابر اصل قدرت کیرا تو دث نوت بود
    مشاهده محتوا اسپویلر
    اون دفترچه داشت این با چشمهاش همون کار رو میتونست بکنه ، یا اون دو تا شخصیت وی 2 و اون یکی اسمش رو نمیدونم که قدرت گیاس رو میدادن به این و اون اصلا معلوم نبود از کجا اومدن ، یا وقتی پدر للوش ( پادشاه بریتانیا ) ، للوش رو دستگیر کرد ، اون رو نکشت ، فقط حافظش رو دست کاری کرد
    نه میشه این رو ، رو حس ترحم گذاشت چون پدر بی رحمی داشت ، نه اینکه میشد این برداشت رو کرد که از این طریق خواستن به اونی که این قدرت رو به للوش داده برسن ( فرضا هم هدفش این بود تو خود داستان چنین برداشتی رو نمیشد کرد ) ،یا اون شخصیتی که قدرت گیاسش این بود که ذهن رو میخونه اصلا نفهمیدم واسه چی اومد تو سریال ، فقط میخواست بگه این عاشق شده؟انگار داشتن اپیزودیک میدیدن داستان رو ، یه جورایی زیادی کش میدادن قضیه رو ، یه جاهاییش زیادی دخترونه میشد

متاسفانه زیاد الان حضور ذهن ندارم ولی اون موقع که نگاه میکردم سوراخ سمبه زیاد داشت این انیمه حداقل واسه من
    به هر حال سلیقه هست دیگه ، امثال من چون انیمه رو با دث نوت شروع کردن یه ذره زیادی گیر میدیم به یه چیزی
    با این حال انیمه بین های خفن دیدم همه جز طرفدارهای این سریال محسوب میشن( یه جورایی امثال من انیمه بین محسوب نمیشیم ،به عنوان مثال وقتی ما سریال میبینیم همه ژانرها رو تقریبا میبینیم ، مثلا ترسناک و درام و طنز و اکشن و ... ولی تو انیمه بعید میدونم یکی مثل من طرف انیمه ی کمدی بره )
    یعنی الان من دو تا بت درست کردم تو انیمه واسه خودم ( دث نوت و اتک تایتان ) ، احتمالا هر انیمه رو باید با توجه به مقتضیات خودش ببینم

14. 10 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    داستان که کلیتش همون بود دیگه ، برقراری عدالت توسط یه نفر ، فقط پایان بندی متفاوتی داشت
    تو این انیمه قدرتی که گیاس للوش داشت دقیقا کپی برابر اصل قدرت کیرا تو دث نوت بود
    مشاهده محتوا اسپویلر
    اون دفترچه داشت این با چشمهاش همون کار رو میتونست بکنه ، یا اون دو تا شخصیت وی 2 و اون یکی اسمش رو نمیدونم که قدرت گیاس رو میدادن به این و اون اصلا معلوم نبود از کجا اومدن ، یا وقتی پدر للوش ( پادشاه بریتانیا ) ، للوش رو دستگیر کرد ، اون رو نکشت ، فقط حافظش رو دست کاری کرد
    نه میشه این رو ، رو حس ترحم گذاشت چون پدر بی رحمی داشت ، نه اینکه میشد این برداشت رو کرد که از این طریق خواستن به اونی که این قدرت رو به للوش داده برسن ( فرضا هم هدفش این بود تو خود داستان چنین برداشتی رو نمیشد کرد ) ،یا اون شخصیتی که قدرت گیاسش این بود که ذهن رو میخونه اصلا نفهمیدم واسه چی اومد تو سریال ، فقط میخواست بگه این عاشق شده؟انگار داشتن اپیزودیک میدیدن داستان رو ، یه جورایی زیادی کش میدادن قضیه رو ، یه جاهاییش زیادی دخترونه میشد

متاسفانه زیاد الان حضور ذهن ندارم ولی اون موقع که نگاه میکردم سوراخ سمبه زیاد داشت این انیمه حداقل واسه من
    به هر حال سلیقه هست دیگه ، امثال من چون انیمه رو با دث نوت شروع کردن یه ذره زیادی گیر میدیم به یه چیزی
    با این حال انیمه بین های خفن دیدم همه جز طرفدارهای این سریال محسوب میشن( یه جورایی امثال من انیمه بین محسوب نمیشیم ،به عنوان مثال وقتی ما سریال میبینیم همه ژانرها رو تقریبا میبینیم ، مثلا ترسناک و درام و طنز و اکشن و ... ولی تو انیمه بعید میدونم یکی مثل من طرف انیمه ی کمدی بره )
    یعنی الان من دو تا بت درست کردم تو انیمه واسه خودم ( دث نوت و اتک تایتان ) ، احتمالا هر انیمه رو باید با توجه به مقتضیات خودش ببینم
    والا مام با دث نوت شروع کردیم ولی هر وقت اون ده پونزده قسمت آخرش یادم میفته ، کل عظمتش زیر سوال میره !

16. 5 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552

نقل قول نوشته اصلی توسط Shelly نمایش پست ها
    والا مام با دث نوت شروع کردیم ولی هر وقت اون ده پونزده قسمت آخرش یادم میفته ، کل عظمتش زیر سوال میره !
    والا واسه ما که کل عظمتش زیر سوال نمیره ، به محشر بودن 20 قسمت اولش تا اون غافلگیری فوق العادش ایمان میاریم
    در مقایسه با بعضی از انیمه ها ، اون ده قسمت آخر دث نوت رو من ترجیح میدم ، مشکل ( اگه بشه اسمش رو مشکل گذاشت ) اینه که تا قبل اون اتفاق ، خیلی انتظارمون رو از سریال بالا برده بودن

18. 10 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    مشاهده محتوا اسپویلر

دوست عزیز Death Note یه جورایی برای همه بت هست قبلا هم گفتم موقعی که من اینو دیدم امتیازش در IMDB 9.4 بود اصلا از حال رفتما
    اما واقعی حیفه میگی سراغ انیمه ی کمدی نمیری اما شما برو Gintama رو ببین از حرفت پشیمون میشی من پای این بیشتر از فرندز خندیدم البته از قدرت و هیبت فرندز کم نمیشه چون خداییش عالیه اما این انیمه چیزی کم نداره
    نظری هم که در مورد انیمه دادم واسه اینه که هرکدوم از دوستام فرندز رو دیده بودن گینتاما هم بهش پیشنهاد دادم دیدن و نظری مطابق با من داشتن
    تا حالا شده پای کمدی اونقدر بخندی که اشکت در بیاد، رو من که جواب داد از شدت خنده اشک ریختم

20. 8 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

دیشب بعد از مدت‌ها همت کردم (انیمه دیدن توی این شلوغی فیلم‌های جدید همت میخواد!) و انیمه‌‌ی سینمایی A Letter to Momo 2011 رو دیدم. خدایی انیمه‌ي قشنگی بود. به سبک انیمه‌های "میازاکی" ساخته شده بود بخصوص شباهت عجیبی به داستان My Neighbor Totoro داشت. موضوع کاملا معنوی بود. پر از جزئیات که حتما موقع تماشا بهش دقت کنید. خلاصه اینکه (به قول هوشی عزیز) یه پیشنهاد اسیدی برای کسانی که دوست دارن یه داستان عاطفی و آسمونی تماشا کنن. (تاپیک دانلود انیمه)

22. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 12 از 117 اولیناولین ... 21011121314223762112 ... آخرینآخرین