برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 117 اولیناولین 1234122752102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

کلا انیمه های ژاپنی اومدن جای سریالهارو بگیرن یادمه اولین بارکه خواستم انیمه ببینم با ناروتو شروع شد که حرف نداره حتما ببینید
    One Piece هم عالیه
    اما انیمه های کوتاه Death Note که وقتی تازه اومده بود امتیازش 9.4 بود اما حالا شده 9 فک کنم یکی از بهترین تجربه های انیمه ای
    Itou Kaiji که اوج هیجان رو داره مخصوصا ماهایی که عشق قمار داریم البته قمار دیدن منظورمه ها
    ُSamurai Champloo
    Shingeki No Kiojin
    اگرم انیمه ای سبک مافیا یا پدرخوانده میخواین GunGrave رو حتما ببینین مطمئنا پشیمون نمیشید

4. 14 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's easy to be a saint in paradise
    سپاس
    12,429
    از این کاربر 2,084 بار در 186 پست سپاس گزاری شده

دوستان چند تا انیمه پیشنهاد میکنم حتما بینید:
    1.Berserk: Golden Age Arc

داستان انیمه فوق العاده ست حتی از attack titan هم خشن تره.(این فیلم سینمایی 3 قسمتی)
    نقل قول از مترجم انیمه:
    این فیلم سینمایی به همراهِ دو عنوان بعدی (Doldrey Kōryaku و Kōrin ) ، بر اساس مانگای برسرک ساخته شده و همون خط داستانی رو دنبال می کنه . شخصیت اول داستان گاتز (Guts) ، آدم چهارشونه و هیکلی ایه که با شمشیر بزرگش فقط و فقط به فکر جنگ و آدم کشتیه . بعد از یکی از جنگ ها ، با گروه شاهین ، گروهی از مزدور ها ( افرادی که پول می گیرن و برای کشور دیگه ای می جنگن ) و دو شخصیت اصلی دیگه ی داستان ، گریفیث (Grifith) و کاسکا (Caska) آشنا می شه . گاتز هنوز نمی دونه که سرنوشت چه خوابی برای این سه نفر دیده . ابتدای مانگا ، داستانِ جنگ های گروه شاهین و مبارزه های این گروهه . در ادامه ی داستان ، اتفاقاتی میوفته که بیننده رو غافلگیر می کنه و تعریف کردنش بدجوری اسپویله . کشش داستان به شدت بالاس و با یکی از بهترین مانگاهای حال حاضر طرفیم .
    تم داستان جنگی ، خون و خونریزی ( به مقدار فراوان ! ) ، دیو و اهریمن ، قرون وسطا و جنگه . که با همین چند فقره درجه سنیش رو حداقل تا 18+ بالا می بره . در ضمن مانگا هیچ جا از صحنه های جـنـس.ـی دریغ نمی کنه . درجه ی سنی این فیلم سینمایی که منطبق بر مانگاس به دلیل صحنه های خونریزی و جــنــسـ .ـی بالاس .

2.Hellsing Ultimate OVA

این یکی هم خیلی خشن تمش هم خون اشامی( انیمه ش 10 قسمت داره)
    داستان:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هلسینگ نام سازمانی در بریتانیا میباشد که بر علیه موجودات شب است که توسط خانمی به اسم Integra Wingates Hellsing اداره میشود و مسئولیت محافظت از ملکه هم به عهده ی آنهاست. جدا از سربازان تعلیم دیده این سازمان سلاح های مخفی دارد که جزو اسرار آن است: Alucard خون اشامی است که به مدت زیادی در خدمت خانواده ی هلسینگ است و شکست ناپذیر میباشد و اون دستیاری دارد به اسم Seras Victoria،دختر پلیسی که همه افرادش توسط خون اشامی دیوانه کشته شدند و الوکارد اونو به خون اشام تبدیل کرده است. هلسینگ فقط سر و کارش با ghouls ها و خون اشام ها نیست ، بلکه رقابت با گروهی مخفی از طرف واتیکان...و سر و کله زدن با میلونیوم که گروهی مرموز است که شامل مردانی برای جنگ 50 سال پیش است.... جنگی خونین بین هیولا ها قرار است بوجود بیاید...مرده ها میرقصند..و...جهنم اواز میخواند. .

3.Black Lagoon

این انیمه مورد علاقه خودمه خیلی قشنگه تم انیمه هم مافیایی /خشن (انیمه ش 24 قسمت داره)
    داستان:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    داستان در مورد يه گروه مزدور به اسم لاگان كه كارش قاچاق در داخل و اطراف آبهاي جنوب شرقي آسياست.

6. 18 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

البته فیلم سینمایی Berserk: Golden Age Arc از رو انیمه ساخته شده که فک کنم 30 قسمته
    ولی فیلم سینماییش کامل پوشش میده تقریبا ، گرافیکش هم خیلی بهتره
    مشکلی که داره اینه که این انیمه هم سریالش هم سینماییش ناقص هست واسه بقیش باید مانگا را بخونی ولی باز هم تجربه ی خوبی هست

8. 14 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552

نقل قول نوشته اصلی توسط FarboƉ نمایش پست ها
    از دنیای انیمه لذت میبرم، ولی حقیقتا میترسم واردش بشم!

خیلی طولانیه... ترسم اینه که از کار و زندگی بندازتم.

یعنی وایسادم تا سرم خلوت بشه و بعد Death note رو شروع کنم.

خوشبختانه یه رفیق انیمه باز دارم، میتونم راحت از همون بگیرم و دیگه دانلود نکنم.
    مرد مومن دث نوت سر خلوتی میخواد؟
    کلا 30 قسمته هر قسمت 25 دقیقه ، فک کردم میخوای نروتو یا وان پیس رو شروع کنی

اضافه شده در : 8 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    آقا من اول بگم که Death note رو به پیشنهاد یکی گرفتم ببینم دو روز پیش آلان قسمت 18 رو دیدم خداییش خیلی قشنگه با اینکه یک مرگ توش برام اسپویل شده ولی بازم جذابه حتما ببینید

دوم اینکه دوستان خوبمون از تیم دانلود و مدیریت زحمت لینک های دانلود رو بکشن بسیار سپاسگذار میشم به شخصه
    اگه از دث نوت خوشت اومده code geass رو هم ببین ( البته من خودم زیاد خوشم نیومد تو مایه های دث نوت یه مقدار پیچیده تر ، ولی فن های زیادی داره)
    یه نگاه به انیمه آواتار هم بنداز (last air bender ) من که خوشم اومد از این انیمه ، مخصوصا سری دومش که الان هم فصل دو داره پخش میشه ( the legend of korra)
    اولین آواتار ، سه فصل ، دومی هم فصل اولش تموم شده و فصل دومش پخش داره میشه ، دومی فصل اولش خیلی خوشم اومد ، خوبیش هم اینه که نیازی به تو کف موندن نداره (البته این رو خیلی از طرفدارهای انیمه ، انیمه نمیدونن چون آواتار(اولین قسمتش) رو تو آمریکا درست کردن ولی آواتار کورا رو یه مقداریش تو کره و ژاپن بوده ظاهرا، ولی ما که میگیم انیمه هست)
    اگه میخوای هم تو کف قسمتهای بعد بمونی اینمه attack on titan رو ببین ، ولی خوب یه دو سالی باید صبر کنی تا فصل بعد بیاد

10. 13 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط white_beard نمایش پست ها
    دوستان چند تا انیمه پیشنهاد میکنم حتما بینید:
    1.Berserk: Golden Age Arc
    من یه سوال داشتم: این Berserk سه شماره است دیگه؟ بعد ترتیبش چطوریه؟ میشه باعنوان کامل به ترتیب لطف کنید. بعد حتما باید به ترتیب دید یا نه؟!

12. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم: این Berserk سه شماره است دیگه؟ بعد ترتیبش چطوریه؟ میشه باعنوان کامل به ترتیب لطف کنید. بعد حتما باید به ترتیب دید یا نه؟!
    آره باید به ترتیب ببینی ، دقیقا کپی شده از سریالش هست
    به ترتیب لینک imdb
    http://www.imdb.com/title/tt2210479/?ref_=sr_2
    http://www.imdb.com/title/tt2358911/?ref_=fn_al_tt_4
    http://www.imdb.com/title/tt2358913/?ref_=fn_al_tt_5

14. 14 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm surrounded by idiots
    سپاس
    683
    از این کاربر 3,233 بار در 324 پست سپاس گزاری شده

انیمه ها چندتا لجند یا افسانه دارن توی دنیای خودشون و همه دنیای عظیم انیمه با این ها تقسیم بندی میشه قدیمترین ودر اصل پدر همشون دراگون بال Dragon Ballو بعدش ناروتو Naruto و وان پیش One Piece فول متال آلچیمیست fullmetal alchemist و بلیچ bleach اینایی که گفتم همه بزرگترین غول های انیمه هستن..انیمه ها از روی مانگا که همون کتاب های کمیبک استریپه تو ژاپن ساخته میشن ...دنیای انیمه الان خیلی بزرگ وپیچیده شده واقعا دنیای برای خودش مثلا همین دراگون بال 11 سال پخش داشته یا ناروتو ..معروف ترین مانگا ژاپنی هم مجله Shōnen Jump ...من خودم 240 قسمت از بلیچ رو دیدم و بعدش به خاطر مشغله نشد برای لذت بردن از انیمه باید خودذت رو با قوانین انیمه تطبیق بدی و بعدش لذته.... انیمه باز بخوای بشی باید از بین این غول ها که اسم بردم انتخاب کنی

16. 19 کاربرِ زیر از Fanom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*به نظرم اونایی که از انیمه‌ی Attack on Titan تعریف می‌کنن بیشتر بخاطر فضای فوق‌العاده سیاه و رئال داستان فیلم‌ باشه بخصوص بخاطر شخصیت‌های دوست‌داشتنی که در کنار قهرمان فیلم در کمال بی‌رحمی تیکه تیکه میشن. این ویژگی خیلی کم توی انیمه‌ها به سبک Attack on Titan وجود داره. یکی از این انیمه‌های سیاه و تلخ "هیولا" یا با نام اصلی Monster یه انیمه‌ی معمایی و خشن با تمی سنگین. شاید 10 قسمت اول حتی خیلی‌ها رو خسته کنه ولی در ادامه به یه ماجرای پیچیده و هیجانی تبدیل میشه که حرف نداره. امیتاز بالای این انیمه در سایت IMDB هم که نشان از موفقیت این سریاله تنها ایراد این انیمه 75 قسمتی نداشتن یه کیفیت فوق‌العاده است تنها کیفیت مناسب موجود Dvdrip که شاید همین باعث شده خیلی‌ها ازش فاصله بگیرن.*

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

من دوسه سال پیش به سفارش یه سایتی انیمه ی Devil May Cry رو ترجمه کردم. با این که اجبارا و به خاطر پولش ترجمه می کردم ولی از خودم هم از داستانش خوشم اومد.

چندماه پیش هم انیمه ی Death Note رو دانلود کردم و دیدم که خیلی قشنگ بود و از نظر فکری سطح خوبی داشت. ولی بعد از پونزده بیست قسمت حالت معماییش برای آدم کلیشه میشه. این ژاپنیا انگار باهوش بودن و یا پیچیدگی داستان رو جلو جلو فکر کردن و از حریف جلوتر بودن می دونن

معمولا همچین حالتی داره این انیمه:

الف- کاری کردم که ب فکرش رو هم نمی کنه!!
    ب- الف فکر می کنه خیلی باهوشه ولی من یه قدم ازش جلوترم.
    الف- ب فکر می کنه یه قدم از من جلوتره ولی من می دونم که چه کار می خواد بکنه
    و تا بینهایت......

من شخصا شاید دنبال انیمه ی دیگه ای نرم, چون فکر می کنم این هم با سریالای آمریکایی قاطی کنم واقعا دیگه از زندگی عقبم میندازه. ولی در کل فکر می کنم دنیای جالبیه و داستان های قشنگی از توشون درمیاد. البته دروغ نگم شاید انیمه ی Cowboy Bebop رو هم ببینم چون شنیدم وقتی این انیمه سال 98 تو آمریکا پخش شد تاثیرات فرهنگیش خیلی زیاد بوده و جنبه ی فلسفی بالایی هم داره. [دانلود تورنت]
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

19. 26 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    مرد مومن دث نوت سر خلوتی میخواد؟
    کلا 30 قسمته هر قسمت 25 دقیقه ، فک کردم میخوای نروتو یا وان پیس رو شروع کنی
    آخه اگه اونو ببینم با سبکش حال کنم باید بعدش برم سر وقت وان پیس یا نروتو! بعد اون موقع ـست که من بدبخت میشم!
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

21. 13 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 117 اولیناولین 1234122752102 ... آخرینآخرین