برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 26 از 117 اولیناولین ... 162425262728365176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

دوستان گل و ...
    یه انیمه ی خوب میخوام واسه شروع تا حالا هم هیچی ندیدم
    به قول ایرج(یه شاهکار) معرفی کنید
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

4. 9 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

سلام به همگی،
    من انیمه دیدن رو شروع کردم. اگر ممکنه بهم چند تا کار قشنگ معرفی کنید.
    کارهایی که دیدم: دث نوت، نامبر 6، بلیچ، افرو سامورایی.

ممنونم
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

6. 11 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa777 نمایش پست ها
    دوستان گل و ...
    اول اینکه اولین حضورت رو در این تاپیک وزین تبریک میگم ، شما به درجه ی انیمه اولی ها ارتقا پیدا کردی ( همون رای اولیهای خودمون )
    انیمه یه چیزی داره نمیدونم بگم خوبی یا بدی
    بعضی از انیمه ها هستن که اگه قبلش چن تا انیمه ندیده باشی ، اصلا نمیتونی باهاشون ارتباط برقرار کنی ، واسه همین یه روالی داره انیمه دیدن
    مواد لازم
    1 - اول از همه دث نوت رو میبینی ، چون فوق العاده هست از لحاظ هیجان و داستان ، این انیمه سطح توقعت رو میبره بالا ، اما از اون ور باعث نمیشه که یهو زده بشی ، فک کنم 36 قسمته ، که تو همین 36 قسمت تموم میشه داستان
    2 - از اینجا به بعد مسیر باز میشه و ولعت واسه دیدن انیمه افزایش پیدا میکنه ، پس جو نگیرتت بری سراغ وان پیس و نروتو و انیمه های بلند، طرف 20 سال مخش پیچیده و هنگام پیچیدن یه کارایی کرده و همین جوری داره ادامه میده
    3 - انیمه ی ( حالا شاید انیمیشن ) میتونی آواتار رو ببینی ، این آواتار قصه ی ما ، دو تا مجموعه هست ، اولی اسمش آخرین باد افزاره ( avatar:the last air bender ) که 3 فصله و دومی هم آواتار کورا هست که میشه گفت ادامه ی همون آواتار اولیه ، الان هم داره فصل سومش پخش هفتگی میاد جدیدا هم یه دوستی زحمت کشیده داره لینک میذاره ، حاج یاسر هم زحمت معرفیش رو کشیده
    قضیه ی آواتار اولی از این قراره که ، اون قدیم ندیما ، ملت همین جوری میتونن آب و خاک و آتش و باد رو تو کنترل خودشون در بیارن ، در نتیجه 4 تا ملت!! داریم ، این وسط همیشه یه آواتاری هست که میتونه هر 4 تا رو کنترل کنه ، و وظیفش ایجاد بالانس تو دنیاست ، یکی از ملل ، یعنی ملت آتش فرمانرواشون آب روغن قاطی میکنه و میخواد به همه حکومت کنه در نتیجه آواتار شروع به مبارزه با اون میکنه و ...
    داستان آواتار کورا : بعد مرگ طبیعی ، آواتار اولی ، این آواتار جدیده میاد با چالش های جدید و دنیای مدرن تر و ...
    نکته ای که داره این انیمه ( انیمیشن ) اینه که انتظار دث نوت رو نباید ازش داشته باشی ، یعنی نه اون دز خشونت رو داره و نه الفاظ رکیک داره ، ولی در نوع خودش جذابه ، من انیمه رو با این شروع کردم
    4 - حالا اگه میخوای بری تو فاز خشونت و اینا ، انیمه برسرک رو پیشنهاد میکنم ، در واقع انیمه سریالیش رو پیشنهاد نمیدم ، چون یه 3گانه فیلم ازش ساخته شده ، با طراحی بهتر و کل انیمه سریال رو پوشش میده ، به ترتیب imdb
    http://www.imdb.com/title/tt2210479/
    http://www.imdb.com/title/tt2358911/?ref_=tt_rec_tti
    http://www.imdb.com/title/tt2358913/
    مشکلی که داره اینه که قصه ی یه جورایی ناتموم میمونه ( با این معضل کلا باید کنار بیاید تو انیمه ها ) و واسه اینکه بفهمی بعدا قراره چه اتفاقی بیفته باید بری مانگا بخونی ، من که بر خلاف ایرج متنفرم از مانگا ( ایرج این از فحش اول ) ، اما همین 3 قسمت ارزش لذت بردن رو داره
    5 - خوب حالا میلت به خشونت بیشتر میشه ، حالا چی کار میکنی؟
    احسنت میری انیمه hellsing رو بدون فوت وقت میزنی تو گوشش
    6 - خوب حالا واسه اینکه از فضای خشونت بیای بیرون و به درد ایرج مبتلا نشی ، میری سراغ انیمه samurai champloo که تازه بعد این همه وقت بفهمی که قاتل میتی کومان کی بوده
    انیمش یه انیمه باحاله که کلا نمیدونی قراره به چی پاینبد باشه ، تجربه ی خیلی خوبیه
    7 - دوباره بر میگرده به فضای خون و خونریزی ، میری سراغ claymore ، فوق العاده هست این لامصب ، یه مشکلی داره اینه که وقتی انیمه تموم میشه ، با پایان مانگا تفاوت داره ، در واقع مانگاش داره همین جوری میاد ، هنوز پایان نداره ، اینا خودشون یه پایانی سر هم کردن ، ولی شاهکاره
    8 - دیگه بی خیال خشونت نمیشی ، از گل و بلبلی هم خبری نیست ، علما اینجا یه اختلاف نظر دارن بعضی ها میگن بعد دث نوت ببین این رو ، بعضی ها هم میگن نبین که دیگه میترکی بس که شاهکاره ، انیمه attack on titan ، اصلا هیچی ازش تعریف نمیکنم ، فقط ببینش ، این رو گذاشتم این آخرا که ، یهو سطح توقعت نره بچسبه به سقف
    9 - خواب حالا میریم سراغ یه انیمه نیمچه گل و بلبلی ولی فوق العاده با یه داستان محشر یعنی psycho pass ، اگه فیلم minority report رو دیدی ، این انیمه از لحاظ داستان و پرداخت و ... پدر این فیلم محسوب میشه ، اینم تو یه کلام عالیه
    حالا بعضی از این انیمه ها باید یه مقدار صبر به خرج بدی اولش ( اونم بسته به سلیقت هست ) ولی از دیدن هیشکدوم پشیمون نمیشی ، تضمینی آبدارخونه و نامبر انجمنه ، یه انیمه دیگه هم هست ،به اسم code geass ، اینم چیز خوبیه ، خیلی از انیمه بین ها طرفدارش هستن ولی من اونقدرا هم که تعریفش رو میکردن راضی نبودم ، موضوعش خیلی شبیه به "دث نوت" هست ، این رو هم داشته باش ، یه تستی روش بزن ، شاید تو هم به خیل طرفداراش اضافه شدی
    در مورد آواتار هم که که توضیح دادم ، میتونی از لیستت حذفش کنی ، من چون یه جورایی اولین تجربم بود هنوز مزش زیر دندونمه ولی رو بقیه این انیمه ها حرفی نیست
    پ ن : اگه خدای نکرده بعد چن وقت انیمه دیدن ، ایرج از راه رسید و گفت آقا حالا بیا این انیمه mushi-shi رو ببین ، گوش نکن به جان خودم ، این پیشنهادش بیشتر جنبه ی مردم آزاری داره

بعد نوشت : امین جان یه تگ انیمه بین آزمایشی هم به شما تعلق گرفت

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان انیمه بین یه چند تا انیمه بهم معرفی کردین اون زمان مشکلاتی پیش اومد که نتونستم برم سراغش اما حالا حال و هوام تغییر کرده و دوباره دنباله انیمه ام ، مبخوام که کثیف ترین ، رقت انگیز ترین ، اعصاب خورد کن ترین ، خشن ترین و پر خون ترین انیمه ای رو که تا بحال ساخته شده رو بهم معرفی کنید تا ببینم.پیشاپیش ممنون از لطفتون.

9. 10 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط Mre3 نمایش پست ها
    سلام دوستان انیمه بین یه چند تا انیمه بهم معرفی کردین اون زمان مشکلاتی پیش اومد که نتونستم برم سراغش اما حالا حال و هوام تغییر کرده و دوباره دنباله انیمه ام ، مبخوام که کثیف ترین ، رقت انگیز ترین ، اعصاب خورد کن ترین ، خشن ترین و پر خون ترین انیمه ای رو که تا بحال ساخته شده رو بهم معرفی کنید تا ببینم.پیشاپیش ممنون از لطفتون.
    تا اونجایی که من پیش‌رفتم به نظرم این چندتا بدردت میخوره:

»» hellsing
    »» Berserk: Golden Age Arc I - The Egg of the King و Berserk: Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey و Berserk: Golden Age Arc III - Descent
    »» Shigurui
    »» claymore

دیگه چیزی یادم نمیاد. این چندتا واقعا از این نظر حرف ندارن البته من هنوز خیلی انیمه هست که کامل ندیدم. مثلا Gantz یا Elfen Lied هم باز میشه توی این لیست گذاشت.

11. 19 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    تا اونجایی که من پیش‌رفتم به نظرم این چندتا بدردت میخوره:
    »» hellsing
    »» Berserk: Golden Age Arc I - The Egg of the King و Berserk: Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey و Berserk: Golden Age Arc III - Descent
    »» Shigurui
    »» claymore
    این هم یه "سند تصویری" از انیمه‌های "فوقانی"! که بنده پیشنهاد کردم:

13. 19 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,969
    از این کاربر 45,592 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

کلیمور تایید میشه

15. 15 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,006
    از این کاربر 169 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

با اجازه بنده هم انیمه Basilisk Kouga Ninpou Chou پیشنهاد میدم.

17. 10 کاربرِ زیر از dll بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa777 نمایش پست ها
    دوستان گل و ...
    اگه واقعا تا حالا هیچی ندیدی
    من پیشنهاد می کنم DEATH NOTE و SHingeki No Kyojin و ببین.

19. 16 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    365
    از این کاربر 255 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

چندتا انیمه معمایی با داستان خطی قوی که معماش توی یه اپیزود حل نشه ( مثل detective conaنباشه) لطفا معرفی کنین،. دث نوت رو دیدم راستی.

21. 9 کاربرِ زیر از r73 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 26 از 117 اولیناولین ... 162425262728365176 ... آخرینآخرین