برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 27 از 117 اولیناولین ... 2172526272829375277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

I understand nothing
    سپاس
    36,350

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط r73 نمایش پست ها
    چندتا انیمه معمایی با داستان خطی قوی که معماش توی یه اپیزود حل نشه ( مثل detective conaنباشه) لطفا معرفی کنین،. دث نوت رو دیدم راستی.
    من انیمه‌ی Monster فعلا به ذهنم می‌رسه فقط تعداد قسمت‌هاش زیاده. شاید موندن تا آخر با انیمه کار مشکلی باشه کاری که خودم اعتراف می‌کنم بعد از 2سال هنوز موفق به انجامش نشدم!

4. 15 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

با تشکر از علی عزیز که death note رو به من معرفی کرد و دید منو نسبت به انیمه باز کرد
    الان اخرای دث نوتم یه غم عظیمی بنده رو فرا گرفته که داره تموم میشه
    و فکر میکنم که نمیتونم انیمه نبینم
    یه انیمه ی خوب (خوب که میگم به چسبه به سقف ها) معرفی کنید که ادمو دیونه کنه معمایی علمی هم باشه که چه بهتر
    توضیح علی جون به نظرم کامل بود اواتار رو هم چند قسمتی دیدم ولی اونی که میخواستم نبود
    حالا موندم بین samurai champloo و attack on titan وcode geass کدومو انتخاب کنم که روحم شاد بشه
    یه راهنمایی کنید منو دارم بدن درد میگیرم لطفا
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

6. 15 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa777 نمایش پست ها
    با تشکر از علی عزیز که death note رو به من معرفی کرد و دید منو نسبت به انیمه باز کرد
    الان اخرای دث نوتم یه غم عظیمی بنده رو فرا گرفته که داره تموم میشه
    و فکر میکنم که نمیتونم انیمه نبینم
    یه انیمه ی خوب (خوب که میگم به چسبه به سقف ها) معرفی کنید که ادمو دیونه کنه معمایی علمی هم باشه که چه بهتر
    توضیح علی جون به نظرم کامل بود اواتار رو هم چند قسمتی دیدم ولی اونی که میخواستم نبود
    حالا موندم بین samurai champloo و attack on titan وcode geass کدومو انتخاب کنم که روحم شاد بشه
    یه راهنمایی کنید منو دارم بدن درد میگیرم لطفا
    attack on titan رو میخوای اول ببین تم حماسی و فوق العاده ای داره!هرکی دیده پشیمون نشده و تموم نشده هنوز.بعدش code geass رو ببین که تمومم شده و داستان انتقامی قشنگی داره

8. 14 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

من انیمه‌ی Death Note رو چند بار تا الان دیده‌ام و هر چی هر جا ازش تعریف و تقدیر کردن حقش بوده...

به عنوان انتخاب دوم چی رو پیشنهاد می‌کنن دوستان؟

Naruto و One Piece و Bleach رو خودم دارم ولی اگه پیشنهاد بهتری دارین می‌تونم تماشای این‌ها رو به تاخیر بندازم...

ممنون...
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

10. 14 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,164
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pro_translator نمایش پست ها
    من انیمه‌ی Death Note رو چند بار تا الان دیده‌ام و هر چی هر جا ازش تعریف و تقدیر کردن حقش بوده...

Naruto و One Piece و Bleach رو خودم دارم ولی اگه پیشنهاد بهتری دارین می‌تونم تماشای این‌ها رو به تاخیر بندازم...

من به شما انیمه monster که 74قسمته و از انیمه های فوق العاده و در سبک روانشناسانه و تو مایه های همین انیمه Death Note هستش رو پیشنهاد میکنم

البته Attack on Titans و Tokyo Ghoul و Zankyou no Terror هم انیمه های فوق العاده ای هستند که به شدت پیشنهاد میشن....
    ممنون...

12. 11 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

ممنون...
    اقا جو گیر نشو انیمه بلند فعلا نبین، خود من که وان پیس رو دیدم دقیقا بعد از همین دث نوت :D
    من که بهترین انیمه ایی دیدم بعد از دث نوت، فول متال برادرهود بود تو سایت های انیمه هم بیشترین نمره رو داره و داستانش عالی قسمت هاش هم متوسط هست این رو ببین داستان هم تموم میشه
    بلند هم وان پیس :p

14. 14 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

شما حتما Samurai Champloo شروع كنيد. به قول مهدي يه پيشنهاد اسيدي. هر چقدر اون دفترچه‌ي مرگ تلخ و بي‌رحم بود اين يكي مهربون و گرم‌ه.

16. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    365
    از این کاربر 255 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

سلام و با تشکر از تاپیک عالیتون.

--میخوام یه انیمه بلند ببینم. صبرمم زیاده و اگه قسمتای اول جذب نکرد مشکلی ندارم. فقط لوس بازی توش کم باشه و تم معمایی هم یه مقداری توش باشه( البته نه به عنوان تم غالب)
    وان پیس ، ناروتو ، بلیچ و فیری تیل رو دارم.به ترتیب کدومو پیشنهاد میدین؟

--انیمه برسرک رو فیلم سه گانه اشو توصیه میکنین یا سریالشو؟( من سریالشو دارم..اگه فیلمش خوش ساختتره فیلمشو هم بگیرم

-- هم فول متال رو دارم و هم برادر هودو.. اول فول متالو ببینم بهتره؟ یا کلا بیخیالش بشم و برادر هودو ببینم؟

-- یه تقاضایی هم از مدیران داشتم.. یه بخش به انیمه اختصاص بدین اگه امکانش باشه..

18. 11 کاربرِ زیر از r73 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط r73 نمایش پست ها
    سلام و با تشکر از تاپیک عالیتون.

--میخوام یه انیمه بلند ببینم. صبرمم زیاده و اگه قسمتای اول جذب نکرد مشکلی ندارم. فقط لوس بازی توش کم باشه و تم معمایی هم یه مقداری توش باشه( البته نه به عنوان تم غالب)
    وان پیس ، ناروتو ، بلیچ و فیری تیل رو دارم.به ترتیب کدومو پیشنهاد میدین؟بدون شک وان پیس

--انیمه برسرک رو فیلم سه گانه اشو توصیه میکنین یا سریالشو؟( من سریالشو دارم..اگه فیلمش خوش ساختتره فیلمشو هم بگیرم)! اگه مانگا خونی حتی اگه نیستی به نظرم اول مانگا رو بخون بعد برو سراغ سریال بعد هم سه گانه!اگه مانگا نمیخونی برو سراغ سریال بعد سه گانه!

-- هم فول متال رو دارم و هم برادر هودو.. اول فول متالو ببینم بهتره؟ یا کلا بیخیالش بشم و برادر هودو ببینم؟فول متال رو ول کن اصلا،فکر کن وجود نداره.برو سراغ برادرهود!

-- یه تقاضایی هم از مدیران داشتم.. یه بخش به انیمه اختصاص بدین اگه امکانش باشه..

20. 11 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    سپاس
    10,433
    از این کاربر 3,119 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.

22. 17 کاربرِ زیر از Amirhossein17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 27 از 117 اولیناولین ... 2172526272829375277 ... آخرینآخرین