برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 28 از 117 اولیناولین ... 3182627282930385378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

ببخشید پابرهنه می پرم وسط

چندتا انیمه معمایی با داستان خطی قوی که معماش توی یه اپیزود حل نشه ( مثل detective conaنباشه) لطفا معرفی کنین،. دث نوت رو دیدم راستی.
    اون انیمه ی هیولا که ایرج خان گفتن خیلی خوبه ولی اینم ببین حسابی ذهنت و درگیر می کنه:

Steins Gate

اینم خوبه ولی خب هر کسی نمی پسنده یکم زیادی خاصِ، فصل دومش هم به زودی ساخته میشه:

durarara

این انیمه هم تِم معمایی داره:

Hyouka

این انیمه هم یه معمای حل نشده داره که تقریبا تا آخرای انیمه پیش میره و جالبه من که بدجور خوشم اومده بود:

K Project

ولی اون اولی و حتما ببین.

4. 18 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط r73 نمایش پست ها
    -- یه تقاضایی هم از مدیران داشتم.. یه بخش به انیمه اختصاص بدین اگه امکانش باشه..
    این چند وقته این درخواست "خداروشکر" زیاد شده چه توی این تاپیک چه توی تاپیک پیشنهادات و انتقادات (+) و حتی پیام‌هایی که تا به امروز برای من و مدیریت ارسال شده. به زودی اگه مشکلی نباشه با همت دوستان مترجم انجمن اولین پروژه‌ی "انیمه"‌ایی انجمن کلید میخوره و مدیریت هم در آینده‌ی نزدیک تصمیم داره بخشی به نام "انیمه" تاسیس کنه ... پس منتظر باشید که خبرهای خوبی در راه است.

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

چقدر خوبه که شما قدرت این رو داشته باشین که خاطرات آیندتون رو داشته باشین و پشت سرهم آپدیت بشه و با دونستن آیندتون باهاش حالشو ببرید اما این وسط میبینی توی آیندت یه نفر میخواد بکشتت حالا باید چیکار کرد مقاومت کرد یا تسلیم شد(وای کمرم شکست احساس کردم دارم مثل تریلرهای هالیوودی تعریف میکنم) این پیش نیاز انیمه ی خاطرات آینده هست
    Mirai Nikki یا همون Future Diary اسم این انیمه قشنگه امتیازش هم 8.2 هست راز آلود و پر از خشونت برای دوستداران اینجور انیمه ها
    ایرج جان شمام اگه وقت داشتی ببین و یه نقد ازش بزار
    پیشنهادی برای همه

7. 18 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط bbas نمایش پست ها
    Mirai Nikki یا همون Future Diary اسم این انیمه قشنگه امتیازش هم 8.2 هست راز آلود و پر از خشونت برای دوستداران اینجور انیمه ها
    ایرج جان شمام اگه وقت داشتی ببین و یه نقد ازش بزار
    پیشنهادی برای همه
    نظرم در مورد این انیمه هم مثبته هم منفی. چرا مثبت: بیشتر بخاطر ایده مرکزی داستان و شخصیت‌پردازی دختر و پسر (شخصیت‌های اول و دوم داستان انیمه) هم بی‌رحم و هم معصوم! البته تکراریه ولی اینقدر جذابه که هر بار هم تکرار بشه باز دوست دارم تماشا کنم. چرا منفی: اتفاق تازه‌ایی در این انیمه نمیفته. می‌دونی قصه‌ی خیلی از انیمه‌ها بعد از "دفترچه‌ی مرگ" الگوبرداری به نظر میان مثل اتفاقی که توی سریال‌های آمریکایی افتاده یا در بخشی از اون (مثل سیت‌کام‌ها/ انگار بعد از سریال موفق "فرندز" همه فرندزن!). حکایت این انیمه یا انیمه‌های مشابه همین "الگوبرداری"ه شاید باید بعد از "دفترچه‌ی مرگ" همه‌ی این انیمه‌ها رو در یه "ژانر" تخیلی و خودساخته تحت عنوان "ژانر دفترچه‌ی مرگ"ی دسته‌بندی کنیم.

ممنون بابت پیشنهاد. امیدوارم دوستان دیگه هم تجربه‌های انیمه‌ایی خودشون رو در این تاپیک به اشتراک بذارن.

9. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

بهتره یکم از انیمه های در حال پخشی که می بینم بگم:

Tokyo Goul انیمه خوبیه یعنی شروع خیلی خوبی داره اما رفته رفته یه سری مورادی پیش میاد که احساس می کنید میخواید سرتون و بکوبید تو مانیتور، اما بازم اون آخراش بهتر میشه.

Gekkan Shoujo Nozaki-kun تو ژانر کمدی خیلی انیمه ی خوبیه، نگاه به اسمش نکنید که نوشته شوجو، خود انیمه شونن هست و با خیلی از ویژگی های سبک شوجو شوخی های بامزه ای میکنه.

Barakamon توی یک کلام تا اینجا که فوق العاده بوده! فقط یک قسمت مونده تا این فصل اولش تموم بشه البته اگه فصل دیگه ای هم داشته باشه. اپنینگ و اندینگ زیبایی داره. در کل انیمه ی خوش ساختیه که به همه پیشنهاد میشه.

Ao Haru Ride تو سبک شوجو، برای دخترا بهتره احتمالا پسرا از یه جایی به بعد حس میکنن قضیه خیلی لوس شده و کِش اومده.

Haikyuu! یه انیمه ورزشی راجع به رشته ی والیبال، بد نیست من خوشم اومد.

Free!: Eternal Summer بهتره فصل اول انیمه رو ببینید اگه خوشتون اومد بیاید سراغ این...

Psycho-Pass Extended Edition داستان همونه فقط یه سری تغیراتی توش داده شده، یه سری قسمت های جدید، ارزش دوباره دیدن داره.

Zankyou No Terror یکی دیگه از انیمه های خوب این فصل، امیدوارم تا آخرش خوب بمونه! من تا قسمت 5 دیدم.

11. 18 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima-b021 نمایش پست ها
    Barakamon توی یک کلام تا اینجا که فوق العاده بوده! فقط یک قسمت مونده تا این فصل اولش تموم بشه البته اگه فصل دیگه ای هم داشته باشه. اپنینگ و اندینگ زیبایی داره. در کل انیمه ی خوش ساختیه که به همه پیشنهاد میشه.
    موافقم. بعد از Usagi Drop این انیمه تابستونی خیلی چسبید.

*دوستان راهنمایی بفرمایید:

»» Sayonara Zetsubou Sensei
    »» Psychic Detective Yakumo
    »» Jigoku Shoujo یا همون Hell Girl
    »» Shinreigari یا همون Ghost Hound
    »» Sukitte Ii na yo

13. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    موافقم. بعد از Usagi Drop این انیمه تابستونی خیلی چسبید.

*دوستان راهنمایی بفرمایید:

»» Sayonara Zetsubou Sensei
    »» Psychic Detective Yakumo
    »» Jigoku Shoujo یا همون Hell Girl
    »» Shinreigari یا همون Ghost Hound
    »» Sukitte Ii na yo
    از بین اینا فقط دوتاش و دیدم

Sukitte Ii na yo یه انیمه دخترپسندِ، اگه مثل خیلی از پسرها از سبک شوجو متنفر نیستی ببین! عاشقانه س... لوس بازی هم داره.

Psychic Detective Yakumo یا Shinrei Tantei Yakumo زمان خودش یکی از انیمه های ریت بالا بود! تو سبک خودش انیمه خوبیه...

15. 11 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,999
    از این کاربر 45,663 بار در 2,812 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima-b021 نمایش پست ها
    Zankyou No Terror یکی دیگه از انیمه های خوب این فصل، امیدوارم تا آخرش خوب بمونه! من تا قسمت 5 دیدم.

این خیلی خوبه پیشنهاد میدم ببینید . هر قسمت هم بهتر میشه

17. 13 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

سلام بر اساتید محترم ، Sword Art Online ارزش دیدن داره؟
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

19. 9 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    سلام بر اساتید محترم ، Sword Art Online ارزش دیدن داره؟

هنر شمشیر زنی و بیشتر به عنوان یه انیمه ی شمشیر زنی و بازی های آنلاین میشناسن! اما به نظر من که بیشترتر عاشقانه و احساسی و دارای بُعد جالبی از رابطه و زندگی انسان ها توی یک بحرانِ خاصِ!
    ارزش دیدن که داره، همون قسمت اولش و که ببینی جذب میشی باقیش هم ادامه بدی، اما به نظرم فصل اولش و یکم زیادی کش میدن، از یه جایی به بعد خسته کننده میشه، اما باز پایانش خوبه. یکی از انیمه های پر طرفداره. من خودم امتیاز متوسطی بهش میدم در نوع خودش انیمه خوبیه و حتما ارزش دیدن داره. فقط امکان داره به عنوان یه پسر قسمت های عاشقانه ش یکم اذیتت کنه آخه خیلی رو این قضایا زوم میکنن. چون من که خودم پسر نیستم این تیکه ها دیگه بدجوری داشت می رفت رو مُخم!
    فصل دوم هم هنوز ندیدم.

21. 14 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 28 از 117 اولیناولین ... 3182627282930385378 ... آخرینآخرین