برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 33 از 117 اولیناولین ... 8233132333435435883 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط BIG FELLAH نمایش پست ها
    با سلام.
    من دنبال یه انیمه ی سریالی می گردم که یه کم معتدل تر از کار های معرفی شده باشه و از این قیافه های مافوق فیرییک و شینیگامی توش نباشه. بعد یکم هم رمانتیک باشه. البته نه در حد دیزنی که لوس باشه. از اینا که بشه سه چهار قسمتش رو یجا نگاه کرد.
    سابقه ی انیمه دیدنمم براتون میگم: تو هشت سالگی cowboy bebop رو دیدم که عاشقش شده بودم.
    به نظرم samurai champloo رو شروع کنی به ایده‌آل شما نزدیک‌تر باشه. Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin هم میراث "مهدی"ه به قول یکی از دوستان رفیق‌محوره. Usagi Drop هم که دیگه از بس معرفی کردم کلیشه شده این فقط بدیش اینکه 1 فصل ازش اومده و متاسفانه توی انیمه تمام نمیشه برای باقی داستان باید به "مانگا" رجوع کنید گفتم مانگا و شما گفتید "رمنس" من یاد انیمه‌ی Aku no Hana افتادم این رمنس هست ولی نه یه عاشقانه‌ی عادی یه ذره کنار اومدن با این انیمه کار سختیه (بخصوص برای شما) و بدتر از کنار اومدن باهاش اینکه باز انیمه نیمه‌کاره رها شده و برای ادامه‌ي داستان باید رفت سراغ مانگا (احتمالا ازش خوشت نمیاد ولی خب من معرفی کردم!) ولی اگه انیمه‌های "سری" رو بیخیال بشیم یه دوتا انیمه‌ی سینمایی رمنس خوب سراغ دارم که پیشنهاد می‌کنم حتما تماشا کنید: Millennium Actress و The Girl Who Leapt Through Time. خوب هستن چون قاعده و ایده دارن و اصلا یکنواخت مثل انیمه‌های دیگه نیستن.

4. 14 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

دوستان انیمه های جدید ـو معرفی کردن دو انیمه ی قدیمی تر هم من معرفی کنم.

Monogatari Series

ژانر: رازآلود، رمنس، خوناشام، ماوراءطبیعی
    Koyomi Araragi یک دانش آموز دبیرستانیِ که قبلاً یک خوناشام بوده اما با کمک یک متخصص مسائل ماورایی تونسته دوباره به انسان تبدیل بشه حالا به افراد دیگه ای که تحت تاثیر نفرین یا طلسم یا مسائل ماورایی دیگه قرار گرفتن کمک میکنه تا دوباره به زندگیِ عادی برگردن.
    یک انیمه خاص و بسیار زیبا. تو هر قسمت دو-سه تا شخصیت اصلی هستن که فقط همونا رو میبینیم و دیگه حتی از رهگذر و ماشین و مغازه ای هم خبری نیست البته بعد که داستان جلو میره چند تا شخصیت جدید هم اضافه میشن که چند بار تو قسمتای مختلف میبینیمشون. تصاویر پس زمینه هم اکثراً خیلی ساده و مات و بیرنگ هستن. البته نه اینکه گرافیکش بد باشه اتفاقاً یه جوری خاص و جذابه، داستان انیمه هم که خیلی قشنگه. فقط بنظرم انیمه از فصل دو یه مقدار افت میکنه اما با این حال بازم یکی از بهترین انیمه هایی هست که دیدم. یه قسمت بگیرید و اگه از سبک خاصش خوشتون نیومد دراپ کنید.

(Juubee Ninpuuchou (Ninja Scroll

ژانر: ماجراجویانه، فانتزی، تاریخی، رمنس، ماورءطبیعی
    Jubei یه سامورایی دوره گرده که وقتی داره از یه روستا میگذره به یه شینوبی برمیخوره که داره به یه زن.... جوبی هم اون شینوبی رو میکشه و زن رو نجات میده اما بعد متوجه میشه که اون عضو یه گروه مرموز و شیطانی بوده و حالا بقیه اعضای گروه دنبالشن
    فیلم یکم قدیمیِ و به همین خاطر گرافیکش زیاد خوب نیست اما بجاش داستان خیلی پر هیجان و قشنگی داره. اگه به انیمه های سامورایی علاقه دارین حتماً باید اینو ببینین.

6. 8 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

داستان سریال در مورد ده هزار بازیکن ـه که با تکنولوژی پیشرفته Virtual Reality وارد بازی MMORPG: Massive Multiplayer Online Role Playing Game به اسم Sword Art Online میشن.
    بعد چند ساعت متوجه میشن که کسی نمیتونه از بازی لاگ اف کنه و معلوم میشه سازنده بازی رو طوری طراحی کرده که تا وقتی تمام Tier های بازی تموم نشه کسی نتونه بیرون بره از بازی ،
    مهم تر از اون اینکه اگه داخل بازی کسی بمیره توی دنیا واقعی هم توسط اختلال هایی که دستگاه مخصوص این بازی یعنی NerveGear ایجاد میکنه کشته میشه. یک سری بازیکن های خوب Guild تشکیل میدن و Tier ها بالاتر رو Clear میکنن ( بهشون میگن Front Liners ) بعضی ها هم توی منطقه اول میمونن تشکیل خانواده میدن
    شخصیت اصلی سریال پسری ـه یه اسم Kirito ، که از تست کننده های بازی توی فاز بتا بوده و تقریبا اکثر چیز هارو در مورد دنیا ـه SAO و MMO های دیگر میدونه و تمایلی به همکاری با بقیه بازیکن ها نداره و ترجیح میده تنهایی (Solo) همه بازی رو انجام بده.
    این انیمه یکی از بهترین ها برای طرفداران بازی های MMO مثل Dark Age Of Camelot ، Guild Wars و World Of Warcraft هست . اکثر قوانین این بازی ها توی این سریال هم حکم میکنه، مثل Killing Blow گرفتن و افتادن ایتم از باس های بازی و ...
    فصل اول تقریبا دارای 2 بخش هست که به نظرم از بخش دوم یکم افت میکنه ولی چند قسمت آخر جبران میکنه . توی بخش اول هم زیاد فرعی میره (البته انگار توی اکثر انیمه ها این فرعی رفتن هست ، حتی یک قسمت کامل رو اختصاص میدن به عشق و حال کاراکتر ها نمونش قسمت Busy Doing Nothing ـه Ergo Proxy).
    در کل یکی از بهترین انیمه هایی بود که دیدم و احتمالا بیشتر به خاطر MMO ـی بودنشه ، اگه حتی یکم تجربه این بازی هارو دارین 100 درصد پیشنهاد میشه این انیمه.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

8. 9 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    726
    از این کاربر 175 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

دوستان اولین انیمه عمرم رو میخوام ببینم. میشه یکی خوبشو پیشنهاد بدید برای شروع.
    بعد اینکه از کجا میشه دانلود کرد انیمه هارو؟ تو ترکر های تورنت هم خبری نیست به اون صورت
    ممنون.

10. 7 کاربرِ زیر از mohammad-om بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-om نمایش پست ها
    بعد اینکه از کجا میشه دانلود کرد انیمه هارو؟ تو ترکر های تورنت هم خبری نیست به اون صورت
    ممنون.
    چه سبکی رو می پسندید؟
    -----
    بزودی بخش درخواست لینک راه اندازی میشه.

12. 8 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-om نمایش پست ها
    ممنون.

به نظر من با اینا شروع کن

DEATH NOTE
    Shingeki no Kyojin
    Code Geass
    Toradora
    Naruto

14. 9 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    726
    از این کاربر 175 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    چه سبکی رو می پسندید؟
    -----
    بزودی بخش درخواست لینک راه اندازی میشه.
    والا من تا حالا انیمه ندیدم. درحد انشرلی یا فوتبالیست ها که البته دنبال نمیکردم فقط چشمم میخورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima-b021 نمایش پست ها
    به نظر من با اینا شروع کن

DEATH NOTE
    Shingeki no Kyojin
    Code Geass
    Toradora
    Naruto
    Death Note رو شروع میکنم.
    ممنون.

16. 7 کاربرِ زیر از mohammad-om بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

بین این انیمه های بلند کدوم یکی بهتره برای شروع؟ (از این 200 -300 قسمتی ها ، کوتاه دیگه جواب نمیده :D)
    بین انیمه هایی که دیدم اینارو بیشتر از همه دوست داشتم : Death Note , SAO , Code Geass , Darker Than Black
    پ.ن \همچنان این تاپیک رو توی پست های جدید نمیبینم ، فقط من اینجوریم؟
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

18. 7 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    بین این انیمه های بلند کدوم یکی بهتره برای شروع؟ (از این 200 -300 قسمتی ها ، کوتاه دیگه جواب نمیده :D)
    بین انیمه هایی که دیدم اینارو بیشتر از همه دوست داشتم : Death Note , SAO , Code Geass , Darker Than Black
    پیشنهاد من به شما Bleach هست. 20 اپیزود به صورت تستی ببینید، پسندیدید ادامه بدید.

پ.ن: مشکل تاپیک هم در حال بررسی است.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

20. 6 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها

Naruto رو که گمونم میبینی! آخه به هر کی میگی ببین، یا میگه می بینم یا دیدم! اگه ندیدی که سری اولش عالیه ، سری Naruto Shippuuden هم خوبه! دنیای نینجاها و اینجورچیزا!

Gintama هم عالیه بیشتر به خاطر طنزش محبوبه! ولی خب از نظر شخصیت پردازی و داستان پردازی و شمشیرزنی هم حرف زیاد برای گفتن داره! بین انیمه های بلند که اپیزودیک هست یه انیمه ی شدید خوبه! گرافیکش کلا خوبه ولی سر آرک های جدیـ ش خیلی بهترتر میشه. این و باید حداقل 50 قسمتی ببینی بعد راجع بهش قضاوت کنی. چون چند قسمت اولش معمولا به جای جذب کردن دفع میکنه. هر چند برای خودم اینطوری نبود ولی خب اکثریت اینطوریه!
    فقط خودت رتبه گینتامارو توی یکی از سایت های محبوب ببین:

ONE PIECE هم که دیگه احتیاجی به تعریف و تمجید نداره جزو اولین انیمه های بلند و شاهکار که هنوزم ادامه داره و همین الان بخوای شروع کنی یه هفصد قسمتی پیش رو داری!

Bleach هم که دوستمون گفت اینم خیلی خوبه، اینم بیشتر شمشیر زنیه.

Fairy Tail نسبت به بقیه ضعیف تره! البته به نظر من!

Dragon Ball هم جزو انیمه های محبوب و بلندِ که احتیاجی به تعریف نداره!

Hunter x Hunter سری جدیدش و ببین. قدیمی زیاد جالب نیست. این بازسازیش بهتره! اولش یکم بچگانه به نظر میاد ولی هر چی جلوتر میره بهتر میشه.

D gray man انیمه خوبیه ولی خب یکم افت و خیز داره! بیشتر تِم شیطانی داره.

hajime no ippo این شاهکار و باید دید! حیف توی لیست انیمه بینا نباشه. ورزشیه...

Slam Dunk جزو انیمه های بلند ورزشی حساب میشه. محبوبیتش شدید زیاده! یه زمانی برای شخصیت هاش سر و دست میشکوندن! البته بیشتر دخترا...

Katekyo Hitman REBORN! اینم انیمه ی خوبیه. راجع به مافیا!

22. 10 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 33 از 117 اولیناولین ... 8233132333435435883 ... آخرینآخرین