برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 117 اولیناولین ... 23456142954104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    1,851
    از این کاربر 751 بار در 77 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط white_beard نمایش پست ها

3.Black Lagoon

این انیمه مورد علاقه خودمه خیلی قشنگه تم انیمه هم مافیایی /خشن (انیمه ش 24 قسمت داره)
    داستان:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    داستان در مورد يه گروه مزدور به اسم لاگان كه كارش قاچاق در داخل و اطراف آبهاي جنوب شرقي آسياست.
    انیمه Black lagoon یک فصل سوم 5 قسمتی هم داره که از تلویزیون پخش نشده و فقط روی ویدیو اومده (OVA) به نام Black Lagoon: Roberta's Blood Trail
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    Death Note
    مشاهده محتوا اسپویلر

ریوک: خب تموم شد . . . ولی کلی کارهای مختلف و سرگرم کننده انجام دادیم دیگه!

in the Death note: یاگامی لایت
    .
    .
    .

من تا حالا انیمه ندیده بودم ولی با دیدن این تاپیک گفتم بزار یه بار امتحان کنم شاید خوب بود,
    اولین تجربه ام Death Note بود که پامو چسبوند به زمین! واقعا خوب بود خیلی خوب, همیشه داستان های رازآلود جذاب هستن و قدرت نویسندگی رو به رخ میکشن ولی من اصلا چنین انتظاری نداشتم که در این حد قوی باشه فیلمنامه یه انیمه! اصن بدون هیچ دیدگاه اولیه رفتم سراغش و مجبور شدم کل سریالو تو 6 روز ببینم با اینکه محرم هم بود

از دوستان اهل فن تقاضا دارام دومین گزینه رو به من پیشنهاد بدن.
    زیرنویس در حدی داشته باشه ترجیحا
    تو همین مایه ها باشه (جکو جونوری نباشه)
    شما Gantz را هم ببین به احتمال زیاد خوشت میاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad189 نمایش پست ها
    برای رسیدن به آرزوهاتون چه مقدار میتونید تلاش کنید ؟
    بهتر این انیمه ببینین
    Bakuman
    خیلی وقت هست میخوام این انیمه را ببینم ولی لینکی ازش پیدا نکردم. شما لینک سالمش را سراغ دارید؟

4. 10 کاربرِ زیر از gafaneh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

اول سلام به همه
    دوم از دوستان خوبه انیمه باز انجمن درخواست میکنم که ضمن اینکه زحمت میکشن و داشته ها و نظراتشون رو با ما در میون میزارن اگه امکانش رو دارن لینک هم بدن از انیمه ای که معرفی میکنن ممنون میشم به شخصه از دوستان گلم دوبله
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

6. 11 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

انیمه اگه میخوید بگیرید من این سایت رو پیشنهاد میکنم

http://ani-dl.ws/

8. 10 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

پس طرفدارا avatar the last airbender کجان!؟
    بریزید همه جارو قُرق کنید! P:

بین انیمه های که دیدم، خشناش:
    1.برزرک (فوق العاده اس) این انیمه 1 ساعت و اندی دیقه های جدیدش رو ول کنید (محصول 2011-2012-2013)، یه نسخه سریالی داره مال سال 19XX که فکر کنم 36 یا 37 قسمته، خط داستانی جذاب،محیط عالی و بکر، دیالوگ های محشر و بهتر از همه تو خیلی از قسمتهاش معناگرایی های خوبی شده.

2.دث نوت

فان:
    امید کوکبی

10. 9 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman1995 نمایش پست ها
    انیمه اگه میخوید بگیرید من این سایت رو پیشنهاد میکنم

http://ani-dl.ws/
    این سایت هم خوبه یعنی خیلی خوبه! »» Animup.net

12. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

اگه خواستید انیمه دانلود کنید که در کنارشم قربون صدقتون برن و اینا من اینجا رو توصیه میکنم:
    forums.animworld.net
    قدیم ترا لینک مستقیمم میداد بیا و ببین، الانشو خبر ندارم (:
    امید کوکبی

14. 6 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    743
    از این کاربر 700 بار در 89 پست سپاس گزاری شده

سلام بر دوستان انیمه باز

برای دانلود انیمه این سایت بهترینِ.من تقریبا دوسالی هست دارم دانلود میکنم ازش انکداش یکی از بهتریناس !

انیمه های پیشنهادی من

Kuroko no Basuke تم اسپرت هست ولی ریتم فوق العاده تندی داره فصل دومش هم درحال پخش هست.
    samurai champloo از خفن ترین انیمه های سامورایی هست البته بعد از کینشین ! قسمت اولش کافیه تا آخر ادامه بدیش
    Claymore تقریبا شبیه کیوجین هست (بیشتر مضمونش) و البته خیلی خشن تر.شماره یکه منه
    Hunter X Hunter که از انیمه های بلند هست و درحال پخش.یکی از خشن ترین شونن هاس که حتی غولی مثله ONE PIECE هم جلوش کم میاره !!!!!

Cowboy Bebop این انیمه هم از شاهکار های انیمه ی مدرن هست.کلا مانگاکاش آدمه مغزیِ !
    http://picoup.ir/images/85894166791711154831.jpg

16. 14 کاربرِ زیر از HOSHI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    389
    از این کاربر 190 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط gafaneh نمایش پست ها
    خیلی وقت هست میخوام این انیمه را ببینم ولی لینکی ازش پیدا نکردم. شما لینک سالمش را سراغ دارید؟
    bakuman
    http://www.anime4u.ir/427//Complete/...0-MB-Complete/
    http://www.anime4u.ir/430//Complete/...0-MB-Complete/
    http://www.anime4u.ir/1499//Complete...20p%D9%88480p/
    جهت جستوجوی انیمه به سایت های زیر مراجعه کنید
    http://forums.animworld.net/
    http://www.anime4u.ir/

18. 8 کاربرِ زیر از mohammad189 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    Death Note
    مشاهده محتوا اسپویلر

ریوک: خب تموم شد . . . ولی کلی کارهای مختلف و سرگرم کننده انجام دادیم دیگه!

in the Death note: یاگامی لایت
    .
    .
    .

از دوستان اهل فن تقاضا دارام دومین گزینه رو به من پیشنهاد بدن.
    زیرنویس در حدی داشته باشه ترجیحا
    تو همین مایه ها باشه (جکو جونوری نباشه)

پیشنهاد های من، البته بیشترشون انیمه های خشنی محسوب میشه اما واقعا ارزش وقت گذاشتن دارن. یه سریشونم طولانی بیدن و ادامه دار!
    جک و جونوی نباشه یعنی دقیقا چطوری نباشه؟ از اینایی تبدیل میشن نباشه؟ خب خیلیاشون قشنگن! مثلا حمله به تایتان Shingeki no Kyojin توش کم جک و جونور نداره اما خب خیلی محبوبه و هر کی دیده میگه شاهکاره!
    http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%...AA%D8%A7%D9%86
    من بیشتر انیمه هام و از دنیای انیمه دان کردم.

psycho pass در آينده اي نزديک، اين امکان بوجود اومده تا وضعيت رواني و شخصيت انسان ها قابل اندازه گيري و در قالب اعداد و ارقام قابل بيان باشه. به اين اندازه گيري در اصطلاح، "روان-گذر" (Psycho-pass) گفته ميشه. يکي از مهمترين معيار هاي اين اندازه گيري، فاکتوري به نام "ضريب جُرم" هست. اين فاکتور نشون دهنده ي اينه که هر فرد چقدر تمايل و اشتياق براي ارتکاب جرم و جنايت، در ذات خودش داره و حکومت اين دنيا، از اين فاکتور براي قضاوت در مورد مجرمين استفاده ميکنه. کساني که "ضريب جرم" بالايي داشته باشند خطرات بالقوه ي جامعه هستند و بايد حذف بشن، حتي اگر جرمي مرتکب نشده باشند! البته در اين دنيا هم مثل تمامي داستان ها و قصه هايي که در اون انسان ها به دنبال ساخت آرمان شهري رويايي بودند، همه چيز به خوبي پيش نميره. هنوز جرم و جنايت و مجرميني که هيچگاه به دست حکومت نمي افتند وجود دارند و امنيت و آسايش جامعه رو تهديد مي کنند. بخش تحقيقات جنايي از اداره ي امنيت عمومي، از واحد هاي کارآگاهي متعددي تشکيل شده که وظيفه ي برقراري امنيت، مبارزه با جرائم مختلف و حل پرونده هاي جنايي رو بر عهده دارند. هر کدوم از اين واحد هاي کارآگاهي، در واقع گروههاي چند نفره اي هستن که شامل "مُجري" ها و "بازرس" ها ميشن. "مجري" ها کساني هستند که درگيري ها و کارهاي سخت و سنگين رو انجام ميدن. به تعقيب مجرمين ميرن و اونا رو دستگير ميکنن. اکثر "مجري" هاي ماهر، کساني هستند که طبق اندازه گيري هاي انجام شده داراي "ضريب جرم" بالايي بودند و بايد از جامعه حذف ميشدند، اما بهشون اين پيشنهاد شده تا در قبال آزادي، به عنوان "مجري" در خدمت نيروهاي امنيتي باشند. درک بالاي اين افراد از جرم و جنايت باعث ميشه تا بهترين انتخاب براي "مجري ها" باشند، اما هميشه اين ريسک وجود داره تا خود "مجري" ها تبديل به مجرمين واقعي بشن! به همين دليله که "بازرس" ها در اين واحدهاي کارآگاهي حاضر هستند. وظيفه ي اونها نظارت بر عملکرد "مجري ها" و رهبري کردنشون هست. "بازرس" ها از برگزيدگان جامعه هستند. افرادي که علاوه بر تحصيلات عاليه، بايد در اندازه گيري هاي "روان-گذر" داراي شخصيتي "خوب" باشند. شغل اين افراد اگرچه با سختي هاي زيادي همراه هست ولي مزاياي فراواني هم براشون به همراه داره.
    يار هميشگي اين مامورها در مقابله با اراذل و اوباش، "سلطه گر" ، اسلحه اي فوق العاده هست که ميتونه ذهن ها رو بخونه و بررسي کنه که هر انسان چقدر احتمال تبديل شدن به يک مجرم رو داره.
    کافيه فقط به ارتکاب جرم فکر کنيد، "سلطه گر" مطمئن ميشه که حتما هزينه ي اون رو پرداخت کنيد!

انيمه ي PSYCHO-PASS داستان اعضاي واحد شماره 1 بخش تحقيقات جنايي از اداره ي امنيت عمومي و ماموريت هاي آنهاست. داستان زنان و مرداني که صرفنظر از تعبير شخصي خودشون از عدالت و قضاوت، انتخاب ديگه اي ندارند جز اينکه در اين سيستم کار کنند. اما عدالت حقيقي، چه چيزيه که اين افراد در نهايت بهش دست پيدا مي کنند ؟

Code geass (من خودم از انیمه های رباتی زیاد خوشم نمیاد ولی این یه چیز دیگه س)

http://8pic.ir/images/72346008971268586599.jpg

Berserk

Gantz

Cowboy Bebop

Texhnolyze

Hellsing

Claymore

bleach

gintema

Naruto

Shigurui

Monster

Pandora Hearts

GTO

Steins Gate در مورد گروهي از دوستان است که مايکرويو خود را طوري تغير داده اند که مي تواند به گذشته پيام هاي متني ارسال کند. همان طور که آن ها آزمايشات مختلف انجام مي دهند، سازماني به نام سرن، که تحقيقات خود را در مورد سفر در زمان انجام مي دهد، به تعقيب آن ها مي پردازد. اکنون شخصيت ها بايد راهي براي اجتناب از دستگيري توسط سرن پيدا کنند.

Elfen lied (من خودم زیاد از این انیمه خوشم نمیاد اما خیلی کشته مرده داره خصوصا بین پسرا)

Angel Beats (این یکی در کنار اکشن کمدی خوبی هم داره من خودم چندباری تیکه های کمدیش و دیدم، البته غم انگیز هم هست!)

20. 11 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

Axe Cop صحنه داره ؟
    واسه داداشم میخوام بچس ..

22. 5 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 117 اولیناولین ... 23456142954104 ... آخرینآخرین