برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 117 اولیناولین ... 34567153055105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    Axe Cop صحنه داره ؟
    واسه داداشم میخوام بچس ..
    صحنه نه ولی خشونتش واسه بچه بالاست من پیشنهاد نمیکنم
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

4. 11 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

راجع به انیمه Elfen lied اگه خودشم ندید هیچی ولی این موسیقیش و حتما دان کنید
    من که هر وقت گوش می کنم دلم می خواد بشینم یه فصل گریه کنم!

http://s2.picofile.com/file/81008676...Yukio.mp3.html

6. 12 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*این مدت دارم انیمه‌ی Another رو تماشا می‌کنم. انیمه‌ی دلهره‌آور و معمای خوبی داره حسابی میشه از این قسمت لذت برد و سریع رفت دنبال قسمت بعدی. هر چقدر بیشتر پیش میرم و بیشتر می‌بینم یه سری ویژگی‌های مشابه بین این انیمه و فیلم سینمایی Confessions پیدا می‌کنم. یه جورایی فضا و داستان و طرز بیان هر دو شبیه بهم‌ه فقط Confessions یه ذره زیادی خاص و فرم‌بازه. خلاصه بد نیست اگه این انیمه رو تماشا کردید، بعدش این فیلم سینمایی رو هم تماشا کنید.*

8. 17 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

یادش بخیر RTL II ساعت 4 اینا شروع میکرد انیمه میداد . یدونه بود Yu-Gi Oh!
    خیلی خفن بود 2 سال میدیدم ولی المانی بود هیچی نمی فهمیدم عالی بود ولی
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

10. 9 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,579
    از این کاربر 5,427 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

دوستان کسی انیمه ی CowBoy Bebop رو تا انتها دیده؟
    من تا الان 10 قسمت دیدم ازش و افسوس میخورم چرا دانلودش کردم و وقت گذاشتم براش
    نمیدونم این همه تعریف ازش به خاطر چی بود ( ظاهرا یکیش موسیقی بوده )
    ولی خود انیمه هیچی نداره ، هر قسمت حداقل تا الان یه داستان به شدت چرند داره ، یعنی میشستم السون و ولسون رو میدیدم فک کنم خیلی بیشتر لذت میبردم
    از دوستان اگه کسی دیده ، میشه بگه روندش همینه؟کلا هر قسمت یه داستان داره و همین جوری قراره پیش بره؟
    انیمه ی Ergo Proxy رو هم دیدم ، فعلا جال ندارم در موردش بنویسم ، ولی به نظر من طرف این هم نرین ، 10 قسمت اولش یه مقدار گول زننده هست بقیش هم چرت و پرته و معلوم نیست از کجا به کجا میرسه اینم الکی پاش وقت گذاشتم و تا آخر دیدمش

12. 7 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,579

دوستان یعنی کسی ندیده این انیمه CowBoy Bebop رو؟
    بفرستمش به زباله دانی تاریخ؟
    در مورد ارگو پروکسی هم ، داستانش حول این محور میچرخه که مخلوق از خالق شاکی میشه ( که اولش مخلوق رباطها هستن و خالق اونا انسانها و پروکسی ها هستن) کم کم که میریم جلو تو انیمه تهش حرفش اینه که خدا نعوذبالله اشتباه کرده ، خدا هم میتونه اشتباه کنه و عاری از خطا نیست ، بعدش متوجه میشیم پروکسی هم تو سریال منظورش همون فرشته ها هستن که به شدت هم اینجا بدقیافن
    به قدری داستان بیخودی پیچیده هست که به همین راحتی نمیشه توضیح دادش ، زیرنویس به شدت بدی هم داره ، اگه کسی احیانا دانلود کرده ده قسمت اول ممکنه مجذوبتون کنه به خاطر فضای تاریکی که داره ولی کم کم که برین جلو بیشتر به درد این میخوره که وقتی خوابتون نمیبره اکرانش کنین تا خوابتون بگیره
    نکته مثبت هم داره نه که نداره ، شما اول سریال میبینین که هر انسان یه رباط همراه داره که کارهاش رو انجام میده ، بعضی از رباطها ویروسی میشن در نتیجه باید نابود شن ، نکته ی جالبش اینه که این ویروس ، در واقع همون اراده و اختیار هست و یه جوری روح دمیده میشه به رباطها و شروع به نافرمانی کردن میکنن ، در نتیجه از خالق خودشون سرپیچی میکنن ، بعد این قضیه رو تعمیم میدن به رابطه ی بین انسانها و فرشته ها ( که بهشون پروکسی میگن تو سریال و بعدها معلوم میشه همون فرشته ها هستن) ، یعنی انسانها میخوان سرپیچی کنن از پروکسی ، فک میکنن که پروکسی خود خداست ، بعد متوجه میشیم که پروکسی ها فرشته هستن و خدا یکی دیگه هست ، دوباره تعمیم داده میشه به رابطه ی بین فرشته ها و خدا ، که فرشته ها میخوان از خدا سرپیچی کنن چون خدا هم اشتباه کرده پس نباید به حرفش گوش داد و از این جور چیزا
    دو سه تا کلک مرغابی هم میزنن تو سریال که اصلا معلوم نیست جریانش چی هست ، کلی سوال بی جواب میمونه ، خیلی از داستانها رو به راحتی میپیچونن ، انگار یه چیز ساختن که فقط ساخته باشن ( عجب جمله ای ) تا بگن ای بنده بی خیال خدا ، برو به کارهات برس تو عند اراده و اختیاری تو رو سننه به خدا
    پ ن : یکی تکلیف ما رو با CowBoy Bebop مشخص کنه اگه روالش همینه پاکش کنم بره پی کارش ، فضا کم دارم

14. 9 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    پ ن : یکی تکلیف ما رو با CowBoy Bebop مشخص کنه اگه روالش همینه پاکش کنم بره پی کارش ، فضا کم دارم
    من خودم کامل ندیدم ... ولی خیلی طرفدار داره ! فقط در این حد میتونم بهت بگم .... درمورد پایانش انگار تعریف میکردند ... حالا ببین ضرری نداره .

16. 8 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,579

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein 2 نمایش پست ها
    من خودم کامل ندیدم ... ولی خیلی طرفدار داره ! فقط در این حد میتونم بهت بگم .... درمورد پایانش انگار تعریف میکردند ... حالا ببین ضرری نداره .
    پایانش احتمالا یکی از شخصیتهاش میمیره ( تو همین 10 قسمت هم تقریبا مشخصه کدوم میمیره) واسه همین دارن ازش تعریف میکنن ( البته حدس میزنم و حالا چک میکنم ببینم همینه یا نه)
    میخوام ببینم قسمتهای بعد هم همین شکلیه هر قسمت میرن یه خلافکار بگیرن همین؟

18. 5 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    743
    از این کاربر 700 بار در 89 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    پایانش احتمالا یکی از شخصیتهاش میمیره ( تو همین 10 قسمت هم تقریبا مشخصه کدوم میمیره) واسه همین دارن ازش تعریف میکنن ( البته حدس میزنم و حالا چک میکنم ببینم همینه یا نه)
    میخوام ببینم قسمتهای بعد هم همین شکلیه هر قسمت میرن یه خلافکار بگیرن همین؟
    آره انیمش تقریبا اپیزودیک هست.البته به آخرایش که نزدیک میشه داستان خاصی رو دنبال میکنه.
    در کل این تیپ انیمه سلیقه ای هست.
    و چه شباهت زیادی داره به سامورایی چمپلو .. کارگردان کاراکترا و داستان و پایان زیباش.
    http://picoup.ir/images/85894166791711154831.jpg

20. 9 کاربرِ زیر از HOSHI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

THE NORTH REMEMBERS
    سپاس
    673
    از این کاربر 430 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

یه پیشنهاد به دوستان دارم....اگه تا حالا نرفتین تو دنیایه انیمه بازم نرین....بد مصب ادمو گیر میندازه توی یه دنیایی که نمیتونیی از توش درای...
    نه قانونی داره ننه مرزی...
    بهترین انیمه هم که دیدم Berzerk هستش...تو سه کلمه میتونم توصیفش کنم....فوق العاده،فوق العاده،فوق العاده...
    حتی اخرش که ادمو میزاره تو یه خماری ابدی هم فوق العاده هستش...
    پیشنهاد های بعدیم:
    Death Note
    Fullmetal Alchemist Brotherhood
    Cowboy bebop(کار هرکسی نیست دیدنش،فقط انیمه بازها میتونن ازش لذت ببرن)
    Fate Zero

22. 8 کاربرِ زیر از hadiuss بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 117 اولیناولین ... 34567153055105 ... آخرینآخرین