برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 51 از 117 اولیناولین ... 264149505152536176101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    دوستان چند تا از انیمه های زمستان رو معرفی کنن که ارزش دیدن داشته باشه ...

به زودی تاپیک بحث و بررسی برای انیمه‌های زمستان 2016 زده میشه. کمی تامل کنید.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

4. 12 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA RV نمایش پست ها
    یه چندتا انیمه بلند معرفی کنید البته بجز کارای هایاکو میازاکی و 5Centimeters Per Second 2007 که یا دیدم یا دارم میبینم
    به قول شپرد سوال تون یه ذره کلی بود؛ ولی من همیشه چندتا پیشنهاد دارم (یه لیست کوتاه) که به هر کس اهل انیمه ست معرفی میکنم:

» Wolf Children 2012 , The Girl Who Leapt Through Time 2006
    تقریبا تمام کارهای Mamoru Hosoda رو دیدم به نظرم اینا رو اگه کنار کارهای میازاکی و کارهای Makoto Shinkai تماشا کنید عالی میشه.

» Perfect Blue 1997 , Millennium Actress 2001
    پیشنهاد سرآشپز که یه دوره تماشای کامل کارهای استاد Satoshi Konه. کمی سنگین به نظر میرسه ولی تجربه ی فوق العاده ای. حتما تماشا کنید.اگه همش نشد حداقل همین دوتا بالایی رو تماشا کنید.

» When Marnie Was There 2014
    از خوب های سال پیش (منظورم 2014ست). کاری از تیم ترجمه انجمن. به تاپیکش سر بزنید: ارائه‌ی 333 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس انیمه When Marnie Was There

» Grave of the Fireflies 1988 , My Neighbors the Yamadas 1999 و سه گانه ی Berserk که احتمالا دیده باشید.

6. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

سلام، چند تا سوال:

1- این انیمه Death Parade در همون فصل اول تموم میشه یا هنوز قراره ادامه داشته باشه؟

2- کسی Serial Experiments Lain رو دیده؟ قسمت اول ـش رو دیدم، واقعاً تماشاش زجرآور بود. تو کل اپیزود چندتا جمله گفت که معنی نداشت و تصاویر هم بی معنی و مبهم بود. اما چون امتیازش نسبتاً بالاست و تمام قسمت هاش رو هم دانلود کردم گفتم قبل از Shift+Delete بیام بپرسم ببینم بهتر میشه یا تا آخر همینجوریه؟

3- یک انیمه کمدی که واقعاً خنده دار باشه معرفی کنید. فقط کمتر از 50 قسمت باشه و حتماً پخشش تموم شده باشه. (اینارو دیدم: GTO , Golden Boy , Hanada Shounen-shi , Midori no Hibi , Chuunibyou Demo Koi ga Shitai , Danshi Koukousei no Nichijou)

8. 5 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,994
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    سلام، چند تا سوال:

1- این انیمه Death Parade در همون فصل اول تموم میشه یا هنوز قراره ادامه داشته باشه؟

2- کسی Serial Experiments Lain رو دیده؟ قسمت اول ـش رو دیدم، واقعاً تماشاش زجرآور بود. تو کل اپیزود چندتا جمله گفت که معنی نداشت و تصاویر هم بی معنی و مبهم بود. اما چون امتیازش نسبتاً بالاست و تمام قسمت هاش رو هم دانلود کردم گفتم قبل از Shift+Delete بیام بپرسم ببینم بهتر میشه یا تا آخر همینجوریه؟

3- یک انیمه کمدی که واقعاً خنده دار باشه معرفی کنید. فقط کمتر از 50 قسمت باشه و حتماً پخشش تموم شده باشه. (اینارو دیدم: GTO , Golden Boy , Hanada Shounen-shi , Midori no Hibi , Chuunibyou Demo Koi ga Shitai , Danshi Koukousei no Nichijou)

1. قرار بود فصل دوم هم داشته باشه ولی تاریخ پخش ـشو نمی‌دونم .
    2. اگه خوش ـت نیومده نبین ، کلاً همینطوره و فضاش سنگین و گنگ ـه .
    3. انیمه‌ی کمدی هم توی دست و بالم ندارم و فقط همون Danshi Koukousei no Nichijou رو دیدم .

10. 11 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 75 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

سلام رفقا
    اقا یه فیلم یا سریال انیمه عاشقانه که واقعا ادم رو درگیر کنه چی پیشنهاد می کنید....عشق ای در قالب قواعد درام شکل بگیره و به قول معروف تینیجری یا سمبل کاری نباشه .... پیشاپیش ممنون

12. 3 کاربرِ زیر از meraj88 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط meraj88 نمایش پست ها
    سلام رفقا
    اقا یه فیلم یا سریال انیمه عاشقانه که واقعا ادم رو درگیر کنه چی پیشنهاد می کنید....عشق ای در قالب قواعد درام شکل بگیره و به قول معروف تینیجری یا سمبل کاری نباشه .... پیشاپیش ممنون
    Shigatsu wa Kimi no Uso
    Clannad
    Clannad: After Story

14. 12 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

never give up
    سپاس
    48
    از این کاربر 305 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    سلام، چند تا سوال:

انیمه one punch man جالبه .. امتیازشم بالایه 9

16. 7 کاربرِ زیر از siavashbehzad1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,647 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashbehzad1 نمایش پست ها
    انیمه one punch man جالبه .. امتیازشم بالایه 9
    داستان خاصی رو دنبال نمیکنه و شاید خوشتون نیاد من که خیلی خوشم اومد میتونین نظرات دوستان رو توی انیمه های پاییز ببینید

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    ولی من همیشه چندتا پیشنهاد دارم
    the boy and the beast چطوره اگه دیدی نظرتو بگو ما هم ببینیم یا نه

18. 6 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 75 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Admini3trator نمایش پست ها
    Shigatsu wa Kimi no Uso
    Clannad
    Clannad: After Story
    بسیار ممنون از جوابت.... من چند قسمت از کلند رو دیدم ولی عشق تینیجری بود...دراپ کردم...حالا باید اون یکی رو ببینم چه طوریه...

20. 6 کاربرِ زیر از meraj88 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط meraj88 نمایش پست ها
    سلام رفقا، اقا یه فیلم یا سریال انیمه عاشقانه که واقعا ادم رو درگیر کنه چی پیشنهاد می کنید....عشق ای در قالب قواعد درام شکل بگیره و به قول معروف تینیجری یا سمبل کاری نباشه .... پیشاپیش ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    the boy and the beast چطوره اگه دیدی نظرتو بگو ما هم ببینیم یا نه
    » فکر کنم با این فیلتری که گذاشتی (تینیجری نباشه) چیزه دندون گیری از بین سریال های انیمه ایی گیرت نیاد وگرنه منم مثل رفیقمون Admini3trator، پیشنهاد میکنم حتما (اجبارن و وجدانن!) Shigatsu Wa Kimi No Uso رو تماشا کنید و بعد از اون برید سراغ Sakamichi no Apollon که من اینجا معرفیش کردم و به نظرم بین انیمه های عاشقانه و تینیجری و سری، این دوتا متفاوت ترین ها هستند. این از سریال ها. از بین سینمایی ها هم باتوجه به معیارها تون احساس میکنم ابتدا از Millennium Actress 2001 خوشتون بیاد و یحتمل بعدش از The Girl Who Leapt Through Time 2006. اولی اصن تینجیری نیست ولی دومی چرا دبیرستانیه ولی قصه ی جذابی داره.

» The Boy And The Beast : دانلود نکردم؛ مگه اومده؟!

22. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 51 از 117 اولیناولین ... 264149505152536176101 ... آخرینآخرین