برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 52 از 117 اولیناولین ... 2274250515253546277102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    18
    از این کاربر 75 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    » فکر کنم با این فیلتری که گذاشتی (تینیجری نباشه) چیزه دندون گیری از بین سریال های انیمه ایی گیرت نیاد وگرنه منم مثل رفیقمون Admini3trator، پیشنهاد میکنم حتما (اجبارن و وجدانن!) Shigatsu Wa Kimi No Uso رو تماشا کنید و بعد از اون برید سراغ Sakamichi no Apollon که من اینجا معرفیش کردم و به نظرم بین انیمه های عاشقانه و تینیجری و سری، این دوتا متفاوت ترین ها هستند. این از سریال ها. از بین سینمایی ها هم باتوجه به معیارها تون احساس میکنم ابتدا از Millennium Actress 2001 خوشتون بیاد و یحتمل بعدش از The Girl Who Leapt Through Time 2006. اولی اصن تینجیری نیست ولی دومی چرا دبیرستانیه ولی قصه ی جذابی داره.

» The Boy And The Beast : دانلود نکردم؛ مگه اومده؟!
    سلام ایرچ خان دستت طلا /دختری که در زمان ...رو دیدم جالب و خوب بود ولی شاهکار نبود! یعنی بعضی انیمه ها عجب جاودانه شدن مثل مدفن کرم های شب تاب یا دفترچه مرگ تا نصفه اش البته به هر حال تو حال و هوای عاشقانه هنوز چیزی رو اونطور که بهم بچسبه پیدا نکردم...این هایی که زجمت کشیدی معرفی کردی هم میبینم ببینم چه طورن...فدات

4. 7 کاربرِ زیر از meraj88 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    به زودی تاپیک بحث و بررسی برای انیمه‌های زمستان 2016 زده میشه. کمی تامل کنید.
    فک کنم زمستون کلا کار دندون گیری نداریم ؟؟؟؟؟

6. 5 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط meraj88 نمایش پست ها
    بسیار ممنون از جوابت.... من چند قسمت از کلند رو دیدم ولی عشق تینیجری بود...دراپ کردم...حالا باید اون یکی رو ببینم چه طوریه...
    @meraj88
    کلند فصل دومش وارد دوره بعد از دبیرستان میشه و به سختی زندگی و اینا میپردازه ، فضای انیمه بشدت سنگین میشه و دیگه از طنزو اینجور چیزا خبری نیست ! انیمه کلا بزرگسالانه میشه .
    مشاهده محتوا اسپویلر
    حتی زایمان رو نشون میده !

اضافه شده در : 2 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    Boku dake ga Inai Machi عالیه بوده تا اینجا .
    Hai to Gensou no Grimgar گرافیکش خیره کنندست ، داستانشم کم کم داره شکل میگیره .
    Dimension W اینم خوبه . اوپنیگ و اندینگش خیلی عالیه .

8. 14 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    » البته برای زمستون یه تاپیک اختصاصی زدیم:

[اختصاصی تیم انیمیشن] انیمه‌های فصل زمستان 2016 | بحث و تبادل نظر

10. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    19
    از این کاربر 129 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

سلام . من قبلا از دوستان سوال کردم ترتیب دیدن انیمه ی فیت زرو چه جوریه ؟ یکی جواب داد اول باید فیت زرو رو ببینی بعد فیت استی نایت. حالا یه سری جدید دیگه اومده به نام Fate/stay night: Unlimited Blade . بعضی ها میگن باز سازی فیت استی نایته و از اون قشنگ تر شده . آیا درسته؟ اگه باز سازیشه یعنی دیگه نیازی نیست فیت استی نایتو ببینم؟

12. 5 کاربرِ زیر از لیان بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358

نقل قول نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
    سلام . من قبلا از دوستان سوال کردم ترتیب دیدن انیمه ی فیت زرو چه جوریه ؟ یکی جواب داد اول باید فیت زرو رو ببینی بعد فیت استی نایت. حالا یه سری جدید دیگه اومده به نام Fate/stay night: Unlimited Blade . بعضی ها میگن باز سازی فیت استی نایته و از اون قشنگ تر شده . آیا درسته؟ اگه باز سازیشه یعنی دیگه نیازی نیست فیت استی نایتو ببینم؟
    اول Fate Zero رو ببین بعد Fate/stay night: Unlimited Blade Works .

Fate/stay night رو هم ولش کن .

14. 6 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت دوستان عزیز انیمه باز
    دوستان یه چند تا انیمه مرموز معرفی کنید که آدم شه!(تو خماری بمونه) بهترین هارو بگید چون زیاد اهل انیمه نیستم
    ممنون

16. 6 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    دوستان یه چند تا انیمه مرموز معرفی کنید که آدم شه!(تو خماری بمونه) بهترین هارو بگید چون زیاد اهل انیمه نیستم
    ممنون
    Code Geass
    Another
    Zetsuen no Tempest
    Hyouka
    Gosick

18. 9 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    ممنون
    من انیمه Monster رو هم به انیمه های پیشنهادی دوستم اضافه میکنم. انیمه ای به شدت واقع گرایانه و مرموز ومتفاوت ...

20. 8 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    19
    از این کاربر 129 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

من انیمه ی فیت زرو رو دانلود کردم . قسمت اولش رو دیدم بعد رفتم سراغ قسمت دوم. اصلا زیر نویس هماهنگ نیست . یعنی هر کار می کنم هماهنگ نمیشه. شما ها که این انیمه رو دیدین زیر نویسش رو از کجا دانلود کردین؟

22. 3 کاربرِ زیر از لیان بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 52 از 117 اولیناولین ... 2274250515253546277102 ... آخرینآخرین