برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 54 از 117 اولیناولین ... 4294452535455566479104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    726
    از این کاربر 175 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

دوستان سه قسمت از انیمه وان پیس دیدم زیاد جالب نبود بنظرم. داستانش خوبه ولی چیز دیگه نداره. حالا نمیدونم اوایلش اینجوریه یا کلا سبکش اینه.
    قبلا elfen lied رو دیدم خوشم اومد. دیگه چه چیز هایی پیشنهاد میکنید؟
    داستان خیالیش به کنار خود انیمه به واقعیت نزدیک باشه مثل سریال ها

ممنون

4. 3 کاربرِ زیر از mohammad-om بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-om نمایش پست ها
    دوستان سه قسمت از انیمه وان پیس دیدم زیاد جالب نبود بنظرم. داستانش خوبه ولی چیز دیگه نداره. حالا نمیدونم اوایلش اینجوریه یا کلا سبکش اینه.

ممنون
    دوست من انیمه های بلند رو نباید با 2 و 3 اپیزود تصمیم بگیرید ! ، بعضی وقتا شاید حتی 50 اپیزود اولشون هم عادی باشه ولی از ارک های بعدی شاهکار ، انیمه ی بلند صبر و حوصله زیاد میخواد ، انیمه ی Claymore رو بهتون پیشنهاد میکنم ، اگه هم انیمه ای میخواید که به واقعیت نزدیک باشه و داستان خیالی هم داشته باشه میتونید Durarara ببینید
    Farewell

6. 10 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-om نمایش پست ها

ممنون
    samurai champloo
    gintama
    gangsta
    Usagi Drop
    HUNTER X HUNTER
    Hajime No Ippo
    gin no saji
    fullmetal alchemist brotherhood
    Cowboy Bebop
    Barakamon

رتبه بندی خاصی نداره میتونی از بین این انیمه ها تحقیق کنی یکی رو ببینی البته من همه رو پیشنهاد میکنم.

بیشتر هم هست ولی فعلا اینارو ببین

8. 9 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,168
    از این کاربر 2,394 بار در 223 پست سپاس گزاری شده

بچه ها میخوام سه گانه Berserk رو ببینم آیا بدون دیدن انیمه ــش میشه فیلمارو دید یا نه؟
    وقتے قهرمان جهان شدم
    آنگاه فهمیدم که باید بیشتر خم شوم
    تا مدال قهرمانے را به گردنم بیاویزند . . .
    (جهان پهلوان غلامرضا تختی)

10. 6 کاربرِ زیر از kaka07 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka07 نمایش پست ها
    بچه ها میخوام سه گانه Berserk رو ببینم آیا بدون دیدن انیمه ــش میشه فیلمارو دید یا نه؟
    بله ، اون سه فیلم در واقع کل انیمه رو پوشش میده و میتونید بدون اینکه انیمه سریالی رو ببینید اون سه تا فیلم رو ببینید ، فصل دوم هم تابستون امسال میاد
    Farewell

12. 7 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

■ have a "wanna get drunk" beard ■
    سپاس
    1,050
    از این کاربر 2,838 بار در 155 پست سپاس گزاری شده

من همیشه یک مشکل بزرگ با انیمه داشتم و اون هم زبانِ اورجینالِ انیمه‌هاست که اصلا نتونستم تحملشون کنم و تنها انیمه‌ای که تونستم باهاش در این شرایط کنار بیام Usagi Drop بوده اونم بخاطر اینکه داستانش رو دوست داشتم. جدیدا هم چندتا انیمه امتحان کردم ولی همون اول زبان اورجینال انیمه باعث شد کلا بیخیالش بشم. باید بگم که Legend Of Korra رو دیدم و با دوبله انگلیسیش خیلی حال کردم. خوشحال میشم چندتا انیمه که به خوبی دوبله‌ی انگلیسی شدن رو معرفی کنین. با توجه به کیفیت پایین انیمه‌های قدیمی، جدیدتر هم باشه خیلی بهتر میشه.

14. 6 کاربرِ زیر از Jimmy Darmody بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Nothing is Impossible
    سپاس
    448
    از این کاربر 710 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmy Darmody نمایش پست ها
    من همیشه یک مشکل بزرگ با انیمه داشتم و اون هم زبانِ اورجینالِ انیمه‌هاست که اصلا نتونستم تحملشون کنم و تنها انیمه‌ای که تونستم باهاش در این شرایط کنار بیام Usagi Drop بوده اونم بخاطر اینکه داستانش رو دوست داشتم. جدیدا هم چندتا انیمه امتحان کردم ولی همون اول زبان اورجینال انیمه باعث شد کلا بیخیالش بشم. باید بگم که Legend Of Korra رو دیدم و با دوبله انگلیسیش خیلی حال کردم. خوشحال میشم چندتا انیمه که به خوبی دوبله‌ی انگلیسی شدن رو معرفی کنین. با توجه به کیفیت پایین انیمه‌های قدیمی، جدیدتر هم باشه خیلی بهتر میشه.
    انیمه های دوبله انگلیسی زیادند
    به شخصه منم دوبله انگلیسی رو بیشتر دوست دارم
    چندا از بهترین هایی که دیدم
    1. Fullmetal Alchemist: Brotherhood
    2. Devil May Cry
    3. Code Geass
    4. Attack to Titan
    5. Black Lagoon
    6. The Heroic Legend of Arslan
    7. ZETMAN

در ضمن Legend of Korra هم برای کمپانی آمریکایی نیکلدون هست و دوبله نیست. اگه Avatar: The Last Airbender هم ندید پیشنهاد می کنم اول اون رو ببینید
    از این سایت هم می تونید کمک بگیرید

16. 3 کاربرِ زیر از Skadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

Avatar: The Last Airbender این داستانش قبل از Legend Of Korra هست و داستانش هم خیلی بهتره

18. 7 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

■ have a "wanna get drunk" beard ■
    سپاس
    1,050
    از این کاربر 2,838 بار در 155 پست سپاس گزاری شده

یادم رفت بگم ولی اون سری آواتار رو هم دیدم.

20. 3 کاربرِ زیر از Jimmy Darmody بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

death note هم دوبله انگلیسیش خوبه . اگه ندیدی برو تو کارش که لینکای دانلود انگلیسی شو یاسر گذاشت چند وقت قبل

22. 5 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 54 از 117 اولیناولین ... 4294452535455566479104 ... آخرینآخرین