برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 58 از 117 اولیناولین ... 8334856575859606883108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

سلام. به دلایل مختلفی چند سریال/انیمه هست که دانلود کردم ولی وقت نکردم کامل ببینمشون، میخواستم اولویت دیدنشون رو از نظر شما بپرسم:

انیمه Steins;Gate رو کامل دانلود کردم (25 قسمت) هیچ قسمتی ازش ندیدم ولی اینم مثل اینکه گرافیکش دست کمی از Death Note نداره.
    انیمه Death Note رو هم قبلأ کامل دانلود کرده بودم (37 قسمت) تا قسمت 26 دیدم و رهاش کردم.
    سریال The Night of هفت قسمت ازش دانلود کردم، 2 قسمت ازش دیدم بسیار حوصله ام رو سر برد و رهاش کردم...داستانش اصلأ برام جذاب نیست، موضوعش برام تکراریه...مثلأ انیمه Death Note هم پلیسی هست دیگه...بدترین قسمت انیمه Death Note به نظرم جذاب‌تر از بهترین قسمت سریال The Night of باشه. ولی خب از سریال‌هایی که امسال دیدم، فکر میکنم The Night of از سریال Stranger Things بهتر بود.
    سریال Mr. Robot هم فصل اولش رو دانلود کردم، هیچی ازش ندیدم.

حالا به نظرتون اول کدوم رو شروع کنم یا ادامه بدم؟ اولویت با ادامه ی Death Note و The Night of هست یا شروع Steins;Gate یا Mr. Robot؟
    تقریبأ انگیزه‌ای به دیدن هیچکدومشون ندارم (بخاطر شروع شدن دفاع از پروپوزال و پایان نامه و ... زیاد حوصله و وقت دیدن سریال ندارم) برای همین نهایتأ این هفته یکی‌شون رو میبینم.
    Can't find yourself. Lost in your lies

4. 15 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    سلام. به دلایل مختلفی چند سریال/انیمه هست که دانلود کردم ولی وقت نکردم کامل ببینمشون، میخواستم اولویت دیدنشون رو از نظر شما بپرسم:

انیمه Steins;Gate رو کامل دانلود کردم (25 قسمت) هیچ قسمتی ازش ندیدم ولی اینم مثل اینکه گرافیکش دست کمی از Death Note نداره.
    انیمه Death Note رو هم قبلأ کامل دانلود کرده بودم (37 قسمت) تا قسمت 26 دیدم و رهاش کردم.
    سریال The Night of هفت قسمت ازش دانلود کردم، 2 قسمت ازش دیدم بسیار حوصله ام رو سر برد و رهاش کردم...داستانش اصلأ برام جذاب نیست، موضوعش برام تکراریه...مثلأ انیمه Death Note هم پلیسی هست دیگه...بدترین قسمت انیمه Death Note به نظرم جذاب‌تر از بهترین قسمت سریال The Night of باشه. ولی خب از سریال‌هایی که امسال دیدم، فکر میکنم The Night of از سریال Stranger Things بهتر بود.

حالا به نظرتون اول کدوم رو شروع کنم یا ادامه بدم؟ اولویت با ادامه ی Death Note و The Night of هست یا شروع Steins;Gate یا Mr. Robot؟
    تقریبأ انگیزه‌ای به دیدن هیچکدومشون ندارم برای همین نهایتأ این هفته یکی‌شون رو میبینم.
    سلام پیمان . من چون انیمه نمیبینم نظرم خیلی کارشناسی نیست ولی د نایت آف و مستر روبات رو دارم هفتگی دنبال میکنم و پیشنهادم اینه که مستر روبات رو ببینی .. یه قسمت از فصل اول ببین .. اگه این سبک رو دوست داشتی امکان نداره رهاش کنی ولی حالت برعکسشم صادقه !!

6. 17 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها

تقریبأ انگیزه‌ای به دیدن هیچکدومشون ندارم (بخاطر شروع شدن دفاع از پروپوزال و پایان نامه و ... زیاد حوصله و وقت دیدن سریال ندارم) برای همین نهایتأ این هفته یکی‌شون رو میبینم.
    درباره سریال ها که چیزی نمیدونم ولی پیشنهاد میدم اول دث نوت رو تموم کنی بعد اشتاین گیت رو شروع کنی! دث نوت درسته که خیلی افت میکنه ولی سعی کن ادامه بدی و تمومش کنی چون هرچقدر طولش بدی و بگی بعدا میرم سراغش دیگه عمرا بتونی ادامه ـش بدی! پس بهتره تا چیزی از یادت نرفته ببینیش! به قول یه نفر تا دث نوت رو ندیده باشی، نمیتونی ادعا کنی انیمه بازی

اشتاین گیت هم یکی از بهترین انیمه های منه! شاید در ابتدا جذاب نباشه ولی باور کن یه جاهایی اینقدر دیوونه کننده میشه که آدم میخواد کله‌شُ بکوبه به دیوار! تازه تو MAL تا جایی که یادم میاد اول-دوم بود، پس دیگه چی میخوای؟ :دی

8. 19 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Cool. Cool.Cool.Cool
    سپاس
    1,649
    از این کاربر 2,211 بار در 174 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

دوستان انیمه باز عزیز ، 2 تا سوال :
    1.ترتیب دیدن گینتاما چطوریه؟! با توجه به این چند سری ازش اومده...
    2.برای دیدن Clannad: After Story حتما باید سری اولش رو دید یا نه؟!

10. 11 کاربرِ زیر از DUCHESS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,647 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط DUCHESS نمایش پست ها
    سری اول گینتاما که سال 2006 ساخته شده و تا سال 2010 ادامه داشته و 201 قسمته
    یه سری 51 قسمتی که از 2011 تا 2012 پخش شده

نکته:البته اکثر جاها این دو فصل رو کنار هم قرار دادن و به عنوان سری اول معرفی شده و روی هم 252 قسمت قرار داده شده

سری سومGintama': Enchousen که 13 قسمته و از 2012 تا 2013 پخش شده
    و سری اخر که 51 قسمته با عنوان Gintama°

برای دیدن Clannad: After Story حتما باید سری اولش رو دید یا نه؟!
    این رو هم تا حالا ندیدم ولی دربارش شنیدم که میگن فصل دوم داستان به کل تغییر میکنه کسانی که دیدن بهتر میتونن راهنمایی کنن

12. 14 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

دوستان انیمه باز عزیز ، 2 تا سوال :
    2.برای دیدن Clannad: After Story حتما باید سری اولش رو دید یا نه؟!
    درمورد سوال دومتون باید بگم بله باید سری اول رو ببینید تا با شخصیتا اشنا بشین وگرنه توی سری دوم گیج میشید و هی به خودتون میگید این دیگه کیه؟ اون از کجا اومد ؟
    درسته سری اول به خوش ساختی سری دوم نیست ولی به اون بدی هم که بعضیا فک میکنند نیست

14. 13 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    50
    از این کاربر 195 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

سلام. من عضو تقریبا تازه ای هستم. راجع به 1 انیمه سوال داشتم (البته گرافیکش شبیه "بابا لنگ دراز" هست). همین امروز شبکهء جدید "امید" تلویزیون خودمون داشت نشون میداد به اسم "ماجراهای خانوادهء تراپ" (Trapp Family Story) میخواستم بپرسم کسی این انیمه رو میشناسه؟ یا جایی برای دانلود هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

https://en.wikipedia.org/wiki/Trapp_Family_Story

16. 6 کاربرِ زیر از nothing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,171

نقل قول نوشته اصلی توسط Princess Of Winter نمایش پست ها
    سلام. من عضو تقریبا تازه ای هستم. راجع به 1 انیمه سوال داشتم (البته گرافیکش شبیه "بابا لنگ دراز" هست). همین امروز شبکهء جدید "امید" تلویزیون خودمون داشت نشون میداد به اسم "ماجراهای خانوادهء تراپ" (Trapp Family Story) میخواستم بپرسم کسی این انیمه رو میشناسه؟ یا جایی برای دانلود هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

https://en.wikipedia.org/wiki/Trapp_Family_Story

سلام. من تا حالا با این انیمه آشنایی نداشتم و بار اوله اسمشُ میشنوم. یه سایت پیدا کردم که لینک دانلودش رو گذاشته ولی حجم هر قسمت تقریبا 200 مگ هست! اگه خواستین، واسم پیغام بفرستید تا لینکش رو واستون بفرستم

18. 13 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    50
    از این کاربر 195 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

سلام. من حدود 13-12 سال پیش توی شبکهء Italia 1 یه انیمه دیدم که اسمش رو متاسفانه نمی دونم، چون به ایتالیایی دوبله شده بود اسم شخصیت ها رو هم یادم نیست. مثل "کندی کندی" قدیمی نبود، گرافیکش مثل انیمه های امروزی بود. موضوعش هم دربارهء چند تا دختر و پسر دبیرستانی بود که ماجرای عشق و عاشقی اونها رو نشون می داد و فکر کنم توی 1 خوابگاه با هم زندگی میکردن. فکر کنم خوابگاهشون هم نزدیک جنگل و کوهستان بود، چون دختر و پسری که عاشق هم بودن تو این انیمه، کنار 1 آبشار همدیگرو میبو*سیدن. 1 دختر بود، موهای قهوه ای بلند داشت که هم درس میخوند و موقع بیکاری هم توی شیرینی فروشی/رستوران کار میکرد (که فکر کنم نقش اصلی بود!). یه چیز دیگه هم که یادمه این بود که این دختر و پسرها به مسافرت میرن و مهمونی میگیرن (کنار دریا). و بازم اینکه یه روز توی اون خوابگاه که این دختر پسرها بودن یه پسر چشم آبی از نیویورک به اسم "مایکل" میاد که این دختر نقش اصلی عاشقش میشه. یکی از پسرها هم پولدار بود و پیانو می زد و ...
    از اون دسته انیمه هایی هم نبود که جادو و موجودات جادویی توش باشه، رئال بود. و اینکه زیاد کمدی هم نبود و صحنه های +18 هم به غیر از kiss نداشت. تا جایی هم که گشتم اینا نبودن:

Mizuiro Jidai
    Beverly Hills Teens
    Clannad
    Clannad: After Story
    Shigatsu wa Kimi no Uso
    Nagi no Asukara
    Golden Time
    Hanasaku Iroha
    True Tears
    Shigatsu Wa Kimi No Uso
    Ao Haru Ride
    Kimi Ni Todoke
    Sukitte Ii Na Yo
    Ore Monogatari
    Kaichou Wa Maid Sama
    Lovely Complex

امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه، چون خیلی دنبالش گشتم ولی هنوز نتونستم هیچ جا پیداش کنم. خواهش میکنم کمکم کنید پیداش کنم، منتظر جوابتون هستم.

20. 10 کاربرِ زیر از nothing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,171

نقل قول نوشته اصلی توسط Princess Of Winter نمایش پست ها
    سلام. من حدود 13-12 سال پیش توی شبکهء Italia 1 یه انیمه دیدم که اسمش رو متاسفانه نمی دونم، چون به ایتالیایی دوبله شده بود اسم شخصیت ها رو هم یادم نیست. مثل "کندی کندی" قدیمی نبود، گرافیکش مثل انیمه های امروزی بود. موضوعش هم دربارهء چند تا دختر و پسر دبیرستانی بود که ماجرای عشق و عاشقی اونها رو نشون می داد و فکر کنم توی 1 خوابگاه با هم زندگی میکردن. فکر کنم خوابگاهشون هم نزدیک جنگل و کوهستان بود، چون دختر و پسری که عاشق هم بودن تو این انیمه، کنار 1 آبشار همدیگرو میبو*سیدن. 1 دختر بود، موهای قهوه ای بلند داشت که هم درس میخوند و موقع بیکاری هم توی شیرینی فروشی/رستوران کار میکرد (که فکر کنم نقش اصلی بود!). یه چیز دیگه هم که یادمه این بود که این دختر و پسرها به مسافرت میرن و مهمونی میگیرن (کنار دریا). و بازم اینکه یه روز توی اون خوابگاه که این دختر پسرها بودن یه پسر چشم آبی از نیویورک به اسم "مایکل" میاد که این دختر نقش اصلی عاشقش میشه. یکی از پسرها هم پولدار بود و پیانو می زد و ...
    از اون دسته انیمه هایی هم نبود که جادو و موجودات جادویی توش باشه، رئال بود. و اینکه زیاد کمدی هم نبود و صحنه های +18 هم به غیر از kiss نداشت. تا جایی هم که گشتم اینا نبودن:

Mizuiro Jidai
    Beverly Hills Teens
    Clannad
    Clannad: After Story
    Shigatsu wa Kimi no Uso
    Nagi no Asukara
    Golden Time
    Hanasaku Iroha
    True Tears
    Shigatsu Wa Kimi No Uso
    Ao Haru Ride
    Kimi Ni Todoke
    Sukitte Ii Na Yo
    Ore Monogatari
    Kaichou Wa Maid Sama
    Lovely Complex

امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه، چون خیلی دنبالش گشتم ولی هنوز نتونستم هیچ جا پیداش کنم. خواهش میکنم کمکم کنید پیداش کنم، منتظر جوابتون هستم.

سلام. فکر کنم منظورتون انیمه Marmalade Boy باشه؛ یکی از شخصیت‌هاش اسمش مایکله و چشمای آبی هم داره؛ اینجا رو چک کنین .

22. 12 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 58 از 117 اولیناولین ... 8334856575859606883108 ... آخرینآخرین