برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 64 از 117 اولیناولین ... 14395462636465667489114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    8,164
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    خودم یکم گشتم دوست دارم Code Geass و Psycho-Pass و Monster و Puella Magi Madoka Magica و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu و No Game No Life و Death Parade رو ببینم، به نظرتون اول کدوم رو شروع کنم به دیدن؟
    چون تعداد قسمتای بعضی‌هاشون زیاد هست لطفأ انیمه ای رو بگید که درگیرکننده‌تر باشه و غافلگیری‌هاش بیشتر باشه.
    اولین پیشنهاد قطعا Monster چون تقریبا انیمه ای هست کاملا در دنیای بزرگسالانه و هیچ نسخه مشابهی که شبیهش باشه هم نیست
    بعد فصل اول عالیه Psycho-Pass و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    در رده بعدی پیمان جان Death Parade هم انیمه ی جذابیه و کوتاه هم هست
    ولی کلا انیمه های عالی رو اسم بردی Code Geass هم کار خیلی خوبیه هر چند وسط هاش مثل پدر بزرگترش Death Note یه خرده از جاده خارج میشه

دو تایه Puella Magi Madoka Magica و No Game No Life رو هم ندیدم ولی کنجکاو شدم. دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیاز بزاره...

4. 9 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    دو تایه Puella Magi Madoka Magica و No Game No Life رو هم ندیدم ولی کنجکاو شدم. دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیاز بزاره...

no game no life رو من همین چند وقت پیش دیدم و اصلا ازش خوشم نیومد. نه از داستان مسخرش نه از گرافیکش و نه از هیچ چیز دیگه اش. هر قسمت که میدیدم به خودم می گفتم قسمت بعدی بهتر میشه ولی برعکس! کلا انیمه‌اش هیچ چیز خاصی نداشت از نظر من و یکی از بدترین تجربه های انیمه‌ایم بود. تو MAL بهش نمره 2 دادم

6. 8 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

ممنون شهاب جان و امین جان بابت راهنمایی
    خودم امروز قسمت اول Monster و Psycho-Pass و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu و Puella Magi Madoka Magica رو دانلود کردم تا کیفیتشون دستم بیاد
    خب Puella Magi Madoka Magica دراپ شد اون چیزی که میخواستم نبود...
    اون سه تا جذبم کردن، احتمالأ اول مانستر رو ببینم
    Can't find yourself. Lost in your lies

8. 6 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,878
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان انیمه ای ...

از بین انیمه های Another و Noragami و Zankyou no Terror و Fate/Zero و Ergo Proxy و Code Geass (ربوتیک دوست ندارم ولی خیلی ازش تعریف شنیدم)

ممنون میشم که اولویت بندی کنید و یه توضیحی کوتاهی از هر کدوم بنویسید ...

و اینکه هرکی این انیمه Natsume Yuujinchou رو دیده ممنون میشم یه توضیحاتی بده ...
    انیمه ای که هرفصل امتیاز بالایی گرفته ... 6 فصلم که ادامه پیدا کرده ...

باتشکر .

10. 6 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,164
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eeD-Mj نمایش پست ها
    از بین انیمه های Another و Noragami و Zankyou no Terror و Fate/Zero و Ergo Proxy و Code Geass
    سعید جان من از بین این انیمه ها Zankyou no Terror رو بیشتر از بقیه دوست داشتم، خیلی خوب تو 12 قسمتی که داشت تونستن جمعش کنن و کار خیلی خوبیه. Code Geass یه جورایی فرزند Death Note هست و چندان هم ژانر مکا (روباتی) توش روان نیست. سری Fate رو کامل ندیدم و اون 25 قسمت اولش رو دوست داشتم .
    Noragami فصل دومش خوب بود و اولی متوسط ، Another رو حقیقتا دوست نداشتم . از یه فضای روانشناسانه یهو جوری تغییر فضا و داستان داد که به نظرم منفجر شد.
    1- Zankyou no Terror
    2-Code Geass
    3- سری کامل Fate
    4- Noragami

12. 6 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    221
    از این کاربر 130 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

سلام خسته نباشید. دوستانی که فصلی میبینن چیارو پیشنهاد می کنید؟ (با همین یه قسمت)

14. 6 کاربرِ زیر از Sina Nmt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Nmt نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. دوستانی که فصلی میبینن چیارو پیشنهاد می کنید؟ (با همین یه قسمت)
    سلام.
    1- Attack On Titan (فصل دوم)
    2- Zero kara Hajimeru Mahou no Sho
    3- Shingeki no Bahamut - Virgin Soul (فصل دوم)
    4- Dungeon ni Deai - Sword Oratoria
    5- Re:Creators

16. 10 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    Another رو حقیقتا دوست نداشتم . از یه فضای روانشناسانه یهو جوری تغییر فضا و داستان داد که به نظرم منفجر شد.
    حیف واقعأ این داستان پتانسیل بالایی داشت و خیلی داستان جذابی بود ولی واقعأ دیگه شورش رو درآورد و بعضی از مرگ‌ها خیلی بد بود. اما در کل در ژانر انیمه‌های ترسناک میتونم بگم انیمه‌ی خوبی بود حداقل ایده‌ی داستانش عالی بود. داستان جذابی داشت ولی مفهومی نداشت. (انیمه‌های ماندگار همه‌شون مفهومی هستن مثل اتک، توکیو غول و ...)
    اما در مقایسه با دیگر انیمه‌هایی که سعید جان نام برد ضعیف‌تر بود.

18. 8 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    19
    از این کاربر 129 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

با سلام . با توجه به این که سری جدید انیمه فوتبالیست ها برای جام جهانی 2018 قراره ساخته بشه من می خواستم نسخه های قبلی رو قبل از شروع شدن سری جدید ببینم تا کاملا در جریان اتفاقات گذشته باشم. به خاطر همین میخواستم بدونم این انیمه کلا چند سری داره ؟ و باید به ترتیب کدوم رو اول ببینم؟ اگه میشه اون سری هایی رو بگین که سوباسا داخلش هست. چون یکی از سری ها رو که چند قسمت دیدم اصلا شخصیت اصلی یکی دیگه بود.و کلا شخصیت ها فرق میکردن.

20. 5 کاربرِ زیر از لیان بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    401
    از این کاربر 110 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

با سلام من چندین قسمت ابتدایی سریال ناروتو رو دیدم اینطور که متوجه شدم دو سبک تصویری داشت یکی با رنگهای شاد که مربوط به کلاس رفتنش و روستا بود یکی بیرنگ و سرد که مربوط به مبارزه ها میشد که گاهی چند اپیزود طول میکشید و به نظرم طولانی و بیکیفیت بود آیا تا آخر به همین منوال هست؟ کلا من قسمت های سبک اول را که در مورد زندگیش و کمدی بود بیشتر پسندیدم تا مبارزات. نسبت زندگی روزمره به مبارزه در کل اپیزودهای ناروتو و ناروتو شیپودن به چه صورته؟ با این سلیقه من که سبک همین باشد ولی اکشن کمتر انیمه بهتری سراغ دارید؟ متشکر از همه

22. 4 کاربرِ زیر از snr بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 64 از 117 اولیناولین ... 14395462636465667489114 ... آخرینآخرین