برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 78 از 117 اولیناولین ... 285368767778798088103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    سلام.
    تخیلی قرون وسطایی: Claymore (داستان خوبی داشت و انیمه‌ی غافلگیرکننده‌ای هست) و Berserk 1997 (ولی حواست باشه که برسرک 2016 فاجعه بود) و Haibane Renmei (قسمت آخرش جزو 5 اپیزود برتر عمرمه)
    برای واقع‌گرایانه همونطور که ستایش عزیز پیشنهاد دادن: Monster (یکی از مفهومی‌ترین انیمه‌های تاریخ که از ذهن کار میکشه) و Shoujo Shuumatsu Ryokou (در حال پخشه. با وجودی که خیلی جاها سبکش رو علمی-تخیلی قید کردن ولی کاملأ واقع‌گرایانه هست. اینکه پس از این تخیلی میشه یا نه رو نمیدونم. انیمه‌ای که به تبعات جنگ میپردازه)
    با وجودی که انیمه دیث نوت تخیلی هست و انیمه مانستر واقع‌گرایانه اما به نظر من با کمی تأمل متوجه میشویم که پایانِ دیث نوت بسیار واقع‌گرایانه‌تر از پایانِ مانستر هست.
    درود. خودمم حدس میزدم انیمه ها ذاتا فانتزی باشند و کمتر واقع گرایانه توشون پیدا شه.
    خب درباره قرون وسطا هم پس میگیرم. حالا دوره اش چندان هم مهم نیست. ولی مظاهر دنیای مدرن توش نباشه. مثل موبایل و اینا.
    درضمن تخیلی تا تخیلی داریم. مثلا گات هم سبکش فانتزیه ولی خب فانتزیش اونقدرها هم پررنگ نیست(شایدم این سریال مثال خوبی نیست D: ).

از میان اینها که معرفی کردی Berserk 1997 بیشتر به چیزی که میخاستم شبیه بود(از روی عکسهاش میگم).
    بعد دوستمم پیشنهاد داد ناروتو رو ببینم و گفت درسته زمانی که وقایع انیمه در حال جریانه قرون وسطا نیست ولی تمش قدیمیه و اینا.
    میگه تا آخر عمرتم ببینی تموم نمیشه.

پ.ن: اینکه انتخابمو محدود به این شرایط کردم بخاطر حسیه که الان دارم وگرنه خودم تا حدی فن سبک فانتزی هستم.

4. 9 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sσнєiℓ نمایش پست ها
    درود. خودمم حدس میزدم انیمه ها ذاتا فانتزی باشند و کمتر واقع گرایانه توشون پیدا شه.
    خب درباره قرون وسطا هم پس میگیرم. حالا دوره اش چندان هم مهم نیست. ولی مظاهر دنیای مدرن توش نباشه. مثل موبایل و اینا.
    درضمن تخیلی تا تخیلی داریم. مثلا گات هم سبکش فانتزیه ولی خب فانتزیش اونقدرها هم پررنگ نیست(شایدم این سریال مثال خوبی نیست D: ).

از میان اینها که معرفی کردی Berserk 1997 بیشتر به چیزی که میخاستم شبیه بود(از روی عکسهاش میگم).
    بعد دوستمم پیشنهاد داد ناروتو رو ببینم و گفت درسته زمانی که وقایع انیمه در حال جریانه قرون وسطا نیست ولی تمش قدیمیه و اینا.
    میگه تا آخر عمرتم ببینی تموم نمیشه.

پ.ن: اینکه انتخابمو محدود به این شرایط کردم بخاطر حسیه که الان دارم وگرنه خودم تا حدی فن سبک فانتزی هستم.
    به نظر من Claymore بهتر از Berserk 1997 هست.

خب با این حساب این رو پیشنهاد میکنم:
    Made In Abyss

واقع‌گرایانه خوب:
    Clannad: After Story کاملأ واقع‌گرایانه‌ست ولی طبیعتأ در رؤیا میشه وارد تخیل شد! باید بهش فرصت بدی
    Tsuki ga Kirei دیگه از این واقع‌گرایانه‌تر... قسمت آخرش خوب بود.

انیمه‌ی شاهکار تخیلی هم اگه خواستی:
    Kiseijuu Sei no Kakuritsu
    Attack On Titan
    Can't find yourself. Lost in your lies

6. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    278
    از این کاربر 328 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان انیمه Higurashi no Naku Koro ni چطوره؟

8. 7 کاربرِ زیر از ali139494 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

نقل قول نوشته اصلی توسط ali139494 نمایش پست ها
    سلام دوستان انیمه Higurashi no Naku Koro ni چطوره؟
    من فصل اول این انیمه رو دیدم. بسیار شبیه به انیمه‌ی Another هست. این دو انیمه از نظر داستانی تقریبأ در یک سطح هستن ولی Another یکم از نظر آرت بهتره! (آرت Another هم مالی نبود).
    در کل یک انیمه‌ی ترسناک، رازآلود و تا حدی روانشناختی هست و جزو انیمه‌هایی هست که پر از غافلگیریه (مرگ و میر توش زیاده) و داستان جذابی هم داره. موسیقیش هم خوبه. من از کاراکتر ساتوکو خوشم میومد ولی اکثر کاراکترها به خوبی شخصیت‌پردازی نشدن. آرت و گرافیک خوبی نداره و کاراکترها هم اکثرأ بچه هستن ولی نکته‌ی مثبتش اینه که خشونت انیمه‌اش بالاست و پر از خون و خونریزیه. در کل نقطه قوت انیمه همون داستانش هست که شبیه داستان Re:Zero هست (داستان تا حدودی لو رفت:دی) و نقطه ضعفش هم آرت و طراحی‌های کاراکترهاش هست.
    اگه از انیمه‌های رازآلود و ترسناک مثل Another خوشت میاد ببینش.

10. 9 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    من فصل اول این انیمه رو دیدم. بسیار شبیه به انیمه‌ی Another هست. این دو انیمه از نظر داستانی تقریبأ در یک سطح هستن ولی Another یکم از نظر آرت بهتره! (آرت Another هم مالی نبود).
    در کل یک انیمه‌ی ترسناک، رازآلود و تا حدی روانشناختی هست و جزو انیمه‌هایی هست که پر از غافلگیریه (مرگ و میر توش زیاده) و داستان جذابی هم داره. موسیقیش هم خوبه. من از کاراکتر ساتوکو خوشم میومد ولی اکثر کاراکترها به خوبی شخصیت‌پردازی نشدن. آرت و گرافیک خوبی نداره و کاراکترها هم اکثرأ بچه هستن ولی نکته‌ی مثبتش اینه که خشونت انیمه‌اش بالاست و پر از خون و خونریزیه. در کل نقطه قوت انیمه همون داستانش هست که شبیه داستان Re:Zero هست (داستان تا حدودی لو رفت:دی) و نقطه ضعفش هم آرت و طراحی‌های کاراکترهاش هست.
    اگه از انیمه‌های رازآلود و ترسناک مثل Another خوشت میاد ببینش.
    به نظر من Another قابل تحمل تر بود... منم چون دنبال انیمه ترسناک و بکش بکش بودم رفتم سراغش ولی فضاش مثل another تاریک نیست مثلا من اولاش رو روی دور تند دیدم ... انگار نه انگار که با یه انیمه خشن طرفی کاراکترا و صداشونو و گرافیکشم روی اعصابم بود ولی خب خشونتش خوب بود ... اگه فضاش تاریک تر بود به نظرم بهتر میشد

12. 11 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان، لطفاً یک انیمه خوشحال و حال خوب کن معرفی کنید. یه چیزی مثل Barakamon که فضای شاد و سرحالی داشته باشه و طنزش هم اچی نباشه.

14. 7 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    سلام دوستان، لطفاً یک انیمه خوشحال و حال خوب کن معرفی کنید. یه چیزی مثل Barakamon که فضای شاد و سرحالی داشته باشه و طنزش هم اچی نباشه.
    سلام وحید جان. اینا رو خودم چند قسمت/فصل ازشون یا کلشون رو دیدم:

Shoujo Shuumatsu Ryokou (همه‌ی قسمتاش یعنی هر 11 قسمتی که تا به حال پخش شده از ANN یا درجه A گرفتن یا +A...به شدت حال خوب کن. طنزش هم معرکه‌ست)
    Amaama to Inazuma
    Gintama
    One Piece
    Natsume Yuujinchou
    Samurai Champloo
    Shokugeki no Souma
    Little Witch Academia
    Flying Witch (اینم خیلی حال خوب کن هست)
    Clannad: After Story هم بسیار حال خوب کن هست اما خیلی جاها هم حالت رو خراب میکنه! در کل باید باهاش زندگی کنی. این قضیه برای وان پیس و سامورایی چامپلو هم صادقه

این رو هم تعریفش رو شنیدم ولی خودم ندیدم:
    Usagi Drop

16. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    سلام
    Usagi Drop همون طور که پیمان گفت خیلی قشنگه

Gekkan Shoujo Nozaki-kun اینم خیلی فانه
    Udon no Kuni no Kiniro Kemari
    Gin no Saji
    Bokura wa Minna Kawaisou
    Gugure! Kokkuri-san
    ReLIFE
    NHK ni Youkoso
    Amagi Brilliant Park
    Danshi Koukousei no Nichijou

18. 10 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

من داشتم دوباره Re:Zero رو میدیدم و به شدت احساس خلا میکنم
    کسی انیمه ای مثل این سراغ داره که خیلی درگیر کننده باشه؟!؟! از بس بی انیمه ـم نمیدونم چیکار کنم ... توقعمم رفته بالاها ... دقت کنید

20. 11 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    من داشتم دوباره Re:Zero رو میدیدم و به شدت احساس خلا میکنم
    کسی انیمه ای مثل این سراغ داره که خیلی درگیر کننده باشه؟!؟! از بس بی انیمه ـم نمیدونم چیکار کنم ... توقعمم رفته بالاها ... دقت کنید
    الان حسین با چتر میاد پایین و میگه بشین وان پیس ببین..... هر چند به نظرم انیمه های طولانی هر کدوم رو ندیدی الان دیگه وقتشه.

22. 7 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 78 از 117 اولیناولین ... 285368767778798088103 ... آخرینآخرین