برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 115 از 117 اولیناولین ... 156590105113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Luca Brasi نمایش پست ها
    دوستان از بین این سه تا انیمه کدومش ارزش وقت گذاشتن داره؟

بلک باتلر مانگاش خیلی خوبه ، انیمه نتونسته اون خوبیو دراره و پایان ارجینالم داده ، معمولیه درکل
    دارکر دن بلک ، انیمه خوبیه خیلیا دوستش دارن ، اما من ارتباط برقرار نکردم باهاش
    اورلورد هم بنظرم به درد تینیجرا میخوره ، مناسب سن بالای ۱۸ نیست ، ایسکای هست

4. 13 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان یه سوال در مورد انیمه وان پیس داشتم
    من الان 65 قسمته که دارم این انیمه رو میبینم و راستیتش خیلی مردد هستم که ادامه اش بدم یا نه
    با توجه به امتیازش خیلی بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم
    یه جورایی یک داستان حوصله سر بر و معمولی داره و کیفیت انیمیشن هم تا اینجا واقعا داغون بوده یعنی انگار که نقاشی متحرکه ، انگار یک انیمیشن دوبعدیه !! وخیلی جاها انگار داری نقاشی نگاه میکنی!
    خلاصه کیفیت گرافیکش اذیت کننده میشه ولی با توجه به این که این قسمتهایی که دارم نگاه میکنم برا 20 سال پیشه به امید این که در آینده کلا متحول بشه دارم ادامه اش میدم.
    میخواستم از کسانی که این انیمه رو دارن نگاه میکنن بپرسم که از نظر داستانی و گرافیک از کدوم قسمت یا فصل شروع میکنه به انیمه های امروزی نزدیکتر شدن یا اصلا قراره تغییر اساسی در کیفیت این انیمه (چه داستانی و چه کیفیت گرافیکش) در فصل های آینده اتفاق بیافته یا نه همینیه که هست!؟!

.

6. 11 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان یه سوال در مورد انیمه وان پیس داشتم
    من الان 65 قسمته که دارم این انیمه رو میبینم و راستیتش خیلی مردد هستم که ادامه اش بدم یا نه
    با توجه به امتیازش خیلی بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم
    یه جورایی یک داستان حوصله سر بر و معمولی داره و کیفیت انیمیشن هم تا اینجا واقعا داغون بوده یعنی انگار که نقاشی متحرکه ، انگار یک انیمیشن دوبعدیه !! وخیلی جاها انگار داری نقاشی نگاه میکنی!
    خلاصه کیفیت گرافیکش اذیت کننده میشه ولی با توجه به این که این قسمتهایی که دارم نگاه میکنم برا 20 سال پیشه به امید این که در آینده کلا متحول بشه دارم ادامه اش میدم.
    میخواستم از کسانی که این انیمه رو دارن نگاه میکنن بپرسم که از نظر داستانی و گرافیک از کدوم قسمت یا فصل شروع میکنه به انیمه های امروزی نزدیکتر شدن یا اصلا قراره تغییر اساسی در کیفیت این انیمه (چه داستانی و چه کیفیت گرافیکش) در فصل های آینده اتفاق بیافته یا نه همینیه که هست!؟!
    دقیقا یادم نمیاد از کجا انیمه یه هو شروع به بهبود طوفانی در گرافیک میکنه ... ولی تو این قسمت های اخیر از لحاظ گرافیک و آرت قطعا یکی از بهترین کارهای در سال های اخیر هست ... من خودم بعد از آرک آرلونگ و قصه Nami شدیدا جذب این انیمه شدم و یادم هست که به صورت مسلسل وار میدیم و زیاد هم گرافیک تو ذوق نمیزد ... پیشنهاد میکنم یه خرده تحمل کنین و به دنیای کلاه حصیری بپیوندید ...

8. 12 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

دوستان انيمه Berserk چطوره ؟ ارزش وقت گذاشتن داره ؟

10. 7 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,642
    از این کاربر 953 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

پیشنهاد میکنم به جای انیمه مانگای این اثر رو بخونین که یه شاهکار تکرار نشدنیه . متاسفانه مانگاکا چندوقت پیش فوت کرد و داستان نیمه‌تمام موند ولی خب از همین چپتر اخیر هم میشد یه حس اختتامیه‌ای گرفت .
    انیمه‌ها هیچکدوم در حد نام Berserk نیستن ولی سری کلاسیک که سال 1997 اومد بنظرم اثر بدی نبود اما سری جدیدی که چندسال پیش ساختن یه فاجعه به تمام معنا بود .

12. 12 کاربرِ زیر از Sherlockian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sherlockian نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم به جای انیمه مانگای این اثر رو بخونین که یه شاهکار تکرار نشدنیه . متاسفانه مانگاکا چندوقت پیش فوت کرد و داستان نیمه‌تمام موند ولی خب از همین چپتر اخیر هم میشد یه حس اختتامیه‌ای گرفت .
    انیمه‌ها هیچکدوم در حد نام Berserk نیستن ولی سری کلاسیک که سال 1997 اومد بنظرم اثر بدی نبود اما سری جدیدی که چندسال پیش ساختن یه فاجعه به تمام معنا بود .
    چون خالقش فوت كرد بهمين خاطر اينجا مطرح كردم
    چون از اونجايي كه فيلم و سريال دانلود ميكنم تو بخش كامنت ها ميخوندم گفتن خالقش فوت كرد داستان نصفه موند انگار
    من هم همون نسخه ١٩٩٧ رو گرفتم كه ٢٥ اپيزوده ؛ به سر انجام ميرسه داستان ؟

14. 8 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,642
    از این کاربر 953 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

چون خالقش فوت كرد بهمين خاطر اينجا مطرح كردم
    چون از اونجايي كه فيلم و سريال دانلود ميكنم تو بخش كامنت ها ميخوندم گفتن خالقش فوت كرد داستان نصفه موند انگار
    من هم همون نسخه ١٩٩٧ رو گرفتم كه ٢٥ اپيزوده ؛ به سر انجام ميرسه داستان ؟
    نه متاسفانه به سرانجام نمیرسه. سری ۱۹۹۷ یکی از مهمترین آرک‌های داستان رو اقتباس کرد و داستان بعد اون هنوز خیلی ادامه داره .

16. 12 کاربرِ زیر از Sherlockian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

در سخت گیرانه ترین حالت ممکن، جواب یک نـــــــــه بزرگه!
    ولی در حالت نرمال چرا که نه! همون‌طور که دوست‌ عزیزمون شرلوک گفت، نزدیک‌ترین اثر به اون فضا انیمه سال 1997 (از اولش قصد نداشتن انیمه‌ای بسازن، این بیشتر یه تبلیغی بود برای مانگا) ولی یه نقطه ضعف بزرگ داره، اون هم این‌که یکی از مهم‌ترین کاراکترها رو کلا نیاوردن تو داستان! کاراکتر به شدت مهم (سخت بشه بهش گفت کاراکتر فرعی!)
    سه تا سینمایی داره که مـه!. دیدن یا ندیدنش با خودته. در نهایت یه انیمه 2016 داره که به لعنت خدا نمیارزه!! (البته یه ساندترک بسیاررررررررر خفن داره Bersek My Brother)

18. 17 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

همونطور که میبینید نظرات کاملا متفاوته!
    من به شخصه از انیمه و سریالهایی که نیمه کاره رها شدن دوری میکنم ولی خب بعضا اونقدر تعریفشون میشه که حتی با وجود ناقص موندن اون اثر باز هم میخوایی ببینیش!
    Claymore و Berserk دو نمونه بارز این قبیل آثار هستند و متاسفانه هر دو هم در حساسترین جاهایی که داستان داشت یواش یواش جون میگرفت رها شدن! و این خیلی ضدحال بزرگی برای طرفدارای یک اثر هستش. ولی با این وجود از دیدنشون پشیمون نیستم وو از اونجایی که اصلا حوصله خوندن مانگاه (کلا کتابهای داستانی) ندارم همین انیمه ی نصفه نمیه رو ترجیح میدم چون محاله اون حس صمعی و بصریی که تو انیمه به هیجانت میاره رو بتونی در مانگا یا کتاب پیدا کنی !(نظرشخصی)
    خلاصه که اگر با ناقص رها شدن داستان مشکلی نداری به شدت پیشنهاد میشه و و من خودم از دیدنش راضی هستم ولی در عین حال به خاطر همین ناقص بودنش ناراحت!!!
    اگه خواستی شروع کنی اول حتما باید سه قسمت سینمایی(2012-2013) رو ببینی که واقعا عالی هستند و بعد یک انمیه 12 قسمتی داره برا سال 2016
    و 12 قسمت هم برای سال 2017 هست که از این جا به بعد دیگه ناقص میمونه.
    یک انیمه 25 قسمتی هم داره که برا سال 1997 هست که کیفیت پایینی داره و نبینی بهتره و بجاش همون سه قسمت سینمایی رو ببنی کافیه.

.

20. 13 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,599
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    همونطور که میبینید نظرات کاملا متفاوته!
    از اونجایی که اصلا حوصله خوندن مانگاه (کلا کتابهای داستانی) ندارم همین انیمه ی نصفه نمیه رو ترجیح میدم چون محاله اون حس صمعی و بصریی که تو انیمه به هیجانت میاره رو بتونی در مانگا یا کتاب پیدا کنی !(نظرشخصی)
    متیو توبه کن بزرگوار، به آواتارت قسم که توبه کن، به امضام قسم که توبه کن، تو رو به عشق "ریفول" و "داف" قسم که این حرف رو نزن دیگه
    اصلا حرف کلی مور که میشه من رگ گردنم باد میکنه
    با اینکه خیلی محترمی واسم با اینکه به عنوان مدیریت یکی از ارکان غیر رسمی ولی اصلی و سابق انجمن خیلی دوست دارممم ولی لازمه این نظر شخصیت رو مورد عنایت قرار بدم
    نمیخوام مثال بزنم برات از آثاری ریدمانی که از رو کتاب اقتباس شدن و کلی گُل کردن ولی کسایی که اون کتابا رو خوندن اکثرا قائل به اینن که بیشتر فاجعه بوده تا شاهکار یا حتی اثر سرگرم کننده، اما یه تفاوتی این وسط هست بین کتاب و مانگا، تقریبا تو دنیای انیمه خیلی کم پیش میاد فضای مانگا با فضای انیمه ( جز اونایی که عمدا به هر دلیلی دستکاری کردن داستان رو) تفاوت فاحشی باشه، بخوام دقیق تر بگم یعنی اگه یه انیمه خیلی جذاب به نظر میرسه قطعا مانگاش هم همین طوره ( حالت عکس تا یه حدی رخ میده و اینجا باید اساتید انیمه مثل shinoda و 1919 دقیق تر نظر بدن) یعنی همون هیجانی که تو انیمه سراغت میاد تو مانگا هم همون حس برات ایجاد میشه، لذا برای توبه از این نظر شخصیت من به شدت به شدت پیشنهاد میدم حتما مانگای کلی مور رو بذاری تو اولویت های زندگیت و بشینی بخونیش، بعدش ایشالا یه کوییزی هم بگیریم ازت ببینم درست خوندی یا نه تا به امید خدا این نظر شخصیت اصلاح بشه

22. 14 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 115 از 117 اولیناولین ... 156590105113114115116117 آخرینآخرین