برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 117 از 117 اولیناولین ... 176792107115116117
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,166 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    منظور high school دی .x .دی یا high school of dead ِ؟
    منظورم دی . x دی هستش

4. 3 کاربرِ زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hoto نمایش پست ها
    منظورم دی . x دی هستش
    Shinmai Maou no Testament *
    Rosario to Vampire
    Trinity Seven

6. 7 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    170
    از این کاربر 43 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    من دنبال یه انیمه ای میگردم که بشدت هیجان انگیز باشه یعنی یه جوری که تا تموم بشه یه قسمتش بخوای بری سراغ یه قسمت دیگه
    انیمه ای که قبلا دیدم Death Note دقیقا اینطور بود برام البته تا اواسطش که بعدش یه مقداری افت کرد
    خلاصه ممنون میشم یه انیمه ای باشه با این مشخصات تو ژانر معمایی و اکشن و هیجان انگیز
    انیمه های که الان تو هاردم دارم:
    Attack on Titan
    Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) : دوستانی که اطلاع دارند این انیمه چه تفاوتی داره با Fullmetal Alchemist (2003) حتما باید هر دو دیده شه؟کلا چطوریاس؟

دمتون گرم

8. 7 کاربرِ زیر از amir0019 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0019 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال یه انیمه ای میگردم که بشدت هیجان انگیز باشه یعنی یه جوری که تا تموم بشه یه قسمتش بخوای بری سراغ یه قسمت دیگه
    انیمه ای که قبلا دیدم Death Note دقیقا اینطور بود برام البته تا اواسطش که بعدش یه مقداری افت کرد
    خلاصه ممنون میشم یه انیمه ای باشه با این مشخصات تو ژانر معمایی و اکشن و هیجان انگیز
    انیمه های که الان تو هاردم دارم:
    Attack on Titan
    Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) : دوستانی که اطلاع دارند این انیمه چه تفاوتی داره با Fullmetal Alchemist (2003) حتما باید هر دو دیده شه؟کلا چطوریاس؟

دمتون گرم
    خب انیمه Attack یکی از بهترین انیمه های تاریخ هست و قطعا با مشخصاتی که گفتن شباهت داره
    در مورد فول منال که انیمه مورد علاقه خودمم هست. باید بگم نسخه 2009 از لحاظ داستان، گرافیک و خشونت از نسخه 2003 بهتره. در مورد پایان بندی هم باید بگم که به سلیقه اتون بستگی داره. من به نظرم نسخه 2009 رو ببینید ، شاید نیازی به دیدن نسخه قدیمی نیست.

10. 16 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,975
    از این کاربر 3,112 بار در 322 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های بهار 2023✵

دوستان انیمه باز میخواستم بدونم jujutsu در حد دیمون اسلایر هست یا کلا یه توضیحی راجبش میدید تصمیم گرفتم ببینمش

12. 7 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,000
    از این کاربر 1,263 بار در 152 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های بهار 2023✵

از شدت خماری دارم دوباره و سه باره Death note رو نگاه می کنم...اگه پیشنهادی دارین استقبال می کنم

14. 4 کاربرِ زیر از eric بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 117 از 117 اولیناولین ... 176792107115116117