برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 98 از 117 اولیناولین ... 48738896979899100108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    1,016
    از این کاربر 294 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    این دو سری ادامه داستانش نبودن که! همون داستان و موضوع فیلم بود با گرافیک کیفیت پایین تر ولی در قالب سریال!
    موضوع اصلا از جاش جم نخورد که .البته اونی که من دانلود کردم 25 قسمت بود قسمت اولش گاتس تبدیل به شوالیه سیاه شده بود ولی از قسمت دومش شروع به روایت همون سه قسمت فیلم کرد و اخرش هم به همون جایی ختم شد که قسمت سوم فیلم ختم شد.
    من سریال اشتباهی رو دانلود کردم یا منظور شما همین بوده؟
    اگر اشتباه دانلود کردم میشه لینک دانلودش رو برام بفرستید؟!
    برسرک اولین بار در سال 1977 به صورت یک سری 25 قسمتی پخش شد که احتمالا شما اونو دانلود کردی بعد در سال های بعد به صورت سه فیلم سینمایی دراومد که بازسازی همون 25 قسمته و ادامه اش در سال 2016 به صورت یک سری 12 قسمتی پخش شد که داستان از اونجا که در سه سری سینمایی تموم شد ادامه پیدا می کنه و در سال 2017 دوازده قسمت دیگه به صورت فصل دومش پخش شد پ من خودم از سایت تک انیمه دانلود کردم . درضمن مانگاش هم خیلی جذابه می تونی اونم بخونی به فارسی هم ترجمه شده

4. 11 کاربرِ زیر از javad0818 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط javad0818 نمایش پست ها
    برسرک اولین بار در سال 1977 به صورت یک سری 25 قسمتی پخش شد که احتمالا شما اونو دانلود کردی بعد در سال های بعد به صورت سه فیلم سینمایی دراومد که بازسازی همون 25 قسمته و ادامه اش در سال 2016 به صورت یک سری 12 قسمتی پخش شد که داستان از اونجا که در سه سری سینمایی تموم شد ادامه پیدا می کنه و در سال 2017 دوازده قسمت دیگه به صورت فصل دومش پخش شد پ من خودم از سایت تک انیمه دانلود کردم . درضمن مانگاش هم خیلی جذابه می تونی اونم بخونی به فارسی هم ترجمه شده
    ممنووووون

.

6. 8 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    70
    از این کاربر 28 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

سلام، یه سوالی
    من انیمه زیاد ندیدم، death note و attack on titan دیدم و دوست داشتم. Full metal alchemist هم چن قسمت دیدم دوس نداشتم! با توجه به این شرح و حال بنظرتون چه انیمه ای ببينم؟! ������

8. 9 کاربرِ زیر از _princ3_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,666
    از این کاربر 2,872 بار در 264 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط _princ3_ نمایش پست ها
    سلام، یه سوالی
    من انیمه زیاد ندیدم، death note و attack on titan دیدم و دوست داشتم. Full metal alchemist هم چن قسمت دیدم دوس نداشتم! با توجه به این شرح و حال بنظرتون چه انیمه ای ببينم؟! ������
    شما این صفحه رو ببین. پست من و پستهای پایینیش رو بخون/
    http://tvworld.info/showthread.php?t...132#post235129

10. 12 کاربرِ زیر از del@ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

سلام، یه سوالی
    قطعا لیست بالا و بلندی از انیمه ها وجود داره که بشه به شما پیشنهاد کرد از وان پیس که تا به امروز حدود 901 قسمت ازش پخش شده تا انیمه های فصل تابستان مثل Vinland Saga و Dr.Stone
    اما پیشنهاد من به شما انیمه‌ی مورد علاقه‌ی خودم یعنی Monster هستش. بعد از اون:
    1- Steins;Gate
    2- Made in Abyss
    3- One Punch Man (البته فصل دوم کمی ناامیدکننده بود ...)
    4- Shigatsu wa Kimi no Uso

12. 15 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

سلام، یه سوالی
    منم اولین انیمه هایی که دیدم Death note و Attack on titan بودن و خیلی سخته که بخوایی بعد اینا از انیمه دیگه ای خوشت بیاد.
    ولی با توجه به راهنمایی و پیشنهاد دوستان شروع به دیدن اینا کردم :

Castlevania قطعا این انیمه رو ببین.البته نمیگم که بی نظیره ولی بعد سریالهایی که دید این میتونه راضیت کنه.
    Fate/Zero یک انیمه زیبا و دوست داشتنی که قطعا ارزش دیدن داره و توصیه میکنم حتماببینیش وبه نظرم بعدتایتان این روبیشتردوست خواهی داشت
    Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works این هم ادامه داستان Fate/Zero هستش که داستان رو تکمیل میکنه و حتی از اون هم بهتره حتما این دوتا رو ببین حتما!
    ERASED انیمه فانتزی خوبیه زیاد هیجانی و شوکه اور نیست اما از اونایی که میتونی تماشا کنی و بعد دیدنش راضی باشی.
    Dororo (2019) این انیمه رو با امید خیلی زیادی شروع کردم اما هرگز از حد یک انیمه متوسط به بالا فراتر نرفت ولی با این حال کیفیت خوبی داره و داستانی جالب و میتونی روی این هم حساب کنی و خوشت خواهد اومد و با توجه به ادامه داشتنش ممکنه فصل بعد بهتر بشه.
    Monster تعریف و تمجید های بسیاری از این انیمه شده و به گفته یکی از دوستان سلیقه خاصی رو میطلبه و شاید هرکسی خوشش نیاد. به شخصه هیچ کس نمیتونه وادارم کنه برای بار یه بار دیگه ببینمش اما از دیدنش هم پشیمون نیستم و یه حس و حال عجیبی داره و ممکنه خوشت بیاد جزو 10تای اولم نیست اما داستانی قدیمی و جالبی داره!
    Love, Death & Robots یک سریال که از قسمتهای مجزا و بدون ارتباط به هم ساخته شده و به عبارتی مجموعه داستهای کوتاه- علمی تخیلی از رباتها در قالب یک فصل انیمه ای که بعضی قسمتها حتی 5 دقیقه هم نیستش ولی یه چندتا از قسمتهاش واقعا خوب و جالب بودن و در کل برای وقت تلف کنی خوبه!
    Parasyte -the maxim- این هم جزو یکی از بهترین انیمه هایی بود که دیدم و ازش راضی خواهی بود
    Samurai Champloo این هم بدک نیست شاید انیمه آسی نباشه اما دیدنش هم اگر وقت کردی خالی از لطف نیست.امااگر به عقب برمیگشتم نمیدیدمش!
    The Legend of Korra این سریال هم خوبه و با توجه به دوبله بودنش خیلی در پر کردن وقتای خالیم کمک کننده بود و داستان جالبی هم داره و میتونه راضیت کنه
    Tokyo Ghoul انیمه ای که میتونست تبدیل به یک شاهکار بشه ولی یهویی زد تو جاده خاکی! فصل اولش خیلی خوبه ولی فصل دوم افت میکنه و یک فصل سوم افتضاح که اخرش یه جورایی جمع و جورش میکنن ولی در کل از دیدنش راضی هستم.
    سه قسمت فیلم سینمایی Berserk هم خیلی خوبه و داستان و کیفیت خیلی خوبی داره
    Berserk.The.Golden.Age.Arc.I 2012
    Berserk.The.Golden.Age.Arc.II 2012
    Berserk.The.Golden.Age.Arc.III 2013
    بعد دیدن این سه قسمت هم 24 قسمت انیمه که سالهای 2016-2017 پخش شدن هست که خودمم دارم الان میبینم و باید بگم شاید به با کیفیتی فیلماش نباشه ولی خوبه و راضی خواهی بود از دیدنش.
    در کل اگر بخوام 10تای اولم رو اولویتبندی کنم توصیه میکنم به این ترتیب نگاه کنی:

1-attack on titan
    2-Fate/Zero
    3-Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
    4-Parasyte -the maxim-
    5-Death note
    6-Berserk
    6-Castlevania
    7-Tokyo Ghoul
    8-Dororo
    9-ERASED
    10-The Legend of Korra

.

14. 16 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

انصافاً عجب انیمه خوبیه.
    هم سه تا فیلمش و هم ادامه اش که به صورت سریال انیمه ای بود عالی ان.
    دوستان کسی میدونه چرا الان دو ساله که فصل جدیدش نیومده؟ یا اصلا قرار هست که ساخته بشه؟

.

16. 14 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    انصافاً عجب انیمه خوبیه.
    هم سه تا فیلمش و هم ادامه اش که به صورت سریال انیمه ای بود عالی ان.
    دوستان کسی میدونه چرا الان دو ساله که فصل جدیدش نیومده؟ یا اصلا قرار هست که ساخته بشه؟
    این مانگاکا و مانگاکا هانتر هانتر به دلیل بیماری با شایدم گش... دیر به دیر چپتر منتشر می‌کنن واسه همین داستان خیلی جلو نرفته و فکر نکنم حالا حالاها در ادامه‌اش انیمه بسازن

شما میتونی مانگا رو بخونی که هر چند ماه یه چپتر میاد ولی همون یه چپتری که میاد پربار هست و راضی میشی

18. 15 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tha Real Nigga نمایش پست ها
    این مانگاکا و مانگاکا هانتر هانتر به دلیل بیماری با شایدم گش... دیر به دیر چپتر منتشر می‌کنن واسه همین داستان خیلی جلو نرفته و فکر نکنم حالا حالاها در ادامه‌اش انیمه بسازن

شما میتونی مانگا رو بخونی که هر چند ماه یه چپتر میاد ولی همون یه چپتری که میاد پربار هست و راضی میشی
    همون مورد یا شاید کاملا درسته تازه من توی انیمه ورلد خوندم مانگاکا برسرک یک قرارداد دیگه بسته میخواد یک مانگا دیگه شروع کنه
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

20. 16 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,032
    از این کاربر 1,300 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

هر از گاهی کاور انیمه های منتشر شده رو چک می کنم ببینم کار خوب چی اومده...چند وقتیه هر چی سرچ می کنم همه کاوایی و گوگولی به نظر می رسن برای همین رغبت نکردم برم سمتشون...usagi drop آخرین انیمه بود که دیدم و راضی کننده بود...اگه کار خوبی رو سراغ دارین لطفا معرفی کنید

22. 9 کاربرِ زیر از eric بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 98 از 117 اولیناولین ... 48738896979899100108 ... آخرینآخرین